New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nagyon zörög a haraszt egy esetleges Cooks-csere körül...
Sajnálnám, de bennem van az is, hogy aki sipákol és csinálja a feszkót, az csinálja inkább más csapatnál. Példát lehetne mutatni ezzel a jövőre nézve.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
167 millió lett a hivatalos salary cap idénre, ami azt jelenti hogy idén 30.86 milliót költhetünk játékosokra. Reméljük loomisnak ebből a pénzből sikerül pár jó játékost megszerzése,ha már az elmúlt évek pénztelenségében is sikerült.
kapitnono
Hát vitatkoznék azzal, hogy sikerült, pláne a "sztárigazolások". De pl a magasan legjobbat:Fairleyt akit bagóért hoztunk, szinte biztosan nem tudjuk megtartani. Oké, ott van Rankins, de nagyon hiányozhat majd...
PEEtör
nyilván azt nehéz megtippelni, hogy ki fog beválni, én csak arra céloztam, hogy amikor el voltunk lehetetlenedve pénzügyileg, akkor is képes volt ilyen szerződéseket csinálni.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
167 millió lett a hivatalos salary cap idénre, ami azt jelenti hogy idén 30.86 milliót költhetünk játékosokra. Reméljük loomisnak ebből a pénzből sikerül pár jó játékost megszerzése,ha már az elmúlt évek pénztelenségében is sikerült.
kapitnono
Hát vitatkoznék azzal, hogy sikerült, pláne a "sztárigazolások". De pl a magasan legjobbat:Fairleyt akit bagóért hoztunk, szinte biztosan nem tudjuk megtartani. Oké, ott van Rankins, de nagyon hiányozhat majd...
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
167 millió lett a hivatalos salary cap idénre, ami azt jelenti hogy idén 30.86 milliót költhetünk játékosokra. Reméljük loomisnak ebből a pénzből sikerül pár jó játékost megszerzése,ha már az elmúlt évek pénztelenségében is sikerült.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Kérdés hogy amit spórolunk rajta, azért tudunk-e hozni legalább ugyanilyen teljesítményt...
Kb. a mostani volt a legjobb szezonja nálunk. Megnéztem volna mit tud normális passrush mögött.
Bell nálam még nem opció a kezdő fs-re.
atapapa
egy évet még én is vártam volna vele, az a 3,2 millió szabad hely annyival nem több, hogy lehetne minőségi utánpótlást hozni belőle. A FA-n meg nem látok olyan jó S-t aki jól tudná pótolni. Bell-ben még én sem érzem azt hogy kezdő lenne Vaccaro mellett, aztán lehet ennyire bíznak benne paytonék.
Mindenesetre én még adtam volna egy évet neki.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kérdés hogy amit spórolunk rajta, azért tudunk-e hozni legalább ugyanilyen teljesítményt...
Kb. a mostani volt a legjobb szezonja nálunk. Megnéztem volna mit tud normális passrush mögött.
Bell nálam még nem opció a kezdő fs-re.

több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 635
azt mondják, kivágjuk byrdöt.. 3 millió hely a sapkában, 8 millió dead money...
na ezen megint lehet csámcsogni.
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Térjünk rá vissza a combine és az FA-időszak lényegi részének lefutása után.
Pl. ahogy most kezdik letagelni az összes normális passrushert, nem tudom elképzelni hogy ne ide draftoljunk majd az elején.

Szerkesztette: atapapa

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Sziasztok !
A legtöbb mock-ban Reuben Foster-t ILB írják hozzátok, mi a véleményetek, reális ez az opció, esetlegesen hallottatok e más híreket, mit valószínűsítetek innen a messzi távolból ? 😊
Leon78
Szerintem nálunk a védelem minden posztjára ráférne nagyjából az erősítés, szóval lehet alapja hogy Fostert hozzánk írják, mivel az LB is nagy need nálunk már évek óta, és most sem nagyon van aki folyamat jó teljesítményt tudna nyújtani. Robertson mondjuk nem tolt rossz évet de ő is inkább csak futásban remekelt coverage-ban elégggé homály volt. Anthonyval meg ki tudja mi lesz, hátha az új edző eredményesebben meg tudja neki tanítani a playbook ot mint vitt tette.
Szerintem a FA-től függ hogy mit húzunk először a drafton, de én így ahogy most a dolgok alakulnak, szerintem ha elérhetőek lesznek a S.Thomas,D.Barnett,R. Foster trióból kerül ki a választásunk, mivel véleményem szerint a pass rusher és az lb a legnagyobb needünk.
De függ attól is hogy melyiket sikerül orvosolni a FA-n. Szóval igen van rá esély hogy akár Fosterre essen a választásunk ha még elérhető lesz.


