New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Megnéztem, tényleg jó meccs volt. Rájöttem, hogy mi is ezt taktikát próbáltuk a Falcons ellen: elengedni őket sok ponttal és onnan megverni. Csak nekünk nem jött be.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
hogy pontosak legyünk 😀
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/16464005_299729887096895_2785330456604704768_n.jpg?stp=c122.0.367.367a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=QhIiLKbhuEcQ7kNvgGicyQW&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCiFOFoV4gr2lXo57yuQCgOX2asga_ua9SRN74-xqzNWQ&oe=66FF6F9C
New Orleans Saints on Instagram: "Not that we're counting the days, but...."
7,321 likes, 66 comments - saints on February 6, 2017: "Not that we're counting the days, but....".


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
soha, de soha az életben nem fogok a Pats-nek szurkolni (túl nagy az a bandwagon),
Rutin
én ilyenen nem akadok fent.
Két kedvenc csapatom van: a Saints és aki ellen éppen a Falcons játszik

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Úgy ültem le a döntő elé, hogy
- soha, de soha az életben nem fogok a Pats-nek szurkolni (túl nagy az a bandwagon),
- viszont a vörös kányáknak se.

Annak szurkoltam, hogy hosszabbítás legyen... Úgyhogy elégedett vagyok. Maradéktalanul. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Jön a legizgalmasabb 4 hónap!
Janek
a free agency meg a draft izgalmait én is szeretem, csak most ez a tudat, hogy 7 hónapig nem láthatunk rendes focit...


több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Jön a legizgalmasabb 4 hónap!

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Tehát akkor a szezonnak, hivatalosan is vége. 7 hónap rendes foci nélkül. Hosszú lesz, megint..
Mintha csak tegnap lett volna, hogy az Oakland elleni meccsre készültünk.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Osztom ata véleményét. Amúgy én nem tudom, hogy lehet ezt megemészteni, szerintem tuti a rossz szezon most náluk is, a legnagyobb pofon volt, amit valaha, bárki is kaphat.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem volt ez olyan rossz szezon... 😉
atapapa
én azért egy kicsit sajnálom őket. ez jóval nagyobb pofon volt, mint tavaly a cicusoknak.
a siker kapujában elbukni a legnagyobb blama.
adam77
nem tudok sajnálni egy csapatot sem a divízióban rajtunk kívül, sőt nem szeretnék gyűrűt látni náluk.
amúgy jó egészséget nekik meg tartalmas és hosszú életet, de a gyűrűt csak tartogassák az esküvőre.

És ettől függetlenül: eltekintve a konkrét szereplőktől, elfogulatlanul nézve az egyik legnagyobb meccs volt ez, amit valaha láttam.

Szerkesztette: atapapa

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Van még egy rajtunk kívül:Winstonék szintén elvesztik, aztán Brees apó megmutatja, hol lakik az Isten, és visszavonul a csúcson. 😊
PEEtör
Vaaaagy: nyerjünk mi kétszer! 😊

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem volt ez olyan rossz szezon... 😉
atapapa
Azért sem néztem a SB-t, mert elég volt a valaki ellen szurkolásból (tavaly sem néztem, bár a Panthers D-t még tudom is kedvelni, ha nem ellenünk játszanak 😉 ), a Patriotsnak meg szurkolnak elegen, nem kellek én oda.

Én annyira nem örülök, mert Quinnt nem tartom rossz edzőnek, és ha meg tudja fordítani a frusztráltságot egy pozitív motivációba, az nekünk nem lesz annyira jó, szóval jobban örülnék egy SB hangoverben szenvedő Falconsnak, bár a Panthers bemutatta, hogy egy elvesztett után is simán beeshet egy év széthullás 😊

Mindegy, jövőre képbe kell kerülnünk, azért az nem járja, hogy minden évben bejut egy NFC South csapat, és mindig elvesztik 😊
Gyurma Pappa
Van még egy rajtunk kívül:Winstonék szintén elvesztik, aztán Brees apó megmutatja, hol lakik az Isten, és visszavonul a csúcson. 😊
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Nem volt ez olyan rossz szezon... 😉
atapapa
Azért sem néztem a SB-t, mert elég volt a valaki ellen szurkolásból (tavaly sem néztem, bár a Panthers D-t még tudom is kedvelni, ha nem ellenünk játszanak 😉 ), a Patriotsnak meg szurkolnak elegen, nem kellek én oda.

Én annyira nem örülök, mert Quinnt nem tartom rossz edzőnek, és ha meg tudja fordítani a frusztráltságot egy pozitív motivációba, az nekünk nem lesz annyira jó, szóval jobban örülnék egy SB hangoverben szenvedő Falconsnak, bár a Panthers bemutatta, hogy egy elvesztett után is simán beeshet egy év széthullás 😊

Mindegy, jövőre képbe kell kerülnünk, azért az nem járja, hogy minden évben bejut egy NFC South csapat, és mindig elvesztik 😊

több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Nem volt ez olyan rossz szezon... 😉
atapapa
én azért egy kicsit sajnálom őket. ez jóval nagyobb pofon volt, mint tavaly a cicusoknak.
a siker kapujában elbukni a legnagyobb blama.
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem volt ez olyan rossz szezon... 😉

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Kemény az a világ, ahol Matt Ryan és Cam Newton MVP, Brees meg nem...

