New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Rövid szakmai értékelésem a meccsel kapcsolatban...
1) #AK41 korszakos képességű RB... .
2) A legnagyobb értéke a meccsnek, hogy a csapat hite térhet így vissza... hogy mégsem kell lehúznunk a szezont a vécén...
3) Oltári jók ezek a color rush mezek. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 993 — Egyéb témák lakó
a secondary meg továbbra is nyeli a yardokat keményen, ha épkézláb irányító jön szemben
Sztroga
Ez egy érdekes kérdés. A secondary nem szar, csak nagyon sokat vannak 1-on-1 a CB-k, és emiatt könnyűnek tűnő, egyátalán nem könnyű labdákat dobnak meg ellenük. Ez a dolog egy csere: nem engedik a LB-k és a 3-4. CB a sekély zónákat, nem engedik a könnyű yardokat, és a QB-nak fel kell dobálni a labdákat az égbe. Itt is jól látszott, a screenek, slantek elhaltak. Most hogy Wilson meg dobálta ezeket, az sajnos egy helyzet. Így is, ha Bell jobban szorítja, sima INT is benne van.

A SB győztes védelem is nyelte a yardokat, csak ugye rekord sok labdát szereztek. Ez a terv itt is.

több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Itt most maga a csapat nagyot ment, a védelem is nagyon nagyot ment szerintem. Teddy ennyire képes, Payton megmondta hogy a csapattársainak kell őt segíteni és akkor jók lehetnek. Ez most össze is jött, nekem tetszett maga a csapat. És Payton meccselése is.


több mint 5 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
Fontos győzelem, de ezt most inkább nekik köszönthetjük.
Nekem teddy egyáltalán nem tetszett, ha kamara vagy esetleg mt nem fog kihúzni minket a szarból, ez az offense nem fog 1-2 td-nél többet felpakolni, bárki jön szemben
a secondary meg továbbra is nyeli a yardokat keményen, ha épkézláb irányító jön szemben

Szerkesztette: Sztroga
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 919 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt a meccset Seahawks oldalról Wilson zsenije mentette meg a teljes kiégéstől. Azt sajnálom, hogy a garbage time erőltetés miatt a D statjai nem olyan szépek 😕
Gyurma Pappa
Mint mindig, ők is kb egy Wilson sérülésre vannak a bottom top 5-től (3?). Ettől függetlenül ezt ők vesztették el, nagy arccal jöttek ki, edzőtől a szertárosig, és egyből kaptak egy pofont, amiből soha nem tudtak felállni.

Mindegy, sima L-ként számoltam a meccsel, szóval ez nagyon nagy eredmény, hogy versenyben maradjunk Drew visszatéréséig.
PEEtör
Az mitol nagy arc, hogy elso puntra visszahordjatok TD-re?

Szerintem az tortent ami mindig is szokott, lassu szezonkezdet a mi oldalunkon, es egy jo Saints jo helyzetkihasznalassal ellehetetlenitette a gameplenunket.

Elso forduloban PC meccs utan lenyilatkozta, hogy meglepte mennyire jo a Bengals D-line 😀 Most meg Alvin-ra nem keszultunk fel kelloen Brees hianyanak fuggvenyeben sem. Ezek inkabb nagy edzoi hibak, mint nagykepuseg.
undisputedly
Lehetnek edzői hibák, amik nagyképűségből fakadnak. Meg a missed tacklehegyek, amik szintén azt mutatják, hogy nem voltak ott fejben a srácok.
Szerintem az történt többek között, hogy nem hitték, hogy nekik kell majd futni az eredmény után, az első félidőben még nyugodtság volt, hogy jó, úgyis megfordítjuk, de csak jöttek a hibák, aztán ahogy múlt az idő, jött a para, kapkodás, rossz döntések, és vége is lett a meccsnek.
PEEtör
Bocs, de szerintem ez hulyeseg. Olyan alap teljesitmenyt projektalsz a vedelmunk fele ami nincs ott evek ota.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ezt a meccset Seahawks oldalról Wilson zsenije mentette meg a teljes kiégéstől. Azt sajnálom, hogy a garbage time erőltetés miatt a D statjai nem olyan szépek 😕
Gyurma Pappa
Mint mindig, ők is kb egy Wilson sérülésre vannak a bottom top 5-től (3?). Ettől függetlenül ezt ők vesztették el, nagy arccal jöttek ki, edzőtől a szertárosig, és egyből kaptak egy pofont, amiből soha nem tudtak felállni.

