New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
én csak az első félidőt láttam élőben, felemás érzéseim voltak, o-line király volt főleg baasnak örültem bár pepperssel néha meggyűlt a bajunk, cserébe futásblokkolásban nagyon faszát alkottunk. eli az elején egyáltalán nem tetszett aztán kezdett belerázódni, de alapszakaszban nem fér bele, hogy az első 2-3 drive alatt ne csináljunk semmit. wrekkel nem volt különösebb gond, cruzra nagyon kíváncsi vagyok mit alkot majd élesben. futókról csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, tényleg mindketten jók voltak ráadásul nagy haverok is, itt minden rendben van (csak nehogy idén is jöjjenek a fumblek)
defenseből a linetól hiányoltam a gyorsaságot, ugyan végig nyomás alatt volt cutler de csak egyszer értünk oda, egy ilyen chicagoi fal ellen ez kevés. lb sor nagyon tetszett, mindenki jól tolta, boley különösen és szerencsére kiwivel se lesz gond. secondaryból ross tetszett a legjobban (ami tt sajnálatos kiesése után különösen jó hír) de sokat fogunk szívni így a cb poszttal, ha ennyi sérültünk lesz.
ééés aminek a legjobban örültem a meccsen az a special team volt, 180fokos fordulat a panthers elleni meccshez képest, ha csak fele ilyen jól teljesítünk majd a regularban már elégedettek lehetünk (főleg a tavalyi után)kristof
Hogy változik a világ egy meccs (és sérülés) miatt.

Eddig az MLB poszt miatt aggódtunk, most (hangsúlyozom, MOST) úgy tűnik, Goff második évre kezdi megtanulni a Tampa-2-t. CB-posztot megoldottnak vettük, erre tessék...

Most úgy érzem, a tradicionális Giants-es erényeket kell csillogtatnunk, hogy sikeres legyen a szezonunk:
- Futásra épülő Off.
- Pass rush-ra épülő Def.

Ha egy meccsen mindkettő műkszik, nyert ügyünk van Ha csak az egyik, necces, akkor jön be a turnover mutató, az elvesztett labdák a képbe, ami tavaly elkeserítő volt, bár még lehet meccset nyerni. Ha pedig egyik sem megy, akkor tuti vereség (ld. tavaly a Colts ellen)
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Asante Samuel - Osi trade, de csak ötlet szinten http://www.bigblueview.com/2011/8/23/2379118/asante-samuel-terrell-thomas-kelvin-hayden-giants-eagles-nfl-free-agency?ref=yahoovittore
Én most már azért sem engedném el Osi-t, mert a katasztrofális CB-helyzetet leginkább egy pass rush-ra épülő Def-fel tudjuk ellensúlyozni. Ergo: Olyan gyorsan oda kell érni az ellenfél QB-jához, hogy esélye se legyen egy normális passzra a WR-ek felé. Így pedig szükségünk van mélységre a DE poszton, Tuck és JPP nem tudja végigtolni az összes snap-et.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Asante Samuel - Osi trade, de csak ötlet szinten http://www.bigblueview.com/2011/8/23/2379118/asante-samuel-terrell-thomas-kelvin-hayden-giants-eagles-nfl-free-agency?ref=yahoo
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
én csak az első félidőt láttam élőben, felemás érzéseim voltak stb...kristof
"kissé" összecsengenek az értékeléseink... 😊yooker
hát miután ugyanazt a meccset néztük nem annyira meglepő 😀

szerk. a másik kérdésedre pedig: egyedül Hayden elérhető de ő se lenne az igazikristof
inkább csak arra tippeltem hogy nem
olvasgattad el a régebbi kommenteket... 😉

a CB helyzet így pedig elég aggasztó !
kiváncsi vagyok mit hoz ki a vezetés ebből , Amu beállítását remélem nem fogják
idő előtt erőltetni!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én csak az első félidőt láttam élőben, felemás érzéseim voltak stb...kristof
"kissé" összecsengenek az értékeléseink... 😊yooker
hát miután ugyanazt a meccset néztük nem annyira meglepő 😀

szerk. a másik kérdésedre pedig: egyedül Hayden elérhető de ő se lenne az igazi
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
én csak az első félidőt láttam élőben, felemás érzéseim voltak stb...kristof
"kissé" összecsengenek az értékeléseink... 😊

