New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már találgatják ki érkezhet, csak a "nagyobb" neveket említve :
Michael Clayton,Antonio Bryant, Reggie Brown,Kevin Curtis
Ezek közül Bryant és Curtis tűnik a legjobb megoldásnak. Nicks pótolhatatlan, de ha megtudjuk szerezni mondjuk Curtis-t, akkor visszatéréséig talán megoldható a pótlása. Szerencsére a 3 hét alatt nem találkozunk olyan erős ellenféllel hogy a D ne tudná hozni a meccset. Jaguarst valahogy meg kell verni aztán 'skins és vikings legyőzéséhez elég lenne egy jó D. Utána Nicks-vel, O'Hara-val, Diehl-vel és reméljük Smith-vel, ismét megállíthatatlanok leszünk.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nagyon durván néz ki ez a csere falember (77-es) Boethy vagy kicsoda: ha jól értem éppen hizlalják, de úgy néz ki eddig seggre sikerült gyúrnia, vagy olyan, mint aki 16 db nadrágot vett fel 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Kevin Curtis jár nálatok tryouton.Egyszer már volt,de Nicks kiesésével újra visszahívták.Curtis igen jó kezű WR ,nálunk azért bizonyított csak sérülékeny.(ha jól emlékszem a térde volt nagyon ki)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Jax secondary még így is elég sebezhető. Szerintem szerencséje van a Giantsnek, hogy pont a Jax jön szemben. Szoros meccsre számítok.Húsrágó
Minden relatív.. sztem a Jax szerencséje, h ekkora sérüléshullám közepén találkozunk velük, teljes csapattal nagy favoritok lennénk, így lehet h szopó lesz.Szesze
Én is ezt mondom. Lehet, hogy a Jax secondary sebezhető, de nincs olyan elkapónk, aki Eli-jal össze van szokva és el tudná kapni a labdákat.

Mario sajnos nem tudja elkapni, plusz nem veszi észre a kib...tt nyalókát, hogy hol van a first down.
A többiektől nem lehet hosszú play-eket várni az összeszokottság hiányában.

Szerintem csak azzal érhetünk el sikert passzjátékban, ha az új elkapókra váratlan új játékokat eszelünk ki.

De összességében Nicks hiányában teljesen 50-50-re teszem a meccset.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Az a kurva jó, h ezzel a toldozott OL-el nem megy a futás, a passzjátékhoz meg már nincs WR, így azért nem lesz könnyű.Szesze
nincs más hátra mint előre, kell a jó játék megint a D-től!Bízom bennük!ironroy
Én is bízom, de így most már pontot is kell szerezniük, mert különben nem nyerünk! (ez az egyetlen hiányérzetem egyébként velük kapcsolatban a szezont tekintve...)

Pl. 7-6-ra nyerünk egy Osi FF után JPP visszahordja TD-re! Na, milyen?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jax secondary még így is elég sebezhető. Szerintem szerencséje van a Giantsnek, hogy pont a Jax jön szemben. Szoros meccsre számítok.Húsrágó
Minden relatív.. sztem a Jax szerencséje, h ekkora sérüléshullám közepén találkozunk velük, teljes csapattal nagy favoritok lennénk, így lehet h szopó lesz.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Jax secondary még így is elég sebezhető. Szerintem szerencséje van a Giantsnek, hogy pont a Jax jön szemben. Szoros meccsre számítok.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
ezt nem hiszem el basszameg
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Az a kurva jó, h ezzel a toldozott OL-el nem megy a futás, a passzjátékhoz meg már nincs WR, így azért nem lesz könnyű.Szesze
nincs más hátra mint előre, kell a jó játék megint a D-től!Bízom bennük!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az a kurva jó, h ezzel a toldozott OL-el nem megy a futás, a passzjátékhoz meg már nincs WR, így azért nem lesz könnyű.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Kár, hogy Randy Moss-t elvitte előlünk a Titans 😊gyurczi
ezt inkább úgy mondanám, hogy hála égnek elvitte előlünk...
Már találgatják ki érkezhet, csak a "nagyobb" neveket említve :
Michael Clayton,Antonio Bryant, Reggie Brown,Kevin Curtis
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Kár, hogy Randy Moss-t elvitte előlünk a Titans 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
D. Hixon - IR
S. Moss - IR aztán released
V. Cruz - IR
R. Barden - IR
S. Smith - nem tudjuk mikor tér vissza
H. Nicks - 3 meccs kihagyás
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ezt a giants.com-on találtam a Nicks sérülés kommentjei között, nem hagyhattam ki. (Remélem, nem nyom fel a copyright miatt)

