New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
na végre egy jó hír ! szeretem a játékát!

azt viszont sajnálom hogy Cruzt ilyen hamar leírták...
remélem inkább csak más felállásban számolnak majd vele...yooker
Nem hiszem, h leírták volna, de tényleg nem árt a Cruz-Jernigan-Thomas trió mellé egy tapasztalt játékos, mert baromi fontos lenne, h a slot WR poszton eredményesebbek tudjunk lenni.Szesze
Szerintem az egész WR állományunknak nem árt, hiszen nem volt ilyen tapasztalt játékos, akitől tanulhattak volna, mert Toomer ugye elment, Burres meg lábon lőtte magát. Nem volt akitől tanulhattak volna, szerintem Nicks, és Mario is egy szintel feljebb tudja majd emelni a játékát, és ha ez tényleg így lesz, akkor azt a teljesítményt fogja hozni a csapat, amit én várnék tőlük.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
na végre egy jó hír ! szeretem a játékát!

azt viszont sajnálom hogy Cruzt ilyen hamar leírták...
remélem inkább csak más felállásban számolnak majd vele...yooker
Nem hiszem, h leírták volna, de tényleg nem árt a Cruz-Jernigan-Thomas trió mellé egy tapasztalt játékos, mert baromi fontos lenne, h a slot WR poszton eredményesebbek tudjunk lenni.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
na végre egy jó hír ! szeretem a játékát!

azt viszont sajnálom hogy Cruzt ilyen hamar leírták...
remélem inkább csak más felállásban számolnak majd vele...
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Brandon Stockley jött "erősítésnek"ironroy
Ezek szerint tényleg nagyon nem elégedettek Cruzzal slot WR-ként..Szesze
Na ennek nem kicsit örülök! Kell is egy tapasztalt WR, aki tudja tanítani a fiatalokat, ráadásul slot WR-ként jó is lesz. Csak kinek a helyére fér be az 53-as keretbe?

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Brandon Stockley jött "erősítésnek"ironroy
Ezek szerint tényleg nagyon nem elégedettek Cruzzal slot WR-ként..
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Brandon Stockley jött "erősítésnek"
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Engem ez a csapat most egy olyan lecsora emlekeztet, amit kurvara elsoztak, raadasul a vegen jottek ra, hogy nincsen benne paprika.

Megprobalhatod felturbozni, helyettesiteni valamivel, de akarhanyszor valaki megkostolja, es te elmondod neki, hogy ez bizony lecso, na akkor o kirohog.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Coughlin said he has full confidence that D. Hixon can step in and succeed in Hakeem Nicks' place if needed Monday.

Úgy látszik kezdhetünk barátkozni azzal, hogy Nicks esetleg nem játszik hétfőn.

Mégsem fine Nicks azzal a bone bruise-al, ahogy korábban írták.gyurczi
Sajna a hírek szerint könnyen lehet, h nem fog játszani 😕
Tuck viszont már edzegetett, igaz még lightosan, de ez mindenképpen jó jel.
Amu is elkezdett mozogni, miután lekerült a gipsz a lábáról, 3-4 héten belül felépülhet az előrejelzések szerint.Szesze
Én nem örülnék ha Hixon játszana Nicks helyén. Persze nem kívánságműsor, de nem értem...Cruz wideoutban meglehetősen jól nyomta, amikor ott kapott snapeket (emlékezhet mindenki), Hixon meg mehet slotba. De lehet egyedül maradok a véleményemmel.Szsziszka
Hát nemtom, egyelőre én Hixon-t jobban pártolom Nicks helyén, de azért jó lenne ha nem lenne erre szükség, mert ezzel még tovább gyengülne az offense.. azért tényleg nagyon durva ez a szezon, még el se kezdődött és már lesérült a fele csapat 😕
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Coughlin said he has full confidence that D. Hixon can step in and succeed in Hakeem Nicks' place if needed Monday.

