New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Sexy Rexy lesz a kezdő QB ellenünk vasárnap, remélem annyira "jól" játszik majd, hogy a félidő után Beck is bemutatkozhat :cool:ironroy
Ne becsüljük le, januárban pl. meglepően jól nyomta, emlékeim szerint szoptunk egy-két nagy passz játékot tőle is.

Előre kiegyeznék mondjuk egy 4 futott TD-s (2 Jákob, 2 Ahmad elosztásban) győzelemben, mint a tavalyi első meccsünkön.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sexy Rexy lesz a kezdő QB ellenünk vasárnap, remélem annyira "jól" játszik majd, hogy a félidő után Beck is bemutatkozhat :cool:ironroy
Légyen így 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Sexy Rexy lesz a kezdő QB ellenünk vasárnap, remélem annyira "jól" játszik majd, hogy a félidő után Beck is bemutatkozhat :cool:
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Majd ellenünk remekelnek TE-k, mi ellenük sosem tudtunk védekezni. Még ha a 77 éves Józsi bácsi jönne be a farmról, ő is csinálna pár elkapást, egyikből TD-t valószínűleg.Deny
elképzeltem azért azt a szituációt amikor Józsi bá lejön egy tackl-ről és bedől a célterületre...
valamint Andy Reid fejét utána... 😂 😂
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
[quote=Szsziszka[/quote]Ezzel csak az a baj, h csökken a variációs lehetőség, és a rövid és közepes passzoknál a pálya közepe megjátszásának lehetősége. Meg nem jó ha tudja az ellenfél h "áá, a TE-re úgyse kell figyelni". Azért vmi megoldás kéne, h a támadójáték többszínű maradjon.[/quote]ez akkor úgy kerek hogy SS + Boss hiánya csökkenti nagyban a
ezeket a lehetőségeinket , mivel középen leginkább ők kaptak el...
gyorsan meg kell tehát találni azt aki valamennyire használható lesz erre
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
hát ez teljesen érthető !amikor még volt Boss akkor is elmondhattuk hogy
egyedül ő kevés! most pedig már ő sincsen...

viszont több poszton (O-line,LB ) is biztatót hoznak a "belsős" emberek
hátha a TE-k is megtáltosodnak...yooker
szerintem meg olyan ritkán fog labdát kapni bármelyik TE-nk is, hogy esélyük sem lesz "táltosodni"ironroy
Ezzel csak az a baj, h csökken a variációs lehetőség, és a rövid és közepes passzoknál a pálya közepe megjátszásának lehetősége. Meg nem jó ha tudja az ellenfél h "áá, a TE-re úgyse kell figyelni". Azért vmi megoldás kéne, h a támadójáték többszínű maradjon.Szsziszka
Majd ellenünk remekelnek TE-k, mi ellenük sosem tudtunk védekezni. Még ha a 77 éves Józsi bácsi jönne be a farmról, ő is csinálna pár elkapást, egyikből TD-t valószínűleg.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ezek szerint megpróbálunk Ballardból Te-t faragni? Mármint normálisat. Beckummmal nem fogunk sokra menni, blokkolni nem tud.
Mondjuk Boss is 5. körös pick volt...egy udfa-ból is kihozhatunk vmit. Mindenesetre nem vok nyugodt a Te helyzetet illetően.
A szezonkezdetet viszont alig várom!Szsziszka
hát ez teljesen érthető !amikor még volt Boss akkor is elmondhattuk hogy
egyedül ő kevés! most pedig már ő sincsen...

