Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 6 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Már az atya úr isten is Herbertet írja hozzánk...Főleg, hogy most úgy néz ki Tua rendben van és viszi a Miami
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Legalább Gordonka nem kapta meg amit akart... 😁 Persze várható volt, hogy saját vermébe esik.Linval remélem majd "lepofozza" meccsen.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
És akkor most ki fog a CB-k közül kimenni Hayward túloldalára ? 😀Harris
Sixo
több mint 6 éve
Tetszik amit eddig csinál Teleszkóp idén. Ezzel a védelemmel és TT-vel pont jók leszünk egy nyóc-nyócas szezonra.
több mint 6 éve
És akkor most ki fog a CB-k közül kimenni Hayward túloldalára ? 😀Bosa.
Sixo
több mint 6 éve
És akkor most ki fog a CB-k közül kimenni Hayward túloldalára ? 😀
több mint 6 éve
Hivatalosan is itt van a liga legjobb secondaryje.| Így még nagyobb szégyen lesz egy 5-11-es szezon. |

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Harris szuper playa, de DB poszton megvagyunk.Persze a minőség jól jön.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chris Harris érkezik, vigyázzatok rá.
több mint 6 éve
Amúgy a Chargers a támadófal jobb oldalát töltötte fel minőséggel, ami ugye más QB-kkal ellentétben Tuának pont a vakoldala lenne..
több mint 6 éve
Elvileg úgy döntöttek, hogy Brady off után nem igazolnak senkit, valószínűleg QB pick lesz TT mögé, aztán majd szezon közben ha úgyvan cserélnek a kezdőben.Jobb döntés, mint bárki aki elérhető volt. TT áthidaló QB-nak tökéletes. Jó döntés szerintem. Építsenek végre falat és jövőre jöjjön egy rookie QB.
Cruyffista
több mint 6 éve
Elvileg úgy döntöttek, hogy Brady off után nem igazolnak senkit, valószínűleg QB pick lesz TT mögé, aztán majd szezon közben ha úgyvan cserélnek a kezdőben.
több mint 6 éve
Linval Jóska, legjobb.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Linval Josep 2 év 17 milla
több mint 6 éve
Egyelőre én csak Bulagának örülök...Mert bármilyen QB jön, úgyis visszalépés
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Mindenkire próbàlod ràsózni! 😁😁Bulaga érkezik, elég gyanúsan építgetik a falat (ami persze rookienak is lehet)Vagy jön Foles. 😊
Cruyffista
iktriad
több mint 6 éve
Foles vagy Bortles, még nem döntöttük el. Hírek szerint Gabbert nevét sem lehet kihúzni a listáról. Garrardot is megkerestük, mégis csak Brady korban van, de ő nem vállalta.És akkor most Bulaga RT és Pipkins LT, esetleg fordítva vagy mi ? Netán tényleg LT-t húzunk 1/6ra?Jó az OT class, hogy meg lehessen tenni. De ki lesz a QB?
Sixo
iktriad
több mint 6 éve
És akkor most Bulaga RT és Pipkins LT, esetleg fordítva vagy mi ? Netán tényleg LT-t húzunk 1/6ra?Jó az OT class, hogy meg lehessen tenni. De ki lesz a QB?
Sixo
több mint 6 éve
És akkor most Bulaga RT és Pipkins LT, esetleg fordítva vagy mi ? Netán tényleg LT-t húzunk 1/6ra?
több mint 6 éve
Az lesz a vége h jön Winston azt elszabadul a Lynn-féle katapult lesz egy 39.5-es over/under a dobott INT-ekre az alapszakaszban.Ne keltsél már pánik, nem elég a sok wc papíros az utcákon ???
empty taxi
több mint 6 éve
Bulaga érkezik, elég gyanúsan építgetik a falat (ami persze rookienak is lehet)Vagy jön Foles. 😊
Cruyffista
több mint 6 éve
Az lesz a vége h jön Winston azt elszabadul a Lynn-féle katapult lesz egy 39.5-es over/under a dobott INT-ekre az alapszakaszban.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bulaga érkezik, elég gyanúsan építgetik a falat (ami persze rookienak is lehet)Itt Tyrod lesz a QB idén. Majd jövőre jön Trubisky, neki kell a fal.
Cruyffista