New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Ideje lenne ST-edzőt cserélni
atapapa
több sebből vérzünk évek óta, de a special team az, amely esetében nagyon vakarni kell a fejem, hogy mikor tartozott a liga jobbik felébe. jó régen én kértem is, hogy legalább az st edzőt rúgjuk ki...
adam77
Évek óta nem tudunk egy normális returnert igazololni, érthetetlen..

......
több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Ideje lenne ST-edzőt cserélni
atapapa
több sebből vérzünk évek óta, de a special team az, amely esetében nagyon vakarni kell a fejem, hogy mikor tartozott a liga jobbik felébe. jó régen én kértem is, hogy legalább az st edzőt rúgjuk ki...
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ideje lenne ST-edzőt cserélni
atapapa
Pont akkor ébredtem fel, és kapcsoltam be a tévét, amikor Brees földhöz vágta a 3rd down-t, aztán jött Lutz...

Nem. Hiszem. El. Amit. Látok.

😠😠😠

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ideje lenne ST-edzőt cserélni

több mint 7 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Bro' nem jatszik ma 😕

......
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Elkezdtem számolni...

Ha valahogy sikerülne ma behúznunk a W-t, azzal gyakorlatilag teljesen reális út nyílna a PO felé, de ahhoz mindenképp, hogy egy ki-ki meccsen döntsünk a divízióról az utolsó fordulóban a vörös kappanokkal...

Az utolsó 6 fordulóban egyértelműen a mi sorsolásunk a legkönnyebb az NFC South-ban.
Már túlvagyunk a teljes AFC Westen + a Seahawks-on, csak a Cards van hátra az igazán húzós ellenfelek közül. A többieknek sűrűbb lesz az életük mindenképp...
Rutin
Én egyébként pont a csoportmeccsektől félek. Tampa ellen hagyományosan szenvedünk, az Atlanta elleni visszavágó is bitang kemény lesz (legalábbis remélem).
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Azt akartam kérdezni, hogy Anthony mit csinált, amivel ennyire körön kívülre került? Kúrja Payton feleségét?
gabokocka
Payton elvált. De lehet hogy rászállt a lányára, az jóféle

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Azt akartam kérdezni, hogy Anthony mit csinált, amivel ennyire körön kívülre került? Kúrja Payton feleségét?
gabokocka
Őt is.

Egyébként állítólag túl hülye. Allen meg túl hülye ahhoz, hogy máshol tudja alkalmazni. Ezt ő maga mondta a bye alatt, de persze más szavakkal.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Azt akartam kérdezni, hogy Anthony mit csinált, amivel ennyire körön kívülre került? Kúrja Payton feleségét?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Elkezdtem számolni...

Ha valahogy sikerülne ma behúznunk a W-t, azzal gyakorlatilag teljesen reális út nyílna a PO felé, de ahhoz mindenképp, hogy egy ki-ki meccsen döntsünk a divízióról az utolsó fordulóban a vörös kappanokkal...

Az utolsó 6 fordulóban egyértelműen a mi sorsolásunk a legkönnyebb az NFC South-ban.
Már túlvagyunk a teljes AFC Westen + a Seahawks-on, csak a Cards van hátra az igazán húzós ellenfelek közül. A többieknek sűrűbb lesz az életük mindenképp...
Rutin
Így legyen.
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Elkezdtem számolni...

Ha valahogy sikerülne ma behúznunk a W-t, azzal gyakorlatilag teljesen reális út nyílna a PO felé, de ahhoz mindenképp, hogy egy ki-ki meccsen döntsünk a divízióról az utolsó fordulóban a vörös kappanokkal...

Az utolsó 6 fordulóban egyértelműen a mi sorsolásunk a legkönnyebb az NFC South-ban.
Már túlvagyunk a teljes AFC Westen + a Seahawks-on, csak a Cards van hátra az igazán húzós ellenfelek közül. A többieknek sűrűbb lesz az életük mindenképp...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Az úgy vicces, hogy Laura a kirakás szélén, aki kiszorította Anthonyt, és a kezdő MLB az elvileg OLB Robertson.

több mint 7 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
szuksegunk is lesz ra - en babonabol majd felvetelrol tolom a TNFet

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Ja és Vaccaro elvileg játszik holnap. Kíváncsi leszek mikor lesz eredmény az ügyében.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Én sem tudok menni.

