New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Egy kis bulvár...

Ajándék egy beteg kissrácnak! 😀

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10154000411072061&id=59306617060

I love you, WhoDat Nation! 😀
Rutin
don't dance in my end zone!!!
atapapa
Legközelebb ilyen pólót hozok! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Egy kis bulvár...

Ajándék egy beteg kissrácnak! 😀

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10154000411072061&id=59306617060

I love you, WhoDat Nation! 😀
Rutin
don't dance in my end zone!!!

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Rankinst aktiváltuk az IR-ről, sean szerint ma már edzeni fog a többiekkel, így az új szabály értelmében a 9.héten debütálhat is.


több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Egy kis bulvár...

Ajándék egy beteg kissrácnak! 😀

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10154000411072061&id=59306617060

I love you, WhoDat Nation! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Payton olvasta a kommentemet, arról adott interjút, hogy reméli mielőbb újra nézhető lesz a PI.

több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 635
lebuktunk 😀 😀 😀
 www.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915.83053.341902765873113/1251762134887167/?type=3&theater
több mint 7 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Huh 😀 Szépen lassan közeledünk Lipóthoz. 😊
Megvaaan!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Gratula, jobban megérdemeltétek, mint mi, de itt is van gond dögivel.
A Falcons kb a 10. héten nyeri meg a csoportot 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A sec nagyon gáz volt sajnos, csak nálunk fordulhat elő hogy 40 feletti szerzett ponttal is idegeskedni kell rendszeresen a győzelemért.
No mindegy, a W az W, Bróék visszajönnek nemsokára, aztán talán jobb lesz ez egy cseppnyit.

Szerkesztette: atapapa

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
A D továbbra is fos. Nem akarok bírózni, megnyert meccsen nem illik különben sem, de az NFL igazán elgondolkodhatna, hogy jó-e így a DPI szabály, illetve jó-e, hogy nem lehet mondjuk challengelni. Nem fogom visszanézni, első benyomás alapján a 3 DPI-ből egy volt jogos (a 2.), egy olyan amit "nem szoktak dobni" (3.), egy meg...

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
De megérdemeltük már ezt...
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Stupar kiszoritja laut?
Janek
nem ugyanazon a poszton tolják. Lau az előző meccset sérülés miatt hagyta ki, bár nem igazán nyújtott olyan teljesítményt lau ami bebetonozná a kezdő pozícióját.


több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Stupar kiszoritja laut?

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Bjoern Werner vizitált nálunk ma, valamint Erik Harris S Acl szakadást szenvedett, és idén már nem játszhat.


több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A heten se kaptunk ki!!!!!!!!

Kerdes h vajon egy verheto Parduccsapat lesz most vasarnap vagy pont felszivjak magukat mi meg betlizunk, nagy a verseny a csoportutolso helyert!
diceman
Ha Cam#1 visszatér, szerintem bajban leszünk...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
A heten se kaptunk ki!!!!!!!!

Kerdes h vajon egy verheto Parduccsapat lesz most vasarnap vagy pont felszivjak magukat mi meg betlizunk, nagy a verseny a csoportutolso helyert!

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hali!
Landon Turner milyen poszton játszott SD ellen? LG volt vagy RG? Látom sok snapje mondjuk nem volt, pedig kezdőnek írja NFL.com...Miért hoztátok le? Sérülés? PFF elég jó grade adott neki arra a pár playre...
Hogy játszott sztetek?
Rolni
csak akkor volt a pályán, amikor futójátékoknál behoztunk+1 falembert. Miért kérdezed amúgy?
kapitnono
GM jatekban nalam van a srac es meglepodve tapasztaltam, h kezdokent tunteti fel az nfl.com az SD elleni meccsen...pff-nel raneztem es korrekt gradje volt, de akkor lattam, h limitalt snappel volt csak. Azt hittem kezdett vhogy csak lehoztak.
Koszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Hali!
Landon Turner milyen poszton játszott SD ellen? LG volt vagy RG? Látom sok snapje mondjuk nem volt, pedig kezdőnek írja NFL.com...Miért hoztátok le? Sérülés? PFF elég jó grade adott neki arra a pár playre...
Hogy játszott sztetek?
Rolni
csak akkor volt a pályán, amikor futójátékoknál behoztunk+1 falembert. Miért kérdezed amúgy?


