New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Baast felejtsük el... még az is jobb lenne, ha Faragó Ricsi blokkolna centerként...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A lényeg a W, azért játékban van még mit javulni...Thomas, Amukamara és Bruce Johnson hiánya igen meglátszik :/ Amu visszatérése után ilyen állapotok mellett szvsz igen hamar kezdő lehet. Front 7 fasza volt, offense sem volt rossz, igaz pár sacket rendesen benyeltünk. Philly ellen azért több kell!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hali!
Nagy szerencsével ezt a meccset azért csak behúztuk.
A Front 7-nek hatalmas pacsi a meccsért, mert ha a két CB-n múlt volna, akkor megint egy nagy zakót szedtünk volna be. Ross kegyetlen szar volt, Webster csak simán szar. De Kenny és Rolle is egész jó volt. Míg Boley nálam MVP, és Tuck, JPP és J. Williams is hatalmasat játszott.
A támadók pedig egy-két fokkal jobbak voltak, mint múlt héten, 3 TD-t is vittünk, de ez nagyon kevés lesz a Phily ellen, ha játszik VIck, ha nem. Eli jobb volt, de bele kéne, hogy álljon jobban a dobásokba, mert sok rossz passz, köztük az INT is azon múlt. Az RB triónk nagyot alkotott, most végre több carryt kapott Jacobs, és élt is vele. A WR-eknél Nicks-től többet vártam, de ezt betudhatjuk, annak, hogy sérülten játszott, és a TD-je nagyon szép volt, ráadásul folyamatosan rángatták route futás közben. Hixon végre mutatott valamit, és a TD-je az nagyon come on man. Manningham ha kiesik, az nagy érvágás lenne, nem lenne igazi deep célpontja Elinek. Hát a fal munkája hagy némi kívánnivalót maga után, de egy a lényeg, hogy NYERTÜNK! És ez mindent megszépít egy kicsit.
De össze kell magunkat kapni, hogy tudjuk hozni a Phily ellenit, és akkor lesz még esély a PO-ra. Úgy kb.ennyi. 😀

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
mivel a coltsnál már Favret akarják hívogatni, nem értem miért nem próbálják elvinni Carr-t, szerintem a csere qb-k között a legjobb. adjanak helyette egy LB-t (semmit nem tudok a colts D-ről...)vittore
Énpedig azt nem, hogy miért nem próbálnak Palmerért menni. De lehet úgy fogják fel, hogy jövőre majd csak jó lesz Manning nyaka, idén meg legalább jó helyen tudnak majd draftolni, és tuti, hogy nem irányítót fognak, mert akkor mit kezdenének Payton óriás szerződésével...

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Azert azota visszajott az onbizalma, es ezt nem csak mi talajuk ki. Amikor neha palyara lepett, mert mar nem volt ertelme Eli egeszseget kockaztatni, akkor nalunk mindig normalis teljesitmenyt nyujtott. Nem lesz mar franchise QB, de azert a 666 sincsen a fejere tetovalva.

Ja, es valamiert eroteljesen tartok a meccstol. Ha a pass rush mukodik, akkor van eselyunk, de ha nem, akkor Bradford SJ nelkul is kepes lehet kicsontozni minket. Ne legyen igazam, csinaljunk 6-7 sacket, szerezzunk par INT-et, de ne dobjunk egyet sem meg a hasonlok!lotus86
Tudom, nem akartam szítani feleslegesen, csak eszembe jutott 😊 mondjuk Sorgit sem kellett volna kivágni, hol van ő, mikor szükség lenne reá? 😊JSanyo
Igazabol o is Manning....

http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Jim_Sorgi itt a bizonyitek!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Azert azota visszajott az onbizalma, es ezt nem csak mi talajuk ki. Amikor neha palyara lepett, mert mar nem volt ertelme Eli egeszseget kockaztatni, akkor nalunk mindig normalis teljesitmenyt nyujtott. Nem lesz mar franchise QB, de azert a 666 sincsen a fejere tetovalva.

