New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tippjáték, 10. forduló. (tippelni meccskezdésig lehet)

1. Mi lesz a végeredmény? C
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? D
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? E
4. Hány passzolt TD-nk lesz? C
5. Hány futott TD-nk lesz? B
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? B
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A
9. Hány sacket szerzünk? C
10.Hány sacket szedünk be? E
11. Megtörjük Vick INT nélküli sorozatát? A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? BSzesze
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1. c
2. c
3. c
4. c
5. b
6. d
7. d
8. a
9. b
10. c
11. a
12. e
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tippjáték, 10. forduló. (tippelni meccskezdésig lehet)

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 8 ponttal nyerünk B) 1-8 ponttal nyerünk C) 1-8 ponttal kikapunk D) több, mint 8 ponttal kikapunk
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? A) 0-250 B) 251-300 C) 301-350 D) 351-400 E) 400+
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? A) 0-250 B) 251-300 C) 301-350 D) 351-400 E) 400+
4. Hány passzolt TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
5. Hány futott TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A) Tuck B) Osi C) Boley D) Goff
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? A) Webster B) Thomas C) Rolle D) Philips E) Grant
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A) DeSean Jackson B) Nicks C) Manningham D) Maclin
9. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 B) 2 C) 3 D) 4 E) 5 vagy több
10.Hány sacket szedünk be? A) 0-1 B) 2 C) 3 D) 4 E) 5 vagy több
11. Megtörjük Vick INT nélküli sorozatát? A) igen B) nem
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 E) 4 vagy több
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
esetleg Plax kimenő vasárnap estére. ez lenne a Prison Bowlvittore
Akkor remélem L.T. és O.J. lesznek a szakkommentátorok. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
salander: igazad volt, D-nek néztem az egyik B-t, bocs 😊 javítottam.
Mindenki nézze át az eredményeit légyszi, tegnap nagyon k.o. voltam lehet h másnál is elnéztem valamit.Szesze
Off: Köszi szépen!

On: Az nfl.com -on már poénkodtak a WR hiányunkkal kapcsolatban, hogy még bármikor visszaigazolhatjuk Toomert, hisz elég jól van ahoz hogy 4:15 alatt lefussa a maratont. 😀

Andrews mellett Boss meg Webster is csak biciklizni tudtak edzés helyett. Hát én optimista vagyok, de nagyon nehéz.salander
esetleg Plax kimenő vasárnap estére. ez lenne a Prison Bowl
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Csináltam beharangozó írást meccsre, elég statisztikás, ha valakit érdekel, itt olvashatja: http://philly.blog.hu/2010/11/19/beharangozo_week_11_vs_giants
következő hír meg egy beharangozó videó, esetleg 😀
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
salander: igazad volt, D-nek néztem az egyik B-t, bocs 😊 javítottam.
Mindenki nézze át az eredményeit légyszi, tegnap nagyon k.o. voltam lehet h másnál is elnéztem valamit.Szesze
Off: Köszi szépen!

On: Az nfl.com -on már poénkodtak a WR hiányunkkal kapcsolatban, hogy még bármikor visszaigazolhatjuk Toomert, hisz elég jól van ahoz hogy 4:15 alatt lefussa a maratont. 😀

Andrews mellett Boss meg Webster is csak biciklizni tudtak edzés helyett. Hát én optimista vagyok, de nagyon nehéz.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Barden hivatalosan is IR!
Andrews-nak kijött a hát sérülése nem biztos h játszani fog... megéljük még azt h Gilbride fogja védeni Eli vakoldalát...
Smith csak dec elején játszhat legkorábban!csebi
Bazzeg... ez az egyik legszarabb dolog ami történhetett. Beatty egy fos LT-ben, így már sztem is a Philly a favorit 😕Szesze
Hát nagyon jó...Elkapókhoz annyit, hogy talán néhány play-nél Beckum mehetne slotba.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Barden hivatalosan is IR!
Andrews-nak kijött a hát sérülése nem biztos h játszani fog... megéljük még azt h Gilbride fogja védeni Eli vakoldalát...
Smith csak dec elején játszhat legkorábban!csebi
Bazzeg... ez az egyik legszarabb dolog ami történhetett. Beatty egy fos LT-ben, így már sztem is a Philly a favorit 😕
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
csináljuk azt mint az SB-n vagy 2 hete a seahawks ellen: extrahosszú, 10 perces driveok, ellenfél irányítója meg had mohásodjon a pályaszélenvittore
ahhoz először kéne egy fal, ami mellett lehet futni.
Az előző meccs alapján, pedig úgy tűnik, hogy a csere fal (egyelőre) nem erre van beállva.

