Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy hatalmas ölelés innen a csapatnak és nektek!tüsi91
Langyulnak a macik 😀tenorx
http://www.youtube.com/watch?v=kRjBWZeFknE

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Egy hatalmas ölelés innen a csapatnak és nektek!tüsi91
Langyulnak a macik 😀tenorx
rossz az, aki rosszra gondol 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy hatalmas ölelés innen a csapatnak és nektek!tüsi91
Langyulnak a macik 😀
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Egy hatalmas ölelés innen a csapatnak és nektek!
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
TUULUUUU!!! (Ez egy harci kürt volt, na!)
Beszarok.
Hagy kezdjem az öreggel: Winfield Q.. jó még mindig. AP az AP, Harvin meg lassan a legnagyobb sztárunk. Webb pedig két dolgot tett: 1. Megmutatta, hogy ő igenis QB, méghozzá nem is rossz. 2. Beárazta T-Jack barátunkat végleg. Remélem utoljára...
Ja, Frazier remélem kap egy évet, és azt is, hogy első lépésben lecseréli Bevellt (win ide vagy oda)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Grat nektek ügyik voltatok, jó lesz nektek ez a Webb gyerek Favre-t meg kell tartani.....nyugi nem játékosként hanem mentorként. Megtanítja a srácot pontosan dobni, meg jól olvasni a játékot és máris rendben vagytok. Nem kell szélnek ereszteni a társaságot és szép éveknek néztek elébe, mert a játékosanyag jó D-benm sokkal jobb mint pl nálunk. Úgyhogy egy jó draft és jövőre ismét lehet PO. Még egyszer grat!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
BE-SZA-ROK... és nem szégyellem bevallani. Mindenki (ti is) azt állította, a játékosok nem tették oda magukat a Bears ellen se. Én meg azt mondtam, tepertek ott is becsülettel, csak ennyire volt elég. Mert azt el se lehet hinni, hogy a macik nyerjenek egy felkészült ellenfél ellen 26 ponttal.

Fraizer marad a HC. Uff

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Vikesnak. A hét upset W-je! Nem kell ide QB draft mikor itt van Webb 😀
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
grat srácok és ty for the second seed...Webb Peterson és Harvin nagyot játszottak...az a 3rd down pass Harvinnak eszméletlen volt...def nem kevésbé...jó meccs volt,szép győzelem,Frazier jó munkát végez...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
lehet a teljes 2011-es szezont a Gophers stadionjában játssza majd le a VikingsJJ Tiller
Végül is bejött a költözés.
Igaz nem LA,de nem rossz. 😀

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Baráti időpont megint a meccsre. Ez a szezon vége remekül zajlik. Kár, hogy ez az 50. év jegyében tellik.

Remélem a jövő évre rendet tesznek, és újra erős lesz a Sárkányhajó.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 014 — no es importante
lehet a teljes 2011-es szezont a Gophers stadionjában játssza majd le a Vikings


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 685 — Eagles fan
Átrakták a meccset kedd 8:00-ra.Ez nekünk szerda hajnali 2.Időjárás miatt.Úgy látszik vonzzátok az ilyen helyzeteket. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Kurva jó megint arrébb rakták a meccsünket, tökéletesen jellemzi ez a szarsg az egész szezonunkat.
Meccs szerda hajnalban...
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Késve alárakhatnánk egy Phili skalpot a fa alá bár nehéz lesz.
Favre mentes meccset és tisztesebb helytállást várok.Toca
Összeszedett játéknak és szoros meccsnek is örülnék. Ha ez megvan az eredmény másodlagos, nyílván a győzelem az ami igazi lenne. Az is lesz 😊 Go Vikings!

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Kellemes ünnepeket mindenkinek.
Késve alárakhatnánk egy Phili skalpot a fa alá bár nehéz lesz.
Favre mentes meccset és tisztesebb helytállást várok.
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Boldog karácsonyt minden Viking Fannak! Remélem, jövő ilyenkor már a PO esélyeinket latolgatjuk!

