New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
 www.profootballrumors.com/2017/03/breaking-patriots-could-trade-malcolm-butler-to-saints-for-brandin-cooks
Egy újabb SB kabala (remélem jobban bejön mint Bowner)
Pt79
remélem nem történik meg, inkább fogadjuk el a titans vagy az eagles ajánlatát, ha meg nem akkor inkább tartsuk meg.
Oké hogy elcseréljük, de így csak a jogot kapjuk meg, hogy leigazoljuk. Ahogy hallom kb: 14 millió/év körül akar, annyit nem költhetünk rá, meg annyit nem is ér. A pats rendszerében lehet nagy király volt, de ha ide jönne pass rush nélkül ugyanannyit érne mind amikor leigazoltuk byrdöt.
Szanaszét dobálnák szerintem.
Inkább fogadjuk el valakitől az első kört és erősítsük meg a d-linet.


több mint 7 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
 www.profootballrumors.com/2017/03/breaking-patriots-could-trade-malcolm-butler-to-saints-for-brandin-cooks
Egy újabb SB kabala (remélem jobban bejön mint Bowner)

Szerkesztette: Pt79
több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Srácok, amúgy mit gondoltok kit kellene húznunk az első körben, vagy kiket ha esetleg kapunk még egy picket Cooksért? A S.Thomas,Foster, Sidney Jones,Mckinley négyesből örülnék valamelyiküknek. Ha pedig Foster nem sikerülne akkor jöhetne a 2.körben akár McMillan is.
ackrisz17
Ha a 11. marad akkor én ott a S.Thomas/Barnett/Foster trióból húznék ha bent vannak.
A 2. körben én is McMillanra gondoltam, bár sokan lenézik pedig szerintem hasznos kis játékos és eléggé atletikus, nagyon csipáztam Ohio St-en.
Ha meg lesz még plusz egy eslő körünk én akkor oda Cb-t húznék ha a Jones/Lattimore kettősből valamelyik bent van.
kapitnono
örülök hogy nagyjábol egyetértünk ráadásul McMillan coverageben sem rossz ami nekünk nagyon kellene. A cb-k közül Jones izgat leginkabb..jó lenne kifogni egy következő Marcus Peterst.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
W.Sneadre pedig tendert raktunk, így egy évig még biztos nálunk marad bagóért, ha addig nem kötünk vele hosszútávút. Jó döntés szerintem.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Srácok, amúgy mit gondoltok kit kellene húznunk az első körben, vagy kiket ha esetleg kapunk még egy picket Cooksért? A S.Thomas,Foster, Sidney Jones,Mckinley négyesből örülnék valamelyiküknek. Ha pedig Foster nem sikerülne akkor jöhetne a 2.körben akár McMillan is.
ackrisz17
Ha a 11. marad akkor én ott a S.Thomas/Barnett/Foster trióból húznék ha bent vannak.
A 2. körben én is McMillanra gondoltam, bár sokan lenézik pedig szerintem hasznos kis játékos és eléggé atletikus, nagyon csipáztam Ohio St-en.
Ha meg lesz még plusz egy eslő körünk én akkor oda Cb-t húznék ha a Jones/Lattimore kettősből valamelyik bent van.


több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Srácok, amúgy mit gondoltok kit kellene húznunk az első körben, vagy kiket ha esetleg kapunk még egy picket Cooksért? A S.Thomas,Foster, Sidney Jones,Mckinley négyesből örülnék valamelyiküknek. Ha pedig Foster nem sikerülne akkor jöhetne a 2.körben akár McMillan is.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
 twitter.com/Cantguardmike/status/838873090213937153

több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
A folytatás...ez egy f@sz:
 twitter.com/JohnJHendrix/status/838858073104089092
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Zajlik az élet Uraim...
Keenan "utolsó paraszt" Lewis felhívta M. Thomast. A hívást kihangosította, és élőben streamelte instán 😮 Kevés az infó, de állítólag rendesen vezette is a beszélgetést, így Thomas szájába adott pár kínos megjegyzést Cooks-ról, Sneed-ről, Allen-ről 😕
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
szerintem nem az a kérdés, hogy megtörténik-e, hanem hogy hol landol Cooks a jövőhéten

örülnék azért, ha az AFC-be menne 😊
Gyurma Pappa
meg ha egy 15.válaszáts körül kapnánk érte.
Nem értem amúgy mi történhetett vele, hogy ennyire nem tetszik neki itt nálunk.
Kíváncsi leszek kivel próbáljuk meg majd pótolni.
kapitnono
Thomas történt vele. Ha Henderson és Meachem tudott nagy szezonokat összehozni Brees kezei alatt, szerintem más speedster is képes lesz rá.
Gyurma Pappa
kíváncsi vagyok ha mondjuk kapnánk érte egy mid first roundot akkor rámennénk-e Ross-ra, vagy hátrébbról akarnánk őt pótolni.
kapitnono
Fölösleges szerintem is, tavaly sem elsősorban a támadókkal volt a gond ugye, hanem a védelemmel, Thomas, Snead (Coleman), elég jól működnek, egy speedster meg csak összekukázunk Breesnek valahonnan.
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
szerintem nem az a kérdés, hogy megtörténik-e, hanem hogy hol landol Cooks a jövőhéten

