New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A kapitány 61 hazai meccsel ezelőtt zárt a Dome-ban bárki ellen TD nélkül.

Ha jól számolom, az valamikor 2008 környékén lehetett...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
"The quarterback came out flat, the coaches came out flat, and their lack of urgency was contagious spreading to the crowd, which became flat. There is something wrong with this team beyond its talent and potential. The hunger that inspired players and coaches and their fans after 2005 and through the Superbowl year shows up on occasion (e.g., versus the Rams) but quickly disappears (e.g., versus the Lions). Today you saw a hungry team fighting for a place in the playoffs, that team was not the Saints."

"Payton demands accountability from his players. Time for him to have some. Another year out the playoffs. Awful defense again. NO fire today. NO enthusiasm. Little effort. Other teams with great QBs (Green Bay, New England for example) make the playoffs every year. Whatever Payton had is gone. I guess he gets a pass with the local media because they covered the lovable losers for so so long, that winning a Superbowl gives Payton lifetime immunity from criticism from them,

Other coaches with the record Payton has over the last four years would be gone"

Nola kommentek, nagyon adom őket.

Szerk.:  www.nola.com/saints/index.ssf/2016/12/saints_season_is_over_after_ug.html#incart_2box

Illetve itt ez az írás, ami szintén erre a problémára világít rá.
PEEtör
Még az eredménykövetőbe is be akartam írni...bántó volt nézni ezt a lagymatag játékot, és hallgatni a dome "hangulatát". Totális beszürkülés 😕 Ez itt már motivációs probléma! Nincs mit ragozni ezen. Ha egy csapat 8 nap leforgása alatt ennyire különböző arcát mutatja, az már elsődlegesen nem tehetség kérdése.
Ez az edzői gárda képtelen hétről hétre a maximumot kihozni a társaságból. Láthattunk egy felejthetetlen SB győzelmet, de ami azóta itt megy az a legszomorúbb tehetség-elherdálások egyike a sporttörténelemben. Szépen járjuk a magyar foci dicső múltba révedő útját 😕
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
"The quarterback came out flat, the coaches came out flat, and their lack of urgency was contagious spreading to the crowd, which became flat. There is something wrong with this team beyond its talent and potential. The hunger that inspired players and coaches and their fans after 2005 and through the Superbowl year shows up on occasion (e.g., versus the Rams) but quickly disappears (e.g., versus the Lions). Today you saw a hungry team fighting for a place in the playoffs, that team was not the Saints."

"Payton demands accountability from his players. Time for him to have some. Another year out the playoffs. Awful defense again. NO fire today. NO enthusiasm. Little effort. Other teams with great QBs (Green Bay, New England for example) make the playoffs every year. Whatever Payton had is gone. I guess he gets a pass with the local media because they covered the lovable losers for so so long, that winning a Superbowl gives Payton lifetime immunity from criticism from them,

Other coaches with the record Payton has over the last four years would be gone"

Nola kommentek, nagyon adom őket.

Szerk.:  www.nola.com/saints/index.ssf/2016/12/saints_season_is_over_after_ug.html#incart_2box

Illetve itt ez az írás, ami szintén erre a problémára világít rá.
PEEtör
Nehéz vitatkozni ezekkel a mondatokkal. Nem is tudok.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Hát ezt eléggé rossz volt még nézni is. A labda mindkét oldalán. A rájátszásbeli esélyeknek akkor szerintem itt van vége.
Szerintem így Armsteadet nem ártana IR-re rakni, és szépen rendbetenni a térdét, hogy jövő augusztusra felépüljön, mert jövőre már ugye az új szerződésében játszik, és jó lenne ha a hangsúly a játszikon lenne, nem a 3 meccset kihagy egy negyed után pedig lesérül.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
"The quarterback came out flat, the coaches came out flat, and their lack of urgency was contagious spreading to the crowd, which became flat. There is something wrong with this team beyond its talent and potential. The hunger that inspired players and coaches and their fans after 2005 and through the Superbowl year shows up on occasion (e.g., versus the Rams) but quickly disappears (e.g., versus the Lions). Today you saw a hungry team fighting for a place in the playoffs, that team was not the Saints."