"Meet me at Rikers Island tonight - we are digging a tunnel straight to Plaxico Burress. Coughlin gave me the A-OK on this. If we meet up with any law enforcement we will be hiding unregistered pistols in our sweat pants. Ready, set, go!"
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Vitához anno én is imádtam volna Pozt a draft előtt de azóta kiderült h porelánból van főleg a térde! Volt IR-en is 1évet asszem, 2008as év és az idei amikor eddig úgy tűnik végignyomja a szezont.
Bulluckhoz hozzátartozik h volt sérült taláb 3 meccsen, plusz nickelben 1 lb-vel állunk fle (ami boley) bejön Grant, és ebben az esetben Greenway sem tudna takle-t csinálni Perry mellől az oldalvonalnál...
Goffnak volt 1 jó meccs amikor 6-7-8 taklet csinált meg egész jól védekezett passz esetén, de azt leszámítva kuka, szóval oda jöhet a draft...
Nicks nagyon jó... fantasym ugrott miatta így vszegcsebi
Nem volt vita 😀

Felolem johet a Poz, Rudd, Greenway harmasbol barki, ber en is tudom, hogy Poz serulekeny, irtam is. Emiatt talan a legjobb Ruud lenne, Greenway meg rfa lesz, szoval az a harmas igazabol csak egy duo.

Bullucknal szerintem az nem mentseg, hogy nickelben nincs a palyan. Az minden csak nem normalis, hogy 7 meccsen 16 tackle-nel tart, mert nem nickel van egesz meccsen. Tudom, hogy a tackle csak egy szam, turnover, tfl fontosabb, de Boleyn kivul gyakorlatilag a tobbi LB nem csinal semmit.
Kell egy hentes, aki egyfolytaban a labda korul olalkodik. Nem egy future HOF tag kell (bar kiegyeznek vele), hanem egy megbizhato ember, akiben, ha masra nem is jo, de legalabb elakadnak az emberek, mert Goff erre sem alkalmas. Magasrol nem erdekel, hogy FA-t igazolunk, vagy draftolunk a korai korokben (A kesobbi draftnak meg nincsen ertelme, mert Dillard is csak st-ben van fent, szoval kesoi koros lb draft eseten megint lehetne ilyen osszeeszkabalt LB sorral jatszani es varni, hogy a fiatal srac beerjen, mint Goff...na inkabb nem), csak jojjon. Legnagyobb need az MLB, de egy normalis OLB is kell majd. Legjobb az lenne, ha Sintim megtaltosodna, es akkor OLB poszt megoldva.
Egyre inkabb ugy tunik, hogy azt a 2. kort nagyon beneztuk. (Sintim, Beatty)

Draftra en azt nem merem mondani, hogy tuti ez meg az lesz. Iden is ugy voltunk vele, hogy kell ember az O falba koran, erre 5. kor elott csak vedok jottek (Feltunk a serulesektol, lettek is serultek, latszik is, hogy nem ok). Lb kerdes is evek ota napirenden van, kibaszottul logikus lett volna egy korai LB huzas (akar 1. korben is), erre 4. kor. Mondjuk D-line meg lett tankolva, ketlem, hogy megint egy hasonlo draftunk lesz, de en (annak ellenere hogy van szisztema a draftjainkban - de mondjuk ezt is leirtam mar parszor) josolni nem nagyon merek. Plusz amilyen szerencsenk van iden, lehet valaki belefut egy car. ending serulesbe, es borul minden.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nicks is expected to be out at least 3 weeks. #NYGdeny79
Pont ezt a három meccset kéne kötelezően hoznunk a PO-hoz!

