New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. A)
2. E)
3. A)
4. B)
5. D)
6. B)
7. B)
8. B)
9. D)
10.C)
11.A)
12. B)
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:
1. A
2. C
3. A
4. A
5. C
6. B
7. B
8. B
9. B
10. C
11. A
12. C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. A
2. D
3. B
4. B
5. C
6. B
7. B
8. B
9. B
10. D
11. A
12. A
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Íme a Redskins elleni kérdések:
1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 6 ponttal nyerünk B) Nyerünk, 0-6 ponttal, C) Kikapunk (+döntetlen)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? A) 0-15 B) 16-20 C) 21-25 D) 26-30 E) 31+
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) 0-15 B) 16-20 C) 21-25 D) 26-30 E) 31+
4. Jacobsnak vagy AB-nak lesz több futott yardja? A) Jacobs B) Bradshaw
5. Hány futott TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3+
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? A) 0-1 B) 2-3 C) 4-5 D) 6+
7. ( EZ GONOSZ) Eli vagy Rexy dob először INTet a meccsen? A) Eli B) Rexy C) egyik sem
8. Hány yardot fut ellenünk a Skins összesen? A)0-60 yard B) 60-100 yard C) +100 yard
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja? A) Beckum B) Ballard C) Pasco D) egyiknek sem lesz
10. Mennyi 30/15- yardnál hosszabb kickoff/punt-return lesz ? A)0 B)1 C)2 D)3+
11. Ki szerez több pontot? ( sack 3 pont, solo 1 pont, assist fél pont) A) JPP B) Kiwanuka C) Boley D) Tuck
12. Kinek lesz a legtöbb tackle-je? (solo 1, assist fél pont) A) Ross B) Webster C) Rolle D)Phillips

ha netán kevesen töltjük ki, akkor legfeljebb nem számoljuk bele ezt az első fordulót!
szerk. kicsit pontosítottam a 11. kérdésnél
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Steve Smith aktív... érdekes... az egészségügy nem csak idehaza szar, hanem New Yorkban is...ironroy
igaz, hogy csak kínomban, de ezen rohadt nagyot röhögtem 😂
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
akkor összeállítok gyorsban egy kérdéssort, a Steelers-Ravens zúzáson gondolkodtam, de inkább felmérem az ellenfeleket a Rams-Eagles meccsen 😊
Steve Smith aktív... érdekes... az egészségügy nem csak idehaza szar, hanem New Yorkban is...
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Szerintem is legyen.
Amúgy a meccsünkig ti mit néztek? Én Spangli miatt az Eagles-Rams meccsre gondoltam, valamint a Lions-Bucsra.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
LEGYEN!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Srácok/főleg Szesze 😊
Idén is lesz tippjáték? mert még nem késő, akár összedobok én is ma estére egy gyors kérdéssort!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Talán az egyik kulcs lehet, hogy Beatty mennyire fogja meg Orakpo-t. Ezen sokat szívhatunk...A másik a DL, ha Tuck játszani tud, akkor DE-ben nagy probléma nem lesz, remélem JPP már most belecsap a közepébe :cool: DT poszt talán kicsit karcsú Austin sérülése miatt, Canty oké, Joseph meg majd kiderül.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha nem a Giantsnak drukkoknék, azt mondanám QB Elizabeth, a RB "Előember Jacobs" és Coach Mengele 😀
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
félig egyetértek amúgy a fikázókkal: Coughlin, fej alapján Ernst Röhm, aki azt végez ki, akit a főnöke mond neki 😀)

Eli Manning fiútól meg senki ne várja hogy meglátogatja Plax Burrest. ha jól nézem, ő egy déli figura, ahol még 50 éve is nagy erőkkel diszkriminálták a feketéket (miközben már 100 éve fikázták a Monarchiát, hogy elnyomja a kisebbségeket, muhaha, primitív képmutatók)vittore
Szerintem világcsúcs! 😊 Két mondatban, hogy a'szondja: buzi náci bérgyilkos, fajgyűlölő rasszista. Mi lenne, ha nem nekik szurkolnál? 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
félig egyetértek amúgy a fikázókkal: Coughlin, fej alapján Ernst Röhm, aki azt végez ki, akit a főnöke mond neki 😀)

Eli Manning fiútól meg senki ne várja hogy meglátogatja Plax Burrest. ha jól nézem, ő egy déli figura, ahol még 50 éve is nagy erőkkel diszkriminálták a feketéket (miközben már 100 éve fikázták a Monarchiát, hogy elnyomja a kisebbségeket, muhaha, primitív képmutatók)
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
vicces hogy Plax fikázza Eli-t és Káflint

utoljára Tiki Barber csinált ilyet, és csak azért, hogy érezze szarul magát, a Giants megnyerte az SB-tvittore
Es akkor is kb. ilyen lerongyolodott csapattal. 😀 Remelem a profeta szol beloled!


