New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
cserélhettünk volna 1 wr-ért..
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1188538355161677826
kapitnono
A berakás időpontjában már eléggé idejét múlt, de ettől még szép teljesítmény 😊

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Közben nagyon örömteli, hogy a nagy lóvé leakasztása után Mike nemhogy bizonyít, hanem egyenesen a legjobb elkapóvá nőtte ki magát, mindezt 6/8 meccsen Teddy Checkdownnal.
Számok (zárójelben a második legtöbb)
73/89 elkapás (60/81)
875 yard (792)
109.4 y/gm (100.7)
45 first down (41) szerintem a szokásosan brutális catchrate mellett ez a legdurvább adat.
Bónusz: 308 YAC, ebben mondjuk Kupp megelőzi őt az elkapók közül.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1188538355161677826


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Ez egy jó hétvége volt. Megvan a W, nem sérült meg senki, és mindenki kikapott a csoportban 😀
Jöhet a jól megérdemelt bye week, reméljük Kamara meg Cook is bevethető lesz már utána.
Megint csapatként sikerült nyerni, szerencsére a D nagyon jól tartotta magát, Brees is nagyszerűen nyomta, bár kicsit wtf volt a pickje, amikor egy double coverage-ban lébvő Line-nak feldobta a labdát 30 yardra 😀
OL megint brutál volt, 0 engedett sack, 2 hurrie......

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Kicsit nehézkesen indult, aztán kikerekedett a végére.
Voltak kiemelkedő, elit teljesítmények, de az egész csapatmunkaként hatott.
Számomra a meccs embere CH. Gardner-Johnson, volt nála jobb teljesítmény, de bizonyította, hogy jó húzás volt.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Kamara meg Q az espn fantasyn, game time decision...
Kájzerszóze
 mobile.twitter.com/RapSheet/status/1188307080014372864?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1188307080014372864&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 229 — playoffs???
Kamara meg Q az espn fantasyn, game time decision...



több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Na jólvan, legalább Kamara nem játszik, pihentessük még két hétig, hadd legyen inkább egészséges a szezon második felére, mai meccsre nem létszükség ő, Murray szerintem megoldja.

Viszont amitől tartok egy kicsit az a D. Lehet hülyeség, vagy csak én gondolom így, de eddig ugye az volt hogy Bridgewater irányít, és tudta a D hogy kell az extra tőlük is, mert egyedül lehet nem lesz elég Teddy,nem tud annyi pontot felrakni az O.
De most hogy Brees visszatér kicsit fosok tőle, hogy lenyugodnak és úgy lesznek vele, hogy itt van Brees 30 pontot legalább biztos felrak vele az O, nekünk nem kell annyira teperni mint eddig.
De remélem nem lesz igazam és karcolni fog a D mint eddig


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja nyilván, mondjuk én még odaadtam volna ezt a meccset neki, aztán utána úgyis Breesé a móka

több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
Szegény Teddy 😕
Wyatt
tisztában van a szerepével szerintem, és ez a teljesítmény arra pont jó volt, hogy drew esetleges visszavonulása után meg fogják próbálni vele a dolgot
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szegény Teddy 😕

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 992 — Egyéb témák lakó
Papírforma szerint, ha úgy játszik a D ahogy eddig, akkor ez egy 45-3 kéne hogy legyen. De tuti nem így lesz, szerintem most jó a totálisan értelmezhetetlen meccs, mint a tavalyi nyitó a TB ellen.

több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
 twitter.com/diannaESPN/status/1188171529135312896?s=20
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
T. Smith, Cook, PatRob kihagyja a vasárnapot.
Brees, Kamara, Gray, kérdéses.
Eli és Hendrickson játszhatnak.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 992 — Egyéb témák lakó
CC-nek elég érdekes ötlete támadt. 😀
Teddy B. ===> Bears

 foxsportsradio.iheart.com/content/2019-10-24-bears-need-to-end-mitch-trubisky-era-now-and-trade-for-teddy-bridgewater/
Rutin
Egyébként nem lenne hülyeség. Csak hogy az 😊

Elég egyértelmű szerintem, hogy 1/24+ tervez a FO draftolni, így nem valószínű, hogy jövőre értelmes QB-t húzunk. Nem valószínű, hogy Drew visszatér, akkor sem ha nem lesz meg a SB. Ha meg lesz, akár csak a döntőbe jutás, 100% hogy visszavonul. Szóval sok minden választási lehetőség nem marad, és Teddy bizonyította, hogy tud nyerni, Payton meg bizonyította, hogy tud rá O-t írni. Mivel a Bears is PO contender, így nem valószínű, hogy tudnának eleget "fizetni", ahogy az sem valószínű, hogy eldobnák a franchise-t, mint ahogy a Rams tette, egy Teddy-ért.

