New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
október 1 a mi napunk
január végétől lehet rá jegyet venni
ki jön? ki akar közösen jegyet venni egymás mellé?

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ha már éppen lelép ma/holnap az ember a színről, belinkelem az idevágó beszédét: 😀

 www.youtube.com/watch?v=5D94rD-Xb4M

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Derius Swinton (ex-49ers ST coord) érkezik interjúra.
empty taxi
És milyen szaki?
Fattyu
Nem tom, kérdezz rá a SF topikban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Derius Swinton (ex-49ers ST coord) érkezik interjúra.
empty taxi
És milyen szaki?

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Derius Swinton (ex-49ers ST coord) érkezik interjúra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 goo.gl/photos/tBzHeRMoA7yATRQ78
Végre elkészült. Mindörökké Saints!!!!!!
Gézu
azigen!

több mint 7 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
 goo.gl/photos/tBzHeRMoA7yATRQ78
Végre elkészült. Mindörökké Saints!!!!!!
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ma 38 éves a nagy 9-es.
Isten éltesse sokáig! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
NCAA-s meccseken nyomja a sódert

több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
A jóöreg Johnny Vilma nekem is eszembe jutott...... Hol szakkomentátorkodik?



több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Érdekes fejlemény...személy szerint örülök! Nem kicsit 😊 A fórumtalálkozón ugyanezen nevek hagyták el a számat amikor menesztésről és egy új szemléletről beszéltünk. Nálam már SP-nek is bőven kifele áll a szekere, de egy szezont azért még megnéznék így:
- Motivációval vannak gondok, de az O még mindig elit. G upgrade/fiatalítás (RT is)/mélység azért elkél
- Keringtek itt a DC-k az évek alatt, de hálátlan egy feladat volt...a játékosanyag szinte az elődé, egy-egy kérdőjeles igazolás, egy-egy pick, és a bebetonozott edzői gárda...
Egyik korábbi DC-nk sem kapta meg a lehetőséget, hogy teljesen a maga arcára formálja az egységet, és a szája ízének megfelelően alakítsa a stábját. Allan-ben azért remélek egy kis jövőt. Voltak bíztató jelek...
Nem a legnagyobb nevek hullottak, de óriási változást is hozhatnak! Az irány jó 😉
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Én tartom azt, hogy történhet bármi, ameddig SP marad, ne várjunk nyerő, neadjisten PO szezont.
Ahogy ata leírta, a támadósort kb Carmichael is el tudná navigálni, de addig a pár évig, amíg Brees itt van, mindenképp (utána meg úgyis minden mindegy lesz nekünk 😀 ).

A legnagyobb gond az, hogy a vezetőedzőnk nem képes motiválni és egyben tartani a társaságot, mutatják ezt az egyes meccseken elkövetett temérdek büntetések, az utolsó pillanatokban levő sorozatos összeomlások, és amikor jópárszor, főleg a fontos meccseken az öltözőben maradtak a skacok.

Vitt elküldésének ettől független örülök, de a legnagyobb haverja nélkül ez nem akkora fegyvertény, mint lehetne.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 490
Allen sajnos egy puhapocs ahogy írta is itt Rutin. Nem kétlem hogy ért. A def-hez mint szaki de higy Mindezt nem tudja atvinni a játékosokra s ezaltal a pályára az is fix.... Legalább is ez a tapasztalatunk 😒
Cubehead
DC-ként azért voltak sikerei, meg előtte ugye pozíciós edzőként is (Tracy Porterből egy évre elit CB-t tudott csinálni), a HC egy egészen más zenekar. Én is abban bízok, hogy ha tud saját edzői gárdát összerakni, talán képes lesz valamire. Ehhez Vitt elküldése elengedhetetlen lépés. Az ő befolyása kb. felfoghatatlanul nagy lehetett a csapatnál, így az hogy őt elküldték tényleg alapja lehet annak, hogy új alapokra helyezett védelem legyen.

Szerintem az, hogy Allen felelőssége nem korlátlan, mint HC-ként volt, szerintem javít a helyzeten, és talán így sikerült összehozni valamit...
Gyurma Pappa
Én a szaktudását nem vitattam. Írtam is, hogy jó szaki. De szvsz inkább jó pozíciós edző mint sem DC. Mert akár OC akár DC az ember oda már nem elég jó analitikusnak lenni és oktatni és videozni hanem ott már össze kell fogni a playákat és tüzelni őket. Szvsz ez messze van az ő habitusátol.



több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Végre léptek valamit, rájöttek hhogy Vitt kb 10 éve alkalmatlan a feladata ellátására.
Így akkor szereintem Sean is maradni fog, és én Allennek is adnék még egy évet, hátha néhány új igazolással meg egy jó drafttal ki tudna hozni valamit ebből a védelemből. Ha már top 20-at tudna csinálni ebből az alakulatból, már az előrelépés lenne szerintem, aztán úgyis kiderül mi lesz a vége.
Messze van még szeptember..


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Allen sajnos egy puhapocs ahogy írta is itt Rutin. Nem kétlem hogy ért. A def-hez mint szaki de higy Mindezt nem tudja atvinni a játékosokra s ezaltal a pályára az is fix.... Legalább is ez a tapasztalatunk 😒
Cubehead
DC-ként azért voltak sikerei, meg előtte ugye pozíciós edzőként is (Tracy Porterből egy évre elit CB-t tudott csinálni), a HC egy egészen más zenekar. Én is abban bízok, hogy ha tud saját edzői gárdát összerakni, talán képes lesz valamire. Ehhez Vitt elküldése elengedhetetlen lépés. Az ő befolyása kb. felfoghatatlanul nagy lehetett a csapatnál, így az hogy őt elküldték tényleg alapja lehet annak, hogy új alapokra helyezett védelem legyen.

