New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Payton árnyékából azért nem könnyű kitörni, ráadásul egy leendő HoF QB-vel sikerült zsinórban 3 db 7-9-es szezont összehozni, negatív mérlegű csapatoktól meg ritkán hívnak embereket HC-interjúra. Egyébként volt ő anno interjún a Raidersnél mikor Dennis Allen, illetve a Bearsnél amikor Marc Trestman lett a befutó.
empty taxi
Az O továbbra is top5, ahhoz neki nem sok köze van, hogy a védelem folyamatosan alja5. Az azért jelent valamit, ha egy SP kiengedi a kezéből valaki részére a playhívás jogát.

Ő egyszerűen nem HC-anyag, szobatudós fazon, aki csendesen lerajzolja, halkan elmondja, majd visszamegy az asztalához. Egyáltalán nem vezető alkat.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Jets planning to hire Saints WR coach John Morton as their OC, per league sources. Deal expected to be finalized soon.

Új WR coach is kelleni fog. 😊
Beki
Payton és Carmichael megoldja szerintem ezt is. 😀
Egyébként nem értem, hogy Carmichael neve miért nem merül fel egyetlen csapatnál sem. Mondjuk én nem bánom annyira csak érdekesnek tartom, hogy a liga évek óta egyik legjobb offensének koordinátora senkinél sem merül fel.
kapitnono
OC-t másik csapatba OC-nek nem lehet elvinni ha érvényes szerződése van.
empty taxi
nem is OC-nak gondoltam, hanem valahová HC-nak.
kapitnono
Payton árnyékából azért nem könnyű kitörni, ráadásul egy leendő HoF QB-vel sikerült zsinórban 3 db 7-9-es szezont összehozni, negatív mérlegű csapatoktól meg ritkán hívnak embereket HC-interjúra. Egyébként volt ő anno interjún a Raidersnél mikor Dennis Allen, illetve a Bearsnél amikor Marc Trestman lett a befutó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Jets planning to hire Saints WR coach John Morton as their OC, per league sources. Deal expected to be finalized soon.

Új WR coach is kelleni fog. 😊
Beki
Payton és Carmichael megoldja szerintem ezt is. 😀
Egyébként nem értem, hogy Carmichael neve miért nem merül fel egyetlen csapatnál sem. Mondjuk én nem bánom annyira csak érdekesnek tartom, hogy a liga évek óta egyik legjobb offensének koordinátora senkinél sem merül fel.
kapitnono
OC-t másik csapatba OC-nek nem lehet elvinni ha érvényes szerződése van.
empty taxi
nem is OC-nak gondoltam, hanem valahová HC-nak.


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Jets planning to hire Saints WR coach John Morton as their OC, per league sources. Deal expected to be finalized soon.

Új WR coach is kelleni fog. 😊
Beki
Payton és Carmichael megoldja szerintem ezt is. 😀
Egyébként nem értem, hogy Carmichael neve miért nem merül fel egyetlen csapatnál sem. Mondjuk én nem bánom annyira csak érdekesnek tartom, hogy a liga évek óta egyik legjobb offensének koordinátora senkinél sem merül fel.
kapitnono
OC-t másik csapatba OC-nek nem lehet elvinni ha érvényes szerződése van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Jets planning to hire Saints WR coach John Morton as their OC, per league sources. Deal expected to be finalized soon.

Új WR coach is kelleni fog. 😊
Beki
Payton és Carmichael megoldja szerintem ezt is. 😀
Egyébként nem értem, hogy Carmichael neve miért nem merül fel egyetlen csapatnál sem. Mondjuk én nem bánom annyira csak érdekesnek tartom, hogy a liga évek óta egyik legjobb offensének koordinátora senkinél sem merül fel.


több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Jets planning to hire Saints WR coach John Morton as their OC, per league sources. Deal expected to be finalized soon.

Új WR coach is kelleni fog. 😊
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nos, nemrég kaptam meg a kódot az nfluk.comtól, amivel a "gyári", azaz a másodlagos jegyárusító helyek által forgalmazottnál alacsonyabb áron tudok vásárolni a presale során.
8 jegyet tudok venni, vagyis rajtam kívül legfeljebb még 7 ember tud betársulni.
Ehhez az kéne hogy jelezzétek nekem PM-ben a szándékotokat, válaszként elküldöm a bankszámlaszámomat, ahová a jegyvásárlás napjáig kéne utalnotok a jegy árát.
A helyzet az, hogy én nem szeretnék a legcsicskább, kakasülős helyre telepedni, ha már a kedvenceimért kirepülök, vagyis a 110 font körüli árral rendelkező jegyet néztem ki. Tehát aki ezzel a branccsal szeretne jönni, az ennek megfelelő forinttal készüljön az utalással, plusz valamennyi kezelési költséget a ticketmaster felszámít.

Természetesen a vásárlást követően készítek egy pontos költségelszámolást, és minden érintettnek rögtön visszautalom a fennmaradó összeget.