több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hali!
Landon Turner milyen poszton játszott SD ellen? LG volt vagy RG? Látom sok snapje mondjuk nem volt, pedig kezdőnek írja NFL.com...Miért hoztátok le? Sérülés? PFF elég jó grade adott neki arra a pár playre...
Hogy játszott sztetek?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Lopok egy kinti hozzászőlást ami röviden és tömören írja le a helyzetet:
Translation of what Allen said, "We're too dumb to figure out how to use a tackling machine who is too dumb to figure out our defense schemes." XD
clbass
Fordítás nr.2:Adott egy jó játékos, aki túl jó ahhoz, hogy beleilljen a mi hülye ligaalja védekező sémánkba.
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nem értem... És tavaly még volt annyi agya, hogy végigjátssza a szezont, csak erre az évre sötétedett be?

Vagy lehet, hogy tavaly csak RR-nek nem tűnt fel, hogy a srác nem az elme légtornásza???

Sőt, ha jól emlékszem, meg D-captain is volt, nem?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Eddig is ez tűnt a legvalószínűbbnek, de így azért már kicsit tisztább a kép...a kapitányi központban lesznek ott a gondok :/

 twitter.com/jkatzenstein/status/784062764041904128

Lopok egy kinti hozzászőlást ami röviden és tömören írja le a helyzetet:
Translation of what Allen said, "We're too dumb to figure out how to use a tackling machine who is too dumb to figure out our defense schemes." XD

Szerkesztette: clbass
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Érdekelne, hogy ezt hogy számolták ki.
kapitnono
Gondolom sackek, hitek és pressure-ök száma ebből levonva azokat az eseteket, amikor az irányító dajkálja túl sokáig a labdát (coverage sack).
A sackek számát a passzplayekhez viszonyítva pl. a 6. legkevesebb sacket nyeltük be eddig.
Az más kérdés, hogy Brees jellemzően az az irányító, aki inkább eldobja a labdát, minthogy benyelje a sacket.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
A PFF értékelései szerint az O-lineunk az első négy hét alapján a legjobb a ligában, passzblokkolás terén, összességében pedig a 9. legjobb egység.
Kár, hogy ebből nem sokat lehet észrevenni, nekem valahogy az jött lle, hogy Breest szinte ninden játéknál siettetik, a futójáték pedig az első drive után szinte meghalt.
Érdekelne, hogy ezt hogy számolták ki.


több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Byrd padozott, Bell sokat játszott. Gondolom ez akkor előrevetítheti, hogy jövőre kirúgjuk.
Anthonyt sokkal többet kellene játszatni, sokkal több van a srácban, mint amennyit a pályán van, nem hinném, hogy egy stupar jobb játékos lenne nála.
Nekem Fairley játéka tetszik nagyon, eléggé jó nyomást generál ott középen, szerintem ő nagy igazolás volt. Rankinssel együtt nagy királyok lehetnek majd ott középen.
kapitnono
A PFF is berakta Fairley-t a forduló válogatottjába...
 www.profootballfocus.com/pro-best-player-at-every-position-in-nfl-week-4/
Rutin
Fairley játéka nagyon tetszik eddig, alig várom hogy Rankins-sal lássam őket együtt a pályán.Azt pedig hogy hétvégén is Anthony helyett miért Stupar játszott azt egyáltalán nem értem..nem volt rossz a csávó de Anthony-ban rengeteg potenciál van és azért mégiscsak egy elsőkörös picket löttünk el rá. szóval ez engem frusztrál, simán játszhatnak Lau helyett is mert egyáltalán nem tesz annyit hozzá a játékhoz mint azt egy védelem vezérének kellene.