Ráadásul most már Andrews is sérült!
Jöhet Beatty.Winters
hát ez kurva jó hír... Trent Cole, Beatty-ket eszik reggelire kb! Remélem Diehl és O'hara tudja vasárnap vállalni a játékot :/ironroy
hogyne... Valamelyik advent vasárnap már vállalni tudják majd...
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
csináljuk azt mint az SB-n vagy 2 hete a seahawks ellen: extrahosszú, 10 perces driveok, ellenfél irányítója meg had mohásodjon a pályaszélenvittore
ahhoz először kéne egy fal, ami mellett lehet futni.
Az előző meccs alapján, pedig úgy tűnik, hogy a csere fal (egyelőre) nem erre van beállva.

Ráadásul most már Andrews is sérült!
Jöhet Beatty.Winters
hát ez kurva jó hír... Trent Cole, Beatty-ket eszik reggelire kb! Remélem Diehl és O'hara tudja vasárnap vállalni a játékot :/
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Barden hivatalosan is IR!
Andrews-nak kijött a hát sérülése nem biztos h játszani fog... megéljük még azt h Gilbride fogja védeni Eli vakoldalát...
Smith csak dec elején játszhat legkorábban!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
csináljuk azt mint az SB-n vagy 2 hete a seahawks ellen: extrahosszú, 10 perces driveok, ellenfél irányítója meg had mohásodjon a pályaszélenvittore
ahhoz először kéne egy fal, ami mellett lehet futni.
Az előző meccs alapján, pedig úgy tűnik, hogy a csere fal (egyelőre) nem erre van beállva.

Ráadásul most már Andrews is sérült!
Jöhet Beatty.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
csináljuk azt mint az SB-n vagy 2 hete a seahawks ellen: extrahosszú, 10 perces driveok, ellenfél irányítója meg had mohásodjon a pályaszélen
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ami Webstert illeti, nekem soha nem volt nagy kedvencem, ami szintén nem azt jelenti, h szar...sőt: jó cb, elismerem, de sztem nem az a shutdown kaliber. Ez csak az én véleményem. Abban egyetértek, h átlag feletti a sec, de erősebbnek érzem a S-állományunkat. Szsziszka
Ez különösen azért érdekes kijelentés, mert statisztikailag 2008-ban ő volt a liga 2. legjobb shutdown cornerje 😊
2009-es év ugye kuka volt, és most itt vagyunk.

Én vasárnap azt tartom majd kulcskérdésnek, hogy Smith-t hogyan tudjuk pótolni.
A válasz egyszerű: tight endekkel.
Szerencsére a Cowboys ellen végre már használtuk Boss-t, de még ennél is jobban kéne bevonni őt meg Pascoe-t.

Ha az Giants O tartani tudja a lépést a Philly-vel egy esetleges shoot-out esetén, akkor valóban 50%-50% a meccs, de minden más esetben egyértelműen a Philly a favorit.

De ahogy azt már írtátok, a Bears meccsen is jól sült a védelem szempontjából az underdog szerep.Winters
Én nem érzem favoritnak a Philly-t de majd a meccs eldönti kinek van igaza 😊
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ami Webstert illeti, nekem soha nem volt nagy kedvencem, ami szintén nem azt jelenti, h szar...sőt: jó cb, elismerem, de sztem nem az a shutdown kaliber. Ez csak az én véleményem. Abban egyetértek, h átlag feletti a sec, de erősebbnek érzem a S-állományunkat. Szsziszka
Ez különösen azért érdekes kijelentés, mert statisztikailag 2008-ban ő volt a liga 2. legjobb shutdown cornerje 😊
2009-es év ugye kuka volt, és most itt vagyunk.

Én vasárnap azt tartom majd kulcskérdésnek, hogy Smith-t hogyan tudjuk pótolni.
A válasz egyszerű: tight endekkel.
Szerencsére a Cowboys ellen végre már használtuk Boss-t, de még ennél is jobban kéne bevonni őt meg Pascoe-t.

Ha az Giants O tartani tudja a lépést a Philly-vel egy esetleges shoot-out esetén, akkor valóban 50%-50% a meccs, de minden más esetben egyértelműen a Philly a favorit.

