New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Jordan túloldalára sem ártana egy értelmes DE aki futás ellen is tud valamit. Kíváncsi leszek milyen szerepet szánunk majd Kikahának ha egyáltalán jövőre újra bevethető állapotban lesz.
kapitnono
Azért is írtam, hogy égető szükség, mert Kikiha visszatérése sokat változtathat, de se Kelemete, se Lelito nem lesz sosem jó G 😕

Egyébként persze, vannak még needjeink, kellene még kezdő szintű LB, TE sem ártana, de a G és a CB az nagyon muszáj, még akkor is, ha Breaux és PJ felépülnek, mögöttük viszonylag nagy a szakadék, és nem BW Webbek jelentik a hosszútávú megoldást.
Gyurma Pappa
Ebben is van igazság. Én sem szeretném Lelitot vagy Kelemetét a kezdő közelében sem látni, és ugye Evans sem lesz már fiatalabb, így egy kezdő G peat mellé mindenképpen kell. A másik ami fontos szerintem egy jó cover lb, mert idén is nagyon sok passzjátékot nyeltünk be a pálya közepéről.
Itt ugye nagy kérdés Anthony játéka, aki ugye felépítése és fizikalitása miatt alkalmas lehetne erre, csak ugye kérdés, hogy mennyire sikerül a fejébe verni a játékot.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Jordan túloldalára sem ártana egy értelmes DE aki futás ellen is tud valamit. Kíváncsi leszek milyen szerepet szánunk majd Kikahának ha egyáltalán jövőre újra bevethető állapotban lesz.
kapitnono
Azért is írtam, hogy égető szükség, mert Kikiha visszatérése sokat változtathat, de se Kelemete, se Lelito nem lesz sosem jó G 😕

Egyébként persze, vannak még needjeink, kellene még kezdő szintű LB, TE sem ártana, de a G és a CB az nagyon muszáj, még akkor is, ha Breaux és PJ felépülnek, mögöttük viszonylag nagy a szakadék, és nem BW Webbek jelentik a hosszútávú megoldást.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
2010 miatt sosem sajnálom ha szoptatjuk a Bucsot, csak így most már nyerjünk jövő héten, csak hogy 0.500-on búcsúzzunk Paytontól
Gyurma Pappa
Vigyázz, 8-8 után valszeg annak lesz nagyobb esélye, hogy marad... 😀
Rutin
Ha én lennék Benson, akkor már az előző Bucs meccs után eldöntöttem volna a cserét. A 8-8 másra nem jó, csak hogy jobb pozícióból tárgyaljon majd a saját szerződését illetően. Allent lehet fikázni (és van is ami miatt érdemes, főleg play calling tekintetében), de a védelem nagyon sokat javult az első hetek óta, de ettől még nagyon nem szeretném, ha ő lenne a HC.

Lehet, hogy nincs igazam, de azért jó lenne, mert tényleg állóvíz most Payton, és igazából egy 5000 yardos irányítóval, két 1000-es elkapóval és egy 1000-es futóval, nem illik 8-8-cal végezni, főleg úgy hogy a PO kimondottan két gyenge O teljesítményen ment el.

Egyébként a draft miatt aggódóknak meg azt mondom, hogy szerintem semmivel nem lennék beljebb egy top 10-es pickkel, mert ami nekünk most égetően kell (egy G és egy CB) úgy is található itt is, sőt G-t nem is nagyon húz senki top 10-ben.
Gyurma Pappa
Jordan túloldalára sem ártana egy értelmes DE aki futás ellen is tud valamit. Kíváncsi leszek milyen szerepet szánunk majd Kikahának ha egyáltalán jövőre újra bevethető állapotban lesz.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
2010 miatt sosem sajnálom ha szoptatjuk a Bucsot, csak így most már nyerjünk jövő héten, csak hogy 0.500-on búcsúzzunk Paytontól
Gyurma Pappa
Vigyázz, 8-8 után valszeg annak lesz nagyobb esélye, hogy marad... 😀
Rutin
Ha én lennék Benson, akkor már az előző Bucs meccs után eldöntöttem volna a cserét. A 8-8 másra nem jó, csak hogy jobb pozícióból tárgyaljon majd a saját szerződését illetően. Allent lehet fikázni (és van is ami miatt érdemes, főleg play calling tekintetében), de a védelem nagyon sokat javult az első hetek óta, de ettől még nagyon nem szeretném, ha ő lenne a HC.

Lehet, hogy nincs igazam, de azért jó lenne, mert tényleg állóvíz most Payton, és igazából egy 5000 yardos irányítóval, két 1000-es elkapóval és egy 1000-es futóval, nem illik 8-8-cal végezni, főleg úgy hogy a PO kimondottan két gyenge O teljesítményen ment el.

