NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ma nem edzett Collins

limited: Ivory, Robinson, Strief, Thomas
full: Jimmy

Kijöttek a probowlos közönségszavazatok, nem a saintsről fog szólni idén a móka: Brees a 3. QB az NFC-ben, Jimmy a 2. TE, Morstead meg az egész ligában vezet a punterek között. Érthető, ha nem ront nagyon a maradék két meccsen, megdönti az átlagos net.yard rekordot.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Mindenkinek kellemes időtöltést, így az utolsó napon. 😀 😛
Megyek megnézem a 2009-es szezon meccseit! 😊krixtofer
jó sok időd van 😀 mondom én,hogy jól jártál a sulival 😉 😀Kiss
Hehe 😀 Jól bizony, de az egész élet egy tanulás. Főleg így, hogy a sporttal foglalkozok, mintha csak a hobbim lenne. Amúgy januártól belehúzok rendesen! 😊
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Mindenkinek kellemes időtöltést, így az utolsó napon. 😀 😛
Megyek megnézem a 2009-es szezon meccseit! 😊krixtofer
jó sok időd van 😀 mondom én,hogy jól jártál a sulival 😉 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Mindenkinek kellemes időtöltést, így az utolsó napon. 😀 😛
Megyek megnézem a 2009-es szezon meccseit! 😊
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
És most nézzük milyen ember szavára adott a Liga!
Vilma egy beadványban arra hivatkozik, hogy a Liga és a Saints közösen tettek lépéseket annak idején Cerullo kirúgása után, annyira aggódtak ennek a hülyének a mentális állapota miatt, még Payton háza is rendőri védelmet kapott, mert reális veszélye volt annak, hogy Cerullo tettlegesen bosszút áll!
atapapa
Ez nagyon durva 😮 Komolyan mondom nagyon megérdemelné ha óriásit bukna a liga.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
WOW!
Ugyan a bountynak vége, de Vilma rágalmazási pere folytatódik Goodell ellen. Vilma közszereplőnek bizonyul és csak akkor nyerheti meg a pert Goodell ellen, ha bizonyítja, hogy amit Goodell róla mondott, az nem igaz vagy tudja bizonyítani Goodell hanyag magatartását a Vilmával kapcsolatban tett kijelentések igazságtartalmára vonatkozóan.

És most nézzük milyen ember szavára adott a Liga!
Vilma egy beadványban arra hivatkozik, hogy a Liga és a Saints közösen tettek lépéseket annak idején Cerullo kirúgása után, annyira aggódtak ennek a hülyének a mentális állapota miatt, még Payton háza is rendőri védelmet kapott, mert reális veszélye volt annak, hogy Cerullo tettlegesen bosszút áll!

És erről természetesen tudott Goodell is, évekkel a bounty kirobbanása előtt. Majd amikor besétál az NFL-hez ez a hülye, a Liga minden szavát elfogulatlan és megdönthetetlen bizonyítéknak veszi.

Nem mellékesen a Liga fizette Cerullonak az üggyel kapcsolatos jogi költségeit.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Én Bushrodot engedném el, mivel idén még csak átlagos se volt, az egyik legdrágább poszt az övé, pénz nincs, egy második kört ide feláldozhatnánk. Igaz, rizikós lenne Brees vakoldalát egy nem top újoncra bízni.
atapapa
Van második körünk? Eddig úgy tudtam, hogy einstandoltákclbass
Nincs, de Goodell kilátásba helyezte a fellebbezés után, hogy ha a franchise jól fog viselkedni, akkor ez a 2. kör megmarad.
Mivel a franchise nem bántotta az NFL-t, szabályt nem szegett a büntetések letöltése során, ezért logikus lenne hogy visszakapjuk.
Persze nem fogjuk, de az optimizmusom után hitelesebben tudom majd szidni Fidellt.

