Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
AP - Gerhart páros megtalán az egyetlen dolog ami ebben a csapatban maximálisan a helyén van.
Toca
Azon kívül, hogy mind a kettő sérülésből fog visszajönni😊

Amúgy a feljebb olvasható honlapon (vikingscountry) egész korrektül össze vannak foglalva az események.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Röviden fos, hoszabban nagy foshalmaz 😀
Kivágtunk mindenkit aki a. rossz volt b.sokat keresett a teljesítményéhez képest (tulajdonosok vagy GM vagy nem tudom ki szerint).
Jött CB posztra Carr (1 éves szerződéssel ...). Jött mocsok drágán Carlson de minek... Kis Henderson újra lett igazolva emellé még jött sok rostertöltelék.
Így a falunkban van Sullivan és Loadholt aki használható, meg majd Kalil talán , hogy guard ki lesz jó kérdés talán Charlie Johnsont betoljuk T-ről hátha ott nem lesz olyan fos.
Secondary hát az még mindig botrány. LB sor vékonyka. D-fal ha Allen embertelenül tolja talán még jó is lehet.
WR poszton ugyanaz van mint tavaly (gyenge) . AP - Gerhart páros megtalán az egyetlen dolog ami ebben a csapatban maximálisan a helyén van.
1/1 kornyékére várom magunkat erősen amit max egy bikaerős drafttal tudunk elkerülni.
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Rég jártam erre...mi újság a Vikingekkel?
egy kis összefoglaló valaki???
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Leszavazta a stadion terveit 9-6 arányban a House Government Operations Committee. Ez elég komoly visszalépés.
http://min.scout.com/2/1178103.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
2012-es előszezon ellenfelek FRISSÍTVE MÉRKŐZÉSIDŐPONTOKKAL!


http://vikingscountry.wordpress.com/2012/04/05/a-2012-es-eloszezon-ellenfelek-frissitve-idopontokkal/
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Leigazoltunk még egy LB-t, Marvin Mitchell-t.

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/04/10/marvin-mitchell-alairt/
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Ha valakit érdekel ilyen lett a Mock draft game-ben a Vikings draft. Sajna az első kört beblamáltam így ott nem én döntöttem bár nagyon sok mindenen nem feltétlen változtatnék 😊
1/3 Minnesota Vikings: Matt Kalil, OT (USC)
2/35 Minnesota Vikings: Mohamed Sanu, WR (Rutgers)
3/66 Minnesota Vikings: Chase Minnifield, CB (Virginia)
4/98 Minnesota Vikings: Brandon Taylor, SS (LSU)
4/128* Minnesota Vikings: Trenton Robinson, FS (Michigan State)
4/134* Minnesota Vikings: Demario Davis, OLB (Arkansas State)
5/138 Minnesota Vikings: Tank Carder, ILB (TCU)
6/175 Minnesota Vikings (a Clevelandtől): Jaye Howard, DT (Florida)
7/210 Minnesota Vikings: Jaymes Brooks, OG (Virginia Tech)
7/223 Minnesota Vikings (a Philadelphiától a New Englanden át): Case Keenum, QB (Houston)
Röviden:
Kalil egyértelmű, Sanu a legjobb bent lévő WR ráadásul sokkal jobb lesz ő mint az egyetemen volt.
Minnifield-Taylor-Robinson trió sec erősítésére kitűnő ott a 4.körben.
Aztán jöhetett az LB sor upgradje Carder szerintem elég jó lesz idővel.
Majd jött két depth a falba és Keenum kai lenyomja majd Pondert 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Volt mar rola szo ha megfizetik a picket ertelme is lenne , de amilyen szeremcsetlenek ulnek a FOba semmi nem lesz belole.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
nem tudom, szóba került-e már itt, de benne van egy letrade
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d8282553a/article/spielman-vikings-might-trade-no-3-pick-even-at-the-last-minute?module=HP11_headline_stack

több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Tyrell Johnson (safety) sem ír alá új szerződést a Vikings-al, mert ma egyéves szerződést kötött a Miami Dolphins csapatával.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
A Minnesota Vikings leigazolta a korábban Baltimore Ravens játékost, a CB Chris Carr-t. A szerződés egy évről szól, részletek később a weboldalon.KmetyG
Szerintem ezzel a CB draftot el is felejthetjük.
Érdekes, hogy idén a Vikingsnél elég sokan kaptak 1 éves szerződést. Ezzel nem vállalnak nagy kockázatot, viszont ha jól játszik a játékos, akkor nehéz lesz megtartani, és sok pénzt kérne.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Íme az előszezon programja a Vikings-nak:

