New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
ryan7 New York Giants 37
1 yardos szituációkat miért nem próbáljuk meg Jacobs-szal, erőből megoldani? Valakinek van erre bármi ötlete?Lance
nah ezt én sem értettem igazán, miért nem Jacobsot zavarták be pl 4th&1-nél..

A defense-ünk meccs elején jó volt, de egyébként látható, hogy zónázásnál iszonyat gyengék vagyunk, rosszul váltunk és 1 az 1-ben pedig könnyedén vernek meg minket. Az is látszott, hogy amikor több emberrel blitzeltünk, mekkora nyomást tudtunk tenni a qbra, többször is puntolniuk kellet emiatt. A pozitívum máról Kenny Phillips és JPP volt d-ből

O néha néha jól muzsikál, Eli-on látszott, hogy nem volt nyugodt a zsebben, sokszor nem igazán védte meg a fal kellőképpen, talán többet kellet volna futni. (ps. Gilbride offense playbookjától szarabb nincs, Superbowl ide vagy oda)
Egyébként még ennyi bénázás után is simán meccsben voltunk velük, lesz azért pár winünk, még nem temetném őket, de azt viszont remélem hogy az év után az edzői stábot, úgy ahogy van kirúgják, mert ennyi tehetséggel, ilyen futókkal, irányítóval, klasszis elkapóval, liga legjobb közeli DE párossal(lassan trióval) is nagy szarban vagyunk néha.

Nyíregy Giants
DIV 1
2016: Alapszakasz: 8. 7-6; Playoff: 4.

DIV 2/A
2015: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff: 1.
2014: Alapszakasz: 11. 6-7; Playoff: 9.
2013: Alapszakasz: 6. 7-6; Playoff: 3.

DIV 3/B
2012: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff 1.
2011: Alapszakasz: 2. 9-4; Playoff 3.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hát igen websternek össze jöhetett volna az egykezes, 3 érintéses int

rams-t nézte vki?
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
En azert meg Kennynek is orulok, mert nagyon hianyzott a vedelmunkbol egy olyan safety, akinek oviban kalapacs volt a jele. Menetrendszeruen erkezett, de elemi erovel. Parszor en sem ertettem, hogyan tudta a WR megtartani a labdat, de mindenesetre o a bunteto ero hatul, raadasul voltak szep levedekezett passzai is. (Eli is buszkelkedhet parral....)
Ballard sem volt rossz, mar amikor jatszott.

Viszont az a primitiv paraszt Rolle nem is ertem, hogy egesz meccsen mit csinalt. O, Ross es Webster toronymagas eselyesei a meccs "szarjal sunt" kulondijanak. Rosstol nem is vartam mast, de hogy a ket agyonfizetett diszmadar is ennyire fogalmatlan, na az azert nem elfogadhato.
Annak ellenere, hogy sokan feltettek JOnest, es attol tartottak, hogy a Skins majd ra jatszik, annak ellenere nem vallott szegyent. Futast szerintem elfogadhatoen fogtuk meg,(Hightower 25 probalkozasbol 72 yard, ami kevesebb, mint 3 yard /carry) passz ellen voltunk birkak.

Ja, es a nagy kerdes: Miert nem hasznaljuk Jacobsot?

NBC-n meg most elemeztek, hogy a pick 6-rol majdhogynem Eli tehet a legkevesbe. A sok blitzelo ember miatt ez egy gyors passz lett volna ( Nicks (?) meg is futotta a route-ot, eleg uresen volt), es Mackenzie-nek el kellett volna takaritania Kerrigant, de legalabbis a kezeit le kellett volna fognia. Eli-nak nem volt mas valasztasa, el kellett dobnia. (Persze vannak egyesek, akik szerint mindenfele nyomas nelkul is le kellett volna fekudnie, de ezeket hagyjuk.)
Persze, ezzel nem azt akarom mondani, hogy jol jatszott, mert nagyon nem, csak megint egy olyan INT kerul a neve melle, amirol nem igazan tehet.....azert eleg frusztralo, hogy ennyire nincsen szerencsenk. Sok serult, ilyen idiota int-ek...bezzeg a mi vedoink kezebe nem esik bele a labda soha.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Szerk.: Valaki mondja már meg hogy lehet rangot változtatni mert így még jobban idegesít. Nem is értem egyáltalán hogy került oda :mad: és még szerencsét se hozott,hiába fogadkoztunk. 😕rattlesnk
Csak admin tudja változtatni. A rangkérés topikban (http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=118) tudsz majd a jövőben igényelni újat. Most átírtam "Giants fan"-ra, ha így oké.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
gondolhattam volna hogy a 9/11 mese miatt - hogy kerek legyen a történet - nyernie kell 1-1 meccset new yorknak és washingtonnak is. szóval legalább a cowboyz szopoda biztos mára 😀

