New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Kábé 🙋



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Nekem az nagyon szembetűnő,hogy Morstead kivágásával több mint 3 millió szabadulna, Josh Hill kivágásával több mint 1 millió, Chris Banjo után több mint 1,5, Tyler Davison után majdnem 2, Stupar után is majdnem 1,5 és ők mind olyanok akik után nem igazán hullatnék könnyeket. Morstead jó punter és szimpatikus főleg amit Divisional roundban csinált, de ennyi sok egy Punterért, ilyen cap helyzetben.Aa többiek pedig vagy rotációs emberek vagy spec teamben játszanak, tudom hogy őket is kéne pótolni de szerintem lehetne olcsóbban is. Fairley-val nem tudom meglehet-e állapodni, hogy valamennyit visszaadjon, úgy gondolom hogy a megfelelő kivágásokkal és átstrukturálásokkal lehetne 10-15 misit felszabadítani. Egyébként ami még látszik az overthecap oldalról, hogy valószínűleg Fleenernek, ha nem hoz valamit akkor ez lesz az utolsó éve, mert idén lenne utána 8,200,00 dead money és 200 000 szabadulna, de jövőre már 3,200,000 dead és 5,800,000 szabadulna, utána évben pedig 1,600,00 dead és 7,500,000 szabadulna, szóval idén kell virítania valamit.
nemethbence55
Morstead posztja egyik legjobbja, nincs az az Isten hogy kivágjuk.
Az egész hozzászólásod kicsit könyvelő-személeltű, Davison pl. ha nem is nélkülözhetetlen, de nagyon hasznos játékos, többet hoz bőven a konyhára, mint amennyit keres.
Stupar, Banjo vagy Hill sincs túlfizetve, de ők azon halmaz tagjai, akiket egy újonc kiszoríthat majd a keretszűkítéskor kevesebbért.

Fleener... na ő june 1 cut nálam már idén
atapapa
Fleenert én is pattintanám ki jún.1 után, 3 millát spórolnánk is vele. Ő már úgyse tudná azt hozni amiért szerződtettük, nem egy Graham és kész. A draftról meg lehetne hozni az utódját a3 .kör körül, idén úgyis mély a class TE poszton és még a 3.körben is lehet jó játékost találni pl.: Mike Gesickit .


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Nekem az nagyon szembetűnő,hogy Morstead kivágásával több mint 3 millió szabadulna, Josh Hill kivágásával több mint 1 millió, Chris Banjo után több mint 1,5, Tyler Davison után majdnem 2, Stupar után is majdnem 1,5 és ők mind olyanok akik után nem igazán hullatnék könnyeket. Morstead jó punter és szimpatikus főleg amit Divisional roundban csinált, de ennyi sok egy Punterért, ilyen cap helyzetben.Aa többiek pedig vagy rotációs emberek vagy spec teamben játszanak, tudom hogy őket is kéne pótolni de szerintem lehetne olcsóbban is. Fairley-val nem tudom meglehet-e állapodni, hogy valamennyit visszaadjon, úgy gondolom hogy a megfelelő kivágásokkal és átstrukturálásokkal lehetne 10-15 misit felszabadítani. Egyébként ami még látszik az overthecap oldalról, hogy valószínűleg Fleenernek, ha nem hoz valamit akkor ez lesz az utolsó éve, mert idén lenne utána 8,200,00 dead money és 200 000 szabadulna, de jövőre már 3,200,000 dead és 5,800,000 szabadulna, utána évben pedig 1,600,00 dead és 7,500,000 szabadulna, szóval idén kell virítania valamit.
nemethbence55
Morstead posztja egyik legjobbja, nincs az az Isten hogy kivágjuk.
Az egész hozzászólásod kicsit könyvelő-személeltű, Davison pl. ha nem is nélkülözhetetlen, de nagyon hasznos játékos, többet hoz bőven a konyhára, mint amennyit keres.
Stupar, Banjo vagy Hill sincs túlfizetve, de ők azon halmaz tagjai, akiket egy újonc kiszoríthat majd a keretszűkítéskor kevesebbért.

Fleener... na ő june 1 cut nálam már idén

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Lécci ne idézgessetek, mert telefonon gáz olvasni ☺
Banjo meg Stupar tuti kuka. Fleener is. Ha idén nem akkor jövöre, de szerintem egy post draft cut menni fog.
Kólaman nem rossz, de igy LB draft lesz. DE majd lesz, bár nem egy nagy need. Torony méretü wr lesz késöi körben is. A kérdés h bpa vagy tényleg rámegyünk Mayfieldre... Neki örülnék amugy, de amig a fönök van, addig nincs gond. Toljuk a defet csak, egy TE kell, meg egy wr csak. Fö az egészség...