örülnék azért, ha az AFC-be menne 😊
Gyurma Pappa
meg ha egy 15.válaszáts körül kapnánk érte.
Nem értem amúgy mi történhetett vele, hogy ennyire nem tetszik neki itt nálunk.
Kíváncsi leszek kivel próbáljuk meg majd pótolni.
kapitnono
Thomas történt vele. Ha Henderson és Meachem tudott nagy szezonokat összehozni Brees kezei alatt, szerintem más speedster is képes lesz rá.
Gyurma Pappa
kíváncsi vagyok ha mondjuk kapnánk érte egy mid first roundot akkor rámennénk-e Ross-ra, vagy hátrébbról akarnánk őt pótolni.
kapitnono
ha most ez nem smoke screen, az első két körben (akárhány cetlink is lesz) nem számítok másra, csak D játékosra. legjobb elérhető pass rusher, CB, ILB sorrendben

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
szerintem nem az a kérdés, hogy megtörténik-e, hanem hogy hol landol Cooks a jövőhéten

örülnék azért, ha az AFC-be menne 😊
Gyurma Pappa
meg ha egy 15.válaszáts körül kapnánk érte.
Nem értem amúgy mi történhetett vele, hogy ennyire nem tetszik neki itt nálunk.
Kíváncsi leszek kivel próbáljuk meg majd pótolni.
kapitnono
Thomas történt vele. Ha Henderson és Meachem tudott nagy szezonokat összehozni Brees kezei alatt, szerintem más speedster is képes lesz rá.
Gyurma Pappa
kíváncsi vagyok ha mondjuk kapnánk érte egy mid first roundot akkor rámennénk-e Ross-ra, vagy hátrébbról akarnánk őt pótolni.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
szerintem nem az a kérdés, hogy megtörténik-e, hanem hogy hol landol Cooks a jövőhéten

örülnék azért, ha az AFC-be menne 😊
Gyurma Pappa
meg ha egy 15.válaszáts körül kapnánk érte.
Nem értem amúgy mi történhetett vele, hogy ennyire nem tetszik neki itt nálunk.
Kíváncsi leszek kivel próbáljuk meg majd pótolni.
kapitnono
Thomas történt vele. Ha Henderson és Meachem tudott nagy szezonokat összehozni Brees kezei alatt, szerintem más speedster is képes lesz rá.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
szerintem nem az a kérdés, hogy megtörténik-e, hanem hogy hol landol Cooks a jövőhéten

örülnék azért, ha az AFC-be menne 😊
Gyurma Pappa
meg ha egy 15.válaszáts körül kapnánk érte.
Nem értem amúgy mi történhetett vele, hogy ennyire nem tetszik neki itt nálunk.
Kíváncsi leszek kivel próbáljuk meg majd pótolni.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
szerintem nem az a kérdés, hogy megtörténik-e, hanem hogy hol landol Cooks a jövőhéten

örülnék azért, ha az AFC-be menne 😊

több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Mondjuk Sean meg pont most nyilatkozott a rádiónak arról, hogy nem akarják eltradelni Cooks-ot, de minden ajánlatot meghalgatnak, és csak akkor döntenek a csere mellett ha az ajánlat nagyon jó. Március 9.-én úgyis kiderül ha van igazságalapja, de ha már ennyi helyen írnak róla akkor szerintem csak nem lehet akkora kamu.
kapitnono
 twitter.com/jkatzenstein/status/838187078911463424


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Mondjuk Sean meg pont most nyilatkozott a rádiónak arról, hogy nem akarják eltradelni Cooks-ot, de minden ajánlatot meghalgatnak, és csak akkor döntenek a csere mellett ha az ajánlat nagyon jó. Március 9.-én úgyis kiderül ha van igazságalapja, de ha már ennyi helyen írnak róla akkor szerintem csak nem lehet akkora kamu.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Elsőre kicsit furcsának találtam a trade lehetőségét, de aztán belegondoltam, hogy ha nálunk is marad jövőre 8 milla körül lenne az ötödéves opció, utána meg a hosszútávú ahogy emelkednek az árak 12+millió lenne. Szerintem ennyit nem ér. Szerintem ha valakinek ennyit fizetünk a posztján akkor az mindig legyen kiemelkedő.
Cooks idén nem minden meccsen volt az, sőt néha eléggé eltűnt. Ha beduplázták akkor szinte alig mutatott valamit, viszont ha Thomasra figyeltek akkor jöttek vele a nagy játékok kihasználva a sebességét. De egy mélységi elkapó szerintem nem ér ennyit.
Olvastam itt eléggé furcsa csereötleteket, mint pl: mi adjuk Cooks-t meg a 11. picket, cserébe a Titans az 5. picket.
vagy cooks-ot a 18.pick-ért/szerintem ez lenne az egyik legésszerűbb/
Viszont ha elcserélnénk akkor a pótlásáról is kellene gondoskodni, mert azért egy Thomas, Snead, Coleman trióval nekivágni a szezonnak kicsit necces lenne. Bár Seant ismerve még az 5. körből is tudnánk kukázni valami speedstert aki pótolhatná cooks-ot.
Kíváncsian várom a fejleményeket, meg a FA-t.


