New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
beszarás, a Brees család már megvette a karácsonyfát 😀
shawnka
Már a TNF-en elkezdte az ajándékozást is 😀
Merry Breesmas!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
beszarás, a Brees család már megvette a karácsonyfát 😀

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Szerintem reális lehet ez a PO, ha tényleg úgy alakul. Az egyetlen bökkenő csak saját magunk lehetünk. Képesek vagyunk-e legyőzni magunkat?!krixtofer
nem értem, hogy minek az ellenfél a pályára? sokkal egyszerűbb volna, hogy játszik az O a D ellen, az ellenfél meg fogad a meccs előtt vmeikre 😛peach
A profi sportolóknak nem engedélyezett a sportfogadás! 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
Szerintem reális lehet ez a PO, ha tényleg úgy alakul. Az egyetlen bökkenő csak saját magunk lehetünk. Képesek vagyunk-e legyőzni magunkat?!krixtofer
nem értem, hogy minek az ellenfél a pályára? sokkal egyszerűbb volna, hogy játszik az O a D ellen, az ellenfél meg fogad a meccs előtt vmeikre 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Szerintem reális lehet ez a PO, ha tényleg úgy alakul. Az egyetlen bökkenő csak saját magunk lehetünk. Képesek vagyunk-e legyőzni magunkat?!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 993 — Egyéb témák lakó
Igazából elég lehet, de annyira már nem érdekel, hogy elég lesz-e. De ha valakit érdekel.Gyurma Pappa
Engem érdekel 😊 cbs szerint tömörebben: Saints would need two NFC losses by Seattle, 2 losses by Washington, 2 losses by Minnesota, 1 by TB aside from NO game.
atapapa
Hát igen. És mind reális. Nem tudom, lehet hogy csak az 1 óra alvás miatt nem örülök...

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Igazából elég lehet, de annyira már nem érdekel, hogy elég lesz-e. De ha valakit érdekel.Gyurma Pappa
Engem érdekel 😊 cbs szerint tömörebben: Saints would need two NFC losses by Seattle, 2 losses by Washington, 2 losses by Minnesota, 1 by TB aside from NO game.

Más: a következő drafton már közel sem vagyok biztos benne, hogy a OLB/DE a legnagyobb needünk. Hozni kell jó OT-ket (többesszám, igen), mert Brees jó fal nélkül ezt nyomja, ezt már láttuk tőle 2011-ben és 2008-ban is. SS összekapta a D-t, volt amikor működött a 4 man rush stb. Lehet elég lesz FA piacról hozni embereket.Gyurma Pappa
Már csak félve írom le az elmúlt évek Loomis-varázslatai után, de nagyon a sapka felett vagyunk 2013-ra, valami 15 millióval, nem tudom hogy lesz ebből bármilyen FA.

Jó támadófalembert lehet kicsit hátrébb is húzni (ebben elég jók voltunk Payton alatt), de jó pass rushert nehezebb: a jelenlegi szezonban legalább 6 sacket elért 33 játékosból 16 kelt el a draft első körében, az SB-győztes OL leghamarabb húzott tagja meg Stinch volt a második körével.
Will Smith-nek nem szabad még egy szezont adni kezdőként, akkor se ha a D többi része hozza magát, nagyjából két elfogadható meccse volt az egész szezonban.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Igen, egyébként feltűnő, hogy mennyire összekapta magát a defense, kimondottan tetszik a dolog. De hogy miért nem tud egyszerre villogni az offense és a defense...

A PO-ról én már lemondtam, nagyobb csapatok közül csak a Falconst tudtuk egyszer megverni, nem érdemeljük meg. A Giants nagyon jó most, a Cowboys kérdés, a két hazai azért hozható, ha az O-line kicsit megembereli magát. De 9-7-tel nem hinném, hogy be lehet jutni, még a lenti fejtegetés mellett sem...