Egyébként a draft miatt aggódóknak meg azt mondom, hogy szerintem semmivel nem lennék beljebb egy top 10-es pickkel, mert ami nekünk most égetően kell (egy G és egy CB) úgy is található itt is, sőt G-t nem is nagyon húz senki top 10-ben.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Amúgy pár hete az figyelem, hogy a DL fejlődött, legyen valami pozitív is a védelemről. Fairley nagyon tolja, Rankins ahoz képest hogy újoncként kihagyta a fél szezont jól mozog és van benne potenciál még több bőven, stb...
Fattyu
Amúgy én is pont ezt figyeltem Rankins mindössze 7 meccs alatt szerzett eddig 4.0 sacket újonc évében, úgy hogy a fél szezont ki kellett hagynia. Kíváncsi leszek rá majd jövőre, ha végigtolja a teljes TC-t és egészséges lesz milyen teljesítményt nyújt majd. Szerintem ha nem sérül meg Fairley-vel jövőre negyot alkothatnak ott a fal közepén.
A másik meg, hogy úgy tűnik Lutz-ot végre megtanították magasabban rúgni, mostmár egész jól megy neki( Zsinórban 9 értékesített FG) és nem reáz ki a hideg a rúgás pillanatában, hogy vajon blokkolni fogják-e ?
A harmadik pedig, hogy Byrd is egészen jól játszott az utóbbi hetekben, ahhoz képest hogy látványos eredménye /2int/ csak a mostani meccsen volt. Kíváncsi leszek az ő sorsára is, remélem egy évet még marad, úgyis sokba kerülne őt kivágni.

Jövőhétem meg akkor már üssük meg a Falconst legalább így búcsúzzunk 8-8 al a szezontól, még ha nem is lesz már tétje nekünk a rájátszás szempontjából is. A Falcons azért csak a Falcons.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
2010 miatt sosem sajnálom ha szoptatjuk a Bucsot, csak így most már nyerjünk jövő héten, csak hogy 0.500-on búcsúzzunk Paytontól
Gyurma Pappa
Vigyázz, 8-8 után valszeg annak lesz nagyobb esélye, hogy marad... 😀
Rutin
Naja, ezek a meccsek egy dologra jók: néhány állás megmentésére.

több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Amúgy pár hete az figyelem, hogy a DL fejlődött, legyen valami pozitív is a védelemről. Fairley nagyon tolja, Rankins ahoz képest hogy újoncként kihagyta a fél szezont jól mozog és van benne potenciál még több bőven, stb...

több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Hogy legyen ilyen is. Én maradás párti vagyok legalább is HC és GM terén. Még egy évre.

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2010 miatt sosem sajnálom ha szoptatjuk a Bucsot, csak így most már nyerjünk jövő héten, csak hogy 0.500-on búcsúzzunk Paytontól
Gyurma Pappa
Vigyázz, 8-8 után valszeg annak lesz nagyobb esélye, hogy marad... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A mai győzelemhez gratulálok a Redskins, a Giants, Lions és a Falcons szurkolók nevében 😀
agent T

több mint 7 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
A mai győzelemhez gratulálok a Redskins, a Giants és a Falcons szurkolók nevében 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 258 — Tyrone Creek
kösz srácok <3
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
2010 miatt sosem sajnálom ha szoptatjuk a Bucsot, csak így most már nyerjünk jövő héten, csak hogy 0.500-on búcsúzzunk Paytontól

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
WhoDat Karácsonyt, Boldog Új Évet és új szakmai stábot kívánok magunknak, srácok! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Boldog Karácsonyt Kívánok Mindanyiótoknak!!

több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Boldog Karácsony!!!!



több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Boldog ünnepeket srácok! Jövőre rájátszunk!!!!
Gézu
Reméljük, hogy a rájátszást csak 2018-ban kezdjük majd el 😀


több mint 7 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Boldog ünnepeket srácok! Jövőre rájátszunk!!!!
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Boldog karácsonyt, és eredményesebb újévet kívánok minden Saint fannak!


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Boldog Karácsony srácok!

több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Boldog Karácsonyt minden Saints fannak!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Mondjuk engem SP jövőjénél sokkal jobban érdekelne, hogy akkor ki jönne hozzánk HC-nak....

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Payton to LA? Hmmm... Goff szerintem likeolná az ötletet. Ha trade, kérdés az ár, de pont a Rams jó társ lehet ebben 😊
Gyurma Pappa
Szerintem SP-nek is tetszene ez a verzió. LA nagy piac, és tiszta lappal kezdhetne újra...

Pechére viszont rögtön keteshetne új DC-t. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Payton to LA? Hmmm... Goff szerintem likeolná az ötletet. Ha trade, kérdés az ár, de pont a Rams jó társ lehet ebben 😊
Gyurma Pappa
Gregg Williams arcát azért megnézném ezen pletyka kapcsán 😀
empty taxi
SB garancia 😀

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Állítólag azert kapta fel ennyire a vizet mert 1 TD re volt a 100k-s bonustol.
sLyNz
Ha nem dobálta volna el a labdákat, már rég a zsebében lenne az a pénz....

Payton to LA? Hmmm... Goff szerintem likeolná az ötletet. Ha trade, kérdés az ár, de pont a Rams jó társ lehet ebben 😊
Gyurma Pappa
tudtommal goffért odaadták mindenüket.
kapitnono
Azért a birtokukban maradt második körért vihetik SP-t.