NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Na 'Hála Istennek', akkor nem veszít Saints rajongókat a liga! 😛
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
5 év/37,5 millió
atapapa
Mosolygok megállás nélkül 😊

Ez mekkora HC fizetésnek számít?

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
5 év/37,5 millió

Este a Hornets-meccsen

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha valakinek elkerülte volna a figyelmét, annak a kedvéért megjegyzem, hogy hétvégén Kelly a Panthers elleni meccs után kijelentette: ki akarták a meccsből ütni Newtont. Szabályosan ugyan, de ez volt a céljuk.atapapa
Hallgathatna már a fenébe, minek folytatni ezt a cirkuszt?

Komolyan, nekem ezek nagyon el tudják venni a kedvem. Annak idején középiskolában sportoltam (kéziztem), és az edzőnk hasonló habitusú volt. Simán a szemembe mondta, hogy nyomd orrba a gyereket, ha nem bírsz vele, akkor nem okoz bajt. Utáltuk ezért. Pedig amúgy jópár meccsünk volt, ahol ütöttünk vágtunk, de a suhanc vérünk miatt, sosem számításból, hanem a meccs hevétől felbőszülve. Számításból kiütni valaki viszont a győzelem értékét veszi el az amatőr sportban. A profi sportban nyilván létezik, de nem kéne a cirkusz körülötte, mert visszahat az amatőr sportra is...

u.i.: Amúgy örülök, ha SP maradt nálatok. Nem csak a jövőbeli eredményesség miatt - azért is, SP ritka tehetség, vele sokkal többre juttok -, de azért is, mert ha most elment volna, az az elmúlt nagyszerű néhány évre tett volna keserű szájízű pontot. Így szerencsére el lehet majd felejteni ezt az egészet, és csak a pozitív kicsengésű részt megőrizni az emlékezetben. Egy csapat történetében szvsz ezek fontos dolgok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Kő leesve

Glazer:
I am reporting the Saints and HC Sean Payton have "agreed in principle" to a new multi-year contract extension to remain head coach of the Saints atapapa
5 az a multi ha minden igaz.brk
Adam Schefter:
Sean Payton's agreement with the Saints is for five years.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Kő leesve

Glazer:
I am reporting the Saints and HC Sean Payton have "agreed in principle" to a new multi-year contract extension to remain head coach of the Saints atapapa
5 az a multi ha minden igaz
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Kő leesve

Glazer:
I am reporting the Saints and HC Sean Payton have "agreed in principle" to a new multi-year contract extension to remain head coach of the Saints

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
LT Jermon Bushrod admitted he could be playing his final game as a Saint Sunday.😮
lehet csak nekem meglepő, van más alternatíva?/draft?sapka
Nem, nem meglepő. Bushrod sokkal többet fog kérni, mint amit ér. Bajban leszünk, főleg ha BDLP nem ír alá.Gyurma Pappa
Lesz még néhány régi motoros, akinek a mostani lesz az utolsó meccse nálunk, de BDLP RFA-vel szerintem tartható lesz.
AZ SB-győztes falból esélyes, hogy egyetlen ember, Evans marad az ötből jövőre.

Ha valakinek elkerülte volna a figyelmét, annak a kedvéért megjegyzem, hogy hétvégén Kelly a Panthers elleni meccs után kijelentette: ki akarták a meccsből ütni Newtont. Szabályosan ugyan, de ez volt a céljuk.
Még jó hogy a liga azt mondta, hogy őket nem érdekli, hogy a bounty alatt a saints meccseiről vitték le az egyik legkevesebb számú sérültet, ők a szándék miatt büntettek.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Nem tudom,hogy ki mennyire követi a fb magyar NOS oldalt,de közeleg a születésnap
 www.facebook.com/events/506572766053873/permalink/506572769387206/?notif_t=like
kisebb,nagyobb összejövetel van kilátásba.Többet én se tudok ,de ha valakit érdekel az keresse Kristófot vagy Ádámot!WHO DAT!!Kiss
Nem vagyok a bookon, de ha összejön a jó társaság, semmi jónak nem vagyok elrontója. Alapból a budapestieknek kötelező, a többieknek erősen ajánlott! 😊
Ugye jössz Imi?????zemanla
Persze. Hova és mikor? 😊hajdu
Egyelőre még csak előzetes felmérést tartunk, hogy kb. hány főre számíthatunk. Az időpont Január 31.-(Csütörtök). A helyszín még szervezés alatt. Lesz torta, kvíz. Könnyed kis hangulatos beszélgetés a Saints fanok között! Gyertek minél többen! 😊
(Én is Debrecenből próbálok majd eljutni! 😀 )
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem tudom,hogy ki mennyire követi a fb magyar NOS oldalt,de közeleg a születésnap
 www.facebook.com/events/506572766053873/permalink/506572769387206/?notif_t=like
kisebb,nagyobb összejövetel van kilátásba.Többet én se tudok ,de ha valakit érdekel az keresse Kristófot vagy Ádámot!WHO DAT!!Kiss
Nem vagyok a bookon, de ha összejön a jó társaság, semmi jónak nem vagyok elrontója. Alapból a budapestieknek kötelező, a többieknek erősen ajánlott! 😊
Ugye jössz Imi?????zemanla
Persze. Hova és mikor? 😊
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 230 — playoffs???
Visszartem én is, hát elvileg vagyok is a nagyvárosban 😀



