New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hozsánna a kapitányhoz... 😀

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10154557858751006&id=7331091005

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
114.6 futott yard/meccs átlaggal 9. helyen állunk a ligában. Ilyen sem mostanában volt.
PEEtör
ja, meg a futás elleni védelmünk is majdnem a top 10 ben van, ez is ritkaság.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
114.6 futott yard/meccs átlaggal 9. helyen állunk a ligában. Ilyen sem mostanában volt.
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Matekozok itt, látva ellenfeleinket realistaként úgy gondolom a maradék ötből kettőt kínkeservesen behúzunk (TB,@ARI), kettőt bukunk (@ATL, @TB), Lions meg 50-50.
Pesszimistaként egyet húzunk be (TB).
Optimistaként az összeset. 😀
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Thomas második 100 yardos meccse volt ma, összességében ~800 yard, 7 TD, simán ezredesnek kell lennie.

NFC west ellen 244 yard, 4 TD, felkészül a Cardinals. 😊

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Willie Snead is the 1st Saints non-QB to throw a TD pass since Deuce McAllister threw one to Willie Jackson in Week 13 of 2001
Attól féltem, hogy beárazza a védelmet az újonc QB, de a második félidőre összeszedte magát a D szerencsére.

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Ha ez kell, akkor legyen minden csapat D koordinátora Williams. Vagy képzeljük oda. Vagy valami

több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
A mai meccsen Armstead, Breaux és Ingram is aktív lesz, és valószínűleg mindannyian kezdeni is fognak.
A ramsnél hiányzól lesz G.robinson. Ez nem tudom mennyire jó hír.
kapitnono
Akkor most mondhatjuk, hogy úgy álhatunk fel nagyjából, mint azt a szezon elején tervezték?
Kívéve talán CB állományt...
Akkor lássuk mit is tudunk igazából...

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
A mai meccsen Armstead, Breaux és Ingram is aktív lesz, és valószínűleg mindannyian kezdeni is fognak.
A ramsnél hiányzól lesz G.robinson. Ez nem tudom mennyire jó hír.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A legdühítőbb az egészben, hogy itt van Brees, aki kb másodvirágzását éli, legjobb elkapógárdájával, és tönkrebasszuk ezt a szezont is neki, nekünk. Óriási kérdőjel, mennyi van még benne. 1, max 2 év? Már ez is bőven lehet, hogy optimista kategória.PEEtör
Brady másfél évvel idősebb és ő még legalább 3 évet tervez. Nem tudom, lesz-e annyi, a father time hirtelen jön, és a 42 év azért 42 év. De nagyon jó karban van, nem lehetetlen.

Én Brees-en sem látom, hogy fizikailag romlana, és vigyáz is magára. Miért ne bírná addig, amíg Brady? Ha elege van a játékból, az más, ezt nem tudom. De a kora miatt szvsz még 3, de akár 4 év is benne lehet.
peterk2005
Pont ezaz, hogy másfél évvel fiatalabb, mégis 500-zal több passzkísérlete van Breesnek. Paytont ismerve, nem várható, hogy nagyban tehermentesítenénk, bár a védelem fejlődése akár segíthetne a problémán. A Patsnél pedig pont ugye ebben az évben is megmutatják, hogy mindegy nekik, hogy futással, vagy passzal nyerik a meccseket.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A legdühítőbb az egészben, hogy itt van Brees, aki kb másodvirágzását éli, legjobb elkapógárdájával, és tönkrebasszuk ezt a szezont is neki, nekünk. Óriási kérdőjel, mennyi van még benne. 1, max 2 év? Már ez is bőven lehet, hogy optimista kategória.PEEtör
Brady másfél évvel idősebb és ő még legalább 3 évet tervez. Nem tudom, lesz-e annyi, a father time hirtelen jön, és a 42 év azért 42 év. De nagyon jó karban van, nem lehetetlen.

Én Brees-en sem látom, hogy fizikailag romlana, és vigyáz is magára. Miért ne bírná addig, amíg Brady? Ha elege van a játékból, az más, ezt nem tudom. De a kora miatt szvsz még 3, de akár 4 év is benne lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Juteszembe, a coaching staff fizetésére vonatkozik vmilyen korlátozás vagy sapka? Semmilyen, igaz?
Rutin
Annyit fizet a tulaj, amennyit akar.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Juteszembe, a coaching staff fizetésére vonatkozik vmilyen korlátozás vagy sapka? Semmilyen, igaz?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerződtettünk egy új arcot a ST coach csapatba...
Hátha ő el bírja magyarázni Lutz-nak, hogy hogyan kell magasan megrúgni azt a rohadt labdát. Vagy legalább a többieknek, hogy hogyan kell blokkolni az ellenfél játékosait közben. 😑

