NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
senki sem taggelünk az idén
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bvhraobbh2aq3yrtaqqk
Danny Amendola won't be franchised by St. Louis Rams
Danny Amendola's contract situation is a high priority for St. Louis Rams general manager Les Snead, but the exec admits he will not use the franchise tag on the wide receiver -- or anyone.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Austin Davis előre lépett 2. számú QB-nak. (Sadford marad a kezdő)
a guard poszt az egyik prioritás az idei drafton.
 www.turfshowtimes.com/2013/2/22/4018566/st-louis-rams-2013-roster-quarterback-austin-davis-sam-bradford

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a Rams és SJ képviselői a kombájn alatt szerelnek
 www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-jackson-expected-to-meet-at-combine/article_988f3c59-db5b-578c-937b-8e0061526214.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
- Fisher reménykedik, hogy Amendolát sikerül újraszerződtetni és SJ is maradni fog.Fucu
Nem tudom, hogy Fisher és Snead hogyan kalkulál, de a TST számai szerint nagyjából 10 millió dollárt kellene felszabadítani ahhoz, hogy az újoncok szerződést kaphassanak. Amendola újraszerződtetése ezt az összeget 14-16 millióra emelné. És akkor még egyetlen új szabadügynök sem érkezett.
Nem hiszem, hogy ennyi pénzt fizetéscsökkentésekkel, szerződésmódosításokkal össze lehet szedni. Szerintem vagy SJ marad, vagy Amendola. De az sem lenne nagyon meglepő, ha egyik sem. Amador
Sajnos Bradford kurva sokba kerül nekünk (ahhoz képest amit nyújtani tud). Én pl. őt vágnám ki elsőnek...Pizsama
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rf92pnztia8snmqcwfia
Sam Bradford could have landed Rams high draft pick
The St. Louis Rams' brass decided last offseason to keep Sam Bradford and trade the No. 2 overall pick. One report says they could have drafted RG3 and landed a high first-round pick instead.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
- Fisher reménykedik, hogy Amendolát sikerül újraszerződtetni és SJ is maradni fog.Fucu
Nem tudom, hogy Fisher és Snead hogyan kalkulál, de a TST számai szerint nagyjából 10 millió dollárt kellene felszabadítani ahhoz, hogy az újoncok szerződést kaphassanak. Amendola újraszerződtetése ezt az összeget 14-16 millióra emelné. És akkor még egyetlen új szabadügynök sem érkezett.
Nem hiszem, hogy ennyi pénzt fizetéscsökkentésekkel, szerződésmódosításokkal össze lehet szedni. Szerintem vagy SJ marad, vagy Amendola. De az sem lenne nagyon meglepő, ha egyik sem. Amador
Sajnos Bradford kurva sokba kerül nekünk (ahhoz képest amit nyújtani tud). Én pl. őt vágnám ki elsőnek...
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
- Fisher reménykedik, hogy Amendolát sikerül újraszerződtetni és SJ is maradni fog.Fucu
Nem tudom, hogy Fisher és Snead hogyan kalkulál, de a TST számai szerint nagyjából 10 millió dollárt kellene felszabadítani ahhoz, hogy az újoncok szerződést kaphassanak. Amendola újraszerződtetése ezt az összeget 14-16 millióra emelné. És akkor még egyetlen új szabadügynök sem érkezett.
Nem hiszem, hogy ennyi pénzt fizetéscsökkentésekkel, szerződésmódosításokkal össze lehet szedni. Szerintem vagy SJ marad, vagy Amendola. De az sem lenne nagyon meglepő, ha egyik sem.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kevés ekkora idióta van/volt a ligában mint Titus.
Meg is érdemli, hogy kibasztátok.

