New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Nagyon mérges vagyok......



több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
most erre mit lehet mondani? végigvisszük a drive-ot td a vége/ igaz sok maradt volna az órán/ erre ez van.
Az elejét kellett volna jobban megnyomni, és akkor talán több esélyünk lett volna.
Thomas első fumble-ja volt szerintem a kulcspont, addig eléggé domináltunk a második félidőben. Utána mind az O, mind a D visszaesett kicsit, bár a végén aazért szépen végigvitte az O a td-ig, csak aztán..
Vicces amúgy, hogy egy kivétellel minden meccsünk ilyen szoros volt idén, és amikor kikaptunk, mindig valami faszságon múlt.
Nehéz belegondolni, hogy állhatnánk akár 8-1 el is


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Az 5 vereségünkből legalább háromnál a bírók az utolsó két percben tévesen döntöttek a kárunkra, méghozzá úgy, hogy az adott playből sikerült ellenünk bevinni a győztes találatot, gg well played, kurva anyjukat.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Faszom az NFL bírókba, remélem, hogy ezt is szépen megvédi majd a liga Mike Pereiraval együtt. Ez nem olyan, hogy "ááá elnézünk egy véleményes holdingot", ezt rohadtul csak szándékosan lehet elnézni. Nem vagyok összeesküvés hívő, alapvetően nem hiszem, hogy az nfl-ben nagy általánosságban csalnak, de ez most itt egy mocskos geci szándékos húzás volt.

(és még az ígéretemet is meg kellett szegnem, hogy nem bírózok, és nem is akartam semmit írni, a "kemény denveri védelem csodálatos megmozdulásairól")

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Talib nagyon nagy pozitívum, hogy nem lesz, Thomasnak is óriási meccse a D változtatások miatt, de Cooks is befigyel. Vaccaro hiánya egy sajnálatos dolog, pláne mert elég jó volt idén (is), de talán túléljük.

Lényeg a lényeg, be kell húzni ma, aztán lehet a pótlásával foglalkozni.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha jön sorozatban a 12. olyan hazai meccsetek, amelyen legalább 25 pontot értek el, akkor ez meglehet. Bár azért a ti támadósorotok vs denveri védelem egy kicsit szexibbnek hangzik, mint a ti védelmetek vs a denveri támadósor 😊)
Remélem, sikerül behúznotok 😊

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Ha valaki azt mondja az első 4 hét után, hogy a fogadóirodáknál mi vagyunk a elől a Denver ellen, kiröhögöm. Pedig de. Csak úgy mellékesen a Falcons ellen is mi voltunk elől...

Semmi más nem kell, csak nem szabad eladni a labdát az O-nak, és töszködni Ingram meg Hightower kezébe, ha tudjuk irányítani a meccset a földön, minden rendben lesz, bár a 49ers O-ból is tudott versenyképes csapatot faragni a D múlt héten...

több mint 7 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Panthers, Rams, Lions, Bucs - ezeket hagyja ki az idiota Vaccaro. pont amikor szukseg lenne ra. hiaba Brees meg a ligaelit elkapo sor ha nagy kanallal nyeljuk a pontokat. same old same old, de talan egy wildcardra jok leszunk

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Thomas sajnos nem lesz rookie of the year a két Cowboy előtt-után, de régen nem volt ennyire jó draft pickünk, mint ő, értékarányosan nyilván, hiszen Cooksot jól előrébb választottuk ki. Talán nem túlzás azt állítani, hogy a Cooks-Thomas-Snead hármas az egyik legjobb elkapó trió a ligában, és amíg Brees a QB, ennél több nem is kell.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Ian Rapoport ‏@RapSheet 7m7 minutes ago
For #Saints standout S Kenny Vaccaro, as he awaits final word of his potential 4-game suspension, he can play Sunday.
Klaci79
Lemaradtam, mi ez?
Gyurma Pappa
Szó szerint az ami 😊
Tiltott szer használata miatt 4 meccses eltiltás vár rá. Nem tudom mikortól, mert ha jól olvastam még vasárnap biztosan játszik. Adderral volt a cucc
Klaci79
az jó kis cucc, múltkor tanultunk róla. Röviden keményebben edzhetsz vele, viszont ingerlékenyebbé és agresszívá tesz. Amúgy a hiperaktivitás kezelésére használják.
Régóta rajta van szinte minden tiltólistán, ha tényleg így van nagy hülyeség amit csinált.
Gondolom így vagy Harper játszik majd helyette, vagy felbontjuk a 3 S-s felállást és helyette egyel több cb lesz a pályán?


több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 917
Ian Rapoport ‏@RapSheet 7m7 minutes ago
For #Saints standout S Kenny Vaccaro, as he awaits final word of his potential 4-game suspension, he can play Sunday.
Klaci79
Lemaradtam, mi ez?
Gyurma Pappa
Szó szerint az ami 😊
Tiltott szer használata miatt 4 meccses eltiltás vár rá. Nem tudom mikortól, mert ha jól olvastam még vasárnap biztosan játszik. Adderral volt a cucc
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 7m7 minutes ago
For #Saints standout S Kenny Vaccaro, as he awaits final word of his potential 4-game suspension, he can play Sunday.
Klaci79
Lemaradtam, mi ez?

