NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Úgy néztem Apple kezdeni fog.
Gézu
Vakok közt félszemű a király... Ez komolyra fordítva hátha azt jelenti, hogy emberezünk. Jobban megy, mint a zóna..
[/quot
Nálam tiszta lappal indul, és itt JÓ LESZ!!!!!!!Kájzerszóze
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Emberezzünk szépen. Lattimore-t mindenképp egy az egyben Thielenre. Remélem azért Apple nem lesz annyira vakon mint Crawley...


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!
Crawley nem is fog játszani, és nem sérülés miatt 😀


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Úgy néztem Apple kezdeni fog.
Gézu
Vakok közt félszemű a király... Ez komolyra fordítva hátha azt jelenti, hogy emberezünk. Jobban megy, mint a zóna..



több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Úgy néztem Apple kezdeni fog.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Nincs sérültünk elvileg, mindenki hadrafogható lesz.
Kájzerszóze
Igen, vikingsből pedig Barr, Sendejo, Dalvin Cook, Compton biztosan out, Riley Rieff nem valószínű, Rhodes, Linval Joseph pedig kérdéses besorolást kapott.
kapitnono
Jobbulást kivánok nekik, hétfötöl...



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!
Nincs sérültünk elvileg, mindenki hadrafogható lesz.
Kájzerszóze
Igen, vikingsből pedig Barr, Sendejo, Dalvin Cook, Compton biztosan out, Riley Rieff nem valószínű, Rhodes, Linval Joseph pedig kérdéses besorolást kapott.


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Nincs sérültünk elvileg, mindenki hadrafogható lesz.



több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Még egy kis statisztika, hogy a másik T sem olyan gyenge idén 😀

 media.profootballfocus.com/2018/10/RAMMY-768x432.png
kapitnono
na ja

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!
Még egy kis statisztika, hogy a másik T sem olyan gyenge idén 😀



Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 021
Mai edzésen Bushrod nem edzett egyedül/Gondolom továbbra is a lánya elvesztése miatt részvétem miatta innen is/ szerencsére rajta kívül mindenki bevethető lesz a Vikings ellen.
Közben nézegetve a statisztikákat a PFF szerint Brees a legjobb QB idén, Armstead pedig a 2. legjobbra értékelt OT a ligában, 0,2%-ra az első helyről.
Reméljük kitart az egészsége, mert egészségesen szerintem a liga legjobb LT-je/De hogy top 3 az nem vitás/
kapitnono
Brees nem csak idén a legjobb QB. Sok idényben alulértékelt. Akár a mai legjobbak akár a all time legjobbak összevetésében vagy ennek felhozatalában is. Brees nálam körökkel jobb mint Brady pl. És mivel Montana-t vagy Marino-t nem láttam játszani, és más foci is volt, nem tudom azt mondani h nálam nem Brees a legjobb irányító akit valaha láttam játszani. De ez a saját szubjektívom.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!
Mai edzésen Bushrod nem edzett egyedül/Gondolom továbbra is a lánya elvesztése miatt részvétem miatta innen is/ szerencsére rajta kívül mindenki bevethető lesz a Vikings ellen.
Közben nézegetve a statisztikákat a PFF szerint Brees a legjobb QB idén, Armstead pedig a 2. legjobbra értékelt OT a ligában, 0,2%-ra az első helyről.
Reméljük kitart az egészsége, mert egészségesen szerintem a liga legjobb LT-je/De hogy top 3 az nem vitás/


több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 651
Az volt az idegesítő, hogy minden szép játékra szinte automatikusan jött egy baromság. Amúgy jó értéken kaptátok, semmi rizikó ennyiért.
Vlsz az sem segített neki hogy az anyja miatt azonnal nevetség tárgya lett, és az öltözőben is a sor végére került. Simán megér egy esélyt.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Részlet Eli Apple interjúból:
" ...you need a fresh start?" "I won't necessarily say that I needed it but it's great to have one..."

