New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A miheztartás végett: ez lesz sorban SP 3. negatív mérleggel zárt szezonja. A Saints történetében (a legelső HC-t kivéve) az az edző, aki háromszor is negatívval zárt egymást követő szezonokban, azt kirúgták.

több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
ezzel lassan vallatni lehet..... szerencse hogy már több meccsünk nincs....



több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Annyi kérdésem maradt, hogy odaadják-e a második kört, vagy egy marék szotyiért is elküldjük Paytont hétfőn?
Gyurma Pappa
Ha ez a gyalázat sokáig tart, még nekünk kell fizetni hogy elvigyék

több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
gondolod ebből lesz valami holnap??? áááá korai lenne. jegelni fogják amíg lehet



több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Annyi kérdésem maradt, hogy odaadják-e a második kört, vagy egy marék szotyiért is elküldjük Paytont hétfőn?

több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
jaja Byrd meg videózik a pályán.... nézelődik basszus.....



több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
megvan már az 5000
Kájzerszóze
Legalább ennyi öröm van a mai meccsen.
több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
megvan már az 5000



több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Tényleg, Brees-nek hány yard kell még az 5000-es szezonhoz?
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nyilván most összerezzen a Benson Tower, de ha a HC/DC/GM trióból legalább egy nem lép le a következő szezonra, tüntetőleg nem fogom nézni a szezon első meccsét.
atapapa
ezt se kellene bassza meg, de szeptemberig már nem látjuk őket.... oké.
de ez a produkció.......
Kájzerszóze
Én már csak a Redzone live-ot bírom nézni. A meccset nincs lelkierőm követni.

Remélem jövőre több jó eredményt láthatunk.
Thomas80
Akkor gyakorlatilag a mi meccsünket nézed.... Percenként kapunk egy TD-t

több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Nyilván most összerezzen a Benson Tower, de ha a HC/DC/GM trióból legalább egy nem lép le a következő szezonra, tüntetőleg nem fogom nézni a szezon első meccsét.
atapapa
ezt se kellene bassza meg, de szeptemberig már nem látjuk őket.... oké.
de ez a produkció.......
Kájzerszóze
Én már csak a Redzone live-ot bírom nézni. A meccset nincs lelkierőm követni.

Remélem jövőre több jó eredményt láthatunk.
több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Nyilván most összerezzen a Benson Tower, de ha a HC/DC/GM trióból legalább egy nem lép le a következő szezonra, tüntetőleg nem fogom nézni a szezon első meccsét.
atapapa
ezt se kellene bassza meg, de szeptemberig már nem látjuk őket.... oké.
de ez a produkció.......



több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nyilván most összerezzen a Benson Tower, de ha a HC/DC/GM trióból legalább egy nem lép le a következő szezonra, tüntetőleg nem fogom nézni a szezon első meccsét.

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Alakul a Rams-Payton frigy.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wtmpgrjepffcklxxi5k8
Sean Payton, Los Angeles Rams share a mutual interest
Multiple sources say there is mutual interest between the current Saints coach and the Rams organization. The ball is now in Saints GM Mickey Loomis' court, Ian Rapoport writes.


Szerintem menjen...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Ha Sean Paytont elcserélnétek, könnyen elképzelhető, hogy a Jags jelenlegi megbízott vezetőedzője, Doug Marrone jöhet a helyére.
 www.bigcatcountry.com/2017/1/1/14138576/saints-would-consider-doug-marrone-if-they-trade-sean-payton-per-report
iktriad
+ ismeri Breest és Payton rendszerét, 2006-2008-ban dolgoztak együtt

és itt a vége... kb. semmiben sem felel meg annak, amit korábban ata leírt, és amivel én is egyetértek, hogy egy győzni tudó, bizonyított edzőt (szvsz az sem baj, ha nem volt korábban HC semmilyen szinten) szeretnénk, arról nem is beszélve, hogy D orientáltság sem stimmel, bár utóbbi szerintem annyira nem fontos, mint az előbbi...

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Sean Paytont elcserélnétek, könnyen elképzelhető, hogy a Jags jelenlegi megbízott vezetőedzője, Doug Marrone jöhet a helyére.
 www.bigcatcountry.com/2017/1/1/14138576/saints-would-consider-doug-marrone-if-they-trade-sean-payton-per-report
több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
BÚÉK!!!



több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Olvastam már rövidebb könyvet annál, amilyen címen Sean hívja a playeket
 www.facebook.com/neworleanssaints/videos/1237919349588961/

Boldog új évet Szentek
atapapa
Mi van már??? Ezexerint már mégsem Carmichael hívja a play-eket? 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Olvastam már rövidebb könyvet annál, amilyen címen Sean hívja a playeket
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/15749345_1237920229588873_6741740916773486592_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=h1Fo9iCIqL0Q7kNvgGLLODM&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=Al_RgufC6RC1n0OmeX_2pbz&oh=00_AYA7rXWU3ZwsbPLoiq_juIr01Tki9JoXYJeRIf0WlY9QOA&oe=67035200
258.190 Aufrufe · 4.455 Reaktionen | What does a Sean Payton-Drew Brees play call sound like? | Hear Sean Payton's play call, then try to repeat the call right after 😊 | By New Orleans Saints | Facebook
Hear Sean Payton's play call, then try to repeat the call right after 😊