Állítólag Lau-t kirakjuk, nem meglepő, a LB sorunk egészen szépen teljesít. Csak Anthonyval kezdenénk már valamit 😕
Gyurma Pappa
Szerintem mostmár lassan muszáj lesz, mert most hogy mautit is ir-re raktuk maradt összesen robertson,stupar,ellerbe,meg anthony. Úgyhogy ha másért nem is ezért már csak fog játszani.
Bár én sem nagyon értem mi lehet vele. Tavaly szerintem eléggé jól tolta, nyilván voltak rookie hibái, de szerintem annyira nem volt bűn rossz, hogy idén alig játszik valamennyit. Bár tény ami tény robertson eléggé jól tolja eddig.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Én sem tudok menni.

Állítólag Lau-t kirakjuk, nem meglepő, a LB sorunk egészen szépen teljesít. Csak Anthonyval kezdenénk már valamit 😕

több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Közeledvén a csütörtökhöz, lesz össznépi TNF nézés?
Thomas80
Én sajnos nem tudok jönni... Másnap reggel vidékre kell utaznom, úgyhogy nem nézem élőben a meccset.
Rutin
Sajnos én sem... gyerekezek.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Az általad linkelt második kép nagyon jól mutatja, hogy amikor az a láb telitalppal a földön volt, csak kint lehetett.
De szvsz ezzel a képpel a vitát le is zárhatjuk

Ezt nem lehet nem észrevenni, csak elcsalni
atapapa
a külső talpéle konkrétan egyvonalban van az oldalvonallal. Már sajnos mindegy, máshogy ítéltek kár rajta mérgelődni is.


több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Közeledvén a csütörtökhöz, lesz össznépi TNF nézés?
Thomas80
Én sajnos nem tudok jönni... Másnap reggel vidékre kell utaznom, úgyhogy nem nézem élőben a meccset.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Az általad linkelt második kép nagyon jól mutatja, hogy amikor az a láb telitalppal a földön volt, csak kint lehetett.
De szvsz ezzel a képpel a vitát le is zárhatjuk

Ezt nem lehet nem észrevenni, csak elcsalni

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
120 yard FB oldala 50perce rakott ki egy vidit, hátsó kamera, vonal melletti (igaz tré minőség).
Abból nekem úgy tűnik, hogy lehet tényleg nem lépett ki. A talpa első része ért csak le teljesen.
Utólag olyan szempontból lehet én is "tovább" engedtem volna, hogy ha TD-re (vagyis 2 pontra most) viszik vissza, akkor is vissza tudják nézni. De ha lefújják közben, akkor meg a Denver mondhatta volna, hogy "elvettek 2 pontot". Mai napig meglepődök, amikor 2016-ban létezik olyan, hogy nincs döntő képi bizonyíték NFL meccsen. Persze amikor 15en ugrálnak egymásra (vagy Ivory múlt heti TD/fumbli), az oké. De miért nincsenek akkor a "plafonon" kamerák? 😀

 s22.postimg.org/fw9f6q28h/Denver_NO.png

 s17.postimg.org/52vuas3gf/Denver_NO_2.png

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
tessék, szándékosan nyomja le a centert, majd a 31-es utána hozzá is ér, ami amúgy is szabálytalan. De a sok zebrarák természetesen egyiket sem látta.
kapitnono
Nem akarom újramelegíteni a vasárnap meccs végi esettel kapcsolatos vitát, de Dean Blandino elemezte a playt (itt meg lehet nézni is és hallgatni is, hogy mit mond ). Zömében azt mondja ami várható volt - nincs megdönthetetlen bizonyíték blablabla. De van egy érdekesség ami miatt mégis megéri megnézni: Azt mondja, a center fejének lenyomása legális play, csak akkor nem legális, ha megkapaszkodik benne/megfogja és lehúzza, lerántja. Ezt én sem tudtam.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Most vagy kilépett, vagy nagyon komoly ortopédiai beavatkozásra van szüksége

több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Közeledvén a csütörtökhöz, lesz össznépi TNF nézés?
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Amúgy Thomas 2 fumble-ja azért nagyon fájt... Még a 2 INT-nél is jobban. 😕 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???