New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
mert az a feladata, hogy olyankor húzzon 😀 tudod át kell mennie a fal mögött, az ő embere elvileg a centertől nem fér oda futóhoz, ő meg ahogy átér a másik oldalra az LT mellé akkor az OLB-t vagy ha a az LT és LG közé kell menni, akkor az MLB-t kell blokkolnia...csebi
Tudom-tudom; csak azért emeltem ki mert most látványos volt a közvetítés közben is, nem csak amikor visszalassították a playeket és kiemelték. Hajnalban, hulla fáradtan már annak is örül ember ami kiböki a szemét. :]
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Az O-Lineban meg szerintem Diehl a fő lator, utána meg McKenzie (most annyira nem volt szar mint múlt héten, de az egyik sacknél csúnyán seggre lett ültetve); de ezt még megnézem majd a ProFutballFocuson hogy ők mit gondolnak.salander
Na megnéztem: A két főkolompost jól azonosítottam... Az arányokat rosszul. McKenzie -3.1 -os összesített érték messze a legszarabb az egész offenseből. Pass block -4.9 - 1 sack, 5 qb pressure - a futásblokkolás húzza fel. Diehl 0.4 overall, -1.1 pass block (1 sack, 1 qb pressure). A legjobb pass blockban Beatty volt; viszont futásblokkolásban messze a center és a jobb oldal vitte a prímet (pl Snee akkor is ott volt és blokkolt amikor balra futottunk).salander
mert az a feladata, hogy olyankor húzzon 😀 tudod át kell mennie a fal mögött, az ő embere elvileg a centertől nem fér oda futóhoz, ő meg ahogy átér a másik oldalra az LT mellé akkor az OLB-t vagy ha a az LT és LG közé kell menni, akkor az MLB-t kell blokkolnia...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az O-Lineban meg szerintem Diehl a fő lator, utána meg McKenzie (most annyira nem volt szar mint múlt héten, de az egyik sacknél csúnyán seggre lett ültetve); de ezt még megnézem majd a ProFutballFocuson hogy ők mit gondolnak.salander
Na megnéztem: A két főkolompost jól azonosítottam... Az arányokat rosszul. McKenzie -3.1 -os összesített érték messze a legszarabb az egész offenseből. Pass block -4.9 - 1 sack, 5 qb pressure - a futásblokkolás húzza fel. Diehl 0.4 overall, -1.1 pass block (1 sack, 1 qb pressure). A legjobb pass blockban Beatty volt; viszont futásblokkolásban messze a center és a jobb oldal vitte a prímet (pl Snee akkor is ott volt és blokkolt amikor balra futottunk).
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egyelőre Vick nem úgy néz ki, mint aki játszani fog hétvégén.Deny
nagy kár hogy
nálatok a 3. számú qb is jobban dobálgat egyelőre mint a mi Eliunk...yooker
Az a baj, szerintem még Kafka se fog játszani, hanem a nem teljesen felépült Young fog kezdeni. Az egész vezetőség fosott már Falcons ellen Kafka esetén passzt hívni, pedig 5/5-tel kezdett, ha jól rémlik...Deny
Én csak az összefoglalót láttam, de abból az jött le, hogy abszolút nem rajta ment el a meccs, a végén is ő jó passzt adott, csak Jackson ejtette el. Egyébként szvsz Kafkából nagyon jó QB lesz, emlékeszem még az Outback Bowl-on mit játszott, az iszonyat volt 78! passzkísérlet, abból 47 jó, és 532 passzolt yard!, úgyhogy remélem minnél előbb eltrédelitek 😛

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
minden qb hajazhat arra, hogy élete rekordjait megdobálja ellenünk, szerencse, hogy sem Brady, sem Peyton, sem Brees nem játszik ellenünk...csebi
Mondok jobbat, 6 héten belül játszunk Brady, Vick, Brees, Rodgers és Romo ellen. Remek meccseink lesznek. Nah jó talán Vicket összetörjük és akkor eggyel kevesebb 😊balu10
Egyelőre Vick nem úgy néz ki, mint aki játszani fog hétvégén.Deny
Igen, de ez a sorozat a második meccset érinti és addigra csaktán felépül.