Saints hire assistant coach to help fix struggling special teams, Sean Payton says | NOLA.com
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/11/saints_hire_kevin_odea.html

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A legdühítőbb az egészben, hogy itt van Brees, aki kb másodvirágzását éli, legjobb elkapógárdájával, és tönkrebasszuk ezt a szezont is neki, nekünk. Óriási kérdőjel, mennyi van még benne. 1, max 2 év? Már ez is bőven lehet, hogy optimista kategória.
Aztán ott fogunk állni, hogy Brees kifárad az ajtón, van egy nagyon tehetséges, fiatal támadósor, egy szintén fiatal, potenciált mutató védelem, csak épp a legfontosabb elem, a franchise QB fog hiányozni. Szomorú, szomorú évek elé nézünk, és a legnagyobb baj, hogy egy HoF QB-val is már hosszú, keserves évek óta szopórolleren vagyunk, ahelyett, hogy kiaknáznánk a once in a lifetime lehetőségeinket.

Más:rendkívül szembetűnő, hogy mennyire más nálunk a védelem tanítása, a Panthers-Denver védőknél valószínűleg beleverik a játékosokba, hogy ballhawkot játszanak, mindig próbálni a labdára ütni, fejelni, akármi. Bezzeg nálunk Benjamin 3rd szitus elkapásánál, ha az egyik védőnk, a kettő közül ráment volna a labdára, dehát...
Crawley és Webb játéka egyébként nagyon tetszik, főleg előbbié.

Lutz meg eddig még csak pontokat hagyott el nekünk, most meg már pontokat is szerez belőle az ellenfél, hihetetlen. Ahogy lentebb is írták, mióta idekerült laposan rúgja a lasztikat. Fel nem tudom fogni, hogyan szoríthatta ki Forbathot.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding


Harper tizes

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Komolyan egy kibaszott almost screent dobunk az utolsó playban hail mary helyett? Komolyan ???????
sLyNz
saját 36 yardosról nem tudsz hail mary-t dobni, el se menne a labda az end zone-ig
Höri
 streamable.com/om8k
Old Green Bay
Itt még ifjú volt Brees

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Komolyan egy kibaszott almost screent dobunk az utolsó playban hail mary helyett? Komolyan ???????
sLyNz
saját 36 yardosról nem tudsz hail mary-t dobni, el se menne a labda az end zone-ig
Höri

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Az viszont látszik, hogy van jó alapja a csapatnak, legalábbis szerintem. Kellene a jó draft és végre jó FA mozgás, és akkor...

Fattyu
No offense de ez kb 26 csapatnál így van 😊 a maradék 6 nál pedig még nem gondolnak a draftra/FA ra de ott is így lesz ötnél.. 😊
gordon
Nem veszem annak..., meg ha az lenne az sem érdekelne 😀
A többi csapat ilyen szempontból nem érdekel, ugyhogy fenn tartom az állításomat a saját csapatomra 😀
Viszont pontosítok a megfogalmazáson, hogy valamivel jobban csak ránk vonatkozzon és érthetőbb legyen:
Kellene az eddigieknél jobb draftok és VÉGRE A JÓ FA mozgások. Mert a Fa igazolások eddig nem nagyon váltak be. Ennyi.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Az viszont látszik, hogy van jó alapja a csapatnak, legalábbis szerintem. Kellene a jó draft és végre jó FA mozgás, és akkor...

Fattyu
No offense de ez kb 26 csapatnál így van 😊 a maradék 6 nál pedig még nem gondolnak a draftra/FA ra de ott is így lesz ötnél.. 😊
gordon
A maradek egy pedig a Cleveland Trolls, akikre semmilyen szabaly nem vonatkozik. Szabadok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Az viszont látszik, hogy van jó alapja a csapatnak, legalábbis szerintem. Kellene a jó draft és végre jó FA mozgás, és akkor...

Fattyu
No offense de ez kb 26 csapatnál így van 😊 a maradék 6 nál pedig még nem gondolnak a draftra/FA ra de ott is így lesz ötnél.. 😊
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
ha valaki akkor Brees meg tudja dobni..
sLyNz
Mondjuk pont nem, mert ő nem feltétlen a karerejéből él 37 évesen....