ehh, hülye voltam hogy bevettem az NYG-t a fogadásba (saját csapatra nem fogadunk!) - ha nyer a jets akkor csak a NYG fosztott meg 60db Matthias Rex-től :o

a mai nap dobásait Rex csinálta, akkora íve volt mint vmi röplabdának a strandon, pedig néztem is hogy dagadt lett a karja, de mégse dobálta a lézereket
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1 yardos szituációkat miért nem próbáljuk meg Jacobs-szal, erőből megoldani? Valakinek van erre bármi ötlete?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A meccs elég elszomorító volt.Az elején voltak jelek arra hogy akár nyerhetünk is, sőt erre meg is volt minden esély a félidőig. Aztán jött a második, amit nagyon gyorsan el kell felejteni annyira borzalmas volt, mind az O mind a D részéről. Az egyetlen mentsvár ami maradt az az Tuck-Osi páros (Habár JPP nagyon jól játszott ma, talán ő volt az egyetlen). Ha velük is ilyen szar lesz a D akkor szinte biztos hogy csoport utolsók leszünk. A mai meccs alapján erre elég jók az esélyeink hiszen nem volt elég az egész csapat impotens játéka még az edzői stáb is olyan idióta döntésekkel állt elő hogy a végén már kínomban mosolyogtam és akkor a zebrákról inkább nem is beszélek. Nem szeretem a vereséget a sérülésekre, a bírókra vagy egyéb más körülményekre fogni, de ez tipikusan az a meccs tipikusan a szegény embert még az ág is húzza eset volt. Na mindegy, reméljük jövő héten bevehető lesz Tuck és akkor talán több örömünket leljük a meccsben.

Pozitívumok: -JPP, Nicks
Negatívumok: -Minden más

Szerk.: Valaki mondja már meg hogy lehet rangot változtatni mert így még jobban idegesít. Nem is értem egyáltalán hogy került oda :mad: és még szerencsét se hozott,hiába fogadkoztunk. 😕
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Összegezve a mai meccset, első, nem kicsit ideges állapotban.
0. Nem értem,hogy miért nem küzdünk a győzelemért, miért nem megyünk neki 4.-nek 3 perccel a meccs vége előtt 14 pontos hátrányban.
1. Eli úgy nem tud játszani, ha az OL szar passzblokkolásban.
2. Osi és Tuck nélkül nincs pass rush. JPP néha átért, de ez nem elég ahhoz, hogy a jelenlegi szar kezdő CB állományunk összehozzon valamit.
3. Webster jövőre cut, mert egy forintot nem ér, és pénzét meg adjuk Osinak!. Thomas-Amu páros, és Ross nickelbe jó lesz, mármint jövőre.
4. Többet fussunk, mert megy, és több legyen a rövid passzos játék és a play action. Kicsit ilyen game manager QB-ra kellene visszaállnunk.
5. Kell egy slot WR, mert a pálya közepét nem használtuk.
6. Az LB sorunk látszik, hogy nem kész játékosok alkotják.
+1 Tynest meg basszuk ki a gecibe, mert nem csoda, hogy inkább nekimegyünk 4.-re, mert mindenhonnan kihagyja.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ahogy az várható volt Tuck kiesése megpecsételte a sorsunkat. Most majd mindenki túlértékeli ezt a Redskinst, minket meg lebecsülnek, de ha visszatér a Tuck-Osi páros akkor a védelem helyre fog állni. Az offense-el lesznek gondok egész évben, de ezt eddig is tudtuk. Nem igazán érdemes túlzottan elemezni ezt a meccset, mert pass-rush nélkül nekünk semmi esélyünk nyerni még egy közepes csapat ellen sem. Remélem Tuck visszatér a jövő héten, különben a Rams is megverhet minket, az meg már tuti nem fér bele, ha POt akarunk.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hát ez vmi kibebaszott full reménytelen fos volt az egyáltalán nem nagy szám redskins ellen. gyász :mad:
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? D
3. Hány pontot kapunk a meccsen? C
4. Jacobsnak vagy AB-nak lesz több futott yardja? B
5. Hány futott TD-nk lesz? C
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B
7. ( EZ GONOSZ) Eli vagy Rexy dob először INTet a meccsen? B [csak azért is, takarodj áruló szív]
8. Hány yardot fut ellenünk a Skins összesen? B
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja? B
10. Mennyi 30/15- yardnál hosszabb kickoff/punt-return lesz ? C
11. Ki szerez több pontot? ( sack 3 pont, solo 1 pont, assist fél pont) A
12. Kinek lesz a legtöbb tackle-je? (solo 1, assist fél pont) C
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. A)
2. D)
3. B)
4. B)
5. C)
6. B)
7. B)
8. B)
9. B)
10. B)
11.C)
12. A)
Épphogy bele fértem. 😊