A draft-kérdéssel egyetértek, nem is biztos, hogy a védelmet kell erősíteni nagyon, Hicks egyre jobb, Jordan és Smith is tűrhető, Galette még felépül, egy DB azért elférne mondjuk, illetve egy gyors LB is. De elsősorban az O-linet kell erőltetni, az a kulcskérdése az egész játékunknak. WR-ünk se sok van, de Morgan most már egész használhatónak tűnik, jön még Toon, Colston és Moore marad, plusz Jimmy, ha Henderson megy, akkor is. Futónk van bőven, még sok is 😀 T első kör, utána meg a védelembe szabadon választható módon, esetleg még egy T.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 993 — Egyéb témák lakó
Elnézve a riválisok körbeveréseit, nincs kizárva, csak valószínűtlen hogy most elég legyen a 9-7.
De szerintem nem is fogjuk a hátralévő 4 meccset megnyerni.
atapapa
Igazából elég lehet, de annyira már nem érdekel, hogy elég lesz-e. De ha valakit érdekel:
- alap, hogy 4 meccset nyerni kell zsinórban (nem biztos hogy menni fog még egyszer a D ekkora játéka, és az O-ban sem vagyok biztos hogy összekapja magát)
- ha a TB kikap Denverben, akkor 6-6-tal fognak állni, és még játszunk ellenük, tehát azon eldőlhet a csoportmásodik hely
- mivel játszunk a Cowboys-szal, ezért ha őket megverjük, akkor nekik is 7 vereségük lesz függetlenül mindentől, és mi megyünk tovább
- ha a Hawks kikap a Bearstől, akkor ők is 6-6-tal fognak állni, és még játszanak a Friscoval is, ahol akár még egy vereség is meg lehet, hisz a Frisco keményen halad a #2-ért, szar a tie-breakerük velünk szemben (div-en belüli rekord azt hiszem, vagy ilyesmi), szóval azonos eredménnyel mi megyünk tovább
- ha a Skins kikap a Giantstől, akkor ők is 5-7-tel fognak állni, de tőlük kikaptunk ugye, szóval azonos eredménynél ők mennek tovább... mondjuk hozzájuk megy a Baltimore, szóval akármi lehet
- a Vikes még kettőt játszik a Packers-szel, egyet a Texans-szal, egyet a Bears-szel a 6-5-ös csapat közük messze nekik a legnehezebb a hátralévő sorsolásuk, ha ők ezzel a menetrenddel 9-7-tel zárnak, én vakon nekik adom a PO-t, mert egyébként fogalmam sincs róla, hogy mi lenne velük 😊

Szóval így állunk. A TB és a DAL verése rajtunk áll, a WAS már mindegy, a SEA és a MIN meg az imádkozáson kívül semmit nem tudunk kezdeni.

Hogy miért nem érdekel, hogy lesz-e PO? Mert szívfájdítóan nehéz ez az idény. Őszintén szólva csalódott lennék, ha jövőre Bushrod és Strief lennének a két kezdő T. És ha véletlenül PO-ban jutnánk, és ott esetleg haladnánk is, akkor még a végén megtartanánk őket. Arról nem is beszélve, hogy láthatóan Brees szétesett az elmúlt két meccsen. Nyilatkozta, hogy hiányoznak a beszélgetések neki Paytonnal, most látszik igazán, hogy mennyire. És azért is szeretném, hogy amikor SP visszajön, és megkapja minden idők legnagyobb HC pénzét, akkor senki ne érezze úgy, hogy nem érdemli meg.

Más: a következő drafton már közel sem vagyok biztos benne, hogy a OLB/DE a legnagyobb needünk. Hozni kell jó OT-ket (többesszám, igen), mert Brees jó fal nélkül ezt nyomja, ezt már láttuk tőle 2011-ben és 2008-ban is. SS összekapta a D-t, volt amikor működött a 4 man rush stb. Lehet elég lesz FA piacról hozni embereket.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
1990 óta 5 csapat csinálta meg a PO-t 5-7 után.
Ebben az ötben ott van a '90-es Saints is, akkor 8-8 elég volt a rájátszáshoz.

Elnézve a riválisok körbeveréseit, nincs kizárva, csak valószínűtlen hogy most elég legyen a 9-7.
De szerintem nem is fogjuk a hátralévő 4 meccset megnyerni.


Williamst ezekben a percekben szembesítik Vilmával és Smith-szel.
Willi nagyon akar még NFL-edző lenni, bár nem tudom mennyire lesz még sikeres azok után, hogy a jövendőbeli játékosai látják, mennyire áll ki a korábbi emberei mellett.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Előre az Eagelsi-úton 😛 😉 nyugi nem kívánom és nagyon sajnálnám ha nem csúsznátok be vhogy a playoffbadande
Pedig innen már nem fogunk, ha nyerünk mindent, 9-7-tel akkor se lehet idén bekerülni az NFC-ben.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Előre az Eagelsi-úton 😛 😉 nyugi nem kívánom és nagyon sajnálnám ha nem csúsznátok be vhogy a playoffba
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nyilván nem lehet egy ember nyakába rakni az egészet, de ma sajnosvastagon kivette ő is a részét belőle. Na meg hát tőle ugye nem ehhez van szokva az ember. Na most már mindegy, majd jövőre lehet bizakodni egy jó off-seasonben, Peyton is visszatér.Dub
Peyton már visszatért. 😊 De ahogy hallom jól haladnak a tárgyalások, így remélhetőleg Payton is visszatér (hozzátok).