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nagyon boldog karácsonyt kívánok Viking barátaim! 😊

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Ez a magasság kérdés nem számítana FS-ben. DB poszton nem kötelező magasnak lenni S-ben sem, sőt általában nem túl magas játékosok NFL szinten a Db-k. A fordulékonysága jobb az alacsonyabb súlypontú játéksoknak. A sebesség viszont elsődleges mind Cb-ben mind S-ben.
Valamint másféle zónában való mozgást kíván egy S tudása, mint egy CB-é és ez ennyi idősen nem tudom mennyire működne, de szerintem nincs is ilyen törekvés.
Paulus
Hát azért nem árt ha nem vagy túl alacsony 5,10 alatt azért nem nagyon van Safety ha megnézed persze 5,9el annyira nem gáz Winfield, szerintem zónázni jól zónázik és miután sebessége csökken ezért CB után mehetne szerintem safetybe Nickelben is főleg zónázik.
Safetyjeink szarok eddig is tudtuk ráadásul összevissza játszanak semmi összeszokás. De ezen szerintem rookie nem tudna segíteni főleg hogy aki normális lehetne S-nek az inkább CB lesz.
Valamit FA-ról kéne hozni és mondjuk ha Edwardsot elengedjük szerintem még pénz is lenne rá. Bár a felhozatalt nem ismerem.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d1ccf7/article/vikings-preparing-webb-to-start-vs-eagles-if-favre-cant-go?module=HP_headlines
Favre csak rájön hogy ha phili ellen játszik az ő D-faluk megint rommá töri. Bár szerintem Suh fogja az utolsó ütést bevinni a karrierjében.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Madieu Williams passz elleni statja: 3 PDEF és 1 INT

Henderson passz elleni statja: 7 PDEF és 3 INT

De még Leber statja is 5PDEF és 1 INT pedig ő még viszonylag keveset is van a pályán.

Egy MLB ennyit ráver egy FS-re akinek az elsődleges feladata lenne a passzok elleni segítség. Legalább PDEF-ben kellene mutatni valamit. Szerintem ez beszédes dolog, és nem csak statot nézve.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A Qb kérdés tényleg érdekes. Én csak a magam véleményét írtam, és a jelek alapján tényleg nem Webbel, vagy T-Jackel képzelik a jövőt. Paulus
Pedig mekkora sztori lenne ha Webb is 6/199el csinálna karriert 😀
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ez a magasság kérdés nem számítana FS-ben. DB poszton nem kötelező magasnak lenni S-ben sem, sőt általában nem túl magas játékosok NFL szinten a Db-k. A fordulékonysága jobb az alacsonyabb súlypontú játéksoknak. A sebesség viszont elsődleges mind Cb-ben mind S-ben.
Valamint másféle zónában való mozgást kíván egy S tudása, mint egy CB-é és ez ennyi idősen nem tudom mennyire működne, de szerintem nincs is ilyen törekvés.

A Qb kérdés tényleg érdekes. Én csak a magam véleményét írtam, és a jelek alapján tényleg nem Webbel, vagy T-Jackel képzelik a jövőt. De én adnék egy évet valamelyiknek, és a többi helyet raknám rendbe. Ettől föggetlenül könnyen lehet, hogy QB beszerzés lesz. (sajnos)

Sajnos nálunk a passzok nagyrésze nem a rövid LB zónába megy, hanem a közepes, és hosszú zónákba, ami DB terület. Szóval az LB-k viszonylag liga szinten is jól zónáznak, és nagyot ütnek ami miatt nem is nagyon dobálnak eléjük. Ezzel nincs semmi gond.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Tényleg mi van vele?
Némiképp hasonló szándékkal... de most komolyan, jó oltogatások mennének
remélem nincs valami komoly baj.Gergőbácsi
Ez számomra is örök rejtély...Bear
Érezte hogy rápályáztok ezért 1 évig visszavonult mint a csapat hogy legyen kis öröme a divizió többi csapatának is 😀
Jövőre szétzúzunk mindenkit 😊Toca
Nah ez már hasonlít legalább rá😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Nekem az fáj a legjobban,hogy Go Vikings abbahagyta a fórumozást.
Pedig most cseszegethetném kicsit. 😉Bazzani
Tényleg mi van vele?
Némiképp hasonló szándékkal... de most komolyan, jó oltogatások mennének
remélem nincs valami komoly baj.Gergőbácsi
Ez számomra is örök rejtély...Bear
Érezte hogy rápályáztok ezért 1 évig visszavonult mint a csapat hogy legyen kis öröme a divizió többi csapatának is 😀
Jövőre szétzúzunk mindenkit 😊
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem az fáj a legjobban,hogy Go Vikings abbahagyta a fórumozást.
Pedig most cseszegethetném kicsit. 😉Bazzani
Tényleg mi van vele?
Némiképp hasonló szándékkal... de most komolyan, jó oltogatások mennének
remélem nincs valami komoly baj.Gergőbácsi
Ez számomra is örök rejtély...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)