Mindegy, sima L-ként számoltam a meccsel, szóval ez nagyon nagy eredmény, hogy versenyben maradjunk Drew visszatéréséig.
PEEtör
Az mitol nagy arc, hogy elso puntra visszahordjatok TD-re?

Szerintem az tortent ami mindig is szokott, lassu szezonkezdet a mi oldalunkon, es egy jo Saints jo helyzetkihasznalassal ellehetetlenitette a gameplenunket.

Elso forduloban PC meccs utan lenyilatkozta, hogy meglepte mennyire jo a Bengals D-line 😀 Most meg Alvin-ra nem keszultunk fel kelloen Brees hianyanak fuggvenyeben sem. Ezek inkabb nagy edzoi hibak, mint nagykepuseg.
undisputedly
Lehetnek edzői hibák, amik nagyképűségből fakadnak. Meg a missed tacklehegyek, amik szintén azt mutatják, hogy nem voltak ott fejben a srácok.
Szerintem az történt többek között, hogy nem hitték, hogy nekik kell majd futni az eredmény után, az első félidőben még nyugodtság volt, hogy jó, úgyis megfordítjuk, de csak jöttek a hibák, aztán ahogy múlt az idő, jött a para, kapkodás, rossz döntések, és vége is lett a meccsnek.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ezt a meccset Seahawks oldalról Wilson zsenije mentette meg a teljes kiégéstől. Azt sajnálom, hogy a garbage time erőltetés miatt a D statjai nem olyan szépek 😕
Gyurma Pappa
Mint mindig, ők is kb egy Wilson sérülésre vannak a bottom top 5-től (3?). Ettől függetlenül ezt ők vesztették el, nagy arccal jöttek ki, edzőtől a szertárosig, és egyből kaptak egy pofont, amiből soha nem tudtak felállni.

Mindegy, sima L-ként számoltam a meccsel, szóval ez nagyon nagy eredmény, hogy versenyben maradjunk Drew visszatéréséig.
PEEtör
Az mitol nagy arc, hogy elso puntra visszahordjatok TD-re?

Szerintem az tortent ami mindig is szokott, lassu szezonkezdet a mi oldalunkon, es egy jo Saints jo helyzetkihasznalassal ellehetetlenitette a gameplenunket.

Elso forduloban PC meccs utan lenyilatkozta, hogy meglepte mennyire jo a Bengals D-line 😀 Most meg Alvin-ra nem keszultunk fel kelloen Brees hianyanak fuggvenyeben sem. Ezek inkabb nagy edzoi hibak, mint nagykepuseg.
undisputedly
nagyképűséget én se értem

Kamara zseni, azt se mondanám h nem készültek fel rá, egyszerűen minden playben minimum 5yarddal hozott többet mint illett volna. Missed tackleparádé
Na meg a Saints OL megette a pass rusht. (istenem az az OT páros)
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 919 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt a meccset Seahawks oldalról Wilson zsenije mentette meg a teljes kiégéstől. Azt sajnálom, hogy a garbage time erőltetés miatt a D statjai nem olyan szépek 😕
Gyurma Pappa
Mint mindig, ők is kb egy Wilson sérülésre vannak a bottom top 5-től (3?). Ettől függetlenül ezt ők vesztették el, nagy arccal jöttek ki, edzőtől a szertárosig, és egyből kaptak egy pofont, amiből soha nem tudtak felállni.

Mindegy, sima L-ként számoltam a meccsel, szóval ez nagyon nagy eredmény, hogy versenyben maradjunk Drew visszatéréséig.
PEEtör
Az mitol nagy arc, hogy elso puntra visszahordjatok TD-re?

Szerintem az tortent ami mindig is szokott, lassu szezonkezdet a mi oldalunkon, es egy jo Saints jo helyzetkihasznalassal ellehetetlenitette a gameplenunket.

Elso forduloban PC meccs utan lenyilatkozta, hogy meglepte mennyire jo a Bengals D-line 😀 Most meg Alvin-ra nem keszultunk fel kelloen Brees hianyanak fuggvenyeben sem. Ezek inkabb nagy edzoi hibak, mint nagykepuseg.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ezt a meccset Seahawks oldalról Wilson zsenije mentette meg a teljes kiégéstől. Azt sajnálom, hogy a garbage time erőltetés miatt a D statjai nem olyan szépek 😕
Gyurma Pappa
Mint mindig, ők is kb egy Wilson sérülésre vannak a bottom top 5-től (3?). Ettől függetlenül ezt ők vesztették el, nagy arccal jöttek ki, edzőtől a szertárosig, és egyből kaptak egy pofont, amiből soha nem tudtak felállni.