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Én egyébként úgy érzem hogy Brees mindenkit megfog lepni és "kevés" pénzért fog maradni ami nálam 5-10 millió közé esik, tudom hogy ez nagyon bullshit-nek tűnik de úgy érzem hogy befog jönni ez. E
nemethbence55
Hát nem tudom szerintem ha már "csak" 15-öt kérne már annak is nagyon örülhetnénk, az alá nem hinném, hogy menne, bár azt tudjuk, hogy nagyon szereti a csapatot, és sok mindent képes lenne beáldozni, hogy még 1-2 sikert elérjen itt, majd meglátjuk szerintem hamarosan úgyis kiderül.
Én overthecap.com-on néztem, ott 31 millát ír 178 milliós cappel számolva, de a hivatalos cap szám úgyis csak 14-e körül derül majd ki.
Igen ahogy írtad, Strieffel kb 2,5 millát spórolhatunk, valamint Jordan, Warford, Armsted, meg Unger bónuszainak odébbtologatásával egy kb 10 millát tudnánk felszabadítani. Ebből azért már futná 1-2 minőségibb erősítésre FA-ről. Bár a legfontosabb tényleg, hogy mennyit fog kapni Brees.
kapitnono
Nekem az nagyon szembetűnő,hogy Morstead kivágásával több mint 3 millió szabadulna, Josh Hill kivágásával több mint 1 millió, Chris Banjo után több mint 1,5, Tyler Davison után majdnem 2, Stupar után is majdnem 1,5 és ők mind olyanok akik után nem igazán hullatnék könnyeket. Morstead jó punter és szimpatikus főleg amit Divisional roundban csinált, de ennyi sok egy Punterért, ilyen cap helyzetben.Aa többiek pedig vagy rotációs emberek vagy spec teamben játszanak, tudom hogy őket is kéne pótolni de szerintem lehetne olcsóbban is. Fairley-val nem tudom meglehet-e állapodni, hogy valamennyit visszaadjon, úgy gondolom hogy a megfelelő kivágásokkal és átstrukturálásokkal lehetne 10-15 misit felszabadítani. Egyébként ami még látszik az overthecap oldalról, hogy valószínűleg Fleenernek, ha nem hoz valamit akkor ez lesz az utolsó éve, mert idén lenne utána 8,200,00 dead money és 200 000 szabadulna, de jövőre már 3,200,000 dead és 5,800,000 szabadulna, utána évben pedig 1,600,00 dead és 7,500,000 szabadulna, szóval idén kell virítania valamit.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Én egyébként úgy érzem hogy Brees mindenkit megfog lepni és "kevés" pénzért fog maradni ami nálam 5-10 millió közé esik, tudom hogy ez nagyon bullshit-nek tűnik de úgy érzem hogy befog jönni ez. E
nemethbence55
Hát nem tudom szerintem ha már "csak" 15-öt kérne már annak is nagyon örülhetnénk, az alá nem hinném, hogy menne, bár azt tudjuk, hogy nagyon szereti a csapatot, és sok mindent képes lenne beáldozni, hogy még 1-2 sikert elérjen itt, majd meglátjuk szerintem hamarosan úgyis kiderül.
Én overthecap.com-on néztem, ott 31 millát ír 178 milliós cappel számolva, de a hivatalos cap szám úgyis csak 14-e körül derül majd ki.
Igen ahogy írtad, Strieffel kb 2,5 millát spórolhatunk, valamint Jordan, Warford, Armsted, meg Unger bónuszainak odébbtologatásával egy kb 10 millát tudnánk felszabadítani. Ebből azért már futná 1-2 minőségibb erősítésre FA-ről. Bár a legfontosabb tényleg, hogy mennyit fog kapni Brees.