A Lions tud tankolni gyerekek, parkettáig behajoltak a reménytelen Arizonának, nagy eséllyel el is viszik az egyik legjobb 4-3 DE-t :/
atapapa
Najó, de egyetlen percig is komolyan gondoltad, hogy Brees fog tankolni?Gyurma Pappa
Brees? Nem. ST, védelem, elkapók, futók? A Giants-meccs után igen.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
A Lions tud tankolni gyerekek, parkettáig behajoltak a reménytelen Arizonának, nagy eséllyel el is viszik az egyik legjobb 4-3 DE-t :/
atapapa
Najó, de egyetlen percig is komolyan gondoltad, hogy Brees fog tankolni?

több mint 11 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Én Bushrodot engedném el, mivel idén még csak átlagos se volt, az egyik legdrágább poszt az övé, pénz nincs, egy második kört ide feláldozhatnánk. Igaz, rizikós lenne Brees vakoldalát egy nem top újoncra bízni.
atapapa
Van második körünk? Eddig úgy tudtam, hogy einstandolták
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A Lions tud tankolni gyerekek, parkettáig behajoltak a reménytelen Arizonának, nagy eséllyel el is viszik az egyik legjobb 4-3 DE-t :/

Morgan szerintem nem oldotta meg a mélységi elkapó problémát. Azaz csak azt oldotta meg, meccsenként csinált egy nagy playt, de erre egyre jobban fel lesznek készülve az ellenfelek.
Ha a pályán van, 10-15 yardon belül hatástalan. De ez kb. az 5-6. problémánk, és fejlődhet is a gyerek.

Hicks futás ellen jobb inkább, 3tech pass rusher DT-nk nem igazán van.

Én Bushrodot engedném el, mivel idén még csak átlagos se volt, az egyik legdrágább poszt az övé, pénz nincs, egy második kört ide feláldozhatnánk. Igaz, rizikós lenne Brees vakoldalát egy nem top újoncra bízni.


Largest Shutouts - Saints Franchise History
Opponent
1988 42-0 (ezt a meccset volt szerencsém látni, az Elway vezette előző évi AFC-bajnokot nullázta a Dome Patrol)
atapapa
Itt is van, akinek van ideje, áldozza rá, megéri