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Titus Young egész rövidre fogta.Amadeus91
a hírek szerint nem ment át a fizikai felmérőn, térdproblémája miatt.
De Fisher mindjárt sajtótájékoztatót tart lehet elmondja mi volt.Fucu
én úgy tudom a viselkedése volt gond.. és h. inkább Amendolának adnak több pénzt..azt olvastam Oakland felé tart..
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
összegezve:
- Tim Walton lett hivatalosan a DC (sok szépet és jót is mondott róla) és azért változtatták őt mert olyan védekezési terminológiát képvisel ami eddig is volt, tehát nem lesz sok változás. A többi DC jelöltnél nem volt meg ez a terminológiai hasonlóság. Rob Ryan eltöltött egy kis időt a stábbal, de kiderült, hogy nem illik ide.
- Titus Young egészséges viszont 4-5 napot volt a csapatnál egy kiterjesztett interjú keretében és végül úgy döntöttek, hogy inkább váljanak külön az útjaik. Úgy szedték fel a waiver listáról, hogy nem ellenőrizték le a múltját (ez mondjuk lol).
- Fisher reménykedik, hogy Amendolát sikerül újraszerződtetni és SJ is maradni fog.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Titus Young egész rövidre fogta.Amadeus91
a hírek szerint nem ment át a fizikai felmérőn, térdproblémája miatt.
De Fisher mindjárt sajtótájékoztatót tart lehet elmondja mi volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Titus Young egész rövidre fogta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Bradford és Jackson együtt sok.. az egyik szerintem megy :S
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Ebből én azt olvasom ki, hogy - bár még képlékeny a dolog - elég rosszul állunk salary cap ügyében.
 www.turfshowtimes.com/2013/2/14/3975248/st-louis-rams-over-the-cap-limit
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
El is fogadta az ajánlatot.
Én sajnálom, hogy elmegy.
Közepes (szar) játékosokból csinált viszonylag normális secondaryt nálunk, csak a sérülések állandóan kinyírták az egységet.

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a dolgok mai állása szerint Tim Walton lesz a DC
 www.turfshowtimes.com/2013/2/12/3983210/rams-DC-to-hire-tim-walton-as-defensive-coordinator
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/12/rams-to-hire-tim-walton-as-defensive-coordinator/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Tim Walton a Lions secondary coach-a a 3. akit meginterjúvoltunk a DC posztra.
 www.turfshowtimes.com/2013/2/11/3977932/st-louis-rams-interview-tim-walton-defensive-coordinator

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
interjún volt nálunk Singletary. én bírom a csávót. lenne élet a partvonal mellett.
 www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-interview-mike-singletary/article_ecb695c9-1a0e-57bb-8b4a-cab8a3bb64a9.htmlDiamondsHead44
nagy esély van:
Mike Singletary, a former teammate of Jeff Fisher in Chicago,
😊
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
nem lenne jó igazolás safety posztra a Billstől elküldött Wilson?
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Jim Thomas rövd, inkább csak felsorolás-szintű írása néhány kmolyabb FA-ról, akiket a Rams megcélozhat.
 www.stltoday.com/sports/football/professional/cap-permitting-rams-could-have-free-agent-options/article_a73613dc-65cd-5301-9b06-4f43300d0832.html
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
interjún volt nálunk Singletary. én bírom a csávót. lenne élet a partvonal mellett.
 www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-interview-mike-singletary/article_ecb695c9-1a0e-57bb-8b4a-cab8a3bb64a9.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Most úgy csináltok mintha 1. számú elkapónak igazoltuk volna ide. 😀
Szaré'-hugyé' jött, ha baj lesz vele ki lesz baszva...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Young azért volt nálatok ilyen, mert megtehette, nem tartott az edzőktől/bármitől, nevezhetjük káosznak is; ha bekerül egy rendszerető kultúrális közegbe valószínű a játékra fog koncentrálni
ahogy Trumainenel és Jenkinsszel sem volt probléma a Ramsnél (eddig)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem olvastam sehol, csak gondolom nem hagyja szó nélkül ha Young arcoskodik. Twitteren olvastam, hogy igazi csemege lehetne a Rams a Hard Knocks számára.
Gondolom nem csak nekem jutott eszembe ez a párharc. 😊

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Azért kíváncsi leszek amikor mondjuk Titus Finnegan ellen csatázik majd edzésen. Delmast megütötte, egy igazi trashtalker ellen vajon kibírja e ?!Bazzani
hol olvastad, hogy edzésen is trashtalker Finnegan?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért kíváncsi leszek amikor mondjuk Titus Finnegan ellen csatázik majd edzésen. Delmast megütötte, egy igazi trashtalker ellen vajon kibírja e ?!