több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nem tudom,hogy ki mennyire követi a fb magyar NOS oldalt,de közeleg a születésnap
 www.facebook.com/events/506572766053873/permalink/506572769387206/?notif_t=like
kisebb,nagyobb összejövetel van kilátásba.Többet én se tudok ,de ha valakit érdekel az keresse Kristófot vagy Ádámot!WHO DAT!!Kiss
Nem vagyok a bookon, de ha összejön a jó társaság, semmi jónak nem vagyok elrontója. Alapból a budapestieknek kötelező, a többieknek erősen ajánlott! 😊
Ugye jössz Imi?????




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Bushrodért annyira szerintem nem kár, de BDLP kellene...és valahonnan szerezni kellene egy jó T-t, de inkább kettőt...Tocy
Jelenleg mindenkiért kár szvsz,amíg a pótlása nem negoldott :/
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Bushrodért annyira szerintem nem kár, de BDLP kellene...és valahonnan szerezni kellene egy jó T-t, de inkább kettőt...
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
És ki beszéli meg Gedeonnal, hogy legyen 2. kör?
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
LT Jermon Bushrod admitted he could be playing his final game as a Saint Sunday.😮
lehet csak nekem meglepő, van más alternatíva?/draft?sapka
Nem, nem meglepő. Bushrod sokkal többet fog kérni, mint amit ér. Bajban leszünk, főleg ha BDLP nem ír alá.Gyurma Pappa
Valaki biztos túlfizeti,utána meg szívja a fogát :/ Az más kérdés h lépéskényszerben leszünk...kell az a második kör!!!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
LT Jermon Bushrod admitted he could be playing his final game as a Saint Sunday.😮
lehet csak nekem meglepő, van más alternatíva?/draft?sapka
Nem, nem meglepő. Bushrod sokkal többet fog kérni, mint amit ér. Bajban leszünk, főleg ha BDLP nem ír alá.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
LT Jermon Bushrod admitted he could be playing his final game as a Saint Sunday.😮
lehet csak nekem meglepő, van más alternatíva?/draft?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nem tudom,hogy ki mennyire követi a fb magyar NOS oldalt,de közeleg a születésnap
 www.facebook.com/events/506572766053873/permalink/506572769387206/?notif_t=like
kisebb,nagyobb összejövetel van kilátásba.Többet én se tudok ,de ha valakit érdekel az keresse Kristófot vagy Ádámot!WHO DAT!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
1983 óta Brees az első QB, aki annak ellenére nem pro bowlos, hogy egyszerre vezeti a ligát yardban és TD-ben. Igaz, első int-ben is.

Morstead és Jahri Evans ott van.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
271 yardra vagyunk attól, hogy az idei D legyen minden idők legrosszabb védelme az NFL történelmében atapapa
Csodás 😮 ez minden bizonnyal meg lesz :/ Pedig szemre mintha a szezon második felére alakult volna a dolog, de ez egy-egy meccset leszámítva az adatokban nem mutatkozott...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
271 yardra vagyunk attól, hogy az idei D legyen minden idők legrosszabb védelme az NFL történelmében

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
AZ ESPN szerint Jimmy egész évben csuklóproblémával küszködik. Ez azért vmennyire magyarázza a lagymatag idényét. hayden
A furcsa az, hogy egész évben kb. egyszer sem szerepelt a sérült-jelentésben Jimmy csuklóval, aztán hirtelen bevallja, hogy a szezon eleje óta baja van vele (a következő napon aztán egy napra feltüntették az IR-n)
Osztottak már ki ilyenért más franchise-nak pénzbüntetést idén.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Boldog Karácsonyt srácok!

AZ ESPN szerint Jimmy egész évben csuklóproblémával küszködik. Ez azért vmennyire magyarázza a lagymatag idényét.