Szóval ténylege benne lehet, hogy nem igazán jött be neki a Nagy Alma, és ezért sem élt fel a potenciáljához, legalábbis remélem, így volt, aztán meglássuk. 😊
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!
Chaz Green/Korábbi Cowboys OT/OG érkezett

Szerencsére minden fontos játékos edzett ma, kivéve Ungert de nála nem hinném, hogy sérülés lenne max veterán pihenő, legalábbis remélem.
kapitnono
Gondolom azért kellett, mert nem tudni Bushrod mikor tér vissza, és LeR-nek mekkora a sérülése.
Fattyu
LeR IR-en landolt akkor gondolom ezért is történt az igazolás


több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Gratula a hétvégiért,jók voltatok.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Chaz Green/Korábbi Cowboys OT/OG érkezett

Szerencsére minden fontos játékos edzett ma, kivéve Ungert de nála nem hinném, hogy sérülés lenne max veterán pihenő, legalábbis remélem.
kapitnono
Gondolom azért kellett, mert nem tudni Bushrod mikor tér vissza, és LeR-nek mekkora a sérülése.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!
Chaz Green/Korábbi Cowboys OT/OG érkezett

Szerencsére minden fontos játékos edzett ma, kivéve Ungert de nála nem hinném, hogy sérülés lenne max veterán pihenő, legalábbis remélem.


több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
elég vegyes a visszhang, sokat köpködik Apple-t, nagy bust 1/10-re. Oké itt más lesz a rendszer, a feladat is valszeg, de ki tudja mi lesz belőle.
Peterson biztosan nagyon drága, nem lett volna rá keret, meg annyit talán nem is szabad felaldozni.
Kiváncsian várom mi lesz vele, mikor fog pályára lépni.
Kájzerszóze
Egy fórumon olvastam:
plus, there's this:
He was a high 1st round draft choice in NYC.
Have you spent some time in NYC?
there is nothing like the pressure in NYC, from the media, everything....
AND...
living in NYC as a young guy(youngest 1st pick that year?)
this could very well be a HUGE WEIGHT OFF HIS SHOULDERS!
AND,
all of his former teammates on the Saints...
AND,
going from a downward spiraling team to a contender.
This could really work out well for Apple and the Saints
Van benne valami, na meg ha már csak kevesebb zászlót dobnak rá, mint pídzsíékre, már win.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
elég vegyes a visszhang, sokat köpködik Apple-t, nagy bust 1/10-re. Oké itt más lesz a rendszer, a feladat is valszeg, de ki tudja mi lesz belőle.
Peterson biztosan nagyon drága, nem lett volna rá keret, meg annyit talán nem is szabad felaldozni.
Kiváncsian várom mi lesz vele, mikor fog pályára lépni.



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!
Sean Payton on trading for Eli Apple:
We have a pretty good idea of the players coming out of @OhioStateFB
Like the skillset
Excited to work with him

Ha nem mondja ki sem találom, hogy szereti az OSU DB-ket, gondolom azért tankolta vele tele a csapatot 😀


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!
Szerintem ezen az áron tökéletes, PJ-hez és Crawleyhoz képest erősítés szerintem, nagyot nem tudunk bukni max oda egy 4. és egy 7. kör bumm, de akár jól is elsülhet, hátha nálunk beválik.
Remélem nem súlyos Williams sérülése, de akár a Minn. ellen kiállhatunk egy Lattimore,Coleman,Bell,Apple OSU secondaryvel is 😀


több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Közben (bár egy hetes videó) Davenport nyilatkozatát itthagyom:
https://www.youtube.com/watch?v=NIjq_gpujt8&t=11s

Ez a nyilatkozat olyan, mintha egy veterán sztárjátékos adná, lejön a videóból, hogy egy intelligens, keményen dolgozó, és alázatos játékosért adtuk fel picit a jövőt, nyugodtsággal tölt el.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Akkor lőjük màr el azt a 2. kört valaki értelmesre, hadd ne keljen böngészni az ide prospecteket. 😀😀
A scoutoknak meg mostantól szabi az idei évre. 😀
Bàr most kell igazàn oda tenni magukat, hogy tudjunk halàszni a hàtsó körökből jó jàtékosokat.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Na ezt nem tudtam, így már más a helyzet. Ha win now van, akkor viszont nem értem miért nem Petersonra mentettek. Bár lehet neki más elképzelései vannak.
KeyG
Nem maradt rá érdemi muníció, egy nyomorult második körrel nem tudod sztem Petersont elhozni, Mack körüli ára lesz.
gabokocka
Plusz olvastam olyat is, hogy eddig a Cardinals elzárkózik PP eltradelésétől. Persze, ha megérkezik egy durva ajánlat...
Beki
Yep, valószínűleg van az a "pénz", csak nem nálunk sajnos. Második kört szerintem körberöhögték (volna), aztán egy 2020-as első már picit húzós.
Conley lehetett volna még képben, dehát ő meg alig játszott két év alatt, bízzunk benne, hogy beválik itt (bár nem a remek secondary igazolásokról vagyunk híresek), de legalább jobb lesz Crawley-éknál.