New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem Fleenernek teljesen korrekt meccse volt most, talán már kezdi felvenni a ritmust, én szurkolok azért, hogy ne kidobott pénz legyen az ember.

Nézem a statokat így három meccs után, a D yardban és pontban egyaránt 31....
Az O yardban harmadik, pontban 9.
A yardban első két helyezett csapat két korábbi ellenfelünk: a Falcons és a Raiders.

több mint 8 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Az utolsó 15 hazai meccsből 11 vereség...
Gyurma Pappa
Hol vannak már az idők, amikor a félelmetes Superdome-ban még minden ellenfél csak reménykedett, hogy ne kapjon ki nagyon.

Eddig is leírtam minden meccs után és valószínűleg le is fogom:Fleener takarodjon a francba, elképesztő balf@sz ez a pali. Mondjuk úgysem fogjuk kidobni, Brownert is simán nyeltük egy szezonig.
PEEtör
Én Byrd-öt tettem a személyes halállistám élére, a pali konkrétan elesett mint, hogy tackle-t csináljon.
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Az utolsó 15 hazai meccsből 11 vereség...
Gyurma Pappa
Hol vannak már az idők, amikor a félelmetes Superdome-ban még minden ellenfél csak reménykedett, hogy ne kapjon ki nagyon.

Eddig is leírtam minden meccs után és valószínűleg le is fogom:Fleener takarodjon a francba, elképesztő balf@sz ez a pali. Mondjuk úgysem fogjuk kidobni, Brownert is simán nyeltük egy szezonig.
több mint 8 éve
adam77 New Orleans Saints 635
hát én személy szerint rettentően elkeseredett vagyok.. örülhetünk, ha 4 meccset nyerünk ilyen teljesítmények mellett
sLyNz
Aggodalomra semmi ok, még bukunk annyi meccset, hogy már csak matematikai esélyünk legyen a rájátszásra, aztán nyerünk néhányat, hogy túl magasan se draftoljunk.
Az elmúlt években bevált recept, idén tökéletesre fejlesztjük.
atapapa
ijesztően valószerű forgatókönyv, amit írsz. bár most, az égés után én 2-3 győzelemnél többet nem adnék magunknak. talán a sérültek visszatérésével javulunk valamit, illetve az ellenfél meccset befolyásoló hülyeségeiben lehet bízni, ami most miránk totálisan jellemző és akkor lesz egy-egy szórakoztatóbb meccsünk.

hogy végleg ne menjen el a kedvem ettől a szezontól, én szeretnék majd kevesebb laurinaitist, meg byrdöt látni a következőkben, több robertsonnal, anthonyval meg bell-lel.

nagyon sajnálom a tegnap estét, sikerült jól bealudni. büntiből most egyedül kellett végigszomorkodni a meccset.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Az utolsó 15 hazai meccsből 11 vereség...

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
hát én személy szerint rettentően elkeseredett vagyok.. örülhetünk, ha 4 meccset nyerünk ilyen teljesítmények mellett
sLyNz
Aggodalomra semmi ok, még bukunk annyi meccset, hogy már csak matematikai esélyünk legyen a rájátszásra, aztán nyerünk néhányat, hogy túl magasan se draftoljunk.
Az elmúlt években bevált recept, idén tökéletesre fejlesztjük.

Szerkesztette: atapapa

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Kösz mindenkinek, aki eljött, így még ebbe az élveboncolásba is jutottak mókás pillanatok
atapapa
Kösz a szervezést újra, Ata!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sziasztok! Rutin kollegától várok választ az üzeneteimre. Látom, nem is olvasta őket. Tudnátok segíteni?
Buffalo Bill
Megvagyok! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 477 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Rutin kollegától várok választ az üzeneteimre. Látom, nem is olvasta őket. Tudnátok segíteni?
több mint 8 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
hát én személy szerint rettentően elkeseredett vagyok.. örülhetünk, ha 4 meccset nyerünk ilyen teljesítmények mellett

......
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kösz mindenkinek, aki eljött, így még ebbe az élveboncolásba is jutottak mókás pillanatok

több mint 8 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Jó reggelt!

Egy élmény volt a közös meccs nézés, az eredményt nem kommentálom, nincsenek rá szavak.

