New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Sajnos én nem tudok menni, kedden nappalos műszakom lesz, nem tudtam elcserélni és szabit sem sikerült intézni, de azért hajrá szentek!!


több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
90%, hogy jövök.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Holnap kipróbálom 😊



több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Négykézláb hogy megy? 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Gyakorlom a mankóval sétát 😊



több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Hol lesz? Mankóval mehetek-e? Illetve fel tudom e tenni a lábam valahogy? Akadálymentes a hely? Max nem iszok 😊 a szabit elintéztem vasárnap..... 😈
Kájzerszóze
Pedig már téged IR-re tettünk 😉
Ugyanoda tervezzük, ahol tavaly voltunk, oda simán elcammogsz 😊

több mint 8 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Sziasztok Srácok!
Sajnos nem tudok ott lenni veletek mint az elmúlt években mindíg. De lélekben veletek és a csapattal vagyok! Üssük szét a falconst!!!!
több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Hol lesz? Mankóval mehetek-e? Illetve fel tudom e tenni a lábam valahogy? Akadálymentes a hely? Max nem iszok 😊 a szabit elintéztem vasárnap..... 😈



több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
NA akkor egy korai névsorolvasást tartanék, hétfő éjjel ki jön meccset nézni cím alatt:
Ata
atapapa
zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
adam77 New Orleans Saints 635
NA akkor egy korai névsorolvasást tartanék, hétfő éjjel ki jön meccset nézni cím alatt:
Ata
atapapa
adam77
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
NA akkor egy korai névsorolvasást tartanék, hétfő éjjel ki jön meccset nézni cím alatt:
Ata

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
A védelem elég pofás volt kár azért a meccs végi Cruz elkapásért, Crawley igazán leüthette volna..na mind1 bízom benne hogy a Falcons ellen egyszerre tud jól játszani az O és a D is. Amúgy Anthonyról tudtok valamit hogy miért játszik ilyen rohadt keveset? Kár lenne elpazarolni azt a csávót.
ackrisz17
payton azt nyilatkozta, hogy a giants ellen 98 %-ban nickel vagy dime formációban álltunk fel,amelyben a sam lb-nek nincsen szerepe, és lau érkezése után ugye ez lett anthony posztja.
Én is ezen a véleményen vagyok, hogy kár lenne elpazarolni szerintem Robertson után kb a legatletikusabb lb-nk.
Simán játszhatna lau helyén, szerintem ő annyival nem tesz többet hozzá a játékhoz, mint anthony tudna, és szerintem anthony az atletikussága miatt pass coverage-ben is jobban tudna érvényesülni.


több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ahhoz képest hogy az utcáról rángattuk be és a Liga egyik legjobb elkapójával szemben állt fel az egész meccsen, nagyon is jó volt.
Egyébként maga Moore mesélte, hogy vagy 3 alkalommal hívta korábban a Saints, amikor csapat nélkül volt, de mindig mást választott.
Nem bánnám, ha itt is ragadna most már.

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
Sterling Moore milyen volt?
Érthetetlen számomra, hogy szinte alig talált magának cspatot nyáron.
Annál azért jobb játékos.
Bazzani
2 DPI-t szedett össze rajta OBJ, a második az nem volt az, de egyébként vállalható volt.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sterling Moore milyen volt?
Érthetetlen számomra, hogy szinte alig talált magának cspatot nyáron.
Annál azért jobb játékos.

több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
a Failcons ellen a feladat a következő: össze kell kombinálni a tegnapi D-t az első heti O-val, és akkor okék leszünk...Rutin
+ a madarak hozhatnak inkabb a multheti formajukat

több mint 8 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
A védelem elég pofás volt kár azért a meccs végi Cruz elkapásért, Crawley igazán leüthette volna..na mind1 bízom benne hogy a Falcons ellen egyszerre tud jól játszani az O és a D is. Amúgy Anthonyról tudtok valamit hogy miért játszik ilyen rohadt keveset? Kár lenne elpazarolni azt a csávót.


több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sajnos nem láttam a meccset...

De nagyon szomorú, hogy 3-0-s turnover arány mellett is ki bírtunk kapni. 😕

Ha jól látom, a Failcons ellen a feladat a következő: össze kell kombinálni a tegnapi D-t az első heti O-val, és akkor okék leszünk...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
Most ez tudom, hülyén hangzik, de ez egy biztató 0-2. A védelemben (végre le lehet írni ilyet) vannak előre mutató jelek. Tavaly vagy tavaly előtt ez nem volt igaz. Látszik, hogy Allen ért a secondaryhez, ugye ő annak idején Tracy Porterből is egy állatot csinált, pedig 😀

Szerintem ez az idény sokkal jobb, mint amire számítani lehetett, majd lesz (remélem a pl. a jövő hét), amikor egyszerre fog működni minden.

több mint 8 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Anthony nem játszatását én sem értem. Oké, LB poszton vagyunk a legjobb minőségben meg szvsz, de azért én többet akarnám látni a pályán. Robertson állat, így tényleg Laurát kéne limitálni.
Amúgy Cadet mivel jobb Spillernél?
Fleener így fog játszani a szezonban?
😥
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Annyi a biztató, hogy kettő igen jó (akár PO esélyes) csapattal is partiban voltunk a legutolsó másodpercekig, szó szerint, egyik meccsen az egyik, másikon már a másik és mindkettő CB-nk nélkül is.
Viszont ugyanígy hihetetlenül dühítő, hogy legutolsó másodpercekben kapunk ki.

Illetve az is kiderült, hogy Von Bell-ből jó kis játékos lehet még.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
+ Nem kapott TD-t a D#
- Így se nyertünk
XD
clbass
A blokkolt FG-n buktunk nagyot, +3 helyett -7.
Nem az ő hibája volt teljesen, de sanszos hogy ez a K se húz le évtizedeket nálunk.
Robertson nagyon nagy fogás volt, viszont Laura egy első körös Anthony elől szívja a levegőt, a játéka alapján teljesen feleslegesen.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Biztató volt a D nem kapott TD-t kár hogy vereség lett a vége. A 3 szerzett labdából illett volna pontot csinálni legalább egyszer.
Nem értem az O-val mi volt, valahogy nem volt gördülékeny a játék, a fal pedig jól megvédte Breest, csak két db blitzet szoptunk be.
A végén azért jó lett volna ha Crawley leüti a labdát cruzzal szemben, de ez most így sikerült.
A jövőhéten jön úgyis a lényeg a MNF-en otthon ütni kell a Falcons-t mindenképpen. Reméljük a D akkor is így fog majd játszani, az O meg még jobban.


több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
+ Nem kapott TD-t a D#
- Így se nyertünk
XD
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Hekk of a vereség ez is, pedig nem hittem, hogy lehet überelni az előző hetet, de úgy tűnik, van még ahonnan ez jöütt.