több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Boley a király, felkerült az indexre is 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mondok jobbat, 6 héten belül játszunk Brady, Vick, Brees, Rodgers és Romo ellen. Remek meccseink lesznek. Nah jó talán Vicket összetörjük és akkor eggyel kevesebb 😊balu10
Egyelőre Vick nem úgy néz ki, mint aki játszani fog hétvégén.Deny
nagy kár hogy
nálatok a 3. számú qb is jobban dobálgat egyelőre mint a mi Eliunk...yooker
Az a baj, szerintem még Kafka se fog játszani, hanem a nem teljesen felépült Young fog kezdeni. Az egész vezetőség fosott már Falcons ellen Kafka esetén passzt hívni, pedig 5/5-tel kezdett, ha jól rémlik...
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
csebi
Mondok jobbat, 6 héten belül játszunk Brady, Vick, Brees, Rodgers és Romo ellen. Remek meccseink lesznek. Nah jó talán Vicket összetörjük és akkor eggyel kevesebb 😊balu10
Egyelőre Vick nem úgy néz ki, mint aki játszani fog hétvégén.Deny
nagy kár hogy
nálatok a 3. számú qb is jobban dobálgat egyelőre mint a mi Eliunk...
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ha valaki nem vette észre a meccsen az
a neten megtekintheti Boley megrendítő erejű TD ünneplését... 😀


http://sportgeza.hu/futball/mindenidok/2011/09/20/igy_meg_nem_dobtak_pofan_hangmernokot/
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
minden qb hajazhat arra, hogy élete rekordjait megdobálja ellenünk, szerencse, hogy sem Brady, sem Peyton, sem Brees nem játszik ellenünk...csebi
Mondok jobbat, 6 héten belül játszunk Brady, Vick, Brees, Rodgers és Romo ellen. Remek meccseink lesznek. Nah jó talán Vicket összetörjük és akkor eggyel kevesebb 😊balu10
Egyelőre Vick nem úgy néz ki, mint aki játszani fog hétvégén.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
minden qb hajazhat arra, hogy élete rekordjait megdobálja ellenünk, szerencse, hogy sem Brady, sem Peyton, sem Brees nem játszik ellenünk...csebi
Mondok jobbat, 6 héten belül játszunk Brady, Vick, Brees, Rodgers és Romo ellen. Remek meccseink lesznek. Nah jó talán Vicket összetörjük és akkor eggyel kevesebb 😊

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A linebacker sornak jó napja volt. Boley ismét nagyon jól tolta - néha ahogy néztem MLB-ként is. Greg Jones meg Williams egész komoly pressuret tudott összehozni (plusz utóbbi még blokkolt is Boleynek a TD-nál). Kiwanuka meg tud tacklet csinálni, néha még a zónázás is megy neki; bár ő is vett fel rossz szöget egy-kétszer tegnap.

A secondary még mindig borzalmas... Aaron Rosst csak azért nem küldöm el a francba, mert a mezőnyben ugyan mindent elcseszett (szarul jammelt, lemaradt... ) de a redzoneban mind háromszor úgy tapadt az emberére mint egy pióca; amikor Coe bállt helyette legalább mezőnyben nem úgy néztünk ki mint akik 10 emberrel játszanak, de ő meg elcseszte a TD-nál. Rolle nem megoldás harmadik CB-nek; nem véletlenül pakolták át. Deon Grantet nem véletlenül csak a végszükség miatt hozták vissza... KP viszont kb egyedül jó volt.


Az O-Lineban meg szerintem Diehl a fő lator, utána meg McKenzie (most annyira nem volt szar mint múlt héten, de az egyik sacknél csúnyán seggre lett ültetve); de ezt még megnézem majd a ProFutballFocuson hogy ők mit gondolnak.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Jogos 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintetek nem hátrány, hogy Bradford gyakorlatilag kő kancsal? 😀
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jövőhéten kíváncsi leszek Vickre mit tud összepasszolni, főleg hogy D-Jax retek gyors, szóval várok pár jó nagy playt.
Manningtől meg legalább két intet...Asantéhoz az egyik. 😀Desert Eagle .5o
Vagy majd futhat vissza Tuck esetleg JPP után a Vick fumble-t követően...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Most, hogy túlvagyok az MNF háromnegyedén elmondhatom, kisebb megingásoktól, apróbb hibáktól eltekintve magabiztosan és eredményesen, céltudatosan (nem biztos, hogy szépen és jól) játszunk a sok sérülés ellenére.