Közérdekű közlemény: Megyek Londonba, ha kell valami az NFL Shop-ból akkor egyeztessünk, szívesen bevásárolok.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Ha azt mondtam, hogy reménykeltő volt a 0-2, erre most nehéz mit mondani. Nem azért mert Falconstól vereség, hanem mert második negyedben összeomlott ez a meccs.

Ami szomorú, hogy a földön kaptunk ki, pedig ehhez nem kell nagy orákulumnak lenni Shanny ellen...

több mint 8 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Simán nyerünk 19-35re

......
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Elvileg Snead sem játszik ma este.Pedig neki eléggé jól ment edig, kíváncsi leszek kivel fogjuk őt pótolni a slotban.
kapitnono
Cooks, Thomas....
Rutin
Tommylee Lewis
Snead szerepeben őt tudom a legjobban elképzelni.
És a neve is kurvajó 😊

Viszont az ementáli secből Vaccaro se lesz ma a pályán.
Rajta egy legalja dirty hitet nyomott egy hete a tetű OBJ, kapott is érte 30000 büntit
(Persze a vakegér zebráknak a meccsen nem tűnt fel)

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Elvileg Snead sem játszik ma este.Pedig neki eléggé jól ment edig, kíváncsi leszek kivel fogjuk őt pótolni a slotban.
kapitnono
Cooks, Thomas, Coleman...

Figyeljétek meg, Thomas első nagy meccse lesz ez.
| Vagy nem... |

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Most így a Les Miles kirúgás kapcsán felmerült bennem: 1-től "Jimmy Graham tradeig" terjedő skálán mennyire lenne meglepő, ha kirúgná Benson Paytont egy esetleges ma esti vereség után?
Gyurma Pappa
Szerintem ilyen most nem történhet... Mármint kirúgás.

Viszont ha mondjuk ma nagyon kikapunk, aztán vasárnap a Qualcomm-ot is feltörlik velünk, akkor már mernék pénz tenni SP kirúgására. 0-4, és közte két durva bukó már lehet, hogy elég lenne hozzá...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Elvileg Snead sem játszik ma este.Pedig neki eléggé jól ment edig, kíváncsi leszek kivel fogjuk őt pótolni a slotban.


több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Az LSU Miles előtt is nyert bajnoki címe(ke)t, a Saints Payton előtt bőven nem.
Az LSU a játékosanyaghoz képest masszív alulteljesítő volt mostanában, a Saints (védelem) nyersanyagban nem tud sokkal többet, mint amit lehoz.

Szóval óriási meglepetés lenne, Miles-é érett már egy ideje, SP meg csak most kapott új szerződést.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem leesne az állam. Jobban, mint a Graham trade-nél, pedig akkor is a földön keresgéltem egy ideig 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Most így a Les Miles kirúgás kapcsán felmerült bennem: 1-től "Jimmy Graham tradeig" terjedő skálán mennyire lenne meglepő, ha kirúgná Benson Paytont egy esetleges ma esti vereség után?

több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Akkor tehát mindenkinek!
Itt nézzük a meccset kettőtől
Matt Bár, Budapest VII.ker Erzsébet körút 17.

Én csak egy körül tudok befutni leghamarabb, de aki korábban odaér, nyugodtan emlegesse a meccsnézést, tudni fogja a személyzet és leültetik a megfelelő helyre (ami ugyanaz lesz, mint tavaly).
atapapa
Mivel én most a sört, így a vonatozást preferálom, fél éjféltől a helyszínen leszek 😉
#neverpunt 😛
több mint 8 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
NA akkor egy korai névsorolvasást tartanék, hétfő éjjel ki jön meccset nézni cím alatt:
Ata
atapapa
Fattyu /Rookie 😀 /
Fattyu
Szabadságom első napjára beütött a krach!! Nem így terveztem 😕! Nem nagyon tudok mozdulni. Sajnálom le kell mondjam a közös meccsnézést.
Remélem a legközelebbin, majd én is gyarapíthatom a társaságot.
Jó szurkolást.

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Akkor tehát mindenkinek!
Itt nézzük a meccset kettőtől
Matt Bár, Budapest VII.ker Erzsébet körút 17.

Én csak egy körül tudok befutni leghamarabb, de aki korábban odaér, nyugodtan emlegesse a meccsnézést, tudni fogja a személyzet és leültetik a megfelelő helyre (ami ugyanaz lesz, mint tavaly).

több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Uraim! Itthon leszek ma, nem tudom bevállalni a megjelenést. Itthonról nézem majd.