New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000107098/article/giants-believe-sean-payton-gets-message-to-saints

Ha egyszer egy üzlet beindul 😮 már nfl.com-os headline...
Már biztos van róla 5000 oldal nyomozati anyag, hogy valakinek az ismerősének a testvérének a lánya becsszó látta Payton-t egy kínai étteremben visszaküldeni a szerencsesütit, amit egy héttel később a pincér elmondása szerint Vitt sógorának a szomszédjának szolgáltak fel, és az üzeneten valami DO YOUR JOB felirat alatt furcsa x-ek és O-k látszottak.clbass
És a törpék játékosai minek foglalkoznak ezzel, ahelyett hogy edzenének, és ugyanúgy készülnének mintha itt lenne SP a csapatnál. Weatherford meg szánalmas.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jagnefg7ioeqyxw6ahju
Giants believe Sean Payton gets message to Saints
Exiled coach Sean Payton would face severe punishment if he were caught communicating with the New Orleans Saints, but New York Giants punter Steve Weatherford insists, "His message will be heard."


Ha egyszer egy üzlet beindul 😮 már nfl.com-os headline...
Már biztos van róla 5000 oldal nyomozati anyag, hogy valakinek az ismerősének a testvérének a lánya becsszó látta Payton-t egy kínai étteremben visszaküldeni a szerencsesütit, amit egy héttel később a pincér elmondása szerint Vitt sógorának a szomszédjának szolgáltak fel, és az üzeneten valami DO YOUR JOB felirat alatt furcsa x-ek és O-k látszottak.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
 www.nytimes.com/2012/12/07/sports/football/sean-payton-cant-talk-to-saints-but-how-can-the-nfl-be-sure.html?ref=sports&_r=1&

Giants’ players think Sean Payton is communicating with Saints
Amadeus91
Igen, és rohadjon meg a köcsögje. Az egyedüli és megnyugtató megoldás az élethosszig tartó eltiltás lenne.hajdu
Ne légy dühös, sikerült egy ilyen mondat mellé két oldalas cikket írni
"I think any coach would do that."

Ez a Weatherford érdekes figura amúgy, ismét egy f@sz, aki berágott ránk és most jár a szája.
2008-ban volt egy Denver elleni meccs, ahol kihagytunk egy FG-t, ő volt a holder, majd a következő héten az NFL Network végig azt lassítgatta, hogy ez a hülye nem vette le az óráját és a gyűrűjét a meccsre

Aztán pár héttel később a szezon közepén hirtelen kivágtuk, senki se értette hogy miért, a következő meccsünkre így még punterünk se volt. Ez a következő meccs a londoni volt, egyes pletykák szerint azért lett kirúgva, mert elhagyta/otthon hagyta/tudom is én mit csinált az útlevelével és nem tudott a csapattal jönni, Payton meg dühében ajtót mutatott neki.

Nem tudom mennyi igazság lehet ebben, de nagyon már nem is érdekel, neki hála draftoltuk a következő évben Morsteadet.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
 www.nytimes.com/2012/12/07/sports/football/sean-payton-cant-talk-to-saints-but-how-can-the-nfl-be-sure.html?ref=sports&_r=1&

Giants’ players think Sean Payton is communicating with Saints
Amadeus91
😂
Vigyázni kell, mert ha véletlen megverjük giants-et még robban a bomba. Jól értem (vagy gagyi az angolom), hogy a liga nem használhat titkosszolgálati módszereket (CIA) a telefon lehallgatására, de magánnyomozókat aggathat a nyakába 😀 Szvsz a telefon az első amit lehallgatnak.
Nem tudom mit várnak...nem elég nekik, hogy nincs élő kontakt és live time management!?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nem is tudtam, hogy a New York Times-t felvásárolta a Blikk. atapapa
😀 😀 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
 www.nytimes.com/2012/12/07/sports/football/sean-payton-cant-talk-to-saints-but-how-can-the-nfl-be-sure.html?ref=sports&_r=1&

Giants’ players think Sean Payton is communicating with Saints
Amadeus91
Igen, és rohadjon meg a köcsögje. Az egyedüli és megnyugtató megoldás az élethosszig tartó eltiltás lenne.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nem is tudtam, hogy a New York Times-t felvásárolta a Blikk.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
 www.nytimes.com/2012/12/07/sports/football/sean-payton-cant-talk-to-saints-but-how-can-the-nfl-be-sure.html?ref=sports&_r=1&

Giants’ players think Sean Payton is communicating with Saints

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Mikor olvastam ezt a statot, rácsodálkoztam: csak ennyi? Nekem a meccsenkénti szűk kettes átlagnál több rémlik.
Tegyük hozzá, Jacksont ki is rúgta a Tampa ezt követően, persze nem erre hivatkozva.
Jimmy meg vezeti a ligát dropban.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Malcolm Jenkins has missed a ridiculous 20 tackles this season. On pace to challenge the record of 24 from Tanard Jackson last year


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ahogy mondod krixtofer, a meccs egyik legjobb futójátéka pont egy ilyen felállásból született, amit nagyon ritkán alkalmazunk. Pedig a Bush-Deuce kettős óta nagyon sokszor bejött és hát ismertek, én imádom a dual-RB rendszert, rengeteg lehetőség van benne sokoldalú backekkel.


Sproles (sárga) és Thomas Brees két oldalán áll


és itt kivételesen jól használtuk ki, hogy a Falcons Sproles-ra reagálva csak két LB-vel állt fel és mindössze csak hat embert tettek a boxba.

Sproles a snap után elrohan oldalra, amire az LB vele szemben megy utána, így a boxban már csak 5 ember maradt összesen az öt falemberünkre, ami már önmagában nyerő szitu. Eközben Grubbs keresztben blokkol.