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
behúztuk de sok mindentől voltam boldog a meccs alatt , mert rentgeteget
bénáztunk is!a védelem jobb volt de ijesztő hogy 2-3 emberen (Tuck,Boley,JPP ) múlik gyakorlatilag minden...
hihetetlen kevés labdát szereznek hátul , kevés a jó helyezkedéssel történő szép stop ,lelesett passz stb,(pl ahogy Mikell játszott tegnap....)

offensenél Eliban még a szokásosnál is kevesebb tűz ,
a falban McKenzie volt a leggyengébb láncszem fontos playeknél hibázott vagy verték meg simán (ahogy a Skins ellen is)
még jó hogy a futás O.k !
ettől függetlenül adott körülmények között , a Philly ellen viszonylag sima vereséggel számolok Vick mobilitása ( ha játszik)
kioltja a pass rusht és onnan szabad a pálya neki...
(és sajnos off.-ben nincs egy Tony G. szintű TE mert leginkább csak ott lehetett sebezni a Pihllyt passzal... )


meccsnézésre nekem kiváló lenne a Sugár ha másoknak is megfelel !
egyelőre hárman vagyunk !?
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
hát igen a 3és fél óra alvás után, és kőkemény irattározás után nem néztem utána az egésznek, a saints még rémlett, de a pats egyáltalán nem... te jó isten 4 éve nyertünk SB-t...
Rolle-tól én még mindig a "bigplayability-t" hiányolom, (bár volt egy FF-je), de én tőle az inteket várnám...
nem tudom, hogy kerültünk oda, hogy Coe a 2. cb ez vmi hihetetlen pech, meg Reese hülyesége, hogy Rosstól nem képes megválni, az a barom meg sértődötten leül a WR padra, és mikor Giunta eligazítást tart, akkor sem megy oda, úgy megbüntetném pénzre meg edzésen végig fekvőzhetne, hogy csak na...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Jövőhéten kíváncsi leszek Vickre mit tud összepasszolni, főleg hogy D-Jax retek gyors, szóval várok pár jó nagy playt.
Manningtől meg legalább két intet...Asantéhoz az egyik. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
minden qb hajazhat arra, hogy élete rekordjait megdobálja ellenünk, szerencse, hogy sem Brady, sem Peyton, sem Brees nem játszik ellenünk... megint csak nem volt jó a zónacsebi
Nem akarlak nagyon elkeseríteni, de lesz Patriots–Giants mérkőzés idén 😊 Más kérdés, hogy addig bőven javultok. Boley játéka szép volt az end zone-ig, utána viszont ritka nagy tirpák volt, még ha nem is így akarta... Legalább bocsánatot kért volna a marha, még ha nagy volt benne a feszültség isWyatt
Biztos álmos volt a kollégám, mert éppenséggel a Saints-szel is fogunk játszani, nemcsak veletek, ráadásul mindkettő idegenben. (Bár lehet, hogy ő titokban vmelyik jövőbelátó a pax tv-ről, és csak Brady és Brees addig bekövetkező sérüléseit mondta be előre)
Való igaz, idén Manning Bowl max az SB-n, ha Peyton felépül addig (itt most sok-sok szmájli következik...)

Szakértő barátommal már kielemeztük a CB-ink lesérülésekor, hogy azért különösen fájdalmas ez nekünk, mert a sorsolás szerint idén csupa pass-heavy offense csapattal játszunk.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
minden qb hajazhat arra, hogy élete rekordjait megdobálja ellenünk, szerencse, hogy sem Brady, sem Peyton, sem Brees nem játszik ellenünk... megint csak nem volt jó a zónacsebi
Nem akarlak nagyon elkeseríteni, de lesz Patriots–Giants mérkőzés idén 😊 Más kérdés, hogy addig bőven javultok. Boley játéka szép volt az end zone-ig, utána viszont ritka nagy tirpák volt, még ha nem is így akarta... Legalább bocsánatot kért volna a marha, még ha nagy volt benne a feszültség is

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
2. felidore bealudtam, de az elso az gyalazat volt. 21-6-os vezetessel mentunk szunetre, de ha a Rams megy 21-0-ra akkor sem szolhatunk semmit.