viszont több poszton (O-line,LB ) is biztatót hoznak a "belsős" emberek
hátha a TE-k is megtáltosodnak...yooker
szerintem meg olyan ritkán fog labdát kapni bármelyik TE-nk is, hogy esélyük sem lesz "táltosodni"ironroy
Ezzel csak az a baj, h csökken a variációs lehetőség, és a rövid és közepes passzoknál a pálya közepe megjátszásának lehetősége. Meg nem jó ha tudja az ellenfél h "áá, a TE-re úgyse kell figyelni". Azért vmi megoldás kéne, h a támadójáték többszínű maradjon.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ezek szerint megpróbálunk Ballardból Te-t faragni? Mármint normálisat. Beckummmal nem fogunk sokra menni, blokkolni nem tud.
Mondjuk Boss is 5. körös pick volt...egy udfa-ból is kihozhatunk vmit. Mindenesetre nem vok nyugodt a Te helyzetet illetően.
A szezonkezdetet viszont alig várom!Szsziszka
hát ez teljesen érthető !amikor még volt Boss akkor is elmondhattuk hogy
egyedül ő kevés! most pedig már ő sincsen...

viszont több poszton (O-line,LB ) is biztatót hoznak a "belsős" emberek
hátha a TE-k is megtáltosodnak...yooker
szerintem meg olyan ritkán fog labdát kapni bármelyik TE-nk is, hogy esélyük sem lesz "táltosodni"
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ezek szerint megpróbálunk Ballardból Te-t faragni? Mármint normálisat. Beckummmal nem fogunk sokra menni, blokkolni nem tud.
Mondjuk Boss is 5. körös pick volt...egy udfa-ból is kihozhatunk vmit. Mindenesetre nem vok nyugodt a Te helyzetet illetően.
A szezonkezdetet viszont alig várom!Szsziszka
hát ez teljesen érthető !amikor még volt Boss akkor is elmondhattuk hogy
egyedül ő kevés! most pedig már ő sincsen...

viszont több poszton (O-line,LB ) is biztatót hoznak a "belsős" emberek
hátha a TE-k is megtáltosodnak...
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ezek szerint megpróbálunk Ballardból Te-t faragni? Mármint normálisat. Beckummmal nem fogunk sokra menni, blokkolni nem tud.
Mondjuk Boss is 5. körös pick volt...egy udfa-ból is kihozhatunk vmit. Mindenesetre nem vok nyugodt a Te helyzetet illetően.
A szezonkezdetet viszont alig várom!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Most nézem, hogy az első (Redskins) és a második (Rams) meccsünket is közvetíti a Sport 2 :cool:Forti
Legalább nem kell linket vadászni 😊
Rosterhez csak annyit, hogy Blackburnt mikor raktuk ki? :o
minden más rendben 😊
+ practice squad-ba 6 játékos került: Andre Brown,Christian Hopkins,Justin Trattou,Adrian Tracy,Ryan Perrilloux,Dwayne Hendricksironroy
Hendricks egyébként kurva jó volt az utolsó pre meccsen, sztem ha vmi gond lesz DT poszton akkor ő simán használható lesz. Kicsit sajnáltam is, h nem lett rosteren.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Rosterhez csak annyit, hogy Blackburnt mikor raktuk ki? :oironroy
Lejárt a szerződése és egyszerűen nem akartak egy csak special teamer emberrel veterán béren szerződést hosszabbítani, amikor tele volt a padlás frissen draftolt és UDFA srácokkal (Dillard, Tracy, Jones, Williams ... Herzlich, Paysinger) akik rookie szerződésen játszanak.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 600 — Lucas Scott
végülis sztem az edzők logikája bejött, hogy Brownt nem vitte el senki, vszeg a másik két futót elvitték volna...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Most nézem, hogy az első (Redskins) és a második (Rams) meccsünket is közvetíti a Sport 2 :cool:Forti
Legalább nem kell linket vadászni 😊
Rosterhez csak annyit, hogy Blackburnt mikor raktuk ki? :o
minden más rendben 😊
+ practice squad-ba 6 játékos került: Andre Brown,Christian Hopkins,Justin Trattou,Adrian Tracy,Ryan Perrilloux,Dwayne Hendricks
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Aki a kirakott Te-k közül még megérne egy workoutot, az Shawn Nelson (Buffalo) szvsz.Szsziszka
De o is inkabb elkapo TE, bar tudja fene, Beckum jelenleg meg annak is rossz.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Aki a kirakott Te-k közül még megérne egy workoutot, az Shawn Nelson (Buffalo) szvsz.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
N Martin meg sztem csak ideiglenes, mert vszínű fogunk még waiverelni úgyis.
Szesze
Szerintem is lesz a többi csapat által kirakottak között olyan aki jobb nála. A TE-ek esetében leszek kíváncsi arra, hogy a felszabadulók közül választunk-e.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Most nézem, hogy az első (Redskins) és a második (Rams) meccsünket is közvetíti a Sport 2 :cool:
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nah akkor minden a várakozásaim szerint lett, annyi h Dillard helyett Martin maradt. Dillard fos volt sajnos, nem kár érte, Martin meg sztem csak ideiglenes, mert vszínű fogunk még waiverelni úgyis.
Ware maradásában sztem semmi meglepő nincs, én 100%-ra vettem, h marad, az volt a kérdés h Scott v. Brown fog menni. Utóbbira esett a választás, igazából ez az egyetlen cut ami fájó kicsit, de a sérülései miatt nem hiszem, h nagyon rákapna a többi csapat. Scott-ot nagyobb eséllyel vitte volna el vki, gondolom ez döntött mellette.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
itt a végleges:
http://www.giants.com/news-and-blogs/article-1/Giants-announce-53-man-roster/a7f9a7b6-163b-43b8-897a-b923887bd9cfLance
... Ez picit jobban tetszik mint amit a roster menüben olvastam. :] Az biztos még alakul.