Brees a rend kedvéért még eljátszik egy passzmozdulatot is Sproles irányába.


Sproles miatt annyira biztosra vették a passzt, hogy nemcsak DB-blitzet küldtek Brees-re, de Strief (fehér kör)embere is rohant az irányítóra, így Strief szinte érintés nélkül jut el a másik LB-ig, akit sikeresen blokkol, mögöttük ott az üres terület.

1. és tízre 13 yardot hozott a play.


A másik ilyen felállásnál annyi különbség volt, hogy slotban Jimmy volt fent és ekkor nem Thomas futott, hanem ment a passz Sproles felé, 1. és 10 után az is first down lett.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Egyébként amit én hiányolok mostanában az a Pierre screenek.krixtofer
Sproles lesérült a Denver ellen: nyerünk sorban 3 meccset.
Visszatér a Frisco ellen: kikapunk sorban kétszer. Hány futáskísérlete volt ezen a két meccsen? 0

Sproles-t már egy védelem se veszi komolyan futóként, ha ő van a backfielden, akkor már gyakran nem LB-t, hanem 5. DB-t tesznek fel a pályára.
Beszélő játékos, ahogy sokáig volt Ingram is, amint elkezdtünk Ingram felé dobálni, rögtön nagyobb területe lett a futáshoz is.
Az RB-k egysíkú használata az egyik legnagyobb gond a támadóstratégiánkban. atapapa
nem bánnék több 2RB-s playt sem. Ingarm-Sproles páros a backfielden egy Sproles futással tudna meglepetést okozni...vagy valami ilyesmi 😛clbass
Abszolút! Ha jók az emlékeim, volt két olyan play a falcons ellen, amikor PT és Sproles is a backfielden volt egyszerre. Egyszer egy Thomas futás volt, másodszor egy Sproles screen.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Egyébként amit én hiányolok mostanában az a Pierre screenek.krixtofer
Sproles lesérült a Denver ellen: nyerünk sorban 3 meccset.
Visszatér a Frisco ellen: kikapunk sorban kétszer. Hány futáskísérlete volt ezen a két meccsen? 0

Sproles-t már egy védelem se veszi komolyan futóként, ha ő van a backfielden, akkor már gyakran nem LB-t, hanem 5. DB-t tesznek fel a pályára.
Beszélő játékos, ahogy sokáig volt Ingram is, amint elkezdtünk Ingram felé dobálni, rögtön nagyobb területe lett a futáshoz is.
Az RB-k egysíkú használata az egyik legnagyobb gond a támadóstratégiánkban. atapapa
Teljesen jogos felvetés 😕 SP remélem otthon is "dolgozik" és jövőre valami extra sémával tér vissza, amiben ezt a problémát is kiküszöböli. Ennyi RB-vel az aktív keretben lehetnénk kreatívabbak is. nem bánnék több 2RB-s playt sem. Ingarm-Sproles páros a backfielden egy Sproles futással tudna meglepetést okozni...vagy valami ilyesmi 😛
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
PO esélyeket böngészgetve jutott eszembe vala... 😊

Medvepapa
Hát idén biztos nem lesz Marching in. 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
PO esélyeket böngészgetve jutott eszembe vala... 😊


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Egyébként amit én hiányolok mostanában az a Pierre screenek.krixtofer
Sproles lesérült a Denver ellen: nyerünk sorban 3 meccset.
Visszatér a Frisco ellen: kikapunk sorban kétszer. Hány futáskísérlete volt ezen a két meccsen? 0

Sproles-t már egy védelem se veszi komolyan futóként, ha ő van a backfielden, akkor már gyakran nem LB-t, hanem 5. DB-t tesznek fel a pályára.
Beszélő játékos, ahogy sokáig volt Ingram is, amint elkezdtünk Ingram felé dobálni, rögtön nagyobb területe lett a futáshoz is.
Az RB-k egysíkú használata az egyik legnagyobb gond a támadóstratégiánkban.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 993 — Egyéb témák lakó
Szóval: hajrá Packers, Denver, Giants, Eagles, Bears! 😊Gyurma Pappa
Pont a leglényegesebb buktázott :/Tocy
Igen sajnos. Mondjuk gyorsan tegyük hozzá, hogy a Seahawks 0-3 a diven belül, és minden div ellenfelükkel játszanak még. Szóval tudunk reménykedni, a 3-ból elég ha 2 elkapja.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 993 — Egyéb témák lakó
nekünk drukkolni elég botor dolog Janek
meg kellett próbálni 😛

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szóval: hajrá Packers, Denver, Giants, Eagles, Bears! 😊Gyurma Pappa
Pont a leglényegesebb buktázott :/
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
nekünk drukkolni elég botor dolog

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 993 — Egyéb témák lakó
Béna Bears.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Egyébként amit én hiányolok mostanában az a Pierre screenek. A másik pedig az, hogy Brees kicsit fusson is, ha úgy adódik. Tudom, inkább megoldja kézzel, de néha megpróbálkozhatna vele.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 993 — Egyéb témák lakó
Szóval: hajrá Packers, Denver, Giants, Eagles, Bears! 😊

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
beszarás, a Brees család már megvette a karácsonyfát 😀
shawnka
Már a TNF-en elkezdte az ajándékozást is 😀
Merry Breesmas!empty taxi
EMPTY ABBÓL CSINÁLT POÉNT, HOGY BREES 5 PICKET DOBOTT CSÜTÖRTÖKÖN! HILARIOUS!shawnka
Tényleg mekkora poéngyáros már. Sasjózsefi és betliduói magasságokban (amenyiben a negatív tartomány is magasságnak számít persze).
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nyer nektek egy meccset Brees, és rögtön mekkora arcotok lesz 😀