New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
 www.nola.com/saints/index.ssf/2017/01/sean_payton_plans_to_coach_sai.html#incart_river_mobile_home

Itt azt nyilatkozta, hogy jövőre is itt akar maradni, nem tudom Bensonnak vagy Loomisnak lesz e töke kirúgni őt.
kapitnono
Ahogy a klasszikus mondta: a békák véleményét se kérik ki a mocsár lecsapolása előtt...
A Redskins bezzeg nem szarozik, a mienkhez hasonlóan szar védelmi teljesítmény után kirúgták az egész védelemért felelős személyzetet.
Nálunk még 10 éve képezheti a jobbnál jobb linebackereket Vitt.
atapapa
Pedig, őt nem is kellene teljesen lecserélni, csak levenni a 2 t, és azok helyére illeszteni "lma" betűket... 😁😁
Bár Ő, ha jól olvastam, szakkommentárkodik.

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 www.nola.com/saints/index.ssf/2017/01/sean_payton_plans_to_coach_sai.html#incart_river_mobile_home

Itt azt nyilatkozta, hogy jövőre is itt akar maradni, nem tudom Bensonnak vagy Loomisnak lesz e töke kirúgni őt.
kapitnono
Ahogy a klasszikus mondta: a békák véleményét se kérik ki a mocsár lecsapolása előtt...
A Redskins bezzeg nem szarozik, a mienkhez hasonlóan szar védelmi teljesítmény után kirúgták az egész védelemért felelős személyzetet.
Nálunk még 10 éve képezheti a jobbnál jobb linebackereket Vitt.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
 www.nola.com/saints/index.ssf/2017/01/sean_payton_plans_to_coach_sai.html#incart_river_mobile_home

Itt azt nyilatkozta, hogy jövőre is itt akar maradni, nem tudom Bensonnak vagy Loomisnak lesz e töke kirúgni őt.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ha jól rémlik, egy éve is azt mondtam, hogy valakinek mennie kell az SP/LM párosból. Már csak azért is, hogy érezze mindenki, az utolsó labdaszedőig, hogy ennél a franchise-nál következményei vannak a tetteknek.
Menjen LM, de akkor jöjjön egy tökös GM, akit SP nem vesz meg kilóra és megalapozott kompromisszumokra kényszeríti a játékospolitikában.
SP ellen az szól, hogy nem érzem rajta, hogy 10 év után is úgy tudna motiválni, ahogyan azt tette még néhány éve. És pont az O nem volt annyira elveszett SP eltiltása idején, Carmichael szerintem elvinné a szekeret Brees-szel.
Wade Phillips nagy húzás lenne.

több mint 7 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Csak, hogy álláspontot foglaljak. Én SP maradása mellett vagyok teljesen. Persze én is látom, hogy már nem a régi, de ettől függetlenül, én nem az ő távozását látnám bele ebbe. Dennis Allen nem maradhat, hiába is a sok kifogás (sérülések, "látható javulások"). A pozíciós edzőkben is egy-két vérfrissítés. DC-nek mondjuk megnéznék egy Wade Phillips-et. Idős már, tudom, nem hosszútávú elképzelés, de hátha visszajönne még 1-2 évre, kíváncsi lennék rá.
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Istenem, vigye el a Rams... Ellenkező esetben jövőre is meglesz vagy 6-7 győzelmünk, maximum.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Rendkívül hiteles a forrás...el nem tudom képzelni, hogy ez a két ember elkezdi egymást sározni (egymást tették naggyá)...bár őszintén örülnék már akármilyen eseménynek, ami elindít egy sz@rlavinát 😕
 twitter.com/MikeNabors/status/815735466431574016?ref_src=twsrc%5Etfw
clbass
Én kérek elnézést többet nem fogok ilyen szedett vedett információt berakni. De mintha ugyanaz lenne ez is...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Rendkívül hiteles a forrás...el nem tudom képzelni, hogy ez a két ember elkezdi egymást sározni (egymást tették naggyá)...bár őszintén örülnék már akármilyen eseménynek, ami elindít egy sz@rlavinát 😕
 twitter.com/MikeNabors/status/815735466431574016?ref_src=twsrc%5Etfw