Úgy látszik kezdhetünk barátkozni azzal, hogy Nicks esetleg nem játszik hétfőn.

Mégsem fine Nicks azzal a bone bruise-al, ahogy korábban írták.gyurczi
Nicks tavaly is úgy játszott, hogy nem volt edzéseken nem? Akkor most se lesz vele gond, van az a szuri, ami megoldja.

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Coughlin said he has full confidence that D. Hixon can step in and succeed in Hakeem Nicks' place if needed Monday.

Úgy látszik kezdhetünk barátkozni azzal, hogy Nicks esetleg nem játszik hétfőn.

Mégsem fine Nicks azzal a bone bruise-al, ahogy korábban írták.gyurczi
Sajna a hírek szerint könnyen lehet, h nem fog játszani 😕
Tuck viszont már edzegetett, igaz még lightosan, de ez mindenképpen jó jel.
Amu is elkezdett mozogni, miután lekerült a gipsz a lábáról, 3-4 héten belül felépülhet az előrejelzések szerint.Szesze
Én nem örülnék ha Hixon játszana Nicks helyén. Persze nem kívánságműsor, de nem értem...Cruz wideoutban meglehetősen jól nyomta, amikor ott kapott snapeket (emlékezhet mindenki), Hixon meg mehet slotba. De lehet egyedül maradok a véleményemmel.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Coughlin said he has full confidence that D. Hixon can step in and succeed in Hakeem Nicks' place if needed Monday.

Úgy látszik kezdhetünk barátkozni azzal, hogy Nicks esetleg nem játszik hétfőn.

Mégsem fine Nicks azzal a bone bruise-al, ahogy korábban írták.gyurczi
Sajna a hírek szerint könnyen lehet, h nem fog játszani 😕
Tuck viszont már edzegetett, igaz még lightosan, de ez mindenképpen jó jel.
Amu is elkezdett mozogni, miután lekerült a gipsz a lábáról, 3-4 héten belül felépülhet az előrejelzések szerint.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Coughlin said he has full confidence that D. Hixon can step in and succeed in Hakeem Nicks' place if needed Monday.

Úgy látszik kezdhetünk barátkozni azzal, hogy Nicks esetleg nem játszik hétfőn.

Mégsem fine Nicks azzal a bone bruise-al, ahogy korábban írták.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
egyre inkább nem értem, hogy a picsába nyertünk SB-t 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szerintem Spangli óta sem változott az az alap, hogy a front seven dolga a passzjáték levédekezése is. 😊vadibandi
Hát igen, csak Spangli idejében a brutál DL mögött azért ott volt Pierce is.. (igaz a secondary viszont gyengébb volt, mint a jelenlegi - még a sérülésekkel együtt is).
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Szerintem Spangli óta sem változott az az alap, hogy a front seven dolga a passzjáték levédekezése is. 😊




több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
számíthat még hogy Spangli van a túloldalon, vagy a miénk már egy teljesen más def, amiről semmit nem tud?

más: miami-pats meccs előtt kérdezték Brady-t mit szeret a meccsekben. kicsit meglepett a válasz de azt mondta hogy a heti elemzések a kedvencei, amikor kisakkozzák hogy az aktuális csapatot hogyan lehet megfogni. azt mondta, minden csapatot máshogy támadnak, amiben az ellen gyenge, ők abban akarnak nagyot durrantani. na ebben a szerepben vhogy nem tudom elképzelni a Káflin-Eliza-Killdrive triót 😀)

kár hogy a szépen hangzó PR okosság mögött nem nagyon vagy megnyert playoff meccs 4 éve - de ezt már csak én teszem hozzá 😀) és nemcsak a patsnál, nálunk sincs 😂
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Rolle ismet megszolalt, de en a cikkiroval ellentetben egyetertek vele!

http://www.bigblueview.com/2011/9/13/2423998/antrel-rolle-is-talking-again-and-that-is-bad-news