Ja, es valamiert eroteljesen tartok a meccstol. Ha a pass rush mukodik, akkor van eselyunk, de ha nem, akkor Bradford SJ nelkul is kepes lehet kicsontozni minket. Ne legyen igazam, csinaljunk 6-7 sacket, szerezzunk par INT-et, de ne dobjunk egyet sem meg a hasonlok!lotus86
Tudom, nem akartam szítani feleslegesen, csak eszembe jutott 😊 mondjuk Sorgit sem kellett volna kivágni, hol van ő, mikor szükség lenne reá? 😊

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
mivel a coltsnál már Favret akarják hívogatni, nem értem miért nem próbálják elvinni Carr-t, szerintem a csere qb-k között a legjobb. adjanak helyette egy LB-t (semmit nem tudok a colts D-ről...)vittore
hadd idézzek a régi fórumról 😀
Peppers DB#43 írta:

Cards_fan írta:

az eheti Vinnynél Carr is jobb lett volna.Weinke helyett meg hozzátok Aaron Brooks-ot.

Carr 😂 😂 ne viccelj 😂 Carrnál csak a hurrikán lehet rosszabb 😂 Meg az AIDS 😊JSanyo
Azert azota visszajott az onbizalma, es ezt nem csak mi talajuk ki. Amikor neha palyara lepett, mert mar nem volt ertelme Eli egeszseget kockaztatni, akkor nalunk mindig normalis teljesitmenyt nyujtott. Nem lesz mar franchise QB, de azert a 666 sincsen a fejere tetovalva.

Ja, es valamiert eroteljesen tartok a meccstol. Ha a pass rush mukodik, akkor van eselyunk, de ha nem, akkor Bradford SJ nelkul is kepes lehet kicsontozni minket. Ne legyen igazam, csinaljunk 6-7 sacket, szerezzunk par INT-et, de ne dobjunk egyet sem meg a hasonlok!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
mivel a coltsnál már Favret akarják hívogatni, nem értem miért nem próbálják elvinni Carr-t, szerintem a csere qb-k között a legjobb. adjanak helyette egy LB-t (semmit nem tudok a colts D-ről...)vittore
hadd idézzek a régi fórumról 😀
Peppers DB#43 írta:

Cards_fan írta:

az eheti Vinnynél Carr is jobb lett volna.Weinke helyett meg hozzátok Aaron Brooks-ot.

Carr 😂 😂 ne viccelj 😂 Carrnál csak a hurrikán lehet rosszabb 😂 Meg az AIDS 😊

több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
mivel a coltsnál már Favret akarják hívogatni, nem értem miért nem próbálják elvinni Carr-t, szerintem a csere qb-k között a legjobb. adjanak helyette egy LB-t (semmit nem tudok a colts D-ről...)
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. A) Több, mint 6 ponttal nyerünk
2. D) 26-30
3. C) 21-25
4. A) Igen
5. C) 2
6. B) 2-3
7. B) Bradford
8. B) 75-110 yard
9. A) Manningham
10. C)2
11. A) JPP
12. B) Webster
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. B
2. B
3. B
4. B
5. C
6. B
7. B
8. B
9. A
10. B
11. A
12. D


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
überfos mecset várok, de azért kikaparjuk a gesztenyét és végre összeállunk!
Egy kis "Minden héten háború" + szakdolgozat írással rá is hangolódók a meccsre :cool:
1. A)
2. C)
3. B)
4. A)
5. C)
6. B)
7. C)
8. C)
9. A)
10.B)
11.A)
12.D)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Bradshaw-tól ilyen meccset vártok?mascherano
Jó kérdés.. elég bizonytalan az egész támadójáték úgy ahogy van. Ráadásul azért Gilbride elég komoly támadásokat kapott kint is azzal kapcsolatban, h miért nem használjuk többet Jacobsot. Mindenesetre, ha a védelem -Tuck-kal a soraiban - tudja hozni (a legalább is általam elvárt) domináns játékot akkor sok futás várható a részünkről sztem.
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Bradshaw-tól ilyen meccset vártok?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Rossz érzésem van a mai meccsel kapcsolatban.
Nemcsak egy számomra nagyon szimpatikus csapattal játszunk, de ráadásul jelen állapotunkhoz mérve szerintem erőssel is.

S-Jax tippre szerintem nem fog játszani, és ha ez így lesz az könnyen meccset eldöntő lesz.

Ettől függetlenül szoros meccset várok.

