New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Nem teljesen értem a koncepciót.
Az magába oké hogy Brees utan ugyse lesz semmi adjunk el mindent a jelennek, de 1 hajszalra voltatok a SB-tol, miért kéne olyan nagyon kapálozni sztárokért?

Ha meg elfogadom hogy erositeni akartok jelentősen, akkor meg ezt lehetne keményebben. Kicsit 2 szék között a földre ülés ez nekem.
Turóczi Szabolcs
Gabo tömören leírta a lényeget.
Két kiegészítést tennék hozzá:
- Azért TE és DT pozícióba jó jönne egy kezdő szint. TE adja magàt. DT-ben még kérdéses mikorra tud felàllni a kezdő.
- Nem nagyon ugràlt az FO sztàrokért eddig, most még türelmesebbek voltak. Akinek kellett megadtàk a pénzt. Ingram sajna hiànyozni fog, de a csapat túléli.

A jövő: A csapat fiatal és a "gerince" megvan, ha ügyesen mendzselik akkor az àtmenet nem lesz annyira fàjdlmas.
Csakhàt kell egy QB 😀😀 /Mondjuk Én még mindig T.Hillt szeretném, de nem Ő lesz./

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
De szerintem Brees hajlandó lesz egy olyanra mint évekkel ezelőtt amikor Norman-t akartuk elhozni, hogy hajlandó lenne kevesebbért maradni, főleg a valószínűleg utolsó évére.
nemethbence55
Így gyorsan rápillantva over the capra jövőre elvileg 105 millió helyünk van jelen pillanatban amiben Brees is benne van.
Mondjuk Thomas, Bell meg Rankins nincs benne de azért így is több mozgásterünk lehet mint idén
kapitnono
És Peat-et is valamennyire meg kell fizetni, ha megakarjuk tartani.
Fattyu
Jogos őt kihagytam, meg még lehet pár embert, csak így hirtelen aki eszembe jutott azt írtam le. De szerintem Unger is jövőre lejárt
kapitnono
És az egyik legfontosabb làncszem kimaradt mindkettőnknél:
Svàjcibicska T. Hill. 😀😀

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
The #Saints have restructured Drew Brees' contract to clear $10.8 million in salary cap space
Drew Brees' contract is set to void after this season, after which the #Saints will be left with $21.3 million in dead money on the cap, whether Brees comes back or not.
Beki
Ezzel így 16 millió a hely.
Baráti! 😀
Akkor valaki/valakik/ még jön akit meg kell fizetni.
Fattyu
jövőre viszont 21M Brees utáni caphit, úgy hogy szerződése sincs 2020ra
braxa88
Jutalom a nyugdíjas évére 😋😋.
Sok, de még úgy is marad kb 80 millió.
De biztosan kell okoskodni valamit akkor is. Mert jövőre a QB lesz a legnagyobb needünk.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 256 — Keep pounding
Nem sztárokat akarnak sztem hozni, hanem mélyíteni a keretet. Elég sok poszton nincs normális csere.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 685
Nem teljesen értem a koncepciót.
Az magába oké hogy Brees utan ugyse lesz semmi adjunk el mindent a jelennek, de 1 hajszalra voltatok a SB-tol, miért kéne olyan nagyon kapálozni sztárokért?

Ha meg elfogadom hogy erositeni akartok jelentősen, akkor meg ezt lehetne keményebben. Kicsit 2 szék között a földre ülés ez nekem.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Lutz nélkül volt négy milliótok, tehát ezzel is inkább 10 körül vagytok, és Bridgewater még nem írt alá (mondjuk lehet nem is fog).
gabokocka
Igaz!
Robertson és Lutz nincs benne.
Így 10 millió.
Na jó ebből tényleg csak 1 minőségi embert lehetne kihozni.
Ha csak nem nyúlunk màs szerződéshez, vagy kivàgunk valakit.
De minek küldenének el valakit is, mikor teljes a csapat.
Max Meredithet lehetne.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 256 — Keep pounding
Lutz nélkül volt négy milliótok, tehát ezzel is inkább 10 körül vagytok, és Bridgewater még nem írt alá (mondjuk lehet nem is fog).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
The #Saints have restructured Drew Brees' contract to clear $10.8 million in salary cap space
Drew Brees' contract is set to void after this season, after which the #Saints will be left with $21.3 million in dead money on the cap, whether Brees comes back or not.
Beki
Ezzel így 16 millió a hely.
Baráti! 😀
Akkor valaki/valakik/ még jön akit meg kell fizetni.
Fattyu
jövőre viszont 21M Brees utáni caphit, úgy hogy szerződése sincs 2020ra
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
The #Saints have restructured Drew Brees' contract to clear $10.8 million in salary cap space
Drew Brees' contract is set to void after this season, after which the #Saints will be left with $21.3 million in dead money on the cap, whether Brees comes back or not.
Beki
Ezzel így 16 millió a hely.
Baráti! 😀
Akkor valaki/valakik/ még jön akit meg kell fizetni.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
The #Saints have restructured Drew Brees' contract to clear $10.8 million in salary cap space
Drew Brees' contract is set to void after this season, after which the #Saints will be left with $21.3 million in dead money on the cap, whether Brees comes back or not.
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Jared Cook is vizitál nálunk
kapitnono
Kicsit felemás érzésem van vele kapcsolatban, mert oké hogy ő a legjobb a piacon, de 31 éves és igazán csak a tavalyi szezonja volt értékelhető. Jobban tetszene ha draftról érkezne TE, de gondolom Paytonék más posztot akarnak onnan erősíteni, remélem nem, fizetjük túl ha idejön.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Jared Cook is vizitál nálunk