Mindegy, sima L-ként számoltam a meccsel, szóval ez nagyon nagy eredmény, hogy versenyben maradjunk Drew visszatéréséig.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 993 — Egyéb témák lakó
Nem játszott Teddy kiemelkedően, de ami sokkal fontosabb, rosszul sem. Ezt a meccset Seahawks oldalról Wilson zsenije mentette meg a teljes kiégéstől. Azt sajnálom, hogy a garbage time erőltetés miatt a D statjai nem olyan szépek 😕

Kamara meg végre elővette a jobbik jáékát 😊

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Az ősi dakota közmondás szerint:ajándék W nek ne nézd a fogát.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Léci ezt jövő 7n is kérjük. Köszönöm 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok skacok !

Úgy nézett ki a dolog hogy mi cumiztunk......de egy egy orbitális nagyot 🤕
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na de azért jó mérkőzést nektek estére.És remélem jó és izgalmas lesz az esti móka.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én a régi módszerhez folyamodtam, amikor a jó kis 7-9es szezonokat toltuk, magunk ellen fogadtam, így valami pozitívum biztos lesz legalább este. 😀
EasyGhost
Sose fogadj a csapatod ellen. Fogadj az ellenségeidre. Ott win-win szitu van, vagy nyersz vagy kikapnak

több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Én a régi módszerhez folyamodtam, amikor a jó kis 7-9es szezonokat toltuk, magunk ellen fogadtam, így valami pozitívum biztos lesz legalább este. 😀
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 993 — Egyéb témák lakó
Szerintem 4 TD-vel nyerünk, úgy hogy Teddy dob 4-t és fut is 2-t.

Vagy nem.

Most komolyan, csereirányító, -2 WR és igen szar idegenbeli meccs után mekkora kockáztatás volt azt mondani, hogy a SEA nyer?

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Szerintem cumizni fogtok 😎😜
Rózsa Sándor (betyár)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ehhez nem kell elfogultnak lenni. Jelenleg a Teddyvel felálló Saints ellen a Seahawksnak illene magabiztosan (legalább egy TD-vel) nyernie. Csak nehogy erre a meccsre is úgy készüljetek, mint a Bengals ellenire
Wyatt
Ahogy én eddig megfigyeltem a szeretet csapatom mindig annyit nyújt ammenyit az aktuális ellenfél megkíván 😊 se nem többet se nem kevesebbet😉Plusz ahogy vissza néztem mindig mega szarok vagyunk Caroll idejében szeptemberben !Mikor nem akkor pedig SB játszottunk .
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ehhez nem kell elfogultnak lenni. Jelenleg a Teddyvel felálló Saints ellen a Seahawksnak illene magabiztosan (legalább egy TD-vel) nyernie. Csak nehogy erre a meccsre is úgy készüljetek, mint a Bengals ellenire

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na mit tippeltek holnapra ??
(De őszintén 😂)

Szerintem cumizni fogtok 😎😜

De ez nagyon szubjektiv és elfogult.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
hazárdőrök! téteket fel! 😉
adam77
Legyen!
Bàr Seattlebe amúgy sem nyerni szoktunk jàrni.😁

több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 635
hazárdőrök! téteket fel! 😉
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Pozitívan nézve, arra jó a kialakult helyzet, hogy ezen a pár meccsen megnézzük, mi várható a jövőben. SP mit tud kezdeni a csapattal a Brees utáni korszakban. Persze sok függ majd az offszezonoktól is.

Én viszont továbbra is bízok Hillben !! Bár nem Ő fog kezdeni ez biztos.
Fattyu
Én is benne látok többet, akár az előszezonban, akár amikor beáll néhány play erejéig, jobban mozgatta a támadósort. Nyilván ez nem jelenti azt hogy tuti bevállna, de Teddy csak szenvedett előszezonban is meg tavaly is amikor beszállt a Panthers ellen. Pedig akkor tudta hogy ő fog játszani, és volt ideje felkészülni előre.


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Pozitívan nézve, arra jó a kialakult helyzet, hogy ezen a pár meccsen megnézzük, mi várható a jövőben. SP mit tud kezdeni a csapattal a Brees utáni korszakban. Persze sok függ majd az offszezonoktól is.

Én viszont továbbra is bízok Hillben !! Bár nem Ő fog kezdeni ez biztos.