Szerkesztette: clbass
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Brees kifakadása is jelzésértékű úgy hiszem. Nála nincs ilyen minden héten.
atapapa
Milyen kifakadás? Azt hiszem erről lemaradtam.
Thomas80
"Drew Breesnél elfogyott a türelem az újabb vereség után, és kifakadt a Falcons elleni meccs után: Nem tudom, hogy meddig leszek még képes ezt csinálni. Elegem van abból, hogy folyton azt kell ismételgetnem, majd jövőre, majd jövőre..."
Matthew99
ennek az idézetnek mi a forrása?
köszi!
adam77
120 yardon jött be a facebookon. Nem jártam utána honnan szedte.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Larry Holder of the New Orleans Times-Picayune reports the Rams will seek permission to speak with Saints coach Sean Payton about their coaching vacancy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Brees kifakadása is jelzésértékű úgy hiszem. Nála nincs ilyen minden héten.
atapapa
Milyen kifakadás? Azt hiszem erről lemaradtam.
Thomas80
"Drew Breesnél elfogyott a türelem az újabb vereség után, és kifakadt a Falcons elleni meccs után: Nem tudom, hogy meddig leszek még képes ezt csinálni. Elegem van abból, hogy folyton azt kell ismételgetnem, majd jövőre, majd jövőre..."
Matthew99
ennek az idézetnek mi a forrása?
köszi!
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Brees kifakadása is jelzésértékű úgy hiszem. Nála nincs ilyen minden héten.
atapapa
Igen, ez minden bizonnyal valakinek a végét jelenti. Most nem hiszem, hogy Allennél megállunk, itt most mennie kell valaki fejesnek...

több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Brees kifakadása is jelzésértékű úgy hiszem. Nála nincs ilyen minden héten.
atapapa
Milyen kifakadás? Azt hiszem erről lemaradtam.
Thomas80
"Drew Breesnél elfogyott a türelem az újabb vereség után, és kifakadt a Falcons elleni meccs után: Nem tudom, hogy meddig leszek még képes ezt csinálni. Elegem van abból, hogy folyton azt kell ismételgetnem, majd jövőre, majd jövőre..."
Matthew99
Köszi, ez elkerülte a figyelmemet.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Brees kifakadása is jelzésértékű úgy hiszem. Nála nincs ilyen minden héten.
atapapa
Milyen kifakadás? Azt hiszem erről lemaradtam.
Thomas80
"Drew Breesnél elfogyott a türelem az újabb vereség után, és kifakadt a Falcons elleni meccs után: Nem tudom, hogy meddig leszek még képes ezt csinálni. Elegem van abból, hogy folyton azt kell ismételgetnem, majd jövőre, majd jövőre..."


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Brees kifakadása is jelzésértékű úgy hiszem. Nála nincs ilyen minden héten.
atapapa
Milyen kifakadás? Azt hiszem erről lemaradtam.
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Brees kifakadása is jelzésértékű úgy hiszem. Nála nincs ilyen minden héten.

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Ami kicsit vicces, mert ők azért nem olyan klasszikus alá-fölé rendeltségi viszonyban dolgoznak sztem.
gabokocka
Loomis Benson embere 100%-ban, a focin belül nincs klasszikus hierarchia köztük, egyéb kérdésekben szerintem van. Ilyen pl. Payton szerződése.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Ami kicsit vicces, mert ők azért nem olyan klasszikus alá-fölé rendeltségi viszonyban dolgoznak sztem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Nyilván most összerezzen a Benson Tower, de ha a HC/DC/GM trióból legalább egy nem lép le a következő szezonra, tüntetőleg nem fogom nézni a szezon első meccsét.
atapapa
Mindenesetre Loomis raportra hívta SP-t:
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F1228%2Fr166682_1296x729_16-9.jpg
Source: Payton talking future with Saints GM
Sean Payton met with GM Mickey Loomis on Sunday to discuss his future, a source told ESPN, following a report that the Rams are expected to seek permission to speak with him about their opening.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Nincs kétségem afelől, hogy ezután a meccs után nem Sean Payton lesz a HC-nk neve jövőre. Csak sajnos attól tartok, hogy a DC továbbra is Dennis Allen lesz 😕 Bár Ryan is kapott még két év esélyt azután, hogy látszott, hogy homályban van, és tény hogy Allen idén maradékból dolgozott, de akkor is...

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Eddig egy csapat volt az NFL történetében, amelyben egyszerre ért el 5000 yardot az irányító, ezer elkapott yardot két elkapó és ezer futott yardot egy futó. Az a csapat akkor SB-t játszott.
Hihetetlen, hogy akár csak egy középszerű védelemmel is mire menne ez a csapat.

A mai meccset még nem számolva a védelem idén drive-onként 2,57 pontot engedett. Ami a második legrosszabb a ligában, kemény 1 századdal verjük a Clevelandet (talán a mai eredményekkel már be is előztük őket).
Amondó vagyok, hogy kis túlzással ebbe az O-ba egy centet se szabad beletenni a következő évben, talán valami középső körös G-t leszámítva.
Minden pénzt, picket DE-be és cornerbe kell ölni.

Szerkesztette: atapapa

több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
😀 😀 😀 😀 offside kick......



több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
vége lehetne már, még Ingram ajándék is volt, szép szép, de elég volt.



több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
szóra sem érdemes

több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
A miheztartás végett: ez lesz sorban SP 3. negatív mérleggel zárt szezonja. A Saints történetében (a legelső HC-t kivéve) az az edző, aki háromszor is negatívval zárt egymást követő szezonokban, azt kirúgták.
atapapa
csak nézz rá az eredménykövető fórumra, Peach nevű kolléga (ejtsd pics..) ismét hozza a formáját.