Viszont ez mar nem az elso, hogy egy volt jatekos fikazza a csapatot es Couglint, amiben persz benne van a sertettseg is stb, de azert nem zorog a haraszt...


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
vicces hogy Plax fikázza Eli-t és Káflint

utoljára Tiki Barber csinált ilyet, és csak azért, hogy érezze szarul magát, a Giants megnyerte az SB-t
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Justin Trattou vissza került a rosterre. Ő a 11-ik rookie. Lassan kijelenthetjük hogy rebuilding van (bár sérülések miatt kényszerből is) a Giantsnél. Kezdőben új TE, új FB, új 2., 3. WR, új C, új LT, új DE páros (ha Tuck out), új DT, új MLB, OLB.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Akkor most Eli a leghosszabb kezdő QB széria?
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
ha jól értem nálunk az offense nagyjából oké, a redskinsnek meg van egy top10-es védelme. a reds off, giants def meg jelen pillanatban gyenge középkategóriavittore
Az offensunk csak nagyjabol oke, a Skins vedelmet meg nem neveznem top10-nek. Jelenleg nem. Persze rossznak sem.

Mondjuk amit felvazoltal, azok alapjan a ket csapat pont kioljta egymast, szoval szamithatunk egy unalmas merkozesre.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha jól értem nálunk az offense nagyjából oké, a redskinsnek meg van egy top10-es védelme. a reds off, giants def meg jelen pillanatban gyenge középkategória
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ezzel az új kickoff szabállyal úgy tűnik több lesz a hosszú visszahordás idén
(nem tudom ez nekünk kedvez-e :rolleyes: )
a védők sebessége messze elmarad a visszahordó játékosétól és bábuként kerülgetik őket illetve a misstackle esélye is nő...yooker
Be kell rúgni touchback-re és kész. És mire várunk Michell leigazolásával? Így akarjuk felküldeni őt Vasárnap, az elég necces...balu10
gondolom csütörtök éjjel is azt akarták... 😉
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ezzel az új kickoff szabállyal úgy tűnik több lesz a hosszú visszahordás idén
(nem tudom ez nekünk kedvez-e :rolleyes: )
a védők sebessége messze elmarad a visszahordó játékosétól és bábuként kerülgetik őket illetve a misstackle esélye is nő...yooker
Be kell rúgni touchback-re és kész. És mire várunk Michell leigazolásával? Így akarjuk felküldeni őt Vasárnap, az elég necces...

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ezzel az új kickoff szabállyal úgy tűnik több lesz a hosszú visszahordás idén
(nem tudom ez nekünk kedvez-e :rolleyes: )
a védők sebessége messze elmarad a visszahordó játékosétól és bábuként kerülgetik őket illetve a misstackle esélye is nő...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 600 — Lucas Scott
Hali!
Kawika Mitchellt már végül leigazoltuk vagy nem?
Üdv: Balu10balu10
nem igazoltuk le (még)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hali!
Kawika Mitchellt már végül leigazoltuk vagy nem?
Üdv: Balu10

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ha Tuck kidől, akkor kb lőttek a szezonnak...Kiwi mehetne vissza DE-be, LB sor még tovább gyengülne D-line mellett. Ha így megy Eli-nak nagyot kell majd alakítania, hogy a támadóegység hozza a meccseket.Asbee
Azert megneznem az emberek reakcioit egy 5000 yardos Eli szezon utan! 😀 😀

Komlyra forditva, ha Tuck kiesik, akkor tenyleg vegunk van. Lehetne jatszatni a rookiekat, mert nagy kulonbseg nem lenne a meccs vegkifejletet tekintve.


Par szep szo Burrestol:
http://www.nj.com/jets/index.ssf/2011/09/report_plaxico_burress_critici.html

Ja, es Beckum is leserult. Vele csak tobben voltunk, de ez mar valami hihetetlen......lotus86
Tuck viszont már edzett tegnap. Ettől a sok sérüléstől már én is teljesen pesszimista kezdek lenni.. remélem a vasárnapi meccs helyre teszi az önbizalmunkat 😊