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Nyilván nagyon sok múlik Drew-n hogy mennyit kér.
nemethbence55
Hát igen, mert ha mondjuk csak 20-at kérne/Jelenleg ugye kb 30 millánk van/ akkor már csak 10 millió maradna, amiből Coleman már el is vitt 6,5-öt, szóval maradna összesen 3,5 a játékosokra és a draft classra, ami nem túl sok. Nyilván lesznek itt még átstruktúrálálsok meg esetleges elküldések, de azért fontos szempont, hogy a főnök mennyiért hajlandó maradni...
kapitnono
Hát én ahol legutóbb néztem ott azt írták hogy 33 millánk volt nem tudom hogy ez a növeléssel együtt vagy anélkül, de szerintem azzal együtt számolták már, most ehhez pluszba jött 2 misi Strief után, szóval Coleman előtt volt 35, akkor most van elvileg 29 csak még ugye Brees, Okafor, Snead (nem tudom tendert lehet-e), Kelemete ők a fontosabb FA-ink esetleg még Rafael Bush vagy Chase Daniel, de helyettük lehetne találni embert. Egyébként Brees, Okafor szerintem marad, Snead ha tudná hozni a tavalyelőtti formát akkor mindenképp maradjon ha a tavalyi szezont nézem ahol rengeteg minden sújtotta (eltiltás, sérülés) akkor inkább ne de én mindenképp adnék neki lehetőséget, szerintem nem is kérne sokat és ki ne emlékezne a divisional roundba hogy 4&10-nél mit halászott össsze. Kelemete a héten nyilatkozta hogy szereti a Saints-et, de kezdő akar lenni (seahawks, giants talán ahol lehetne lehetősége szerintem) ő szerintem emiatt nem marad, de a helyére egy 4-5. pickből simán lehetne hozni valakit. Én egyébként úgy érzem hogy Brees mindenkit megfog lepni és "kevés" pénzért fog maradni ami nálam 5-10 millió közé esik, tudom hogy ez nagyon bullshit-nek tűnik de úgy érzem hogy befog jönni ez. Egyébként még Kuhn akiről láttam híreket de őt még említeni is fölösleges, mert már tavaly is ha jól emlékszem veterán minimumért maradt ez nem hiszem hogy változni fog és egy ilyen hasznos emberért megéri.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Nyilván nagyon sok múlik Drew-n hogy mennyit kér.
nemethbence55
Hát igen, mert ha mondjuk csak 20-at kérne/Jelenleg ugye kb 30 millánk van/ akkor már csak 10 millió maradna, amiből Coleman már el is vitt 6,5-öt, szóval maradna összesen 3,5 a játékosokra és a draft classra, ami nem túl sok. Nyilván lesznek itt még átstruktúrálálsok meg esetleges elküldések, de azért fontos szempont, hogy a főnök mennyiért hajlandó maradni...


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Úgy látom akkor erősen Ohio St reunion van nálunk. Ráadásul a combine-on Sean azt nyilatkozta, hogy egy pass rusher fontos lenne már a korai körökben. És elvileg nagyon tetszik neki Sam Hubbard, aki szintén Ohio St-es 😀