Az egyetlen fájdalmam hogy André Brown nem tudta kiszorítani Waret.

Az egyetlen meglepő számomra, hogy Derrick Martin (egyenlőre) a talonban maradt.salander
Martin engem is meglep, valamint az is, hogy Dillardot kivagtuk. (Nem mintha sajnalnam.) Pascoenak orulok, fuggetlenul attol, hogy a pre-ben most nem volt tul jo, a rutinja jol johet.lotus86
Plusz ugyebár 2 TE van csak, akik nem éppen a legacélosabbak. De azt nem bánnám ha pl Rosario-t elhoznánk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
itt a végleges:
http://www.giants.com/news-and-blogs/article-1/Giants-announce-53-man-roster/a7f9a7b6-163b-43b8-897a-b923887bd9cfLance
... Ez picit jobban tetszik mint amit a roster menüben olvastam. :] Az biztos még alakul.

Az egyetlen fájdalmam hogy André Brown nem tudta kiszorítani Waret.

Az egyetlen meglepő számomra, hogy Derrick Martin (egyenlőre) a talonban maradt.salander
Martin engem is meglep, valamint az is, hogy Dillardot kivagtuk. (Nem mintha sajnalnam.) Pascoenak orulok, fuggetlenul attol, hogy a pre-ben most nem volt tul jo, a rutinja jol johet.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Koets IR-en kezd (v. PUP-on)? Ha ő visszajön, gondolom Martin megy. Még a nevét se hallottam...mondjuk nem is zavar.Szsziszka
PUP-on van Bardennel együtt. Messze van még az a hatodik hét. Ő meg talán Pascoe aggódhat, ha akasztanak valakit a waiverről.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Koets IR-en kezd (v. PUP-on)? Ha ő visszajön, gondolom Martin megy. Még a nevét se hallottam...mondjuk nem is zavar.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
itt a végleges:
http://www.giants.com/news-and-blogs/article-1/Giants-announce-53-man-roster/a7f9a7b6-163b-43b8-897a-b923887bd9cfLance
... Ez picit jobban tetszik mint amit a roster menüben olvastam. :] Az biztos még alakul.

Az egyetlen fájdalmam hogy André Brown nem tudta kiszorítani Waret.

Az egyetlen meglepő számomra, hogy Derrick Martin (egyenlőre) a talonban maradt.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
itt a végleges:
http://www.giants.com/news-and-blogs/article-1/Giants-announce-53-man-roster/a7f9a7b6-163b-43b8-897a-b923887bd9cf