De ahogy azt már írtátok, a Bears meccsen is jól sült a védelem szempontjából az underdog szerep.Winters
Arra emlékszem, h volt egy nagyon jó éve Websternek. Jöhetne a köv. nagyon jó, mert tavaly sztem jobb volt TT. Amúgy mondom h jó cb, csak lehet bennem Madison hagyott nagyobb űrt a kelleténél. Én őt nagyon csíptem.
Beckumot is lehet akár slotban is játszatni.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Ami Webstert illeti, nekem soha nem volt nagy kedvencem, ami szintén nem azt jelenti, h szar...sőt: jó cb, elismerem, de sztem nem az a shutdown kaliber. Ez csak az én véleményem. Abban egyetértek, h átlag feletti a sec, de erősebbnek érzem a S-állományunkat. Szsziszka
Ez különösen azért érdekes kijelentés, mert statisztikailag 2008-ban ő volt a liga 2. legjobb shutdown cornerje 😊
2009-es év ugye kuka volt, és most itt vagyunk.

Én vasárnap azt tartom majd kulcskérdésnek, hogy Smith-t hogyan tudjuk pótolni.
A válasz egyszerű: tight endekkel.
Szerencsére a Cowboys ellen végre már használtuk Boss-t, de még ennél is jobban kéne bevonni őt meg Pascoe-t.

Ha az Giants O tartani tudja a lépést a Philly-vel egy esetleges shoot-out esetén, akkor valóban 50%-50% a meccs, de minden más esetben egyértelműen a Philly a favorit.

De ahogy azt már írtátok, a Bears meccsen is jól sült a védelem szempontjából az underdog szerep.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Ami rosszabb ebben az RZ-ben még, hogy nem csak Vick-kel, hanem idén Kolb-bal sem, vagy tavaly McNabb-bel.deny79
Bocs az offért,de Vickel azért RZ-ban sokkal előrébb vagyunk. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sorry Szsziszka írta. Bocsi.balu10
Én írtam, és azt aláírom, h TT a Dallas ellen gyenge volt, csak az a baj, h Websternek is láttam nem egy ilyen meccsét, mikor nem sok köze volt a wr-hez, kaptuk róla a td-ket stb.
Remélem megemberelik magukat!Szsziszka
Tényleg nem vitázni akarok, de nehogy már szarrá minősítsünk valakit azért mert volt egy gyengébb meccse. Ilyen alapon Tuck meg szar pass-rusher... a Thomas-Webster CB páros kifejezetten jónak mondható, persze h hibáznak olykor, de ki nem? Nem elit a secondary, de azért ez a Webster-Thomas-Ross-Rolle-Grant-Philips hatos nagyon bőven átlag feletti.Szesze
Én nem mondtam, h szarok, sőt az alapállításom az volt, h TT elég jó emberfogásban (utána ismertem el, h a Dallas ellen nem játszott jól). Ami Webstert illeti, nekem soha nem volt nagy kedvencem, ami szintén nem azt jelenti, h szar...sőt: jó cb, elismerem, de sztem nem az a shutdown kaliber. Ez csak az én véleményem. Abban egyetértek, h átlag feletti a sec, de erősebbnek érzem a S-állományunkat. Azért soha rosszabb cb-ink ne legyenek.
Az pedig igaz, h hosszú ideig magas szinten játszott a D, csak a csalódottság íratta velem a hullámvasút dolgot, hogy egy Kitna szétcincált minket. Remélem visszatérnek az előtte levő formájukhoz.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sok mindent írtok, szerintem igazából pont az offensetek verhet meg minket, a defense-nek tartania kell Vick-et főleg, nagy play-ek ne legyenek megkajálva. RZ offense meg nálunk elég impotens (kivétel most hétfő), és ugye ha csak FG-ok (vagy azok sem) jönnek...
Egyébként fogok héten 2 beharangozót is írni meccsre, igaz Eagles szempontból, de a statisztikákat, a match-upokat azért reálisan kell hozni. Belinkeljem esetleg majd?deny79
Én pontosan azt is várom, h ti kevésbé tudtok minket levédekezni, mint fordítva ezt írtam is. Ettől még bármi lehet, a turnoverek v a spec team teljesítmények teljesen kiszámíthatatlanná teszik a meccset.
A RZ offotok sztem nem véletlenül gyengébb, ott már mindenképp összetömörödik a védelem, nincs a fal mögött hely, nehezebb kimozogni mert könnyebben odaérnek a védők, innentől Vick kevésbé hatékonnyá válik.Szesze
Ami rosszabb ebben az RZ-ben még, hogy nem csak Vick-kel, hanem idén Kolb-bal sem, vagy tavaly McNabb-bel.deny79
Azt tudom, h tavaly is nagy gond volt ezzel nálatok, de sztem itt most akkor is ez a fő problem.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sok mindent írtok, szerintem igazából pont az offensetek verhet meg minket, a defense-nek tartania kell Vick-et főleg, nagy play-ek ne legyenek megkajálva. RZ offense meg nálunk elég impotens (kivétel most hétfő), és ugye ha csak FG-ok (vagy azok sem) jönnek...
Egyébként fogok héten 2 beharangozót is írni meccsre, igaz Eagles szempontból, de a statisztikákat, a match-upokat azért reálisan kell hozni. Belinkeljem esetleg majd?deny79
Én pontosan azt is várom, h ti kevésbé tudtok minket levédekezni, mint fordítva ezt írtam is. Ettől még bármi lehet, a turnoverek v a spec team teljesítmények teljesen kiszámíthatatlanná teszik a meccset.
A RZ offotok sztem nem véletlenül gyengébb, ott már mindenképp összetömörödik a védelem, nincs a fal mögött hely, nehezebb kimozogni mert könnyebben odaérnek a védők, innentől Vick kevésbé hatékonnyá válik.Szesze
Ami rosszabb ebben az RZ-ben még, hogy nem csak Vick-kel, hanem idén Kolb-bal sem, vagy tavaly McNabb-bel.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
amúgy szépen beindult az elemzés.. 😊