Utóbbi napok eseményére reagálva:

Stockley: Nincs bajom vele, de ő már nagyon veteránnak számít, nem tudom mennyit fog tudni hozzátenni a játékhoz. Az sose jó jel kívülről nézve egy csapat szempontjából, ha ilyen játékost kell év közben leigazolni.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.B
2.C
3.C
4.A
5.C
6.B
7.A
8.A
9.A
10.B
11.A
12.D
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
1. B
2. A
3. A
4. B
5. B
6. B
7. A
8. A
9. A
10. A
11. E
12. D


Jó szar meccset vizionálok semleges néző szempontjából.
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:
1. A
2. D
3. A
4. B
5. C
6. B
7. B
8. A
9. E
10. B
11. A
12. D
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Milyen jó, hogy hétfőn játszunk, mert így nem maradok le a tippjátékról!

1. A
2. C
3. A
4. B
5. A
6. B
7. B
8. B
9. A
10. A
11. D
12. D




több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
1. A
2. D
3. B
4. A
5. C
6. C
7. B
8. B
9. A
10. D
11. B
12. D
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Én a jövő vasárnapi 7-es kezdésű sasok elleni derbiben benne lennék, még úgyis, hogy a tavalyi hasonló nem sikerült a csapat szempontjából vmi fényesen. ESPN adja? Ha igen, akkor vmi sportkocsma jöhet szóba, ha csak stream, akkor vkinek a kecója.G-men
a jövő hét jó lenne nekem is !( azon a meccsen úgyis csak kellemes csalódás érhet... 😉 )
ESPN adja így lehetne kocsma is!
a múltkori a lehúzás miatt nem lett szimpatikus
ha valaki tud jó kis helyet légyszives ajánlja !

és aki tud jöjjön!!yooker
adom.hu!
remélem amúgy Budapestről beszélünk!!!
szerk.: szívesen szétnézek hova tudnánk menni, csak kellene, hogy hányan
(lotus csak neked megbocsájtjuk, ha nem tartasz velünk) 😀csebi
Köszi, ha utánanézel.

Én igazából budai helyeket ismerek inkább, meg a klasszikus Dohány utcai Champs pub-ot. A tavaly helyszín nekem is felejtős főleg az emlékek miatt. Mindenképpen máshol kell nézzük. (meg haveromékat át is verték az SB-vel: egész szezonban vasárnap esténként 10-15 fővel bérelték a galériát este 7-től hajnalig, amikor rajtuk kívül a kutya se volt, SB-re is mondták, hogy okés minden, erre pár nappal előtte közölték, hogy kiadták az egész helyet vmi társaságnak, tipikus rövidlátó magyar vendéglátós hozzáállás: idén már nem is mennek oda...)

Szólj, ha vannak ötleteid a helyekre, aztán megszavazzuk a lakhelyek szerinti legkisebb közös többszöröst!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
annyira örülök hogy a skins és a cowgirls is éppen hozta a meccseit 😊 amíg Tuck és Osi betegeskedig addig viszont biztató, hogy a frisco-i ás atlantai kollegák segítenek az nfc east irányítók amortizálásában
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tuck és Nicks játéka egyelőre questionable a Rams ellen, de nagy valószínűséggel mindketten játszanak majd. Osi visszatérését pedig a jövő heti Eagles elleni meccsre prognosztizálják. Jó lenne, ha ott mindenki játékra alkalmas lenne, mert egy (bravúr)győzelemmel vissza lehetne hozni a Redskins elleni vereségből fakadó hátrányt. Persze először verjük le a Rams-t, ez mindenképpen kötelező győzelem kategória sérülések ide vagy oda.Szesze
Az a baj h ezt mondtuk a Redskins meccsre is. Remélem most sikerül!Szsziszka
Ti lehet, h azt mondtátok, de én nem 😊 Amikor kiderült, h Tuck sérült akkor be is írtam, h innentől nem mi vagyunk az esélyesek. Most is azért vagyok egyértelműen bizakodó, mert úgy néz ki játszani fog.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1.A)
2. C)
3. B)
4. A)
5. C)
6. B)
7. C)
8. A)
9. D)
10. A)
11. A)
12. D)

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? C
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A
4. Manningnek 90 feletti lesz a QB Rating? A
5. Hány futott TD-nk lesz? B
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? C
7. Ki dob először INT-t a meccsen? C
8. Hány yardot fut ellenünk a Rams összesen? B
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A
10. Mennyi 30/15-yardnál hosszabb kickoff/punt-returnünk lesz ? B
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) D - ezt átírom meccs előtt ha Tuck OUT lesz
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C