 www.4shared.com/video/BX7veEMF/1988_-_Week_12_-_Denver_at_New.html

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Bushrod szerintem jó játékos. Akar, küzd. Persze vannak hibái, de én akkor is megtartanám, (ha a fizetése engedi. Annyit viszont tényleg nem ér sajnos, ha túlfizetjük). Látszik a fejlődés és még javulhat ő.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Jó összefoglalás. Annyit tennék még hozzá, hogy a T poszton nagy kérdés Bushrod és BDLP szerződése. Ha ők sokat akarnak majd, akkor bizonyára nem tartjuk meg, de akkor pedig 3-4-5-6-7. kört is kb. OL fejlesztésre kell fordítani. Gyurma Pappa
Jogos felvetés DLP-vel nem számoltam, Bushrod meg nekem örök kérdőjel. Ő most valójában egy alul értékelt igazán jó playa, vagy csak a rendszer és a társak teszik azzá? Bár ahogy Brown-t és Nicks-t elengedtük, nem tartom valószínűnek hogy túlfizessük. Szvsz egyszerűen nem az a kaliber.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
Jó összefoglalás. Annyit tennék még hozzá, hogy a T poszton nagy kérdés Bushrod és BDLP szerződése. Ha ők sokat akarnak majd, akkor bizonyára nem tartjuk meg, de akkor pedig 3-4-5-6-7. kört is kb. OL fejlesztésre kell fordítani.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Valahogy nagyon azt érzem, hogy a következő év a miénk lesz 😉 Nem ez az egyoldalú hétvége mondatja velem, mert ez nem volt feltétlen reális. Kellenek a változtatások (természetesen emberanyagban is), de be kell látnom Spangli munkája vezet valamerre. nem gondoltam volna de kimondottan ígéretes. Utólag, perpill azt mondom, kellet ez a csacska év, hogy kicsit megújulva csináljunk még legalább egy nagy sb run-t. Nem biztos, hogy SP-vel az élen ennyire "nyugodtan" reagálja le a közvélemény a D vesszőfutását, és az O néhai lefagyását. Így alakult. Lassan le lehet vonni a következtetéseket az offseasonra.
O:
- A fal foltozást igényel T terén. Nicks hiánya annyira nem volt szembetűnő. nem miatta nem ment a futás.
- playcall (SP-t vissza kell hozni! PAY THE MAN!)
- Brees (volt már jobb idénye is...kell egy munkával teli offseason (már két éve nem volt))
+ Morgan nagyon szépen fejlődik. évekre lehet olcsó megoldás mélységi célpontnak. RB/WR/TE emberanyagban nem érzek komoly problémát és Toon-t még nem is ismerjük.
D:
- Idény meghatározó részében fogalmatlan játékfelfogás
- Smith/Jenkins posztján nem megoldás
- Vilma már megkopott. OLB-ként még lehet benne, de egy gyors társ még kéne a sorba.
+ Ígéretes "noname" játékosok szépen kezdik felvenni SS játékát, ezáltal a védelem is kezd arcot ölteni.
? Merre tovább? Be tudnak épülni kisebb nevek? Olyan név mint Jenkins lehet e kegyvesztett? Csere vagy, vissza CB-nek (zónában talán nem annyira hiányozna a sebessége), mert AQ agy alapján inkább emlékeztet FS-re.
Draft:
1/x-DE, 3/x-OT, 4/x-OLB
Amit ez még jelentősen befolyásolhat szvsz a DT poszt. Stabil kezdő szint e már Hicks, akarjuk e tartani Ellis-t, vagy a vékony FA?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
Az a baj, ha nem hibázunk szándékosan, mindkét csapatnál jobbak vagyunk. Jó lenne tankolni, de ezzel a kerettel nehéz lesz. Látok olyan potenciális csapatot, akivel lehet üzletelni majd a top10-ért. Ha lesz olyan játékos, akiért megéri feláldozni a következő évi draftot is (Moore nekem is olyan lenne, a hétvégén pótoltam a lemaradásom 😊 ), akkor feltrade lehet. Ha visszakapjuk a 2. kört véletlenül, akkor meg még beljebb lehetünk.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Hát, kövezzetek meg, de a hátralévő kettőt lehet hogy jobb lenne elveszteni a jobb drafthely érdekében. Ahogy nézegettem, ez esetben a 10. hely környékén húzhatnánk, míg minden győzelem 4-5 helyet is jelenthet hátrafele. Értem én, hogy a szurkolókkal nehéz ezt megcsinálni, meg Brees-éket rávenni, hogy ne szakadjanak meg a pályán, de a jövő érdekében én simán meghúznám. A Dallas meccs alapban is necces lehet idegenben, a Carolinát meg el kellene veszteni, hazai pálya és divizióellenfél ide vagy oda.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
De jó volt ezt a csapatot látni. Tehermentesen, felszabadultan játszani! A D# pedig jó kezekben lesz Spanglinál jövőre, szerintem. Végre több screen, és egy 11 yardos Brees 'Easy Breezy' futás is volt, amit hiányoltam. 😊
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 230 — playoffs???
😀 😀 😀 😀



több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a ligautolsó DEF-től
szép volt 😀Kájzerszóze
Freeman jó vendég volt 😀Kiss
annyira bejött neki, hogy hozott 5 ajándékot is, aztán meg ment a büfébe 😀Kájzerszóze
a kólája is NULLA kalóriás 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 230 — playoffs???
a ligautolsó DEF-től
szép volt 😀Kájzerszóze
Freeman jó vendég volt 😀Kiss
annyira bejött neki, hogy hozott 5 ajándékot is, aztán meg ment a büfébe 😀



több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a ligautolsó DEF-től
szép volt 😀Kájzerszóze
Freeman jó vendég volt 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
First Saints shutout since 1995.

szerk:
Largest Shutouts - Saints Franchise History
Opponent
1988 42-0 (ezt a meccset volt szerencsém látni, az Elway vezette előző évi AFC-bajnokot nullázta a Dome Patrol)
2012 41-0 Buccaneers
1987 38-0 at Falcons
1976 30-0 Falconsatapapa
történelmi győzelem 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 230 — playoffs???
a ligautolsó DEF-től
szép volt 😀



több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
First Saints shutout since 1995.

szerk:
Largest Shutouts - Saints Franchise History
Opponent
1988 42-0 (ezt a meccset volt szerencsém látni, az Elway vezette előző évi AFC-bajnokot nullázta a Dome Patrol)
2012 41-0 Buccaneers
1987 38-0 at Falcons
1976 30-0 Falcons