"Payton demands accountability from his players. Time for him to have some. Another year out the playoffs. Awful defense again. NO fire today. NO enthusiasm. Little effort. Other teams with great QBs (Green Bay, New England for example) make the playoffs every year. Whatever Payton had is gone. I guess he gets a pass with the local media because they covered the lovable losers for so so long, that winning a Superbowl gives Payton lifetime immunity from criticism from them,

Other coaches with the record Payton has over the last four years would be gone"

Nola kommentek, nagyon adom őket.

Szerk.:  www.nola.com/saints/index.ssf/2016/12/saints_season_is_over_after_ug.html#incart_2box

Illetve itt ez az írás, ami szintén erre a problémára világít rá.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
ha nyerni akarunk még egy meccset, fleenert a pálya közelébe se kéne engedni.
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nagyon mérges vagyok......
Kájzerszóze
Én lehiggadtam azzal, hogy a második félidőt az utolsó driveig nem néztem, jó döntés volt. Ezen meg csak röhögni tudok már, annyira hihetetlenek ezek a vereségek, de főleg azok mikéntje.

És akkor ismételten:hello 7-9, our old friend.
PEEtör
Zsinórban a harmadik szezon lesz ez, az utolsó 5-ből 4.
több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
A mai meccs arra jo volt, hogy teljesen elvegye a playoff reményét.
Btw nem emlekszem mikor volt olyan utoljara, hogy a 3. Negyedben offoljak egy Saints meccset, ma megtörtént.
sLyNz
Én is csak becsületből néztem meg...
több mint 7 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
A mai meccs arra jo volt, hogy teljesen elvegye a playoff reményét.
Btw nem emlekszem mikor volt olyan utoljara, hogy a 3. Negyedben offoljak egy Saints meccset, ma megtörtént.

......
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Szerintem semmi látnivaló nem volt, megmutatta a Lions, hogy miért csoportelsők, mi meg miért nem. Jól van ez így, de legalább a drámát szerintem lezárhatjuk Cooks felé.

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
AZ OL a szezon egyik legrosszabb napját hozta. 4 emberes rush-sal is egész este Brees arcában voltak.
Más: Kruger miért kezdő még? Kb. az ő posztjának kéne a legtöbb sacket hoznia, mégis csak akkor hallom a nevét, ha szabálytalankodik.
A fél szezont kihagyó és papíron 43 OLB Ellerbe kétszer annyi sacket csinált, mint ő.

Szerkesztette: atapapa

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ezexerint Cooks öcsinek továbbra is sír a szája...

Brandin Cooks could be at center of offseason trade talks - NFL.com
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000750224/article/brandin-cooks-could-be-at-center-of-offseason-trade-talks

Nekem viszont van egy olyan érzésem, hogy meglennénk jövőre nélküle is.
Rutin
imádnak a season közepén az újságírók hülyeségeket írogatni, épp nem történt semmi érdekes, szóval írjunk arról, hogy egy meccsen nem kapott labdát Cooks, biztos trade lesz.

736 yardot kapott el, ő a tartja a leghosszabb elkapott TD-t a csapatnál all time. miért akarna elmenni, mert egy meccsen nem kapott labdát? ugyanmár
Gyurma Pappa
Én is kétlem, legutóbb is nyilatkozta ugye, hogy "closed mouths dont get fed". Van benne igazság, és anno a darft utáni nyilatkozatai alapján is elég értelmes srácnak gondoltam, nem illik hozzá ez a kivagyi stílus.

Ugyanakkor általános esetben simán elképzelhető, hogy egy nagy tehetség első körös elkapó kiveri a hisztit, mert egy második körös rookie elveszi tőle a no.1 szerepet, illetve jóval kevesebb célpontot is lát emellett.
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Ezexerint Cooks öcsinek továbbra is sír a szája...