Remelem ez frusztralja a sracokat elegge ahhoz, hogy legyozzuk a Ramset!lotus86
A 100ból 95 azért erős túlzás, de én is egyet értek vele, ahogy írtam ezt korábban én is. Más kérdés, h ez csak a teljes csapatunkra igaz, a pass-rusherek nélkül kurvára nem áll nemhogy a 95%, de még az 55 se...
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Rolle ismet megszolalt, de en a cikkiroval ellentetben egyetertek vele!

http://www.bigblueview.com/2011/9/13/2423998/antrel-rolle-is-talking-again-and-that-is-bad-news

Remelem ez frusztralja a sracokat elegge ahhoz, hogy legyozzuk a Ramset!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
.. ez alapján a meccs alapján sztem felesleges a védőjátékunkat elemezni, pass-rush-sal teljesen más lesz minden, ugrásszerűen fel fog javulni a back7 is, ebben biztos vagyok, csak jöjjön vissza Tuck! Ennek a csapatnak ő a legfontosabb láncszeme, Eli-nál is meghatározóbb a csapat számára, h játszik-e vagy sem. JPP így is írtó jó, de ha Tuck lesz a másik oldalon (és még Osi is bejön a képbe) akkor azért OL legyen a talpán aki megfogja ezt a triót.
Szesze
ez mind teljesen igaz , csak sok a ha , hétvégén újabb forduló és egyelőre Tuck (pláne nem Osi ) nincs !
nagy a hallgatás , legalábbis én nem tudok róla hogy pl. a hétvégén játszana..
így viszont ez a mostani csapatunk aki a Skins ellen játszott ( sajnos) !

a másik hogy nálunk ugye alap a futójáték ami előszezonban ment is ,mégsem futottunk arányosan annyit amennyit kellene !
ott a Pats nekik a passz dominál nem is futottak szinte egyáltalán...
nem azt mondom hogy legyenek ilyenek az arányok , de tényleg óriási hiba egy Jacobsban rejlő potenciált nem teljesen kihasználni...

az meg szintén érdekes hogy Cruz 1 hibája után azonnal leírta Eli...
miért? ha már mindenki hibázott majd akkor inkább el sem dobja... 😐yooker
úgyvan. meg is futotta a TD-t 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
|yooker
Tuck egyelőre questionable, de mivel állítólag javult a nyaksérülése talán tud már játszani hétfőn. Ha nem, akkor megint szenvedni fogunk védekezésben is, bár mivel a Rams is tele van sérültekkel így hazai pályán ellenük így is kötelező a győzelem, ha nem akarjuk végleg feladni a PO álmainkat már az idény elején.Szesze
hát ez a nyak P. Manning óta egy kicsit aggaszt bevallom...yooker
Azért nem minden nyaksérülés miatt kell egész szezonokat kihagyni. Tuck-é nem olyan súlyos állítólag, elsősorban óvatosságból nem játszott a Redskins ellen. Sztem hétfőn ott lesz a csapatban.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
.. ez alapján a meccs alapján sztem felesleges a védőjátékunkat elemezni, pass-rush-sal teljesen más lesz minden, ugrásszerűen fel fog javulni a back7 is, ebben biztos vagyok, csak jöjjön vissza Tuck! Ennek a csapatnak ő a legfontosabb láncszeme, Eli-nál is meghatározóbb a csapat számára, h játszik-e vagy sem. JPP így is írtó jó, de ha Tuck lesz a másik oldalon (és még Osi is bejön a képbe) akkor azért OL legyen a talpán aki megfogja ezt a triót.
Szesze
|yooker
Tuck egyelőre questionable, de mivel állítólag javult a nyaksérülése talán tud már játszani hétfőn. Ha nem, akkor megint szenvedni fogunk védekezésben is, bár mivel a Rams is tele van sérültekkel így hazai pályán ellenük így is kötelező a győzelem, ha nem akarjuk végleg feladni a PO álmainkat már az idény elején.Szesze
hát ez a nyak P. Manning óta egy kicsit aggaszt bevallom...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
.. ez alapján a meccs alapján sztem felesleges a védőjátékunkat elemezni, pass-rush-sal teljesen más lesz minden, ugrásszerűen fel fog javulni a back7 is, ebben biztos vagyok, csak jöjjön vissza Tuck! Ennek a csapatnak ő a legfontosabb láncszeme, Eli-nál is meghatározóbb a csapat számára, h játszik-e vagy sem. JPP így is írtó jó, de ha Tuck lesz a másik oldalon (és még Osi is bejön a képbe) akkor azért OL legyen a talpán aki megfogja ezt a triót.
Szesze
ez mind teljesen igaz , csak sok a ha , hétvégén újabb forduló és egyelőre Tuck (pláne nem Osi ) nincs !
nagy a hallgatás , legalábbis én nem tudok róla hogy pl. a hétvégén játszana..
így viszont ez a mostani csapatunk aki a Skins ellen játszott ( sajnos) !