Szóval szokásos "kiváló" különvélemény volt CC-től, haladjunk.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Apple fullon edzett, szerencsére nem komoly akkor a baja.
Brees és Kamara limited
Cook és Smith DNP


több mint 4 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 316
CC-nek elég érdekes ötlete támadt. 😀
Teddy B. ===> Bears

 foxsportsradio.iheart.com/content/2019-10-24-bears-need-to-end-mitch-trubisky-era-now-and-trade-for-teddy-bridgewater/
Rutin
CC-nek elég érdekes ötlete támadt. 😀
Teddy B. ===> Bears

 foxsportsradio.iheart.com/content/2019-10-24-bears-need-to-end-mitch-trubisky-era-now-and-trade-for-teddy-bridgewater/
Rutin
nomen est omen
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
CC-nek elég érdekes ötlete támadt. 😀
Teddy B. ===> Bears

 foxsportsradio.iheart.com/content/2019-10-24-bears-need-to-end-mitch-trubisky-era-now-and-trade-for-teddy-bridgewater/

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy szerzünk-e egy új WR2-t jövő keddig.
DeVante Parker? AJ Green? Robby Anderson? Marvin Jones?
Bármelyikkel kiegyeznék...
Rutin
Dez Bryant projekt 2.0?
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy szerzünk-e egy új WR2-t jövő keddig.
DeVante Parker? AJ Green? Robby Anderson? Marvin Jones?
Bármelyikkel kiegyeznék...
Rutin
Időközben megnéztem, ki mekkora CAP hit közülük... Ezzel AJ és MJ gyakorlatilag felejtős... 😀
De a másik kettő közül bármelyik jó opció lenne.
Rutin
Nem lenne hülyeség mert Thomas, Kamara után nincs senki. Ginn nem megbízható mindig, Smith ki tudja meddig nincs. Carr-t, Humphries-t nem nagyon használjuk, Kirkwood meg ugye IR.
Meg a TE-k közül Cook is maradi..


több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy szerzünk-e egy új WR2-t jövő keddig.
DeVante Parker? AJ Green? Robby Anderson? Marvin Jones?
Bármelyikkel kiegyeznék...
Rutin
Időközben megnéztem, ki mekkora CAP hit közülük... Ezzel AJ és MJ gyakorlatilag felejtős... 😀
De a másik kettő közül bármelyik jó opció lenne.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy szerzünk-e egy új WR2-t jövő keddig.
DeVante Parker? AJ Green? Robby Anderson? Marvin Jones?
Bármelyikkel kiegyeznék...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/PFF_Saints/status/1186397334055411717
Ez az ember nem is ember...
Lehet, hogy láma vagyok, de az elmúlt években jelentősen felértékelődött az RT szerepe...
Évek óta kimagasló védők támadják az erős oldalt, mégis mindenki a vakoldali O# védelmet fizeti túl.
Ez az ember egy főnyeremény jobbra!
Kíváncsi leszek, hogy a jövőben hogy hozzuk sapka alá...Armstead mellett nehéz lesz megfizetni még egy elit játékost. Ha nem is tőlünk, Ram gigász szerződést kap majd mástol. (bár szvsz előbb lesz Ő nálunk LT, mint hogy máshol RT)
Egyébként a teljes O falat kimagaslónak tartom. Armstead elit, McCoy eszeveszett rookie évet tol, Warford simán felsőközép, Ram egy kos, Peat meg...
Mindenki őt fikázza :/ Remélem így is marad, és senki nem akarja túlfizetni jövőre!
Szvsz teljesen alulértékelt figura. Még mindig átlag felett lehozna egy LT-t sérülés esetén, miközben LG szintet is vállalhatóan hozza!
Nálam Ő a "málészáj" fizikai megtestesülése, de bírom a csókát! Ár-érték arányban kiváló lehet a jövőben is!
clbass
Szerintem hülyék lennénk elengedni őt. Mások évekig keresnek egy ilyen OL játékost,valahogy biztos megoldjuk. A fontosabb játéksokokat azért megtartottuk Loomis alatt nem rémlene olyan, hogy elengedtünk volna valami nagy nevet a csapatból az elmúlt években.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Úgy néz ki Eli Apple sérülése nem vészes.
Vannak csapatok akik rosszabbul àlnak korhàz ügyileg, de azért jól jön a pihenő a Novemberi south hadjàrat előtt.


Tre'Quan Smith Ankle DNP
Jared Cook Ankle DNP
Alvin Kamara Ankle/Knee DNP
J.T. Gray Ankle DNP
Patrick Robinson Hamstring DNP
Drew Brees Right Thumb LP
Eli Apple Knee LP
Trey Hendrickson Neck FP

Olyan, hogy PatRob és NO sikeres együttàllàs legyen, soha nem lesz...