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Pontosan 0 percet láttam az NFL PO-ból, ma délután kettőkor jutott eszembe, hogy konferencia kör volt. Pont ennyire leszarom azt is, ha a Failcons nyeri a Super Bowlt. Ez jól mutatja az NFL iránti teljes érdektelenségemet.
Gyurma Pappa
Nem sokat vesztettél. Az utóbbi 10 év legszarabb PO-ja van.
A 10 meccsből kb. egy igen jó volt (DAL-GB), egy egész jó (KC-PIT), a többi 8 viszont crap...
Rutin
Most mit mondjak, az egész szezonban nem néztem a Saints meccseken kívül semmit élőben, felvételről meg két Dallas meccset, meg talán valami Panthers dolgot félig. Ha nem szeretném annyira a csapatot, mint amennyire, az egész NFL közelébe sem jönnék. Ilyen kevés meccset utoljára 2008-ban néztem, akkor is azért, mert kb. egész évben költöztem, és nem voltam csak napközben net közelben.
Gyurma Pappa
Akkor ez alapján jövőre SB-t nyerünk...!!!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Pontosan 0 percet láttam az NFL PO-ból, ma délután kettőkor jutott eszembe, hogy konferencia kör volt. Pont ennyire leszarom azt is, ha a Failcons nyeri a Super Bowlt. Ez jól mutatja az NFL iránti teljes érdektelenségemet.
Gyurma Pappa
Nem sokat vesztettél. Az utóbbi 10 év legszarabb PO-ja van.
A 10 meccsből kb. egy igen jó volt (DAL-GB), egy egész jó (KC-PIT), a többi 8 viszont crap...
Rutin
Most mit mondjak, az egész szezonban nem néztem a Saints meccseken kívül semmit élőben, felvételről meg két Dallas meccset, meg talán valami Panthers dolgot félig. Ha nem szeretném annyira a csapatot, mint amennyire, az egész NFL közelébe sem jönnék. Ilyen kevés meccset utoljára 2008-ban néztem, akkor is azért, mert kb. egész évben költöztem, és nem voltam csak napközben net közelben.

több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
mi ez a Colts - Payton házassági terv?



több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A kapitány megy a Pro Bowl-ra, Matty Ice helyett...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Azt hiszem az elveimet felrúgva és a fiamhoz csatlakozva Pats szurkoló leszek a döntőn....
Gézu
Kövezzetek meg, de én a Pats-nek sem vagyok képes szurkolni, nem csak a Failcons-nak...

Furcsa SB lesz, az biztos.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Pontosan 0 percet láttam az NFL PO-ból, ma délután kettőkor jutott eszembe, hogy konferencia kör volt. Pont ennyire leszarom azt is, ha a Failcons nyeri a Super Bowlt. Ez jól mutatja az NFL iránti teljes érdektelenségemet.
Gyurma Pappa
Nem sokat vesztettél. Az utóbbi 10 év legszarabb PO-ja van.
A 10 meccsből kb. egy igen jó volt (DAL-GB), egy egész jó (KC-PIT), a többi 8 viszont crap...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Pontosan 0 percet láttam az NFL PO-ból, ma délután kettőkor jutott eszembe, hogy konferencia kör volt. Pont ennyire leszarom azt is, ha a Failcons nyeri a Super Bowlt. Ez jól mutatja az NFL iránti teljes érdektelenségemet.

több mint 7 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Azt hiszem az elveimet felrúgva és a fiamhoz csatlakozva Pats szurkoló leszek a döntőn....
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem tudom ki hogy van vele, de nem tetszik a rájátszás menetének alakulása.

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 bleacherreport.com/articles/2605218-jim-tomsula-to-redskins-latest-contract-details-comments-and-reaction

úgy tűnik a redskins beelőz minket Tomsuláért.
kapitnono
Most meglepődtem.

Ja nem.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
 bleacherreport.com/articles/2605218-jim-tomsula-to-redskins-latest-contract-details-comments-and-reaction

úgy tűnik a redskins beelőz minket Tomsuláért.


több mint 7 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Meg mi is mennénk ketten.
Várom a további infókat!
több mint 7 éve
hayden New Orleans Saints 124
október 1 a mi napunk
január végétől lehet rá jegyet venni
ki jön? ki akar közösen jegyet venni egymás mellé?
atapapa
Én is mennék.
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Jim Tomsula (ex 49ers HC) jön interjúra DL edzőnek. Na ez jó lenne szerintem, még mindig kicsit bizsereg a védelem imádó részem, ha eszembe jut az a front.

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
október 1 a mi napunk
január végétől lehet rá jegyet venni
ki jön? ki akar közösen jegyet venni egymás mellé?
atapapa
Repjegy, szálloda zsebben! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
október 1 a mi napunk
január végétől lehet rá jegyet venni
ki jön? ki akar közösen jegyet venni egymás mellé?
atapapa
anya meg én megyünk, ha van rá mód, én örülnék a közös jegyvásárlásnak, főleg ha valaki elintézi, mert ilyenekben elég szerencsétlen tudok lenni 😊

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
október 1 a mi napunk
január végétől lehet rá jegyet venni
ki jön? ki akar közösen jegyet venni egymás mellé?

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ha már éppen lelép ma/holnap az ember a színről, belinkelem az idevágó beszédét: 😀

 www.youtube.com/watch?v=5D94rD-Xb4M

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???