több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Kövezzetek meg, de én nem nagyon bánnám Cooks cseréjét, ha beindulna egy licitverseny érte. Pláne úgy, hogy a jelek szerint ő szorgalmazza a cserét.
Van annyira jó játékos, hogy elszabaduljanak az árak, bár én tartom, hogy hiába szeretne, nem lesz soha egy A.Brown szint. Elsőszámú elkapónak nem volt elég. Amíg sok figyelmet kap, simán leveszik a pályáról. Amint levegőhöz jut, életveszélyes. Szerintem kiválóan használtuk, és sok korábbi wr-hez hasonlóan ő sem váltaná meg a világot a rendszeren kívül. Amire meg mi használtuk, attól egy kicsit kevesebbet, egy jól irányzott speedster FA, vagy 3. körös pick is hozhatja. egy top5 pick, vagy top20 +2. kör, akár pick15+Kendricks simán beleférne az értékrendembe. A csapat végeredményben erősödhetne, egy okos pótlással.
Sokáig nagyon értelmes, visszafogott játékosnak tartottam Cooks-t, de idén valami az agyára mászott...lehet h Thomas teljesítménye 😛 (Pedig abból csak profitálhatna, de ő úgy látszik egyszemélyes király szeretne lenni :/ )
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Úgy fest, hogy még mindig maga Cooks akar "kikerülni" az offense séma miatt és ezért mennek a tárgyalások.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Én nem bánnám ha sas lenne Cook.

lehet rózsi bevonja M Kendrickset is a trade-be esetleg Barwint...plusz egy pick amit szerzünk még valahogy

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kiket pletykálnak mint partner? (lusta vagyok keresgélni)
Gyurma Pappa
Phili, Ten.
Abból a szempontból nehéz lenne megválni tőle, hogy még újonc szerződését tölti, nem sérülékeny, produktív.
Viszont tényleg nem használjuk úgy ki, ahogyan ki lehetne. Ahhoz nagy luxus ő, hogy csak mélységi célpontnak legyen, miközben közelre Brees a nagyobb célpontokat preferálja/velük eredményesebb.
Inkább kéne ide egy elit RZ-célpont mint egy elit speedster.
Viszont egy első körös pickkel se lennénk kisegítve, az első kör is lutri, ha össze is jön egy jó játékos, az se az első éveiben éri el azt a plafont, amit Cooks már most hoz. Brees mellé nem kell olyan játékos, aki egyszer nagyon jó lesz.
Ha már megy, egy szintén fiatal, posztján minimum jó játékos kéne hasonlóan tűrhető szerződéssel.

Szerkesztette: atapapa

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nagyon zörög a haraszt egy esetleges Cooks-csere körül...
Sajnálnám, de bennem van az is, hogy aki sipákol és csinálja a feszkót, az csinálja inkább más csapatnál. Példát lehetne mutatni ezzel a jövőre nézve.
atapapa
Na, azért ez kemény lenne. Mondjuk alapvetően meglepett már annak idején is a kirohanása, úgy gondoltam hogy ő egy kiváló jellem. Meglátjuk.

Kiket pletykálnak mint partner? (lusta vagyok keresgélni)
Gyurma Pappa
Titans, Eagles

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Nagyon zörög a haraszt egy esetleges Cooks-csere körül...
Sajnálnám, de bennem van az is, hogy aki sipákol és csinálja a feszkót, az csinálja inkább más csapatnál. Példát lehetne mutatni ezzel a jövőre nézve.
atapapa
Na, azért ez kemény lenne. Mondjuk alapvetően meglepett már annak idején is a kirohanása, úgy gondoltam hogy ő egy kiváló jellem. Meglátjuk.

Kiket pletykálnak mint partner? (lusta vagyok keresgélni)

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nagyon zörög a haraszt egy esetleges Cooks-csere körül...
Sajnálnám, de bennem van az is, hogy aki sipákol és csinálja a feszkót, az csinálja inkább más csapatnál. Példát lehetne mutatni ezzel a jövőre nézve.