Coleman igazolásával, akkor gondolom biztosan máshová megy Vaccaro. 6,5 millió kicsit szerintem sok, bár lehet az új környezetben tényleg megújul majd. Sok sikert neki.
Reméljük a következő bejelentett szerződésünk Brees-é lesz, jó lenne ha minél hamarabb pont kerülne az ügy végére.
kapitnono
Annak viszont én nem örülnék, mert ha megnézzük ezt a posztot, nyilván Jordan nem kérdés, mellette Okafor tavaly hozta amit kell, ráadásul ott van még Hendrickson is és amit mondtam, hogy mélységbe egy Charles Johnson simán elmenne. Szerintem a D-n belül van nagyobb need ennél, nyilván ez függ az FA piactól is hogy milyen posztra és kiket hozunk, de az ILB és DT egyből fontosabb lenne szerintem mint a DE. Ugye a korai kör az nálunk az első kör, mert másodikban nem húzunk, gondolom harmadikban meg már nem lesznek bent egyből kezdő szintű játékosok olyan meg nem kell szerintem aki egy-két évet tanuljon, mert arra ott van Hendrickson is.
nemethbence55
Csak ugye jelenleg Jordan meg Hendrickson van a keretben aki 4-3-ban alkalmas kezdő DE-nek. Mert szerintem Kikaha vagy Muhammad max pass rush szituban használható szerintem. Okafor visszaigazolásáról pedig eddig nem nagyon vannak hírek, szóval egy DE szerintem mindenképpen kellene a FA-ről vagy a draftról, mert még a kezdők is neccesen vannak meg, nemhogy a mélység... DT posztért nem igazán aggódok szerintem ott bőven jók lehetünk Rankins, Onyemata, Davison simán meg tudnák oldani szerintem.
kapitnono
Én bízok Okafor-ban, szerintem hasonlóképp lesz mint tavaly Fairley, hogy megnyílik a piac és 1-2 órán belül jön a hír hogy aláírtunk vele (csak remélhetőleg más végkifejlet lesz), de ettől függetlenül rotációba szerintem is mindenképp kell egy DE csak annak nem első körben kéne jönnie. Kikaha egyébként szerintem pass rushban jó lenne ha nem lenne üvegből, valamint a tavaly szezon végén hozott George Johnson rotációban bíztató jeleket mutatott őt is meglehetne nézni, de szerintem ha jó pass rusht akarunk akkor Okafor + 1 FA játékos ( Charles Johnson, James Harrison, Kony Ealy, Ahmad Brooks, AAron Lynch) aki rotálásban jó lenne. A DT poszt szerintem nem elég jó, Rankins (még) nem jó kettős védekezés ellen, Davison pass rushban nagyon homály , Onyemata róla nem nagyon tudok még véleményt mondani, de szerintem ő sem kezdő szint oda kéne valaki aki jó két ember ellen is vagy ha Rankinsen marad a két ember akkor ő érhetne oda és szerintem lehetne ilyen embert találni FA-n akár Richardson, Poe, Lotulelei (csak hogy még mélyebb legyen a volt panthersek listája), Chris Baker, Ngata, Bennie Logan és még sorolhatnám szerintem közüllük bárkit ellehetne hozni én személy szerint ahogy korábban is sokszor leírtam Richardsonnak örülnék, mert ő pass rusban is jó, de Poe és Lotuelei is megfelelne, akár egy kis bevállalással Baker is hiszen mielőtt elment Tampa-ba ő is elég jónak tűnt, egy biztos nagyon várom már az FA nyílást kíváncsi leszek SP-ék mit alkotnak. Nyilván nagyon sok múlik Drew-n hogy mennyit kér.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Úgy látom akkor erősen Ohio St reunion van nálunk. Ráadásul a combine-on Sean azt nyilatkozta, hogy egy pass rusher fontos lenne már a korai körökben. És elvileg nagyon tetszik neki Sam Hubbard, aki szintén Ohio St-es 😀

Coleman igazolásával, akkor gondolom biztosan máshová megy Vaccaro. 6,5 millió kicsit szerintem sok, bár lehet az új környezetben tényleg megújul majd. Sok sikert neki.
Reméljük a következő bejelentett szerződésünk Brees-é lesz, jó lenne ha minél hamarabb pont kerülne az ügy végére.
kapitnono
Annak viszont én nem örülnék, mert ha megnézzük ezt a posztot, nyilván Jordan nem kérdés, mellette Okafor tavaly hozta amit kell, ráadásul ott van még Hendrickson is és amit mondtam, hogy mélységbe egy Charles Johnson simán elmenne. Szerintem a D-n belül van nagyobb need ennél, nyilván ez függ az FA piactól is hogy milyen posztra és kiket hozunk, de az ILB és DT egyből fontosabb lenne szerintem mint a DE. Ugye a korai kör az nálunk az első kör, mert másodikban nem húzunk, gondolom harmadikban meg már nem lesznek bent egyből kezdő szintű játékosok olyan meg nem kell szerintem aki egy-két évet tanuljon, mert arra ott van Hendrickson is.
nemethbence55
Csak ugye jelenleg Jordan meg Hendrickson van a keretben aki 4-3-ban alkalmas kezdő DE-nek. Mert szerintem Kikaha vagy Muhammad max pass rush szituban használható szerintem. Okafor visszaigazolásáról pedig eddig nem nagyon vannak hírek, szóval egy DE szerintem mindenképpen kellene a FA-ről vagy a draftról, mert még a kezdők is neccesen vannak meg, nemhogy a mélység... DT posztért nem igazán aggódok szerintem ott bőven jók lehetünk Rankins, Onyemata, Davison simán meg tudnák oldani szerintem.