a másik hogy nálunk ugye alap a futójáték ami előszezonban ment is ,mégsem futottunk arányosan annyit amennyit kellene !
ott a Pats nekik a passz dominál nem is futottak szinte egyáltalán...
nem azt mondom hogy legyenek ilyenek az arányok , de tényleg óriási hiba egy Jacobsban rejlő potenciált nem teljesen kihasználni...

az meg szintén érdekes hogy Cruz 1 hibája után azonnal leírta Eli...
miért? ha már mindenki hibázott majd akkor inkább el sem dobja... 😐yooker
Tuck egyelőre questionable, de mivel állítólag javult a nyaksérülése talán tud már játszani hétfőn. Ha nem, akkor megint szenvedni fogunk védekezésben is, bár mivel a Rams is tele van sérültekkel így hazai pályán ellenük így is kötelező a győzelem, ha nem akarjuk végleg feladni a PO álmainkat már az idény elején.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
.. ez alapján a meccs alapján sztem felesleges a védőjátékunkat elemezni, pass-rush-sal teljesen más lesz minden, ugrásszerűen fel fog javulni a back7 is, ebben biztos vagyok, csak jöjjön vissza Tuck! Ennek a csapatnak ő a legfontosabb láncszeme, Eli-nál is meghatározóbb a csapat számára, h játszik-e vagy sem. JPP így is írtó jó, de ha Tuck lesz a másik oldalon (és még Osi is bejön a képbe) akkor azért OL legyen a talpán aki megfogja ezt a triót.
Szesze
ez mind teljesen igaz , csak sok a ha , hétvégén újabb forduló és egyelőre Tuck (pláne nem Osi ) nincs !
nagy a hallgatás , legalábbis én nem tudok róla hogy pl. a hétvégén játszana..
így viszont ez a mostani csapatunk aki a Skins ellen játszott ( sajnos) !

a másik hogy nálunk ugye alap a futójáték ami előszezonban ment is ,mégsem futottunk arányosan annyit amennyit kellene !
ott a Pats nekik a passz dominál nem is futottak szinte egyáltalán...
nem azt mondom hogy legyenek ilyenek az arányok , de tényleg óriási hiba egy Jacobsban rejlő potenciált nem teljesen kihasználni...

az meg szintén érdekes hogy Cruz 1 hibája után azonnal leírta Eli...
miért? ha már mindenki hibázott majd akkor inkább el sem dobja... 😐
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 635 — Lucas Scott
Henne majd mindenkit szétpasszol 😊Wyatt
Henne bemutatta, hogy o az uj dual threat Qb, szoval Vick who? Here comes Henne!lotus86
de Vick megnyeri a meccseket, Henne meg csak a statjaival foglalkozik 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Henne majd mindenkit szétpasszol 😊Wyatt
Henne bemutatta, hogy o az uj dual threat Qb, szoval Vick who? Here comes Henne!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!