Boldog új évet Szentek

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Amúgy pár hete az figyelem, hogy a DL fejlődött, legyen valami pozitív is a védelemről. Fairley nagyon tolja, Rankins ahoz képest hogy újoncként kihagyta a fél szezont jól mozog és van benne potenciál még több bőven, stb...
Fattyu
Amúgy én is pont ezt figyeltem Rankins mindössze 7 meccs alatt szerzett eddig 4.0 sacket újonc évében, úgy hogy a fél szezont ki kellett hagynia. Kíváncsi leszek rá majd jövőre, ha végigtolja a teljes TC-t és egészséges lesz milyen teljesítményt nyújt majd. Szerintem ha nem sérül meg Fairley-vel jövőre negyot alkothatnak ott a fal közepén.
A másik meg, hogy úgy tűnik Lutz-ot végre megtanították magasabban rúgni, mostmár egész jól megy neki( Zsinórban 9 értékesített FG) és nem reáz ki a hideg a rúgás pillanatában, hogy vajon blokkolni fogják-e ?
A harmadik pedig, hogy Byrd is egészen jól játszott az utóbbi hetekben, ahhoz képest hogy látványos eredménye /2int/ csak a mostani meccsen volt. Kíváncsi leszek az ő sorsára is, remélem egy évet még marad, úgyis sokba kerülne őt kivágni.

Jövőhétem meg akkor már üssük meg a Falconst legalább így búcsúzzunk 8-8 al a szezontól, még ha nem is lesz már tétje nekünk a rájátszás szempontjából is. A Falcons azért csak a Falcons.
kapitnono
Byrd-nek jövőre jár le a szerződése? Ha így van akkor bizony oda kellene tennie magát a pénz miatt...
Fattyu
Majd 2020 ban. Továbbra is ő keres majd a legjobban a safety-k között.

 www.spotrac.com/nfl/new-orleans-saints/jairus-byrd-5496/
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Amúgy pár hete az figyelem, hogy a DL fejlődött, legyen valami pozitív is a védelemről. Fairley nagyon tolja, Rankins ahoz képest hogy újoncként kihagyta a fél szezont jól mozog és van benne potenciál még több bőven, stb...
Fattyu
Amúgy én is pont ezt figyeltem Rankins mindössze 7 meccs alatt szerzett eddig 4.0 sacket újonc évében, úgy hogy a fél szezont ki kellett hagynia. Kíváncsi leszek rá majd jövőre, ha végigtolja a teljes TC-t és egészséges lesz milyen teljesítményt nyújt majd. Szerintem ha nem sérül meg Fairley-vel jövőre negyot alkothatnak ott a fal közepén.
A másik meg, hogy úgy tűnik Lutz-ot végre megtanították magasabban rúgni, mostmár egész jól megy neki( Zsinórban 9 értékesített FG) és nem reáz ki a hideg a rúgás pillanatában, hogy vajon blokkolni fogják-e ?
A harmadik pedig, hogy Byrd is egészen jól játszott az utóbbi hetekben, ahhoz képest hogy látványos eredménye /2int/ csak a mostani meccsen volt. Kíváncsi leszek az ő sorsára is, remélem egy évet még marad, úgyis sokba kerülne őt kivágni.

Jövőhétem meg akkor már üssük meg a Falconst legalább így búcsúzzunk 8-8 al a szezontól, még ha nem is lesz már tétje nekünk a rájátszás szempontjából is. A Falcons azért csak a Falcons.
kapitnono
Byrd-nek jövőre jár le a szerződése? Ha így van akkor bizony oda kellene tennie magát a pénz miatt...

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem Kikahából már nem lesz értelmes játékos sajnos.
atapapa
Remélem úgy bejön, mint a Fairley jóslatod 😉
Gyurma Pappa
Én vagyok a legboldogabb, ha egy negatív jóslatban nincs igazam.
De három ACL-szakadás után nincsenek illúzióim.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Barwin passzolna ide lehet

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Szerintem Kikahából már nem lesz értelmes játékos sajnos.
atapapa
Remélem úgy bejön, mint a Fairley jóslatod 😉

Egyébként nagyon kellemes csalódás a fal, én lehet egyébként, hogy inkább FA-n nézelődnék edge rusher ügyben, itt is többször beszéltünk róla, hogy DL játékosok általában az első években nem szárnyalnak. Nem kell sztárigazolás, egy közepes veterán, aki végre beválik, elég lehet. Kruger ilyen lehetett volna, de 😕

Mindegy, mondjuk annyira nem vagyok boldog, hogy elmozgatták a meccset, másnap nagyon korán kell kelnem, nem biztos hogy végignézem a meccset, főleg úgy hogy előző este is "sokáig fent leszek" 😊

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem Kikahából már nem lesz értelmes játékos sajnos.
A DL számomra kellemes meglepetés, Fairley igazolását ekéztem tavasszal, ideje önkritikát gyakorolnom, nagyon bevált a srác. Állítólag gyerekként Saints-szurkoló volt, nem annyira véletlen hogy ide szerződött, és hogy itt a legmagasabb fordulatszámon pörög. Ha őt megtartjuk, akkor "csak" egy edge rusherre vagyunk attól, hogy a védelemben legyen egy elit egység.