+ muszáj lenne beszerezni tényleg valakit corner posztra !
( valakinek még ötlete?? )
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én csak az első félidőt láttam élőben, felemás érzéseim voltak, o-line király volt főleg baasnak örültem bár pepperssel néha meggyűlt a bajunk, cserébe futásblokkolásban nagyon faszát alkottunk. eli az elején egyáltalán nem tetszett aztán kezdett belerázódni, de alapszakaszban nem fér bele, hogy az első 2-3 drive alatt ne csináljunk semmit. wrekkel nem volt különösebb gond, cruzra nagyon kíváncsi vagyok mit alkot majd élesben. futókról csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, tényleg mindketten jók voltak ráadásul nagy haverok is, itt minden rendben van (csak nehogy idén is jöjjenek a fumblek)
defenseből a linetól hiányoltam a gyorsaságot, ugyan végig nyomás alatt volt cutler de csak egyszer értünk oda, egy ilyen chicagoi fal ellen ez kevés. lb sor nagyon tetszett, mindenki jól tolta, boley különösen és szerencsére kiwivel se lesz gond. secondaryból ross tetszett a legjobban (ami tt sajnálatos kiesése után különösen jó hír) de sokat fogunk szívni így a cb poszttal, ha ennyi sérültünk lesz.
ééés aminek a legjobban örültem a meccsen az a special team volt, 180fokos fordulat a panthers elleni meccshez képest, ha csak fele ilyen jól teljesítünk majd a regularban már elégedettek lehetünk (főleg a tavalyi után)
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Mivel folyamatosan 13 órát aludtam (előtte meg 4 nap alatt 13 órát) így nem láttam a meccset, és azt se hogy ki hogyan játszott. Ezért kérdezem: Rolle vissza cb-be és Grant-Kenny-Slash safetybe? Bár szerintem eléggé elkefélt ötlet.
Eli hogy nyomta? És Nicks? Herzlich picknek rohadtul örülök, ezen kívül milyen volt? Ja és Sash?
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na, remélem a safety helyett 97 yardos TD-jével Da'Rel elcsíp egy roster helyet 😊Wyatt
Az egy nagyon kemény csata lesz a harmadik RB helyért a következő két hétben (Ware, Scott és még André Brown is esélyes); viszont a körülmények nem igazán adottak hogy idén négy RB-t vigyünk.

A CB helyzet katasztrófa, a piacon már csak egy kezdő szintű CB van [ha még egyáltalán], az a Kelvin Hayden akiből meg nem nagyon nézem ki hogy nem sérül meg rögtön amint leigazoljuk amilyen formánk van.

Lehet, hogy Osi tett tegnap egy nagy lépést játék nélkül hogy megkapja a csecse fizetését, amit szeretne.

Szerk. Még mindig ideges leszek ha eszembe jut hogy TC fogta és felküldte a frissen előrelépett nickel cornerünk returnölni; amikor tele van olyan WR-ekkel és RB-ekkel a ház. De ugye így múlik el a világ dicsősége, a TC előtt a CB volt az egyik legerősebb pozíciónk 5-6 minőségi emberrel... Most meg...
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Huhh Ross nagyon kapja össze magát...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, remélem a safety helyett 97 yardos TD-jével Da'Rel elcsíp egy roster helyet 😊

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
JAcobs td-nél olyan lyukat csinált a z OFF fal, hogy még a batmobil is átfért volna, jó sok ilyet szeretnék látni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Bassz, ez a sérülés baromira nem hiányzott.

Van valakinek valami híre arról, hogy Amu gyógyulása hogy halad? Mikor térhet vissza? Nagyon kéne? Bár a depth-et elnézve nem ártana hirtelen egy kezdő cb-igazolás, elvileg pénzünk van.G-men
Még csak most szedték ki a varratokat.

http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/15469991
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Bassz, ez a sérülés baromira nem hiányzott.

Van valakinek valami híre arról, hogy Amu gyógyulása hogy halad? Mikor térhet vissza? Nagyon kéne? Bár a depth-et elnézve nem ártana hirtelen egy kezdő cb-igazolás, elvileg pénzünk van.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
felvételről tudtam nézni főleg az első félidőt !

O-line jónak tűnik, Beattyt ugyan Peppers dominálta az elején , de hát ő magasan átlag feletti DE
Baas teljesítménye rendben volt, Gruden is kiemelte milyen jó a kommunikáció Eli-val és hogy jól figyeli a felállást snap előtt!
(+ volt jó blokkolása futásnál)
a futás nagyon jól ment pedig a Chicago ugye top run deff. (Jacobs és Ahmad nagyon együtt vannak, kurva jó hogy megtartottuk végül..) a fal jól támogatta a futást szintén
Eli kicsit dekoncentráltnak,pontatlannak tűnt még mindig , nekem az tűnt fel hogy mintha M.M-t használná a Smithes szituációkban..
Cruzban sok örömünk lehet még idén és Hixon is jó volt megint!
Rossnak az elején voltak szép szerelései ( sajnos a Thomas sérüléssel muszáj lesz felnőnie a feladathoz)
Védelem futás ellen rendben olt, a legtöbb yardot hosszabb passzokból (2-4 ) nyeltük de hát Cutlernél ez azért benne van!
A spec team végre alkotott valamit ( jó puntok , 73yardos visszahordás amire jó rég óta vártunk )
Herzlichnek volt szép szerelése több is az Int.-en kívül!
összességében a fejlődés előző meccshez képest megvolt , ha így haladunk akkor renben lehetnek a dolgok..
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Már 100%, Terrell Thomas IR, torn ACL. fuck... 😕gerle
Ilyen nincs.....