Preseason Week 1 (Aug. 9-13)
at San Francisco 49ers
Candlestick Park

Preseason Week 2 (Aug. 16-20)
vs. Buffalo Bills
Mall of America Field

Preseason Week 3 (Aug. 23-26)
vs. San Diego Chargers
Mall of America Field

Preseason Week 4 (Aug. 29-31)
at Houston Texans
Reliant Stadium
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A Minnesota Vikings leigazolta a korábban Baltimore Ravens játékost, a CB Chris Carr-t. A szerződés egy évről szól, részletek később a weboldalon.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Mondtam én, hogy olyan fookat amiket kiraktak 1-2en netre nem mer legyártani a Nike. Lassan be kéne neveznem egy mezre.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nagyobb volt a füstje mint a lángja. Amekkora várakozás előzte meg a bemutatót, szerintem sokan koppantak, mivel valami nagy változást vártak, de ez elmaradt. Gyakorlatilag annyi a különbség az idei és a tavalyi mez között, hogy akkor a Nike jel helyén a Reebok logo volt.

Azért itt az új Vikings mez.



Részletek később a weboldalon.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg is műtötték Harvin vállát.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
E.J. Henderson nem lesz újra Vikings játékos, mivel szerződést kötött a Miami Dolphins csapatával. Ezzel a Henderson testvérek különváltak.KmetyG
Sajnos ez a hír nem igaz.
Én annyit tudok, hogy a március 31-ei hír szerint megmondta neki a vezetőség nem lesz re-sign, kivéve akkor ha belemegy abba, hogy a fizetését csökkentik ill. kevesebb játék lehetőséget fog kapni a következő idényben.
Gondolom ebbe nem fog belemenni ezért akar eljönni, de még sok minden történhet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Just found out I will need surgery on shoulder. Recovery should be quick I will be ready for otas.
@Percy_Harvin

több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A Minnesota Vikings a mai napon leigazolta az elkapó Bryan Walters-t, aki a San Diego Chargers csapatától érkezik. Részletek később a weblapon.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Hát majd most eldőlnek ezek ebben a hónapban, itt egy kis részletezés mi is vár ránk áprilisban:

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/04/02/a-vikings-aprilisi-menetrendje/
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
egy kis infó, hogy kik jöhetnek még szóba szabadügynök elkapókként és a drafton szintén elkapókként.

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/03/27/elkapo-kell-a-vikings-nak/

+ A South Dakota-s tackle, Tom Tompston volt egy próbanapon a Vikings-nál.KmetyG
Mindenkeppen drafton oldanam mar meg a WR kerdest. Szepek meg lehet egykoron jo nevek voltak azok akiket FA-n meg betudunk huzni , de hogy megoldast jelentenenek nekunk ? Ketlem
Sajnos egyik sem minosegi elkapo majdnem hogy Jenkins alatti szint mar mind.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
E.J. Henderson nem lesz újra Vikings játékos, mivel szerződést kötött a Miami Dolphins csapatával. Ezzel a Henderson testvérek különváltak.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
egy kis infó, hogy kik jöhetnek még szóba szabadügynök elkapókként és a drafton szintén elkapókként.

http://vikingscountry.wordpress.com/2012/03/27/elkapo-kell-a-vikings-nak/

+ A South Dakota-s tackle, Tom Tompston volt egy próbanapon a Vikings-nál.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
A Minnesota Vikings két 4. körös kompenzációs picket kap az idén. A 4/33-at és a 4/39-et kapta meg. Így az idén a Vikings-nak 10 választási joga van a drafton.

A Vikings idei drafthelyei:

1. kör - Saját pick, Összesített 3. választás
2. kör - Saját pick
3. kör - Saját pick
4. kör - Saját pick
4. kör - Kompenzációs pick
4. kör - Kompenzációs pick
5. kör - Saját pick
6. kör - Szerzett pick, innen: Cleveland
7. kör - Saját pick
7. kör - Szerzett pick, innen: New EnglandKmetyG
nagyon gondosan kell válogatni, rengeteg need van, a 3 negyedik körös választás talán jó lehet arra hogy a legszükségesebb helyeken még minőségi játékosok érkezzenek
remélem tudja a szakmai stáb mit csinál, az FA eddig még nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket....

több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A Minnesota Vikings két 4. körös kompenzációs picket kap az idén. A 4/33-at és a 4/39-et kapta meg. Így az idén a Vikings-nak 10 választási joga van a drafton.

A Vikings idei drafthelyei:

1. kör - Saját pick, Összesített 3. választás
2. kör - Saját pick
3. kör - Saját pick
4. kör - Saját pick
4. kör - Kompenzációs pick
4. kör - Kompenzációs pick
5. kör - Saját pick
6. kör - Szerzett pick, innen: Cleveland
7. kör - Saját pick
7. kör - Szerzett pick, innen: New England