Eli ugy nezett ki a mecs elejen, mint egy idiota. Az INT konkretan minden olyan elemet tartalamzott, amiert mondjuk egy high school QB-t az edzo a zuhany alatt nadragszijjal ver meg. Vonal mellett futo celpontnak belso valla fele, raadasul meg iszonyat gyenge passz is volt. Well done! Utana viszont az elkapok, kulonosen Manningham idegesitett fel. ELi-onlatszik, hogy nem bizik a csapattarsaiban, es meg is van ra minden oka. Ez az O-line valahogy nem az igazi, Mario (aki elvileg biztos celpont) meg olyanokat benazott, hogy ihaj. A szerencsetlen elejtett egy biztos 1st downt ero passzt (nana, hogy 3. kiserletnel) utana megy egy biztos TD-tol fosztotta meg magat a hulyesege miatt, es beszedett egy agyrazkodast is bonuszkent. Hixon TD_je gyonyoru volt, mar nagyon regota hianyoltam az ilyeneket, mert ez rengeteg onbizalmat adhat az egesz tamado gepezetnek.

A vedelem jo volt, de azt ne varjuk, hogy majd az Eagles-nek is a goal line szituacioknal fogy el a tudomany. Valaki irta, hogy azok kellettek, hogy felebredjen a D. Nos, az elso felidoben nem nem lattam Dt-, csak egy front 7 szeru izet, 3 milliokat kereso idiotat, meg Kennyt.
Ross, en tenyleg nem is tudom, hogy mi a faszt keres meg itt. Persze, sok a serult, de igazoljunk valami kokler FA-t, mert ennyi okorseget az is tud csinalni raadasul sokkal kevesebb penzert tenne. Masert biztos, hogy nem tartjuk itt, mert hasznot nem hoz az a szerencsetlen allat. Komolyan, viszasirom R.W. McQuarterst - azert akir regebb ota forumozik, az most erezheti, hogy mennyire vagyok elkeseredett.
Grant meg.....amit azzal a bubanatos aszottmajom Rossal osszehoztak egyutt. (Szepen vegigneztek az elkapast, csak elfelejtettek megerinteni az elkapot, aki folpattant es ment tovabb.)
Webster kriminalis, de ez sem ujdonsag. Ket safety ordas hibat nem csinalt 1. felidoben, vagy csak en nem emlekszem ra...midegy, majd ugyis visszanezem a meccset.
A pass rush azert nagyjabol mukodott, raadsul ha nem is sackeltek Bradfordot, azert valaki mindig rendesen szajba vagta, amit kifejezetten kedveltem. Boley nagy csaszar, egyetlen ertelmes LB. Kiwi meg lehet, hogy nem egy cover kiraly, de ha valahova odaer, akkor ott tackle fog tortenni. Mindegy, front 7 azert hozta ameccset, raadasul Tuck szepen tert vissza 1.5 sackkel.

TObbit kesobb, de ez a szezon gyalazat lesz, es nagyon remelem, hogy nagytakaritas lesz ev vegen. (SB szezon is valahogy igy kezdodott (mondjuk ott 0-2-vel inditottunk), de ha ez a banda SB-t nyerne, az meg az elozonel is sokkal sokkolobb lenne 😀 )


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Baast felejtsük el... még az is jobb lenne, ha Faragó Ricsi blokkolna centerként...csebi
Faragó Ricsinek sok almásrétest kell ennie hogy center legyen , de majd egyeztet Zita nénivel és Gergőkével :ovittore
Megint érződött h nemigen bír minket ricsi...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
na nézzük csak
futás megint nem igazán ment, néha hülye helyzetekben hívunk futást, arról nem is beszélek, hogy telített boxnál is mikor Eli áthívja a játékot, mi történik? ellenfél kezébe dobja...
Coe kezdő cb, ez sztem mindent elmond
minden qb hajazhat arra, hogy élete rekordjait megdobálja ellenünk, szerencse, hogy sem Brady, sem Peyton, sem Brees nem játszik ellenünk... megint csak nem volt jó a zóna
safetyk gyengék voltak sztem, Grant mindenhonnan lekésik, 3 D-line-os felfogást, hogy-hogy nem veszik észre, hogy hülyeség
Hynoski nagy steal volt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Baast felejtsük el... még az is jobb lenne, ha Faragó Ricsi blokkolna centerként...csebi
Faragó Ricsinek sok almásrétest kell ennie hogy center legyen , de majd egyeztet Zita nénivel és Gergőkével :o