A meccsről: Szegény Brees. 😕 Sajnálom, teljesen formán kívül volt, én így még nem láttam játszani. Az öt pick se szép, de az még hagyján, peches napon előfordul. De a félidő végi clock management is bizony rajta ment el, és amúgy egész este rosszabbnál rosszabb döntéseket hozott, és még a keze is pontatlanabb volt, mint szokott. Ráadásul megszakadt a rekordja is. Ezt a meccset nem fogja kirakni az ablakba. 😕

Ilyenkor szokott jönni az elit QB-knál, hogy a következő meccsen lelőhetetlen, minden összejön. Rodgersnek ellenünk volt egy ultraszar meccse, a következő héten pedig 6TD-t szórt a Houstonnak. Úgyhogy a Giants nem biztos, hogy jól járt a tegnapi meccsel. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Szegény Drew, most Romo magasságokban... :/
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Nyilván nem lehet egy ember nyakába rakni az egészet, de ma sajnosvastagon kivette ő is a részét belőle. Na meg hát tőle ugye nem ehhez van szokva az ember. Na most már mindegy, majd jövőre lehet bizakodni egy jó off-seasonben, Peyton is visszatér. Spagnauloban korábban kételkedtem, de maradjon jövőre is, így a szezon vége fele egyre jobb teljesítményt mutat a védelem. Megkockáztatom, a legelejét leszámítva, talán feszegette is képességei határait ma a D.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Mindenkinek lehet szar meccse, nem Brees dropolta a TD-t és nem ő szabálytalankodott egy másik TD-nél. Csak ezzel a két akcióval a félidő utáni első drive-ot követően már vezetünk.

Ettől függetlenül szerintem ott roppant össze Brees, amikor kezdett úszni a rekord, nagyon akart, és ez lett a vége. De legalább ez most már nem fogja nyomni a vállát.

kikaptunk az Atlantától, vagyis NFL-évadban számolva most valószínűleg szökőév van 😉

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 993 — Egyéb témák lakó
Jelzem: nem itt ment el a PO (matematikailag nem ment el, de ez mindegy), az az első 4 héten ment el. A SF, a DEN és ATL ellen is vállalhatóak a vereségek egy idényben.

Nem lehet úgy meccset nyerni, hogy kétszer nem tudunk 7-et szerezni 10 yardról, de úgy hogy csak 3-at még inkább nem. Gyurma Pappa
Jogos, Atlantában vállalható lett volna alap esetben a vereség. Az viszont nagyon bosszantó, hogy ha az O egy átlagos napot hoz, akkor kb viszonylag simán nyerünk.Dub
Nyilván. Brees nagyon formán kívül játszott ezen a héten, és igazán a múlthéten is. Ennek egyik fő oka, hogy nincs előtte line.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Jelzem: nem itt ment el a PO (matematikailag nem ment el, de ez mindegy), az az első 4 héten ment el. A SF, a DEN és ATL ellen is vállalhatóak a vereségek egy idényben.

Nem lehet úgy meccset nyerni, hogy kétszer nem tudunk 7-et szerezni 10 yardról, de úgy hogy csak 3-at még inkább nem. Gyurma Pappa
Jogos, Atlantában vállalható lett volna alap esetben a vereség. Az viszont nagyon bosszantó, hogy ha az O egy átlagos napot hoz, akkor kb viszonylag simán nyerünk.
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Még mindig csak ezt az 1 szót találom hogy szánalmas. Nagy + a védelemnek, nagy - Breesnek és az O-linenak. Playcall meg még egész jó is volt a meccs 3/4 részében.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 993 — Egyéb témák lakó
Ma egy Brees-zel kevesebben voltunk.

SS-nek gratula, nagyon összerántotta a védelmet. atapapa
Sajnos egyetértünk.

Szerencsére egyetértünk. 😊

Legalább nem lesz nyomás a következő meccseken. Jelzem: nem itt ment el a PO (matematikailag nem ment el, de ez mindegy), az az első 4 héten ment el. A SF, a DEN és ATL ellen is vállalhatóak a vereségek egy idényben.

Nem lehet úgy meccset nyerni, hogy kétszer nem tudunk 7-et szerezni 10 yardról, de úgy hogy csak 3-at még inkább nem.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ma egy Brees-zel kevesebben voltunk.

SS-nek gratula, nagyon összerántotta a védelmet.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 024 — I like the Texans, I like who we are
beköszönök már így meccs előtt 😀 nektek szurkolok már csak azért is hogy a houston el tudjon szakadni és nehogy már eny tampa jusson tovább 😀 szval hajrá!
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Az atlantai repülőtér dolgozói megdobálták a csapatot szállító buszt tojással az éjjel. Utoljára ilyenről 2009-ben hallottam, akkor Philiben a szurkolók voltak ennyire intelligensek. atapapa
Hah'.. Buzogányok...krixtofer
Azóta kiderült, hogy teljesen ártatlan dologról van szó: Ryanéknél az asszony a vacsit csinálta, odaszólt Mattynek: drágám, adnál pár tojást a hűtőből?
Néhány másodperc múlva Ryan: a ’csába, még ezt is túldobtam.atapapa
Hát igen. Csak olyan pontos, mint egy íjász. 😀 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
 www.profootballfocus.com/blog/2012/11/29/sig-stats-snapshot-run-stop-percentage-dts/
na ezért (is) kell sokat futni a Falcons ellen

Érdekes, hogy Franklin két éve a legjobb DT volt futás ellen, a nálunk töltött egy éve alatt még közepes se volt, elment egy másik csapathoz, ott ismét ő a legjobb.
Hicks pedig elmondja, hogy miért nem kellett volna akkora dellát Bunkleyra költeni.