több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Sziasztok !
A legtöbb mock-ban Reuben Foster-t ILB írják hozzátok, mi a véleményetek, reális ez az opció, esetlegesen hallottatok e más híreket, mit valószínűsítetek innen a messzi távolból ? 😊
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Nekünk van két jegyünk, csak két külön szektorba (113 és 111) szóval ha esetleg valakinek van bármelyikbe solo jegye, akkor azt szívesen cserélném 😊 (smucig voltam háromszoros árat fizetni a Viagogo-n az egymás melletti jegyekért)

több mint 7 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Kinek van már meccsjegye Londonba?

Nekem még csak repjegyem és szállásom van...
Rutin
Nekem még egyenlőre csak szállás, de a napokban a jegyet is intézem.
sLyNz
Hogyan, hol veszed?
Rutin
Épp most nézek körül, közben azon gondolkodok mennyire éri meg a +30-40 ezret a középső szektor

......
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Kinek van már meccsjegye Londonba?

Nekem még csak repjegyem és szállásom van...
Rutin
Nekem még egyenlőre csak szállás, de a napokban a jegyet is intézem.
sLyNz
Hogyan, hol veszed?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Kinek van már meccsjegye Londonba?

Nekem még csak repjegyem és szállásom van...
Rutin
Nekem még egyenlőre csak szállás, de a napokban a jegyet is intézem.

......
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Cooksnak le fogjuk hívni az ötödéves opcióját ami olyan 8 milla körül lesz majd.

Fairley pedig ki szeretné magát próbálni a FA piacon mielőtt úgy döntene, hogy visszaigazolna hozzánk.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nekem még csak repjegyem és szállásom van...
Rutin
Jegyüzérek álomkombinációja
A topicból legalább 7 embernek van már.

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
PFF ratings:
15. Jordan
83. Brees
93. Thomas
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Kinek van már meccsjegye Londonba?

Nekem még csak repjegyem és szállásom van...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Tudtok valamilyen oldalt, ahonnan még lehet londoni meccsre jegyet szerezni?
pigi
 sportutak.neckermann.hu/egyesult-kiralysag/anglia/london/new-orleans-saints-vs-miami-dolphins-nfl-international-series-2017-10-01-london/1083033199
itt konkrétan egész utat tudsz foglalni.
De ha csak jegy kell a viagogon és a ticketmastersen is van még.


több mint 7 éve
pigi New Orleans Saints Clemson Tigers 12
Tudtok valamilyen oldalt, ahonnan még lehet londoni meccsre jegyet szerezni?
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Nem csinálunk közös pólórendelést? 😀
 www.ebay.com/itm/Atlanta-Falcons-2017-Super-Bowl-Champions-Mens-Graphic-T-Shirt-/162386335971?var=&hash=item25cefad8e3:m:mgWDli7hpR0yZGRokICEwvg
atapapa
XD ez jóó

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Nem csinálunk közös pólórendelést? 😀
 www.ebay.com/itm/Atlanta-Falcons-2017-Super-Bowl-Champions-Mens-Graphic-T-Shirt-/162386335971?var=&hash=item25cefad8e3:m:mgWDli7hpR0yZGRokICEwvg
atapapa
Fogytam 10 kilót, M-es elég

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem csinálunk közös pólórendelést? 😀
 www.ebay.com/itm/Atlanta-Falcons-2017-Super-Bowl-Champions-Mens-Graphic-T-Shirt-/162386335971?var=&hash=item25cefad8e3:m:mgWDli7hpR0yZGRokICEwvg

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Elvileg Ryan Nielsen lesz a csapat D-line coach-ja. Jelenleg az NC State D-line/Run Game coach-ja volt.
Bárkinek valami infó róla?


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Megnéztem, tényleg jó meccs volt. Rájöttem, hogy mi is ezt taktikát próbáltuk a Falcons ellen: elengedni őket sok ponttal és onnan megverni. Csak nekünk nem jött be.
Gyurma Pappa
A 19-0-ás 4. negyed azért nekünk is összejött 😀