Brandin Cooks could be at center of offseason trade talks - NFL.com
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000750224/article/brandin-cooks-could-be-at-center-of-offseason-trade-talks

Nekem viszont van egy olyan érzésem, hogy meglennénk jövőre nélküle is.
Rutin
imádnak a season közepén az újságírók hülyeségeket írogatni, épp nem történt semmi érdekes, szóval írjunk arról, hogy egy meccsen nem kapott labdát Cooks, biztos trade lesz.

736 yardot kapott el, ő a tartja a leghosszabb elkapott TD-t a csapatnál all time. miért akarna elmenni, mert egy meccsen nem kapott labdát? ugyanmár

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Ezexerint Cooks öcsinek továbbra is sír a szája...

Brandin Cooks could be at center of offseason trade talks - NFL.com
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000750224/article/brandin-cooks-could-be-at-center-of-offseason-trade-talks

Nekem viszont van egy olyan érzésem, hogy meglennénk jövőre nélküle is.
Rutin
nem tudom mennyi a valóságalapja, vagy csak valamiről írni kell.
Szerintem jobb lenne, ha maradna, nagyon ütős lehet majd ez a Cooks Snead thomas hármas, de ha nem illik a rendszerünkben betöltött szerepe az elképzeléseibe, akkor távozhat.
Bár szerintem payton nem hinném hogy egy könnyen elengedné őt.


több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ezexerint Cooks öcsinek továbbra is sír a szája...

Brandin Cooks could be at center of offseason trade talks - NFL.com
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dpdbuzutvecuxuhdrutc
Brandin Cooks could be at center of offseason trade talks
Expect trade talks centered around Brandin Cooks leading up to the free-agency window, with the speedster no doubt set to draw interest, Ian Rapoport reports.


Nekem viszont van egy olyan érzésem, hogy meglennénk jövőre nélküle is.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az idei évben mi költjük a legkevesebbet az elkapókra mindösszesen 5!! millió dollárt.
Azt hiszem az ár/érték arány eléggé jó.
 twitter.com/NFLDraftInsider/status/803663275091116036
kapitnono
Ha már úgyis egymás ellen játszunk, akkor benéztem ide.
A fent említett statisztikát ha megspékeljük a dead money-val akkor mi simán top 5 vagyunk. Calvin a visszavonulása ellenére $16M dollárt visz el egyedül a cap-ből.

Estére pedig jó szurkolást!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
A Lions ellen pedig az 50 éves évforduló emlékére retro mezben fogunk pályára lépni. Egész jóra sikeredtek.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/11/new_orleans_saints_throwbacks.html#incart_river_index


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
ESPN's Mike Triplett reports Brandin Cooks has "growing frustration" with his role in the Saints' offense.
Triplett cites the receiver himself and "sources." Per Triplett, "this isn't a new issue." Cooks somehow wasn't targeted in Sunday's 49-21 drubbing of the Rams, and is averaging fewer weekly looks than Michael Thomas and Willie Snead. In theory, we'd like to be sympathetic to Cooks' cause, but there isn't an obvious fix. Drew Brees has three excellent receivers and is wisely spreading the ball around. That being said, it's hard not to envision the squeaky wheel getting some grease this week against the Lions

Ez azért annyira nem tetszetős. Nem tudom, mennyire valós ez a feszültség, de nem vagyunk ehhez hozzászokva ezen a csapatrészen, valószínűleg szerepet játszik ebben az, hogy összekukáztuk az elkapóinkat az előző években, most meg korai körösök vannak itt.
Remélem nem lesz ebből semmi komoly és Cooks sem lesz egy primadonna, nem úgy tűnt nekem eddigiek alapján.
PEEtör
Valamiről írni kell...
Gyurma Pappa
gondolom nyilván feltűnt, hogy karrierje során most először mégcsak célba sem vette őt brees.
Viszont a másik részéről nem írnak, hogy az esetek többségében kettő vagy akár három ember is figyelt rá, megnyitva ezzel az utat Thomasnak vagy éppen Sneadnek.