Amúgy mindkét csapaton látszott, miért áll ott ahol, finom 7-9-es mérleg és nézzük a Falconst a playoffban, szuper lesz.
gabokocka
6 Lose-ból 5 meccsen 6 vagy kevesebbel kaptunk ki idén + pár statban vezetjük a ligát, nem biztos, hogy össze kellene hasonlítani az idei középszerű panthersal, még ha ma ki is kaptunk
sLyNz
Nem akarlak, megbántani, mert biztos frusztrált vagy a vereség miatt, de gondold végig mielőtt írsz valamit.
Ez a Saints pont olyan középszerű, mint a Panthers, csak más-más a két csapat erőssége/gyengesége.
Ha annyival jobbak lennének a Panthersnél, két meccs alatt csak bebizonyosodott volna, de abból az egyiket egy utolsó másodperces FG-lal megnyerték, most egy harmadik kísérlet ki nem védekezése miatt elvesztették. Azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy a Panthersnek is van legalább 4 kretén módon elvesztett meccse.
Ilyen ST-mel és védelemmel (még ha ma jók is voltak - vagy inkább a Panthers offense volt szar, nézőpont kérdése) nem sok keresnivalója van egy csapatnak a playoffban. De kívánom hogy nyerje meg a Saints a hátralevő 6 meccsét és akkor hallelúja, irány a rájátszás. További sok sikert. Peace.
gabokocka
pont erről van szó amit írsz, ha a Defense pár meccsen( Isten adja egész szezonban) csak középszerű lenne akkor a Saints most nem 4-6-al állna.
sLyNz
Most nem azért, hogy a Defense-t védjem nálatok de tegnap teljesen jók voltak.
Ha már nagyon csapatrészt szeretnél ekézni szerintem próbálkozz az ST-nél. Denvertől egy blokkolt PAT, itt most meg hoztak egy FG-ből egy Panthers TD-t, az -10 pont egy 3 pontos meccsen.
Évente egy blokkolt rugás is érdekes, de zsinórban 2x így bukni ...
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Idegesítő és elkeserítő, hogy nem áll össze a csapat ahogyan PO jutáshoz kellene.
Úgy nézett ki, hogy van egy bivaly O-nk, pedig az előszezon után a fal miatt aggódhattunk, de nem, az is összeállt elég jól.
A védelem meg majd csak összeáll valahogyan... A kilencedik meccsre már ők is mutattak életjelet, erre máshol nem működött a dolog...
De ez van! Kicsi a remény a PO-ra, sőt erről a pontról már elképesztő lenne.
Az viszont látszik, hogy van jó alapja a csapatnak, legalábbis szerintem. Kellene a jó draft és végre jó FA mozgás, és akkor...
Két kérdés a meccsel kapcsolatban:
1. Ismét nem nagyon láttam Anthony-t. Nekem nem tünt fel? /ez is egy érzékeny pont/
2. Úgy láttam mintha a puntjaink nem lettek volna olyan jók, de mintha nem csak ezen a meccsen, hanem az előzőeken is. Én látom rosszul? Hozzáteszem nem puntokon ment el a meccs.

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
ha, ha, ha (nem nevetés) ugorjunk már ezen.

csoda, hogy még lőtávolban van a Falcons (többek között azért, mert ők is egy középszerű csapat, csak jobban összejöttek nekik a dolgok idén), csoda, hogy voltak olyan szoros meccsek, amiket be tudtunk húzni. nem kell mutogatni, meg faszt méregetni. örüljünk, hogy végre mutat életjelet a védelem (két meccs zsinórban 30 bekapott pont alatt 😮), és szomorkodjunk, hogy a ST meg képtelen valamit is hozzátenni ehhez (úgy hogy Lutz kétszer volt ST player of the week). Brees meg Brees (egyébként mindig is a kar ereje volt a nagy kérdőjel, technikával ellensúlyozta ezt, de azért mostanra már neki is vannak korlátai, 67 yard nagyon sok, jó ötlet volt ez a bubble, kár hogy nem jött be semennyire), reméljük még van benne 2 jó év, mielőtt elmanningesedik.

ugorjunk ezen a meccs, jobbulást a sérülteknek, ezt soha senkinek nem kívánom

több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
pont erről van szó amit írsz, ha a Defense pár meccsen( Isten adja egész szezonban) csak középszerű lenne akkor a Saints most nem 4-6-al állna.
sLyNz
Nyilván, miként a Panthersnél ha Gano berúgja Denverben a FG-t a végén, ha nem szopunk punt return és int return TD-t a Vikes és a Chiefs ellen, ha nem kérjük ki az időt a Bucsnak, akkor a Panthers sem 4-6-tal állna, hanem 8-2-vel. De mindkét csapat ennyivel áll. És 10 meccs után ez már nem véletlen.
gabokocka
A birózás lemaradt 😉😉...
Mielőtt félreérthető lenne, konkrétan a kétes bírói ítéletekre gondoltam...

Szerkesztette: Fattyu