Szerintem az, hogy Allen felelőssége nem korlátlan, mint HC-ként volt, szerintem javít a helyzeten, és talán így sikerült összehozni valamit...

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 490
Allen sajnos egy puhapocs ahogy írta is itt Rutin. Nem kétlem hogy ért. A def-hez mint szaki de higy Mindezt nem tudja atvinni a játékosokra s ezaltal a pályára az is fix.... Legalább is ez a tapasztalatunk 😒



több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
...és hogy szeptemberben hol fogunk tartani?

Szerintem innentől kezdve a kulcsember Allen.
Ha ő jó edző, akkor mivel most lesz egy stábja, amit a saját arculatára formálhat, lesz egy jó D-nk.
Ha nem jó edző, akkor ugyanott fogunk tartani, mint most... Vagy még lejjebb.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A véleményem...

SP ezexerint mégsem akar elmenni.
Vagy esetleg az lehet, hogy az ügynöke az előzetes tapogatozásai alapján azt találta, hogy se a Rams, se más a most futó szerződésével nem akarja átvenni.

Bűnbak viszont mindenképp kellett... Loomisnak is, és a fentiek alapján SP-nek is.
Feltették a kérdést: ki legyen az? Allen vagy a mögötte lévő stáb?

És mivel (tartok tőle), Allen egy puhapöcs, és nem konfrontálódott a szezon közben SP-vel, így a felelősséget is szépen le tudta nyomni a mögötte lévő stábra.

Nos, szerintem itt tartunk most....

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Vitt kirúgása egy komoly jelzés, hogy elfogyott a türelem. Ezzel simán nőhet Allen hatásköre, és egyébként én még mindig úgy gondolom, hogy ő képes lehet jó védelmet építeni, ha hagyják. De jó eséllyel erre egy Vitt mellett nem volt esélye.

De várjuk ki a végét, én is azt mondom, az biztos, hogy Vitt évekig megingathatatlan volt.

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ezmar komedia - majdnem az osszes segededzo meg helyettes repul de SP meg Loomis marad.
Szuper a kovetkezo szezon is kuka.
Szerencsetlen Brees...hihetetlen
diceman
Várjuk ki a végét.
De ez azért már így is több, mint portörölgetés, a védelemben szinte ismeretlen fogalom volt a tehetséggondozás az elmúlt években. Olyan, korábban mozdíthatatlannak tűnő nevek repülnek most, akik legalább annyira nem voltak produktívak, mint az általuk trenirozott játékosok.
Remélem hogy nem állunk meg itt, de ez nem csak látszatintézkedés, Vitt pl. SP után a legbefolyásosabb tagja volt a személyzetnek.

több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Ezmar komedia - majdnem az osszes segededzo meg helyettes repul de SP meg Loomis marad.
Szuper a kovetkezo szezon is kuka.
Szerencsetlen Brees...hihetetlen
diceman
Szerintem nincs igazad.
Hányszor volt leírva, hogy Loomis egy varázsló...
SP meg Offens guru, ami idén is meglátszott, Top 1-es támadósor.
A védelemben volt a bibi, még ha volt egy kis fejlődés is. Most meglépték azt amit 2 éve kellett volna.

több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
 www.nola.com/saints/index.ssf/2017/01/sean_payton_plans_to_coach_sai.html#incart_river_mobile_home

Itt azt nyilatkozta, hogy jövőre is itt akar maradni, nem tudom Bensonnak vagy Loomisnak lesz e töke kirúgni őt.
kapitnono
Ahogy a klasszikus mondta: a békák véleményét se kérik ki a mocsár lecsapolása előtt...
A Redskins bezzeg nem szarozik, a mienkhez hasonlóan szar védelmi teljesítmény után kirúgták az egész védelemért felelős személyzetet.
Nálunk még 10 éve képezheti a jobbnál jobb linebackereket Vitt.
atapapa
Mégis csak meghallották a brekegést. 😁😁
Itt a söprés.

több mint 7 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Kezdődik ...
#BREAKING The New Orleans Saints made significant changes to their coaching staff, firing Joe Vitt, Bill Johnson, Greg McMahon, Stan Kwan & James Willis.

......
több mint 7 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Ezmar komedia - majdnem az osszes segededzo meg helyettes repul de SP meg Loomis marad.
Szuper a kovetkezo szezon is kuka.
Szerencsetlen Brees...hihetetlen

több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 835 — 258. §
 www.nola.com/saints/index.ssf/2017/01/sean_payton_plans_to_coach_sai.html#incart_river_mobile_home

Itt azt nyilatkozta, hogy jövőre is itt akar maradni, nem tudom Bensonnak vagy Loomisnak lesz e töke kirúgni őt.
kapitnono
Ahogy a klasszikus mondta: a békák véleményét se kérik ki a mocsár lecsapolása előtt...
A Redskins bezzeg nem szarozik, a mienkhez hasonlóan szar védelmi teljesítmény után kirúgták az egész védelemért felelős személyzetet.
Nálunk még 10 éve képezheti a jobbnál jobb linebackereket Vitt.
atapapa
 twitter.com/AroundTheNFL/status/817141761071980545


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal