New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Kiwi mit művelt OLB-ben? Fewell rendszerében a zónázás lenne a lényeg, és ahhoz Kiwi gyenge... Egyszerűen nem tud ő sem zónázni, felejtsük már el... Sokkal többször mehetett volna fal széléről térdelésből qb-t támadni... egy alkalomra sem emlékszem, amikor őt küldtük!

Rosst amúgy úgy hoztuk ide, hogy kiemelték draftnál, hogy zónázásban jó, erre ő meg kb végig embert fog...
Rolle büntije szerintetek az volt? Nekem nem tűnt annak és azóta az 5. visszajátszás is azt bizonyítja... (lehet én vagyok elfogult)csebi
Kiwi zonazni tenyleg nem tud, de legalabb nincsen gondja a szerelesekkel. Mindegy, nem akarok vitatkozni, mert egyetertek veled. O nem megoldas, es millioszor hasznosabb lett volna, ha o jatszott volna Tollefson helyen. Remelem Coughlinek is rajonnek erre. (Mert ha Osi nem ter eszhez, akkor az esetleg felepult Tuck es JPP meg szinten keves, kell egy 3. ember, hogy lehessen oket rotalni.)

Ross hig fos volt, ha osszeall, akkor max. lehet szar.

Nem csak te vagy elfogult, szerintem sem volt buntetest ero. Ha midenaron gecizni akar valaki, akkor be lehet dobni, de maradjunk annyiban, hogy van olyan csapat, akinek ezt meg idegenben sem fujjak be. Mellesleg ha ez zaszlo volt, akkor az utolso Skins TD elotti giga holding JPP-n minimum helyszini tarkoloves.

Mindegy, sejtheto volt, hogy nem lesz ez a szezon diadalmenet, most mar biztosak lehetunk benne. A Skins jobb volt, megkaptak a hazai palyat, de ha tenyleg komolyan gondoltuk a PO-t meg a hasonlokat, akkor meg a hazai palyanak sem szabadott volna szamitania.
A Rams sem volt tul szerencses, naluk is sok a serult, szoval oket tenyleg meg kellene verni!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Henne majd mindenkit szétpasszol 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Miami?
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
bonyolultabbnak tűnnek most az nfc erőviszonyok

az afc-ben meglepne, ha nem a texans, west bajnok, ravens, steelers, miami,pats,jets 7-esből jönne össze a 6 PO

az nfc-ben lehetnek POban rég látott csapatok is befutók
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Jacobs-ot sztem is sokkal többet kéne használni, teljesen érthetetlen a mellőzése.
Kiwi egyáltalán nem volt rossz ezen a meccsen. DE-ként jobb, de ott normális esetben így is nagyon erősek vagyunk, más kérdés h erre a meccsre nem lett volna hülyeség ott játszatni, de végül is érthető, h nem akartak megint ezzel keverni, főleg h OLB-be se lett volna helyette kit betenni. Lehet elemezgetni, meg az edzőket szídni, de ha a fél csapat lesérül akkor azért tényleg nehéz.. ez alapján a meccs alapján sztem felesleges a védőjátékunkat elemezni, pass-rush-sal teljesen más lesz minden, ugrásszerűen fel fog javulni a back7 is, ebben biztos vagyok, csak jöjjön vissza Tuck! Ennek a csapatnak ő a legfontosabb láncszeme, Eli-nál is meghatározóbb a csapat számára, h játszik-e vagy sem. JPP így is írtó jó, de ha Tuck lesz a másik oldalon (és még Osi is bejön a képbe) akkor azért OL legyen a talpán aki megfogja ezt a triót.
Az offense viszont sztem nagyjából ilyen lesz, mint ezen a meccsen sajna, legalább is én nem várok nagy javulást itt. Biztos lesz egy-két jobb meccsük, de alapjában véve döcögni fog a szekér végig. Abban bízom, h a szezon második felére jobban összeáll az OL és azzal sikerül előrelépni majd támadásban is, addig viszont szenvedős lesz az O.Szesze
Én is így látom. Jó lenne ha még többet futnánk. A Philly ellen kelleni fog, mert nem tvalami erősek futás ellen. Szerintem is javulni fog az OL fokozatosan. Viszont a schedule miatt, főleg a második etap brutális erőssége miatt nem hiszem, hogy annyit javulunk, hogy a GB, NO, NE, PHI daráló ellen a megtizedelt csapattal fel fogjuk tudni venni a versenyt.

Bár még csak egy forduló volt, de az látszik, hogy az ellenfeleink, nem gyengültek, hanem inkább erősödtek, főleg a Dallas, meg a Skins. Mi viszont szerintem gyengültünk, főleg az ofense vonatkozásában. Nehéz lesz jó eredményeket elérni, nagyot kell javulni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jacobs-ot sztem is sokkal többet kéne használni, teljesen érthetetlen a mellőzése.
Kiwi egyáltalán nem volt rossz ezen a meccsen. DE-ként jobb, de ott normális esetben így is nagyon erősek vagyunk, más kérdés h erre a meccsre nem lett volna hülyeség ott játszatni, de végül is érthető, h nem akartak megint ezzel keverni, főleg h OLB-be se lett volna helyette kit betenni. Lehet elemezgetni, meg az edzőket szídni, de ha a fél csapat lesérül akkor azért tényleg nehéz.. ez alapján a meccs alapján sztem felesleges a védőjátékunkat elemezni, pass-rush-sal teljesen más lesz minden, ugrásszerűen fel fog javulni a back7 is, ebben biztos vagyok, csak jöjjön vissza Tuck! Ennek a csapatnak ő a legfontosabb láncszeme, Eli-nál is meghatározóbb a csapat számára, h játszik-e vagy sem. JPP így is írtó jó, de ha Tuck lesz a másik oldalon (és még Osi is bejön a képbe) akkor azért OL legyen a talpán aki megfogja ezt a triót.
Az offense viszont sztem nagyjából ilyen lesz, mint ezen a meccsen sajna, legalább is én nem várok nagy javulást itt. Biztos lesz egy-két jobb meccsük, de alapjában véve döcögni fog a szekér végig. Abban bízom, h a szezon második felére jobban összeáll az OL és azzal sikerül előrelépni majd támadásban is, addig viszont szenvedős lesz az O.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
asszem jövőhéten mi játsszuk az Injury Bowl-t a Ramssal 😀vittore
Steven Jackson majdnem biztos, hogy nem játszik náluk, ezt csak a fantasym miatt bánom, amúgy lájk. Elég szép volt a sasok elleni TD futása!G-men
Lehet, hogy hülyén hangzik, de szerintem ez nem feltétlen jó nekünk. Azért, mert ez Skins ellen ami működött, az a futásvédekezés volt és sanszos, hogy így a Rams többet fog passzolni, és Bradford, akármennyire is csak másodéves, messze sokkal jobb QB, mint Rexy. Tehát szurkoljunk Tuckért, mert nyomás nélkül szopó lehet ez a meccs is.

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hy skacok!

végeredmény:
1. C)
2. A)
3. D)
4. B)
5. C)
6. C)
7. A)
8. B)
9. B)
10. B)
11. A)
12. D)

"Pontverseny állása":
rattlensk (aki újra Giants fan):6 pont
Kristof: 5 pont
yooker: 5 pont
balu10: 5 pont
salander: 5 pont
Forti : 4 pont
Lance: 4 pont
ironroy: 3 pont 😂
Chevy: 2 pont

(ha valami nem klappol a pontozásban szóljatok)
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Üdvözlet minden Giants szurkolónak! Esetleg van még valaki, aki emlékszik a teljesen laikus fanra, aki a tavalyi szezon második felében jelentkezett be. Visszajöttem, természetesen továbbra is Óriás szurkolóként. Az első meccs ugyan nagyon nem jött össze, de akkor is: Hajrá Giants!iason
Üdv! és Örülök hogy téged legalább nem vesztett el a csapat
mint Éront....
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
asszem jövőhéten mi játsszuk az Injury Bowl-t a Ramssal 😀vittore
Steven Jackson majdnem biztos, hogy nem játszik náluk, ezt csak a fantasym miatt bánom, amúgy lájk. Elég szép volt a sasok elleni TD futása!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Kiwi mit művelt OLB-ben? Fewell rendszerében a zónázás lenne a lényeg, és ahhoz Kiwi gyenge... Egyszerűen nem tud ő sem zónázni, felejtsük már el... Sokkal többször mehetett volna fal széléről térdelésből qb-t támadni... egy alkalomra sem emlékszem, amikor őt küldtük!

Rosst amúgy úgy hoztuk ide, hogy kiemelték draftnál, hogy zónázásban jó, erre ő meg kb végig embert fog...
Rolle büntije szerintetek az volt? Nekem nem tűnt annak és azóta az 5. visszajátszás is azt bizonyítja... (lehet én vagyok elfogult)csebi
Sztem jogos volt, hátulról érkezett a fekvő/eldőlő emberre sisakkal sisaknak. Az más kérdés h lehet nem így akarta. Rá akart esni még a biztonság kedvéért (nehogy túl jól érezze magát), az tuti, de lehet nem fejjel fejre képzelte el...így sikerült.Szsziszka
sztem nem ennyire egyértelmű...
ad1: nem eldőlő ember volt, hanem magát görgető, hogy meg legyen a 1st...
ad 2: a görgetés miatt adódott, hogy a feje eltalálta a fejét, visszajátszásból látszik, hogy előbb vállal ütközi le, és fejjel el sem találná, ha nem görgetné magát tovább a redskins játékos...csebi
Inkább az a gond, hogy neki semmit sem kellett volna csinálnia, mert jött a cb-nk az elkapóval szemben (már nem tom ki CW vagy AR, de mindegy is), és a lassításokon az is látszik, hogy előbb oda is ér, mint Rolle. Haver, akivel néztük, meg is jegyezte, hogy csak meg kellett volna érintenie, már az halottá tette volna a playt, mivel földön volt. Szerintem még az sem kellett volna, mert szemből a cornerünk megcsinálta volna a tackle-t, és ezt Rolle-nak is látnia kellett. ÉN erre írtam a meccselemzésemben kicsit túlozva, hogy megint vesztettünk egy hülye szabálytalanság miatt egy meccset...
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Üdvözlet minden Giants szurkolónak! Esetleg van még valaki, aki emlékszik a teljesen laikus fanra, aki a tavalyi szezon második felében jelentkezett be. Visszajöttem, természetesen továbbra is Óriás szurkolóként. Az első meccs ugyan nagyon nem jött össze, de akkor is: Hajrá Giants!iason
Üdv ismét!

Közösen reméljük: ennél csak jobb jöhet a 2. héten.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 637 — Lucas Scott
Kiwi mit művelt OLB-ben? Fewell rendszerében a zónázás lenne a lényeg, és ahhoz Kiwi gyenge... Egyszerűen nem tud ő sem zónázni, felejtsük már el... Sokkal többször mehetett volna fal széléről térdelésből qb-t támadni... egy alkalomra sem emlékszem, amikor őt küldtük!

Rosst amúgy úgy hoztuk ide, hogy kiemelték draftnál, hogy zónázásban jó, erre ő meg kb végig embert fog...
Rolle büntije szerintetek az volt? Nekem nem tűnt annak és azóta az 5. visszajátszás is azt bizonyítja... (lehet én vagyok elfogult)csebi
Sztem jogos volt, hátulról érkezett a fekvő/eldőlő emberre sisakkal sisaknak. Az más kérdés h lehet nem így akarta. Rá akart esni még a biztonság kedvéért (nehogy túl jól érezze magát), az tuti, de lehet nem fejjel fejre képzelte el...így sikerült.Szsziszka
sztem nem ennyire egyértelmű...
ad1: nem eldőlő ember volt, hanem magát görgető, hogy meg legyen a 1st...
ad 2: a görgetés miatt adódott, hogy a feje eltalálta a fejét, visszajátszásból látszik, hogy előbb vállal ütközi le, és fejjel el sem találná, ha nem görgetné magát tovább a redskins játékos...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Kiwi mit művelt OLB-ben? Fewell rendszerében a zónázás lenne a lényeg, és ahhoz Kiwi gyenge... Egyszerűen nem tud ő sem zónázni, felejtsük már el... Sokkal többször mehetett volna fal széléről térdelésből qb-t támadni... egy alkalomra sem emlékszem, amikor őt küldtük!

Rosst amúgy úgy hoztuk ide, hogy kiemelték draftnál, hogy zónázásban jó, erre ő meg kb végig embert fog...
Rolle büntije szerintetek az volt? Nekem nem tűnt annak és azóta az 5. visszajátszás is azt bizonyítja... (lehet én vagyok elfogult)csebi
Sztem jogos volt, hátulról érkezett a fekvő/eldőlő emberre sisakkal sisaknak. Az más kérdés h lehet nem így akarta. Rá akart esni még a biztonság kedvéért (nehogy túl jól érezze magát), az tuti, de lehet nem fejjel fejre képzelte el...így sikerült.
több mint 13 éve
iason New York Giants 58
Üdvözlet minden Giants szurkolónak! Esetleg van még valaki, aki emlékszik a teljesen laikus fanra, aki a tavalyi szezon második felében jelentkezett be. Visszajöttem, természetesen továbbra is Óriás szurkolóként. Az első meccs ugyan nagyon nem jött össze, de akkor is: Hajrá Giants!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 637 — Lucas Scott
Kiwi mit művelt OLB-ben? Fewell rendszerében a zónázás lenne a lényeg, és ahhoz Kiwi gyenge... Egyszerűen nem tud ő sem zónázni, felejtsük már el... Sokkal többször mehetett volna fal széléről térdelésből qb-t támadni... egy alkalomra sem emlékszem, amikor őt küldtük!

Rosst amúgy úgy hoztuk ide, hogy kiemelték draftnál, hogy zónázásban jó, erre ő meg kb végig embert fog...
Rolle büntije szerintetek az volt? Nekem nem tűnt annak és azóta az 5. visszajátszás is azt bizonyítja... (lehet én vagyok elfogult)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Azt viszont remélem hogy az év után az edzői stábot, úgy ahogy van kirúgják, mert ennyi tehetséggel, ilyen futókkal, irányítóval, klasszis elkapóval, liga legjobb közeli DE párossal(lassan trióval) is nagy szarban vagyunk néha.ryan7
Ezt nagy mértékben támogatom én is, de sajna nem lesz így...balu10
ha jól tudom kapott az öreg még 1 évet plusszban , amit nagy valószínűséggel
végig fog nyomni Kevin G-vel együtt hacsak nem lesz Waterloo ez az év ...
😕

inkább neveznék ki örökös challenge coordinátornak...
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sztem Jacobs király!
A termetéhez képest gyors, nyilván nem lesz olyan fürge soha mint Bradshaw, dehát erről szól egy power back. És nagy játékokra is képes, nem csak "rövid" szitukban használható. A baj az h még rövidben sem használjuk! Több carryt kéne kapnia.
Mondom mindezt úgy, h nagyon bírom Bradshawt, most is bíztatóan mozgott, robbanékonynak tűnt...nem ő tehet róla, h 3. és 1 -nél nem Jacobsot küldik pályára.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Paysinger Boley cseréje de mivel Goff hiányában Boley hívja a playeket, nem hiszem hogy túl gyakran felküldik.

Jacobs meg hiába annyi font amennyi a "kiengedett kézifékes kamionnak" is idő kell amíg nekilendül. Ez nem nagyon van meg harmadik / negyedik és kevésnél. (Annál a playnél a FB blokk volt most szarul kitalálva.) Ettől még lehetne őt romboltatni az elején, de nem azért mert most neki jó a YpCje (az nálunk mindig a második backnek jobb).
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Fewell rendszere nem rossz, ha van hozza anyag. Nalunk a fel deff a korhazban, a meglevok meg nem alkalmasak. Rolle irdatlan penzeket keres, es ot mint labdavadasz S hoztuk, erre segghulye a coverhez, hentelni meg ott van Kenny. (O azert ennel joval tobb, de nalunk az ove a hitman szerepe.)
Kiwi nem olyan rosz OLB, de ezen a meccsen pont, hogy DE-t kellett volna jatszania. Tollefson egy szimpatikus alak, szivet lelket kiteszi a palyara, de nem tobb hasznos cserenel (Ha nincsen mas, inkabb jatszon o, mint egy nyafogo diva, de jelen esetben talan lett volna jobb alternativa.). LB sor meg van love, meg mindig Boley az egyetlen ertelmes ember, de erre lehetett szamitani.
Amugy mi van Paysingerrel? Egesz TC meg pre alatt szopkodtak agyba fobe, most meg a Pats elleni 3 sacken kivul semmit sem mutato Williams tobbet volt palyan.
Azert ez igy egyutt eleg gyangus.

O falban en azert meg bizok, nekik elesben is ossze kell szokni. Mackie hihetetlenul elrontotta a cut blokkot Kerriganen, ezert lett Int. (Persze Kerrigan eszmeletlen jol csinalta, max. respect neki)
A futasokat meg mindig nem ertem. Offsesonban Coughlin azt magyarazta, hogy Jacobsnak tobbet kell futnia, erre meg egesz meccsen szinte nem is hasznalta. En tudom, hogy Bradshaw jo, elemi erovel jatszik, de o nem 265 font, es ha megszakad, akkor sem lesz olyan kaliberu power back, mint Jacobs.
Eli teljesen elveszettnek tunt, Nicksen kivul kb. Ballard volt ertekelheto celpont.....igy azert nehez, plane ha sokszor az eletedert kell futnod. Ettol fuggetlenul o a franchise QB, az a dolga, hogy megoldja az ilyen problemakat. Nem jott neki ossze, szoval tole is fejlodest varok.
Manningham kivett egy szabadnapot, Cruz toketlenkedett, Hixonra most igy hirtelen nem emlekszem, szoval o valoszinu nem csinalt semmi rosszat. (Azert vicces, hogy ez mar pozitivum tud lenni.)

Ja, es Hynoski kaphatna tobb labdat, mint elkapo. A srac nem teljesen fakezu, jelenthetne biztos checkdown celpontot Eli szamara. (Azert egy -3 yardos passz jobb, mint egy -8 yardos sack, vagy egy int.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
asszem jövőhéten mi játsszuk az Injury Bowl-t a Ramssal 😀
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hogy indult a meccs? Cruz elejtett egy sima labdát... Többé Eli nem is nézett felé...
Vicc, hogy Williams megúszta a meccset egyetlen holding bünti nélkül is... (nem csak a TDre gondolok, mert az már csak hab volt a tortán, hanem amit végig produkált, vhogy a bírók az LT-RE párharcot nem követték szemmel, ami ha vezetőbíró lennék, ki is rúgnám a bírókat egyből...)
Rolle meg hihetetlen elemi hibákat vétett passz ellen, bejön középre zónázni és két kézzel fogja Greg Jonest, miközben a flatben (ahol neki kellene lennie) van egy elkapás és 10+ yardos haladás... nem egyszer elrontja a zónát... mintha idén jött volna UDFA-ként, és nem tudná a playbookot... leszarom, hogy futás ellen jó, és sok takle, erre Sash is képes lenne
Ha még egyszer meglátok 3 DL-s felállást kikapcsolom azonnal a tv-t. Hihetetlenül szarok voltunk akkor, Grant csak szemlélőként volt a pályán, felesleges ezért behozni, arról nem is beszélek, hogy Kiwanuka OLB-ben SZAR. Nem tudom miért kellett hátradobni (emlékezzünk nem a Sintim sérülés miatt tettük hátra) tavaly DE-ben Pro Bowl szinten játszott, vasárnap meg láthattuk mit tud OLB-ben, kb semmit, ha blitzre is küldtük nem ért oda...
Offense: fos. Megy a futás, de a passz nem, mit hívunk Gilbride? Passzt. Eli az INTről nem tehetett, de amúgy szar volt... homályok stb
Spec team meg vicc... Weatherford sztem nem puntolt jobban, mint Dodge, de ez már csak szvszcsebi
A futás ment az elején, amikor még a passz blokk is ment aztán meg az egész döglődött. Diehl nem bírta a double teamet [itt dícsérjük meg Cofieldet aki statban nem sokat csinált a meccsen, de kiszedte Baast 1-1-ben], McK-t meg szó szerint szétalázták. Az a baj, hogy Killdrive rohadt kiszámítható, ha én meg tudom mondani hogy mikor fogunk shotgunból futni, akkor az ellenfél DC-je is valószínűleg.

Kiwanukával nem volt baj OLB-ben, sőt kifejezett előrelépés volt a tavalyi fergeteges SAM (nem-)teljesítményekhez képest (bár a leapadt DE állomány miatt lehet hogy pont most nem ezt kellett volna játszania), de a 3 DL-es felállás az hülyeség tényleg. De továbbra is: Fewell igazán szabhatta volna a csapatra a rendszerét, így egy év után... SENKI nem tud zónázni a secondaryban (a héten is egyedül KP csinálta valamennyire jól) akkor meg minek? Ennél a 3 emberes DL + zónázásnál még Sexy Rexy is oda passzol akihez akar ha nincs blitz mellé. Webster a statjai alapján top5 press CB, akkor mi a szarért nem azt csinálja?
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
hogy Kiwanuka OLB-ben SZAR. Nem tudom miért kellett hátradobni (emlékezzünk nem a Sintim sérülés miatt tettük hátra) tavaly DE-ben Pro Bowl szinten játszott, vasárnap meg láthattuk mit tud OLB-ben, kb semmit, ha blitzre is küldtük nem ért oda...csebi
SZVSZ változtatás mindenféleképpen kellene, mert egy Rexy szétdobált minket. Pl egy olyan, hogy Kiwi vissza DE-be és rotálnak JPP-vel meg Tuckal, Kawika Michell-t leigazoljuk OLB-be vagy valamelyik újonc, és egy újonc MLB. És a 3 falas felállás blitz hívás nélkül meg tényleg egy vicc volt.

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 637 — Lucas Scott
Hogy indult a meccs? Cruz elejtett egy sima labdát... Többé Eli nem is nézett felé...
Vicc, hogy Williams megúszta a meccset egyetlen holding bünti nélkül is... (nem csak a TDre gondolok, mert az már csak hab volt a tortán, hanem amit végig produkált, vhogy a bírók az LT-RE párharcot nem követték szemmel, ami ha vezetőbíró lennék, ki is rúgnám a bírókat egyből...)
Rolle meg hihetetlen elemi hibákat vétett passz ellen, bejön középre zónázni és két kézzel fogja Greg Jonest, miközben a flatben (ahol neki kellene lennie) van egy elkapás és 10+ yardos haladás... nem egyszer elrontja a zónát... mintha idén jött volna UDFA-ként, és nem tudná a playbookot... leszarom, hogy futás ellen jó, és sok takle, erre Sash is képes lenne
Ha még egyszer meglátok 3 DL-s felállást kikapcsolom azonnal a tv-t. Hihetetlenül szarok voltunk akkor, Grant csak szemlélőként volt a pályán, felesleges ezért behozni, arról nem is beszélek, hogy Kiwanuka OLB-ben SZAR. Nem tudom miért kellett hátradobni (emlékezzünk nem a Sintim sérülés miatt tettük hátra) tavaly DE-ben Pro Bowl szinten játszott, vasárnap meg láthattuk mit tud OLB-ben, kb semmit, ha blitzre is küldtük nem ért oda...
Offense: fos. Megy a futás, de a passz nem, mit hívunk Gilbride? Passzt. Eli az INTről nem tehetett, de amúgy szar volt... homályok stb
Spec team meg vicc... Weatherford sztem nem puntolt jobban, mint Dodge, de ez már csak szvsz

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Annyira nem akartam Plaxet, de simán jó lenne! Van két elkapónk, és kb ennyi...Smith szvsz nagyobb érvágás mint ahogy gondoltuk, Boss-t talán Ballard tudja helyettesíteni egy elfogadható színvonalon. Cappel bizony nem ártana "varázsolni" valamit, FA-ról nagyon nem tudtunk hozni senkit sem és az ilyenek mint Webster meg keresnek egy csomót. Habár ahogy nézem (katt) fogunk még szenvedni jó pár ember fizetésével jövőre :/Asbee
Nem akarom temetni magunk, de ha iden nagyot szivunk akkor serulesekre mutogatas ide vagy oda lesznek szemelyi konzekvenciak. Coughlin (hiaba adtak neki meg egy eves szerzodest hogy ne legyen iden bena kacsa), Killdrive, Quinn... Ha meg oket kisoprik akkor a rendet vagnak majd a jatekosok kozott is.