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Teddy a Dolphinsnál járt, lehet mégsem hozzánk igazol


több mint 5 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Murray szerződése 4 év 14,4 milla. Ingram szerződésének részleteit még nem láttam, de Murray csak 1.850.000-et foglal az idei sapkában. Amúgy 2 év után minimális dead moneyval kivágható.
 www.spotrac.com/nfl/new-orleans-saints/latavius-murray-12463/#
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ingram 3év 15 milla. Ravens.
Fattyu
1,5milkával több mint L.Murray :/ fura döntések ezek
braxa88
Ezt most annyira nem értem másfél millió ekkora pénz? Ez évi 500.000 összesen.
Thomas80
Mondanám, hogy Murray 4 évre kap 14 millát, dehát hol lesz ő már akárcsak két év múlva is...!?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ezt inkább Ingram és ügynöke nézte be.
Mondtuk hogy 4,5 per év, ők úgy hitték ennél sokkal többet ér.
Mi hoztunk egy helyettest olcsóbban, ők meg mint kiderült, alig kaptak többet a szabad piacon.

több mint 5 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Ingram 3év 15 milla. Ravens.
Fattyu
1,5milkával több mint L.Murray :/ fura döntések ezek
braxa88
Ezt most annyira nem értem másfél millió ekkora pénz? Ez évi 500.000 összesen.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Ingram 3év 15 milla. Ravens.
Fattyu
Ennyit nem ért meg nekünk, úgy hogy itt akart maradni? Érdekes


több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ingram 3év 15 milla. Ravens.
Fattyu
1,5milkával több mint L.Murray :/ fura döntések ezek
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Ha jól olvasom, Lutz 4 millió /év + ösztönző. Így a legjobban fizetett rugó.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Ingram 3év 15 milla. Ravens.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
nem értem mi van
10 perce lehet puhatolózni és mi még nem költöttük el a 2025-ös sapka 2/3-t
Loomis öregszik
atapapa
Jaja nálunk eddig annyiból áll a FA, hogy Banjot meg C.Robertsont visszaigazoltuk.
kapitnono
Ingram és Lutz és vége is...
Fattyu
Ingramet jó lenne gyorsan, mert elvileg nagyon hívogatja a Ravens, bár ő szeretne maradni elvileg, aztán lesz ami lesz.
Lutzot meg hülyék lennénk elengedni, jópár év után találtunk megbízható rúgót, ritka ez manapság
kapitnono
Akkor màr csak Lutz maradt...
Igazad van nem szabad elengedni!!
Az valahol jót is jelent, hogy nem kell kétségbeesetten hajkuràszni a jàtékosokat...
Nagyjàból jók vagyunk.
Fattyu
Lutz 5 évre lekötve!
A FA piac legnagyobb igazolásunk
egy kicker 😀😀😀😀
De a csapat ugye komplett és a pénz sem sok, így nem meglepő 😀
Fattyu
Na király, akkor már csak egy TE, egy két kiegészítő ember és mehet az újabb run!


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
nem értem mi van
10 perce lehet puhatolózni és mi még nem költöttük el a 2025-ös sapka 2/3-t
Loomis öregszik
atapapa
Jaja nálunk eddig annyiból áll a FA, hogy Banjot meg C.Robertsont visszaigazoltuk.
kapitnono
Ingram és Lutz és vége is...
Fattyu
Ingramet jó lenne gyorsan, mert elvileg nagyon hívogatja a Ravens, bár ő szeretne maradni elvileg, aztán lesz ami lesz.
Lutzot meg hülyék lennénk elengedni, jópár év után találtunk megbízható rúgót, ritka ez manapság
kapitnono
Akkor màr csak Lutz maradt...
Igazad van nem szabad elengedni!!
Az valahol jót is jelent, hogy nem kell kétségbeesetten hajkuràszni a jàtékosokat...
Nagyjàból jók vagyunk.
Fattyu
Lutz 5 évre lekötve!
A FA piac legnagyobb igazolásunk
egy kicker 😀😀😀😀
De a csapat ugye komplett és a pénz sem sok, így nem meglepő 😀

több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Murray egyértelműen azért jött mert Kamara-ból első számút akarunk csinálni és ugye Murray már évek óta csak egy csere és nem több, de mondjuk annak nagyon jó. Ingram szerintem a tavalyi első négy meccsel baszta el ezt mert akkor derült ki hogy Kamara bírja a majdnem 100%-os terhelést. Ansah remélem nem fog jönni, sok pénzt is kér és nem ér annyit amennyire értékelik. Remélem egy kezdő szintű DT fog jönni és nem ő. Az viszont biztos hogy ami most megy a piacon az borzalmas. Nagyon elmentek a fizetések.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Mondjuk az is kemény hogy neve nincs DE k kapnak ilyen 15 milla per éves szerződést Jordan meg 10-11 ért játszik évente, idén úgy kap 14 et hogy tavalyról át lett forgatva a bónusz. Mondjuk engem nem zavar ha neki ez is elég és nem kezd holdoutba, mondjuk nem is ezt nézem ki belőle