Ja es persze Witherspoon is beszedett egy terdserulest, szoval Aaron Ross lesz a kezdo, aki az utobbi par evben a bust jelzo megszerzesen ugykodott kemenyen. A remeny hal meg utoljara, de ez nagyon nem hianyzott!

A Scott futas, a Herzlich INT es a Jones blokkolt punt azert szep volt, munkaban az idei draft class. Sash-rol nem tudok semmit, 2+1-gyel fejezte be a meccset.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Már 100%, Terrell Thomas IR, torn ACL. fuck... 😕

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hát a mai meccs már sokkal jobban tetszett, mint az előző.
Az off megint töketlenkedett ugyan az első pár driveban, de aztán összekapták magukat. Kicsit meglepő, hogy Eli nem nagyon keresi Nickset, de Cruz és Hixon végre mutatott valamit magából, és az RB sorunk is bebizonyította, hogy elég mély és jó. Scott futása nagyon nagy volt, majdnem safetyből TD 😀. A fal is egész szépen játszott már. Elinek volt 1-2 homálya, de a többi elég jó volt.
A deff fal, főleg az Endek pass rushával nem vagyok megelégedve, alig értünk oda Cutlerre. Az LB-k jók voltak, és külön örülök a Herlitz picknek. A CB-knél hatalmas veszteség Thomas, így elég vékonyka az a sor, de Ross tegnapi teljesítménye alapján akár még jó lehet a kezdőbe is. Webster szvsz megint szar volt, de már megszoktam tőle...
A speckón nagyon meglepődtem nem is emlékszám már ilyen jó munkára tőlük. 73 yardos visszahordás, a punt/kickoff coverage is elfogadható + a blokkolt punt.

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Szóval Amukamara egyenlőre OUT törött lábbal; Bruce Johnson IR; TT úgy tűnik szintén IR.

A depth chart kb úgy néz ki, hogy Webster, Ross, Witherspoon [illetve ő lehet, hogy nem mert őt is kiskocsival vitték le a negyedik negyedben], Michael Coe ... és még 3 ennél is nonameebb arc (akikből kb Darnell Burks és Joe Burnett játszott még egyáltalán).

Mindenki szorítson nagyon TT-nek és Witherspoonnak; meg annak hogy Reese tegyen valami elő-karácsonyi csodát mert ez a depth nulla, már Witherspoon és Coe is necces egy rosterre nemhogy a többiek.
több mint 13 éve
ryan7 New York Giants 37
come oooon, még egy 3and out, bár intha jobbak lennénk múlt héthez képest, special team eddig five star

Nyíregy Giants
DIV 1
2016: Alapszakasz: 8. 7-6; Playoff: 4.

DIV 2/A
2015: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff: 1.
2014: Alapszakasz: 11. 6-7; Playoff: 9.
2013: Alapszakasz: 6. 7-6; Playoff: 3.

DIV 3/B
2012: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff 1.
2011: Alapszakasz: 2. 9-4; Playoff 3.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Gameday srácok! :cool:ironroy
Már "csak" három óra... Nagyon félek tőle hogy bealszom majd.salander
én alszom 2-ig mert reggel meló! de ha már kihagytam a Panthers elleni meccset saját részegségemből kifolyólag, ezt most nem hagyhatom ki 😊
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Gameday srácok! :cool:ironroy
Már "csak" három óra... Nagyon félek tőle hogy bealszom majd.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Gameday srácok! :cool:
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/08/giants_expect_cornerbacks_terr.html

az írják, hogy Duke Calhoun Michael Coe-val, Devin Thomas Sashel kapott össze egy kicsit. Reméljük semmi komoly, szét is választottak mindenkit időben. Máshol is van ilyen vagy csak nálunk hülyült meg hirtelen mindenki? Coughlin biztos megpaskolta a résztvevőket az tutiryan7
Az sztem belefér, ha az Off és a Def tagok kicsit összekapnak, az nem férne bele, ha mondjuk Eli és Bradshaw ugranának össze.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
nah fasza, osi-t megműtik, elvileg a szezon első hetét kell csak kihagynia.
addig is jpp rulezryan7
Ezért kár a hosszú tökölődésért, csak most az első három edzés után látták, hogy szar a térde, mindig bevizesedik. Ha ez július végén kiderül, már augusztus elején meg lehetett volna műteni, és akkor simán ott lehetne a szezonnyitón. JPP tökéletes helyettes lesz, csak a depth-ben vagyunk 1-gyel minuszban.