fasza, fasza, fasza... :mad:
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nicks is expected to be out at least 3 weeks. #NYGdeny79
Hát gyerekek, ez a cucc nem hangzik valami jól.salander
O, hagy az a banatos £$%^*)(*|+@~?!¬")(%^.........lotus86
beszarás...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Vitához anno én is imádtam volna Pozt a draft előtt de azóta kiderült h porelánból van főleg a térde! Volt IR-en is 1évet asszem, 2008as év és az idei amikor eddig úgy tűnik végignyomja a szezont.
Bulluckhoz hozzátartozik h volt sérült taláb 3 meccsen, plusz nickelben 1 lb-vel állunk fle (ami boley) bejön Grant, és ebben az esetben Greenway sem tudna takle-t csinálni Perry mellől az oldalvonalnál...
Goffnak volt 1 jó meccs amikor 6-7-8 taklet csinált meg egész jól védekezett passz esetén, de azt leszámítva kuka, szóval oda jöhet a draft...
Nicks nagyon jó... fantasym ugrott miatta így vszeg

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Végén már nem lesz elkapónk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nesze nektek jó hír: Mike Sims Walker is valószinű kihagyja a Giants meccset.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Nicks is expected to be out at least 3 weeks. #NYGdeny79
Hát gyerekek, ez a cucc nem hangzik valami jól.salander
O, hagy az a banatos £$%^*)(*|+@~?!¬")(%^.........


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nicks is expected to be out at least 3 weeks. #NYGdeny79
Az fasza! Aki eddig nem izgult, az most elkezdheti!
Asszem ez a sérüléshullám már túlmegy ismét azon a határon h "this is part of the game", rohadt nagy pechünk van, akár tavaly. Legalábbis sztem ez már több az átlagosnál, amivel minden csapatnak küzdeni kell. Kb a fél kezdő O + néhány backup.

O'Hara, Diehl, Hedgecock, Smith, Nicks + Barden, Cruz, Koets...Andrews is sérüléssel küzd
Kiwi
Még jó, h Beatty már visszajött egy lábtörésből.
Chad Jones-t már nem is említem...mondjuk ő nem pályán sérült meg.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nicks is expected to be out at least 3 weeks. #NYGdeny79
Hát gyerekek, ez a cucc nem hangzik valami jól.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nicks is expected to be out at least 3 weeks. #NYG
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Greenway kibaszott jó játékos, ő az egyik kedvenc LB-m az NFLben, még a fantasy csapatomban is benne van, de ő egyértelműen OLB, nem hiszem h szóba jönne.
Én szinte biztos vagyok benne, h Osi v Kiwi közül vmelyik nem itt fogja folytatni majd, jó lenne ha nem lenne igazam.
Andrews és Boothe azért egyáltalán nem egy kategória sztem. Andrews ProBowler játékos volt csak a sérülése után nem volt várható, h képes hasonló színvonalon teljesíteni, de sztem egyelőre kifejezetten meggyőző. Akár a kezdő posztot is megtarthatja, hisz Diehl saját bevallása szerint sem LT-ként a legjobb, sokkal jobban tud játszani eggyel beljebb. Boothe egy backup, tőle ennél több nem várható, 1-1 meccsre megfelel ha minden kötél szakad, nem hiszem, h ezt Coughlinék máshogy gondolnák.Szesze
Greenwayre annyi, hogy azert Boley az egyetlen biztos pont jelenleg, tehat kellene egy jo MLB es OLB is. Szoval szerintem o is elferne, bar nem lenne olcso. Osi, mint irtam, elo szerzodessel rendelkezik, Kiwi viszont FA lesz, szoval ot razos lehet megtartani. Bottheval kapcsolatban meg ugy gondoltam, hogy esetleg a vezetoseg nem gondolja, hogy feltetlen most kellene a jovo falat epiteni, mert baj eseten Boothe par meccsre szodaval ugyis megfelel, raernek emiatt egy evvel kesobb aggodni....pedig nem.lotus86
Boothe guard backup (RG-t és LG-t is tud játszani, emiatt azért nem árt a keretbe), de ha Diehl bemegy LG-be akkor nekünk center meg tackle kéne a drafton csak. Tuti nem fogjuk hanyagolni a kérdést.