de annyira sokoldalú így Vickel a már régebben is durva Philly off. hogy nehéz lesz tutit találni!


Ha esetleg találtok erre vonatkozó írást valahol , azt dobjátok már ki ide!Köszi!!yooker
Ajánlom Matt Bowen írását, "How do you stop Vick?" címmel, itt a link:

http://www.nationalfootballpost.com/How-do-you-stop-Vick.html

És a kommenteket is érdemes elolvasni!skizofita
ami mindenképp biztató hogy a megfelelő nyomást hangsúlyozza Bowen amire

ugyebár mi kimagaslóan képesek vagyunk !

illetve a sebességre utalnak még amit meg a LB sornak kellene hoznia.....


baromi mérges vagyok mert csak szerdán tudom majd felvételről megnézni a meccset

addig teljes hírzárlatot kell tartanom..... :mad: :mad:

deny79 -nek : a linket az elemzéssel szívesen olvasnám !
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sok mindent írtok, szerintem igazából pont az offensetek verhet meg minket, a defense-nek tartania kell Vick-et főleg, nagy play-ek ne legyenek megkajálva. RZ offense meg nálunk elég impotens (kivétel most hétfő), és ugye ha csak FG-ok (vagy azok sem) jönnek...
Egyébként fogok héten 2 beharangozót is írni meccsre, igaz Eagles szempontból, de a statisztikákat, a match-upokat azért reálisan kell hozni. Belinkeljem esetleg majd?deny79
Én pontosan azt is várom, h ti kevésbé tudtok minket levédekezni, mint fordítva ezt írtam is. Ettől még bármi lehet, a turnoverek v a spec team teljesítmények teljesen kiszámíthatatlanná teszik a meccset.
A RZ offotok sztem nem véletlenül gyengébb, ott már mindenképp összetömörödik a védelem, nincs a fal mögött hely, nehezebb kimozogni mert könnyebben odaérnek a védők, innentől Vick kevésbé hatékonnyá válik.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sok mindent írtok, szerintem igazából pont az offensetek verhet meg minket, a defense-nek tartania kell Vick-et főleg, nagy play-ek ne legyenek megkajálva. RZ offense meg nálunk elég impotens (kivétel most hétfő), és ugye ha csak FG-ok (vagy azok sem) jönnek...
Egyébként fogok héten 2 beharangozót is írni meccsre, igaz Eagles szempontból, de a statisztikákat, a match-upokat azért reálisan kell hozni. Belinkeljem esetleg majd?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
ilyet én nem írtam ....yooker
Sorry Szsziszka írta. Bocsi.balu10
Én írtam, és azt aláírom, h TT a Dallas ellen gyenge volt, csak az a baj, h Websternek is láttam nem egy ilyen meccsét, mikor nem sok köze volt a wr-hez, kaptuk róla a td-ket stb.
Remélem megemberelik magukat!Szsziszka
Tényleg nem vitázni akarok, de nehogy már szarrá minősítsünk valakit azért mert volt egy gyengébb meccse. Ilyen alapon Tuck meg szar pass-rusher... a Thomas-Webster CB páros kifejezetten jónak mondható, persze h hibáznak olykor, de ki nem? Nem elit a secondary, de azért ez a Webster-Thomas-Ross-Rolle-Grant-Philips hatos nagyon bőven átlag feletti.