New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
En benne vagyok, szóljatok és lefoglalok valami helyet. Mert a szokásos matt bár csütörtökön nem a legjobb választás.
bundy203
Legutóbb, az Atlanta-meccs alatt nem is nagyon zártuk őket a szívünkbe...
Rutin
Mi történt? Sajnos most nem voltam ott, de előtte úgy emlékszem nem volt gond.
bundy203
A kedvec eseménysorom az volt, hogy kb. 2 órán keresztül standoltak, amiben zavarta volna őket a hangerő, ezért azt nem lehetett kérni...rendelni viszont úgy látszik lehetett volna stand alatt, mert a meccs végén egy izgalmas pillanatban elkapcsolták az adást egy olyan felkiáltással, hogy "Ez nem mozi! Ha tovább akarjuk nézni, akkor rendeljünk!" 😀
Hozzáteszem, hogy hagyján hogy mindig volt előttünk ital, én személy szerint már szomjas se voltam akkorra 😉
clbass
Történt mindez úgy, hogy csak mi voltunk vendégek az egész helyen...
Rutin
Ez mind rágalom Bundy, Rutin és CLB duóban gerincre vágta a mosdóban a biztiőr barátnőjét, majd a hirtelen jött poligám szerelmen méltatlankodó jámbor fiúval újrafugázták a metlakit, végül nem volt elég lové a kasszában ahhoz, hogy a CLB által követelt védelmi pénzt kifizessék, ezért most itt ketten öntik az internetre a fekete PR-t.

Komolyra fordítva: azt a helyet a jövőben nem preferálnám.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Laurinaitis meg IR-en landolt.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Rankins-et aktiváltuk az IR-ről, és így játszhat a 49-ers ellen.
Valószínűleg Breaux és S.Moore is játszhat majd.
 www.theadvocate.com/acadiana/article_ddc23f4a-a37c-11e6-b9bd-53d40b05b42b.html?utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=user-share

Kíváncsi vagyok, így mennyivel lesz majd jobb a védelem.


több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
En benne vagyok, szóljatok és lefoglalok valami helyet. Mert a szokásos matt bár csütörtökön nem a legjobb választás.
bundy203
Legutóbb, az Atlanta-meccs alatt nem is nagyon zártuk őket a szívünkbe...
Rutin
Mi történt? Sajnos most nem voltam ott, de előtte úgy emlékszem nem volt gond.
bundy203
A kedvec eseménysorom az volt, hogy kb. 2 órán keresztül standoltak, amiben zavarta volna őket a hangerő, ezért azt nem lehetett kérni...rendelni viszont úgy látszik lehetett volna stand alatt, mert a meccs végén egy izgalmas pillanatban elkapcsolták az adást egy olyan felkiáltással, hogy "Ez nem mozi! Ha tovább akarjuk nézni, akkor rendeljünk!" 😀
Hozzáteszem, hogy hagyján hogy mindig volt előttünk ital, én személy szerint már szomjas se voltam akkorra 😉
clbass
Történt mindez úgy, hogy csak mi voltunk vendégek az egész helyen...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
En benne vagyok, szóljatok és lefoglalok valami helyet. Mert a szokásos matt bár csütörtökön nem a legjobb választás.
bundy203
Legutóbb, az Atlanta-meccs alatt nem is nagyon zártuk őket a szívünkbe...
Rutin
Mi történt? Sajnos most nem voltam ott, de előtte úgy emlékszem nem volt gond.
bundy203
A kedvec eseménysorom az volt, hogy kb. 2 órán keresztül standoltak, amiben zavarta volna őket a hangerő, ezért azt nem lehetett kérni...rendelni viszont úgy látszik lehetett volna stand alatt, mert a meccs végén egy izgalmas pillanatban elkapcsolták az adást egy olyan felkiáltással, hogy "Ez nem mozi! Ha tovább akarjuk nézni, akkor rendeljünk!" 😀
Hozzáteszem, hogy hagyján hogy mindig volt előttünk ital, én személy szerint már szomjas se voltam akkorra 😉
több mint 7 éve
bundy203 New Orleans Saints 7
En benne vagyok, szóljatok és lefoglalok valami helyet. Mert a szokásos matt bár csütörtökön nem a legjobb választás.
bundy203
Legutóbb, az Atlanta-meccs alatt nem is nagyon zártuk őket a szívünkbe...
Rutin
Mi történt? Sajnos most nem voltam ott, de előtte úgy emlékszem nem volt gond.
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
En benne vagyok, szóljatok és lefoglalok valami helyet. Mert a szokásos matt bár csütörtökön nem a legjobb választás.
bundy203
Legutóbb, az Atlanta-meccs alatt nem is nagyon zártuk őket a szívünkbe...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nekem ez most kimarad kivételesen.
Remélem a visszatérő Rankinsnek nem és majd párszor zsebkendőt ad Newton kezébe.