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Valamiről írni kell...
Gyurma Pappa
A klasszikus így hangzik: valamiről (s)írni kell 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
ESPN's Mike Triplett reports Brandin Cooks has "growing frustration" with his role in the Saints' offense.
Triplett cites the receiver himself and "sources." Per Triplett, "this isn't a new issue." Cooks somehow wasn't targeted in Sunday's 49-21 drubbing of the Rams, and is averaging fewer weekly looks than Michael Thomas and Willie Snead. In theory, we'd like to be sympathetic to Cooks' cause, but there isn't an obvious fix. Drew Brees has three excellent receivers and is wisely spreading the ball around. That being said, it's hard not to envision the squeaky wheel getting some grease this week against the Lions

Ez azért annyira nem tetszetős. Nem tudom, mennyire valós ez a feszültség, de nem vagyunk ehhez hozzászokva ezen a csapatrészen, valószínűleg szerepet játszik ebben az, hogy összekukáztuk az elkapóinkat az előző években, most meg korai körösök vannak itt.
Remélem nem lesz ebből semmi komoly és Cooks sem lesz egy primadonna, nem úgy tűnt nekem eddigiek alapján.
PEEtör
Valamiről írni kell...

több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
OFF

Darren Sharper 20 évet kapott:

 www.origo.hu/sport/20161130-bedrogozta-es-megeroszakolta-a-noket-a-super-bowl-gyoztes-darren-sharper.html
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
ESPN's Mike Triplett reports Brandin Cooks has "growing frustration" with his role in the Saints' offense.
Triplett cites the receiver himself and "sources." Per Triplett, "this isn't a new issue." Cooks somehow wasn't targeted in Sunday's 49-21 drubbing of the Rams, and is averaging fewer weekly looks than Michael Thomas and Willie Snead. In theory, we'd like to be sympathetic to Cooks' cause, but there isn't an obvious fix. Drew Brees has three excellent receivers and is wisely spreading the ball around. That being said, it's hard not to envision the squeaky wheel getting some grease this week against the Lions

Ez azért annyira nem tetszetős. Nem tudom, mennyire valós ez a feszültség, de nem vagyunk ehhez hozzászokva ezen a csapatrészen, valószínűleg szerepet játszik ebben az, hogy összekukáztuk az elkapóinkat az előző években, most meg korai körösök vannak itt.
Remélem nem lesz ebből semmi komoly és Cooks sem lesz egy primadonna, nem úgy tűnt nekem eddigiek alapján.
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Az idei évben mi költjük a legkevesebbet az elkapókra mindösszesen 5!! millió dollárt.
Azt hiszem az ár/érték arány eléggé jó.
 twitter.com/NFLDraftInsider/status/803663275091116036
kapitnono
Pont ezen gondolkoztam, visszacsatolva ahhoz, hogy Brees-ben mennyi év van még. Tehát a fiatal elkapógárda adott. Itt főként a futók /báár vannak/ és a támadófal esetén kell esetleg kozmetikázni az offszezonban, bizva abban, hogy a TE állomány még fejlődik. Figyelve arra, hogy azért valamilyen szinten legyen frissítés.
Úgy néz ki, legalább is most, hogy megint a védelem erősítése lesz a prio1. Szerintem....

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Az idei évben mi költjük a legkevesebbet az elkapókra mindösszesen 5!! millió dollárt.
Azt hiszem az ár/érték arány eléggé jó.
 twitter.com/NFLDraftInsider/status/803663275091116036


több mint 7 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Matekozok itt, látva ellenfeleinket realistaként úgy gondolom a maradék ötből kettőt kínkeservesen behúzunk (TB,@ARI), kettőt bukunk (@ATL, @TB), Lions meg 50-50.
Pesszimistaként egyet húzunk be (TB).
Optimistaként az összeset. 😀
PEEtör
persze ismerjuk oket (TB) de azert a hetvegen rendesen odapakoltak a shawksnak. Lionsnak meg nagyon megy a clutch mostanaban. Arizona meg mar annyira akar nyerni.
Nekem minden W karacsony innentol. (de azert a madarakat, leccilecci 😀 )