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Azért ahogy nézem a Rams-et ők is tele lesznek sérülttel a jövő héten.. fele csapat lesérült náluk is a Philly ellen.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
inactive for today's game:

2 Jernigan,
20 Amukamara,
47 Beckum,
62 Petrus,
72 Umenyiora,
79 Brewer,
91 Tuck
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.A
2.C
3.B
4.A
5.B
6.B
7.B
8.B
9.A
10.C
11.A
12.A
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. A)
2. D)
3. B)
4. B)
5. C)
6. B)
7. A)
8. B)
9. B)
10. C)
11. A)
12. A)
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tuck nem játszik 😕
így gyakorlatilag bravúr lenne a győzelem.. fasz se gondolta ezt még pár hete. Kibaszott pechesen indul ez a szezon
(Beckum szintén out..)Szesze
katasztrófális hírek megint...

ha így is meccsben leszünk akkor le a kalappal...
az legalább azt jelenti hogy mentálisan rendben vagyunk...yooker
szuper hírek! :mad: mind1, tippjátékon nem módosítok!
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 6 ponttal nyerünk
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? D) 26-30
3. Hány pontot kapunk a meccsen? B) 16-20
4. Jacobsnak vagy AB-nak lesz több futott yardja? A) Jacobs
5. Hány futott TD-nk lesz? C) 2
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B) 2-3
7. ( EZ GONOSZ) Eli vagy Rexy dob először INTet a meccsen? B) Rexy
8. Hány yardot fut ellenünk a Skins összesen? C) +100 yard
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja? C) Pasco
10. Mennyi 30/15- yardnál hosszabb kickoff/punt-return lesz ? B)1
11. Ki szerez több pontot? ( sack 3 pont, solo 1 pont, assist fél pont) A) JPP
12. Kinek lesz a legtöbb tackle-je? (solo 1, assist fél pont) D)Phillips
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tuck nem játszik 😕
így gyakorlatilag bravúr lenne a győzelem.. fasz se gondolta ezt még pár hete. Kibaszott pechesen indul ez a szezon
(Beckum szintén out..)Szesze
katasztrófális hírek megint...

ha így is meccsben leszünk akkor le a kalappal...
az legalább azt jelenti hogy mentálisan rendben vagyunk...yooker
A fél csapat lesérült már és még egy meccset se játszottunk, vicc..
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Tuck nem játszik 😕
így gyakorlatilag bravúr lenne a győzelem.. fasz se gondolta ezt még pár hete. Kibaszott pechesen indul ez a szezon
(Beckum szintén out..)Szesze
katasztrófális hírek megint...

ha így is meccsben leszünk akkor le a kalappal...
az legalább azt jelenti hogy mentálisan rendben vagyunk...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tuck nem játszik 😕
így gyakorlatilag bravúr lenne a győzelem.. fasz se gondolta ezt még pár hete. Kibaszott pechesen indul ez a szezon
(Beckum szintén out..)
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
szerk. kicsit pontosítottam a 11. kérdésnélironroy
azt jelenti hogy Tuck játszik??yooker
azt nem tudom hogy játszik (még sehol nem írják, TC-nek meg ki van kapcsolva a telója 😛 ) sorry!
de csak azt feltételezem, hogy igen...
a pontozásban módosítottamironroy
reménykedtem hogy tudsz valamit... 😉
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
szerk. kicsit pontosítottam a 11. kérdésnélironroy
azt jelenti hogy Tuck játszik??yooker
azt nem tudom hogy játszik (még sehol nem írják, TC-nek meg ki van kapcsolva a telója 😛 ) sorry!
de csak azt feltételezem, hogy igen...
a pontozásban módosítottam
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
szerk. kicsit pontosítottam a 11. kérdésnélironroy
azt jelenti hogy Tuck játszik??
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Na!Nem is tudtam hogy lesz játék! 😊



Íme a Redskins elleni kérdések:
1. Mi lesz a végeredmény?B
2. Hány pontot szerzünk a meccsen?C
3. Hány pontot kapunk a meccsen? B
4. Jacobsnak vagy AB-nak lesz több futott yardja? B
5. Hány futott TD-nk lesz? C
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B
7.A
8.B
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja? B
10. Mennyi 30/15- yardnál hosszabb kickoff/punt-return lesz ?C
11. Ki szerez több pontot?B
12. Kinek lesz a legtöbb tackle-je? (solo 1, assist fél pont) B
ha netán kevesen töltjük ki, akkor legfeljebb nem számoljuk bele ezt az első fordulót!
szerk. kicsit pontosítottam a 11. kérdésnél