több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Sajna nekem a csütörtök nem jó...pedig már mennék egy közösre végre.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
bundy203 New Orleans Saints 7
En benne vagyok, szóljatok és lefoglalok valami helyet. Mert a szokásos matt bár csütörtökön nem a legjobb választás.
több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
November 17 TNF-et nézzük esetleg együtt?
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Elvileg a trade-deadline lejrta előtt megpróbáltunk megegyezni a Brownssal Joe-hadenről, azonban túl sokat kértek elvileg, és így nem lett üzlet.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Van két haverom is akik utazási iroda keretében meccsbelépőket és utakat szerveznek. Beszélek velük. Hány fő lenne kb? Arra gondoltam hogy ha együtt megyünk talán a jegyeket is tudjuk egy helyre intézni.
Kájzerszóze
szerintem én valószínűleg mennék


több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Van két haverom is akik utazási iroda keretében meccsbelépőket és utakat szerveznek. Beszélek velük. Hány fő lenne kb? Arra gondoltam hogy ha együtt megyünk talán a jegyeket is tudjuk egy helyre intézni.
Kájzerszóze
Én biztos megyek, de mivel "season ticket-et" fogok megújítani nem hiszem, hogy egy helyre fogok tudni ülni veletek.
több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Van két haverom is akik utazási iroda keretében meccsbelépőket és utakat szerveznek. Beszélek velük. Hány fő lenne kb? Arra gondoltam hogy ha együtt megyünk talán a jegyeket is tudjuk egy helyre intézni.



több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Védelmet, most annyira nem szidnám, nyilván nyeltük a yardokat, de végülis 15 ponton tartották a seahawks-t, és a döntő pillanatban is helytálltak. Jövőhéten, meg ugye visszatérhet Breaux és Rankins is, szóval az is dobni fog a védelmen szerinte.
Az O-nál meg örülök, hogy a kezdő O-line fel tudott állni, meg is látszott, összességében jó megvédték Breest, és 100+yard futás.
Szép győzelem, reméljük jövőhéten a niners ellen ugyanígy összejön.
Ja és Thomas már most nagykirály.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Go London 😊



több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Üdv Londonból! A Redskins-Bengals után egy lábon kihordott szivroham volt a meccsünk. De behuztuk, öröm volt látni a biztos win elmaradása miatt fancsali képű Seahawks bandwagon fanokat!
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Egyébként a védelem még mindig egy kalap szar.
Gyurma Pappa
Wilsonék ellen elég. bőven
braxa88
Ehh, egy playen múlt így is, ennek sokkal simábbnak kellett volna lennie, ha van egy közepes védelmünk.

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Nem vagyok büszke, de nyertünk!
És akkor kezdjük el szervezni a londoni kirándulást 😀
Minimum közösen kéne egy helyre megvenni a jegyet! (ha külön váltjuk ki, nincs az az Isten, hogy egymás közelébe kerüljünk)
atapapa
Adom. Szerintem szállást is olcsóbb lesz így találni, per fő még az egyébként k drága Airbnb is olcsóbb.

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem vagyok büszke, de nyertünk!
És akkor kezdjük el szervezni a londoni kirándulást 😀
Minimum közösen kéne egy helyre megvenni a jegyet! (ha külön váltjuk ki, nincs az az Isten, hogy egymás közelébe kerüljünk)

több mint 7 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Voltak villanasok de azt hittem lekaparom az arcom a playhivasokon

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Egyébként a védelem még mindig egy kalap szar.
Gyurma Pappa
Wilsonék ellen elég. bőven
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Oké, lejtett a pálya. De akkor senki nem jött az eredménykövetőbe sírni, hogy "Brees megkapja az ítéleteket", amikor a Raiders meg a Giants ellen nem kellett volna, hogy lejtsen a pálya, elég lett volna ha befújják, amit be kell és nem amit nem. Én utálom a legjobban, hogy ilyen az NFL bíráskodás, és nem örülök neki, hogy némileg ez is hozzájárult a győzelemhez.

Egyébként a védelem még mindig egy kalap szar.

több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Csoportos utazás!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