Viszont Morten Andersennek jár a pacsi, kickerként lett HoF, teljesen megérdemelten.
atapapa
Máig nem értem, hogy a 2011-es szezonja után, hogy nem lett az. De még az All Pro 1st team-be sem választották be érthetetlen számomra.
Viszont Andersennek végre sikerült, grat érte megérdemelte már.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kemény az a világ, ahol Matt Ryan és Cam Newton MVP, Brees meg nem...

Viszont Morten Andersennek jár a pacsi, kickerként lett HoF, teljesen megérdemelten.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
John Kuhn további egy évig minket erősít majd, jó döntés szerintem.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Drew Brees told Good Morning Football he still has a "few more" seasons left in him.
Despite the proclamation, Brees understands his window to win another ring is closing. "I'm just finishing my 16th season and I'm probably a little closer to the end than I am the beginning," Brees said. "So I just want to create a tremendous sense of urgency for every single year. I don't want to look any further past this year and what's right in front of us." Entering a contract year, Brees has said he is not looking to sign an extension this offseason because he doest not "want to overlook any opportunity."
Bízok benne, hogy csak lesz valami változás, de sok reményt nem fűzök hozzá....
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ment pm

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nos, nemrég kaptam meg a kódot az nfluk.comtól, amivel a "gyári", azaz a másodlagos jegyárusító helyek által forgalmazottnál alacsonyabb áron tudok vásárolni a presale során.
8 jegyet tudok venni, vagyis rajtam kívül legfeljebb még 7 ember tud betársulni.
Ehhez az kéne hogy jelezzétek nekem PM-ben a szándékotokat, válaszként elküldöm a bankszámlaszámomat, ahová a jegyvásárlás napjáig kéne utalnotok a jegy árát.
A helyzet az, hogy én nem szeretnék a legcsicskább, kakasülős helyre telepedni, ha már a kedvenceimért kirepülök, vagyis a 110 font körüli árral rendelkező jegyet néztem ki. Tehát aki ezzel a branccsal szeretne jönni, az ennek megfelelő forinttal készüljön az utalással, plusz valamennyi kezelési költséget a ticketmaster felszámít.
 media.ticketmaster.co.uk/tm/en-gb/tmimages/venue/maps/uk4/15665s.gif
Természetesen a vásárlást követően készítek egy pontos költségelszámolást, és minden érintettnek rögtön visszautalom a fennmaradó összeget.
atapapa
Mikor van a presale, Ata?

És a 8 jegyet nem tudod megosztani esetleg szektorok között?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Curtis Johnson korábbi wr coachunk lett ismét a wr coach, míg Bradford Banta lett a ST coach.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
de szakember szintjén az NFL rendkívül belterjes liga.
atapapa
Ez nem tudom miért van így, gondolom amerikai hagyomány, de eléggé rosszat tesz a sportnak.
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Mike Nolant neveztük ki új LB coachanak.
kapitnono
lehetett volna rosszabb is

A másik, hogy mivel itt évről évre sikerül igen rossz védelmeket összehozni, lehet, hogy nincs meg a kapcsolati hálója ahhoz, hogy kompetens DC-t tudjon hozni maga mellé. Plusz valljuk be, azért nem követendő példa az, ahogy SP menedzselte a csapatot az utóbbi 3 évben.
empty taxi
Nem vagyok biztos abban, hogy egy HC kizárólagos dolga maga mellé DC-t vadászni, főleg egy esetleges olyan helyen, ahol a DC egy HC-váltás után a helyén maradt.
Nyilván ebből a szempontból nem írható a javára, hogy 10 éve egy csapatnál van, de szakember szintjén az NFL rendkívül belterjes liga.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Mike Nolant neveztük ki új LB coachanak.


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Payton árnyékából azért nem könnyű kitörni, ráadásul egy leendő HoF QB-vel sikerült zsinórban 3 db 7-9-es szezont összehozni, negatív mérlegű csapatoktól meg ritkán hívnak embereket HC-interjúra. Egyébként volt ő anno interjún a Raidersnél mikor Dennis Allen, illetve a Bearsnél amikor Marc Trestman lett a befutó.
empty taxi
Az O továbbra is top5, ahhoz neki nem sok köze van, hogy a védelem folyamatosan alja5. Az azért jelent valamit, ha egy SP kiengedi a kezéből valaki részére a playhívás jogát.

Ő egyszerűen nem HC-anyag, szobatudós fazon, aki csendesen lerajzolja, halkan elmondja, majd visszamegy az asztalához. Egyáltalán nem vezető alkat.
atapapa
A dolgo főoka szerintem is ez.
A másik, hogy mivel itt évről évre sikerül igen rossz védelmeket összehozni, lehet, hogy nincs meg a kapcsolati hálója ahhoz, hogy kompetens DC-t tudjon hozni maga mellé. Plusz valljuk be, azért nem követendő példa az, ahogy SP menedzselte a csapatot az utóbbi 3 évben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...