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Úgy látom akkor erősen Ohio St reunion van nálunk. Ráadásul a combine-on Sean azt nyilatkozta, hogy egy pass rusher fontos lenne már a korai körökben. És elvileg nagyon tetszik neki Sam Hubbard, aki szintén Ohio St-es 😀

Coleman igazolásával, akkor gondolom biztosan máshová megy Vaccaro. 6,5 millió kicsit szerintem sok, bár lehet az új környezetben tényleg megújul majd. Sok sikert neki.
Reméljük a következő bejelentett szerződésünk Brees-é lesz, jó lenne ha minél hamarabb pont kerülne az ügy végére.
kapitnono
Annak viszont én nem örülnék, mert ha megnézzük ezt a posztot, nyilván Jordan nem kérdés, mellette Okafor tavaly hozta amit kell, ráadásul ott van még Hendrickson is és amit mondtam, hogy mélységbe egy Charles Johnson simán elmenne. Szerintem a D-n belül van nagyobb need ennél, nyilván ez függ az FA piactól is hogy milyen posztra és kiket hozunk, de az ILB és DT egyből fontosabb lenne szerintem mint a DE. Ugye a korai kör az nálunk az első kör, mert másodikban nem húzunk, gondolom harmadikban meg már nem lesznek bent egyből kezdő szintű játékosok olyan meg nem kell szerintem aki egy-két évet tanuljon, mert arra ott van Hendrickson is.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Én örülök ennek az igazolásnak, mert kellett a mélység, nem tudom, hogy a panthersben játszott-e slot cornert, de akár meglehetne próbálni, mondjuk én még mindig jobban örülnék Colvinnak, de majd meglátjuk, pantherstől még jöhetne Johnson is, mert rotációba nagyon tetszene ő is.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Úgy látom akkor erősen Ohio St reunion van nálunk. Ráadásul a combine-on Sean azt nyilatkozta, hogy egy pass rusher fontos lenne már a korai körökben. És elvileg nagyon tetszik neki Sam Hubbard, aki szintén Ohio St-es 😀

Coleman igazolásával, akkor gondolom biztosan máshová megy Vaccaro. 6,5 millió kicsit szerintem sok, bár lehet az új környezetben tényleg megújul majd. Sok sikert neki.
Reméljük a következő bejelentett szerződésünk Brees-é lesz, jó lenne ha minél hamarabb pont kerülne az ügy végére.


több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Mennyi? Aztaqrva...
gabokocka
Tényleg addig volt nálatok jó, amíg mellette volt Norman..., vagyis egy elit CB?
Mert akkor nálunk újjászületik remélhetőleg... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 261 — Keep pounding
Mennyi? Aztaqrva...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Kurt Coleman nálunk landolt. 3 év 18 millió. Első év 6,5.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Hirtelen esett 15+ helyet Baker Mayfield a mockokon, illetve azt irják feltradelünk érte, ha kb 15-nél még benn van. Tavaly nagyon akartuk Mahomest, idén SP nem akar lemaradni...



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Kurt Coleman vizitál majd nálunk. Ha olcsóért meg tudunk vele egyezni, felőlem jöhet.
Gondolom így akkor KV tuti nem marad.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Strief Visszavonul. Minden jót Zach!


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Strief valószínűleg visszavonul 😕
Nyilván logikus lépés a sérülés után, valamint hogy Ramczyk ott van mögötte, a trade vagy kivágás pedig értelmetlen lett volna amiatt hogy így legalább igazai szentként vonulhat vissza. Jahri Evans-nél is hasonlónak örültem volna.
Köszönünk mindent Zach!
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Mit gondoltok az idei FA és Draft tevékenységünkről? Szerintem Brees most megmutathatná hogy mennyire szereti NOLA-t és egy minimális kevés pénzes szerződésben megállapodni hogy az kb 30 misi nagyjából megmaradjon. Ezek után nálam egy kezdő DT és ILB lenne a legfőbb prioritás. Sheldon Richardson + Bowman duónak nagyon örülnék ,és ha maradna pénz mindenképpen rámennék Aaron Colvinra hiszen tavaly nagyon jó slot CB volt ugye ő volt a másik corner az ligában Lattimore-on kívül aki 500+ snapből egy td-t sem engedett és nekünk azért még kéne valaki szerintem. Ráadásul most Landry nevét emlegetik egy Trade keretein belül neki is nagyon tudnék örülni mert akkor nem igazán lennének olyan gondjaink mint ami a divisional round első félidejében is volt hogy megvolt halva az O. És akkor esetleg ha ez mind összejönne fellehetne cserélni Mayfieldért 1/10-re ami tavaly két első kör+egy harmadik volt a Kansas-nek. De ha nem akár lehetne szerintem azt is hogy Lb-t nem hozunk FA-ról hanem 1/27-en húzunk amúgy is elég jó szerintem az LB class. Szerintem egy sikeres (akár SB győzelem) szezonhoz kell egy jó cover képességű LB, egy DT, illetve egy slot corner mert Pj Williams-el nem voltam kibékülve sem Vaccaro-val amíg ő játszott ott, de még egy Landry-hez hasonló Wr-nek is nagyon tudnék örülni, akár Paul Richardson Seattle-ből. A TE kérdésről úgy gondolom hogy idén még felesleges ,de Goedert és Mark Andrews is nagyon tetszik nekem is, de Fleener-t nem tudjuk kevés deadmoney-val kivágni és már nem is fogjuk szóval szerintem TE-ért jelenleg fölösleges 1-2-3 kört adni. A legfontosabb és szerintem mindennek az alapja az hogy Brees milyen szerződést ír alá ami akár jövő héten ki derülhet. Ti mit gondoltok?
nemethbence55
Én Mayfieldnek nem örülnék. Szerintem ő nekünk túl balhés... Higgadt QB kell majd Brees után is, mint a kapitány is maga. Emlékezzünk vissza, még így is volt gond az öltözőben nem kevés az elmúlt években...
Nem kell ide nagy arcú QB... Nagy arcúnak ott vannak a futóink, meg jószerével az egész D... 😀

Sőt, most, amikor a kapitány talán utolsó évére fordulunk, tehát a "win-now mode" nyilvánvaló, QB-ért nem is tradelnék fel.
Rutin
Nézd meg amit írnak róla prospect ismertetőben, nyilván megvan benne a nagyképűség is, de egy vezéralak, ja és nem mellesleg nyilatkozta hogy nagyon szívesen ülne be brees mögé és írányítana egy olyan franchise-t mint New orleans.http://fuzovelkifele.com/2018/02/baker-mayfield-szivesen-padozna-manning-vagy-brees-mogott/
nem tudom láttad-e már ezt a nyilatkozatát de elég szimpinek tűnik.
nemethbence55
Azt gondolom, hogy Brees mögött bármelyik újonc szívesen elüldögél egy évet. Nem emiatt aggódnék Mayfield miatt, hanem hogy elég megosztó srác.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
SP vetít, as usual... 😀

Most jött a hír egyébként hogy Teddy Bridgewater valószínűleg szabadügynök lesz. Akár meglehetne próbálni Chase Daniel helyére leültetni egy évre kevés pénzért, aztán kitudja. Vélemények?
nemethbence55
Akár meg lehetne próbálni, bár Sean lenyilatkozta, hogy Taysom Hill-ben nagy jövőt lát. Szívesen megnézném mit is tudna ebből megvalósítani.
kapitnono

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Mai mock:
1. Goedert TE
3. Kyle Lauletta QB
4. Shaquem Griffin LB

Szép kis elmélet...



több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Teddy szerintem már nem lesz ép. Hill jol nyomja a speckó teamet is, kemény és kitartó. Neki adnék esélyt, de nálam Mayfield is oké, de addigra kiviszik... Most nem hiszem hogy kellene felcserélni miatta, bár jövöre remélhetöleg még szarabb helyen draftolunk majd.... Idén második körünk nincs is.
Hozzunk LB-t, égimeszelő WR-t, meg TE-t. A defense meg igy lyukasan is jo volt. Anzalone jön vissza, remélem Breaux is. NT meg Suh ingyen 😂



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Most jött a hír egyébként hogy Teddy Bridgewater valószínűleg szabadügynök lesz. Akár meglehetne próbálni Chase Daniel helyére leültetni egy évre kevés pénzért, aztán kitudja. Vélemények?
nemethbence55
Akár meg lehetne próbálni, bár Sean lenyilatkozta, hogy Taysom Hill-ben nagy jövőt lát. Szívesen megnézném mit is tudna ebből megvalósítani.
kapitnono
Hát nem tudom. 27 éves ő is, nem mintha ez rossz kor lenne, de nagyon kétlem hogy ő akár Josh Mccown szintet elérne. Én az ő jövőjét inkább spec teamben látom. Bridgewaternek viszont örülnék Daniel helyett, mert azért benne megvan bőven a kezdő potenciál, igaz ő emiatt is kezdő akar lenni jövőre, de ha ül egy évet hogy kicsit kipihenje a sérülését akkor SB contender csapatot kaphat.