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 917
Ian Rapoport ‏@RapSheet 7m7 minutes ago
For #Saints standout S Kenny Vaccaro, as he awaits final word of his potential 4-game suspension, he can play Sunday.
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Fairley igazolásával és Rankins draftolásával már régen megástuk JJ sírját. Amúgy a 2013-as pont jó draft volt, 2 betonbiztos kezdő, plusz Stills, aki míg itt volt, szintén az volt.
Ehhez képest a 2014-es drafton több pickünk volt és már csak Cooks van rosteren.

több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Rankins felépülése után kitettük a csapatból John Jenkinst.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/11/saints_release_defensive_linem.html#incart_river_index

Pedig szinte még előttem van amikor feltradeltünk érte, de aztán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Pedig az első évében mg egész jól tolta. A 2013-as draftról így már csak Vaccaro és Armstead van rosteren.
kapitnono
Erről, a draftjainkról, Ata sztem regényt tudna írni..
Lehet, már dolgozik is rajta.😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Rankins felépülése után kitettük a csapatból John Jenkinst.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/11/saints_release_defensive_linem.html#incart_river_index

Pedig szinte még előttem van amikor feltradeltünk érte, de aztán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Pedig az első évében mg egész jól tolta. A 2013-as draftról így már csak Vaccaro és Armstead van rosteren.


több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
hullanak a játékosok a Denverben is rendesen, az újonc irányítót is össze lehet zavarni. Most majd egy héttel a meccs előtt még akár esélyünk is lehet... Sajnos nem fogok tudni menni a meccsnézésre, mert nem fogok tudni szabit kivenni és lassan két hónapja nem járok be dolgozni....



több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
November 17 TNF-et nézzük esetleg együtt?
Thomas80
Én a Broncos elleni meccstől teszem függővé a dolgot.
No, nem azt, hogy szívesen nézek-e veletek együtt meccset (mert természetesen igen!), hanem azt, hogy egyáltalán megnézem-e élőben.

Szóval mához egy hétre meg tudom mondani...

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
bundy203 New Orleans Saints 7
En benne vagyok, szóljatok és lefoglalok valami helyet. Mert a szokásos matt bár csütörtökön nem a legjobb választás.
bundy203
Legutóbb, az Atlanta-meccs alatt nem is nagyon zártuk őket a szívünkbe...
Rutin
Mi történt? Sajnos most nem voltam ott, de előtte úgy emlékszem nem volt gond.
bundy203
A kedvec eseménysorom az volt, hogy kb. 2 órán keresztül standoltak, amiben zavarta volna őket a hangerő, ezért azt nem lehetett kérni...rendelni viszont úgy látszik lehetett volna stand alatt, mert a meccs végén egy izgalmas pillanatban elkapcsolták az adást egy olyan felkiáltással, hogy "Ez nem mozi! Ha tovább akarjuk nézni, akkor rendeljünk!" 😀
Hozzáteszem, hogy hagyján hogy mindig volt előttünk ital, én személy szerint már szomjas se voltam akkorra 😉
clbass
Történt mindez úgy, hogy csak mi voltunk vendégek az egész helyen...
Rutin
Ez mind rágalom Bundy, Rutin és CLB duóban gerincre vágta a mosdóban a biztiőr barátnőjét, majd a hirtelen jött poligám szerelmen méltatlankodó jámbor fiúval újrafugázták a metlakit, végül nem volt elég lové a kasszában ahhoz, hogy a CLB által követelt védelmi pénzt kifizessék, ezért most itt ketten öntik az internetre a fekete PR-t.

Komolyra fordítva: azt a helyet a jövőben nem preferálnám.
atapapa
Hát ezt szomorúan hallom, akkor új hely után nézünk.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Annyira jellemző a | ligára | ...
 dailysnark.com/nfls-twitter-account-deletes-mark-ingram-highlight-realizing-says-mic-td/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
az offense nagyon megy. A den def komoly felmérés lesz, de ha a mi védelmünk hoz egy jó közepest.... visszajönnek a sérültek.... akár nyerhetünk is.



több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
es jovo heten Sziamiau es bandaja - na az lesz szep 😊
diceman
Hozni kellllllll!!!!!44!4 Aztán a Panthers ellenit, aztán a Rams ellenit, aztán a... 😀

Brutál szoros ez az NFC WC jelenleg, reménykedem, hogy valahogy odaérünk, de realista/pesszimista vagyok csak.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
es jovo heten Sziamiau es bandaja - na az lesz szep 😊

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Ez az a meccs, amiből semmit nem szabad levonni, bár jól esett, hogy végre nem kellett idegeskedni túl sokat.

A védelem még mindig nem az igazi, de ki vagyok békülve vele, ha minden meccsen csinálnak 4 TO-t 😛

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Hivatalos: Colston utódja megérkezett (Thomas)