A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
a tennesse legyőzte őket, ők 4-3at védekeznek ugye?

buta nfl yahoo már első helyre teszi őket a standings-ban pedig a conf mérleg nálunk jobbvittore
Titans ellen nem Vick játszott egyébként, de amúgy simán verhetőek vagyunk. Green Bay is legyőzőtt minket, igaz végig ott se játszott Vick. Meg ugye első meccsünkön Redskins is nyert ellenünk, bár Vick meccs felénél kidőlt.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Vick Philly mezben még nem dobott intet, viszont passzolt 12 TD-t és futott 6-ot... Remélem elvesszük a szűzességét vasárnap. SNF lesz egyébként, idén az utolsó hajnali meccsünk.Szesze
A SNF-ok még változhatnak. A 16. héten játszunk a sajtfejűeknél, eredetileg az NBC a Chargers-Bengals meccset adná, de nem tartom kizártnak, hogy ezen változtatnak, szóval még lehet lesz hajnali meccsünk. Bár én örülnék, ha maradna a 4:15-ös sávba, hátha adná a sporttv 😊Lance
ja aztán hallgathatjuk 1 rossz passz után a ricsi kérdését " te h érzed Sanyi/Olivér/szupertehetséges magyar QB/ magyarország legjobb sporija, Eli Manning fejlődött mostanában vmennyit, vagy még mindig szeleburdi?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a tennesse legyőzte őket, ők 4-3at védekeznek ugye?

buta nfl yahoo már első helyre teszi őket a standings-ban pedig a conf mérleg nálunk jobb
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Üdv!

Kicsit késve csatlakozom az elemzéshez mert előtte megnéztem a Philly meccset felvételről
!
Hát elég rémisztő volt... 😊 és a mi meccsünkre is sajnos bejöttek Szesze aggodalmai !
A mi meccsünket nézését már az első IC-nél (Nicksnek) felfüggesztettem mert látszott hogy ez a tavalyi forma lesz
és ez a meccs nem lesz meg ! ( miért nem futottunk ott vajon??? )

Az Eaglestől már eddigig is nagyon tartottam , de most végképp nem tudom hogyan tudunk majd nemhogy nyerni hanem szorosan tartani a meccset ...

Sérültekről már írtatok ( off,deff is) Smith szerintem kulcsfontosságú hogy tudjon játszani!

De ami a legfontosabb !Milyen taktikával lehet Vicket megfogni szerintetek???
Pass rusht kimozogja , jól dob ( és a secondarynk sajnos továbbra is sebezhető) a LB-k pedig akik a futásait foghatnák.....hát

Szóval?Van valakinek ötlete mi várható?????

nekem egyelőre egy dolog jutott eszembe !az hogy nekik most minden bejött ,nekünk semmi ....
és ez általában fordulni szokott...

remélem lesz más megoldásotok is.... 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. Mi lesz a végeredmény? D) kikapunk (csak rattlesnk találta el)
áruló 😀 vagy csak tudott előre valamit!!!ironroy
Mindössze megérzés. De én azt mondom időbe jött a pofon. Én is úgy számoltam ha philly ellen egyszer elég nyerni és a redskins ellen kétszer akkor biztos a PO. Egyébként most hétvégére győzelmet érzek, hátha megint bejön. 😀rattlesnk
ha bejön megváltoztatom a rangom egy hétre rattlesnk fan-ra!!! 😂
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Vick Philly mezben még nem dobott intet, viszont passzolt 12 TD-t és futott 6-ot... Remélem elvesszük a szűzességét vasárnap. SNF lesz egyébként, idén az utolsó hajnali meccsünk.Szesze
A SNF-ok még változhatnak. A 16. héten játszunk a sajtfejűeknél, eredetileg az NBC a Chargers-Bengals meccset adná, de nem tartom kizártnak, hogy ezen változtatnak, szóval még lehet lesz hajnali meccsünk. Bár én örülnék, ha maradna a 4:15-ös sávba, hátha adná a sporttv 😊Lance
Bízom benne hogy a Packers elleni meccs már "tét" nélküli lesz és látunk 2 rohadt jól, "önfeledten" játszó csapatot!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. Mi lesz a végeredmény? D) kikapunk (csak rattlesnk találta el)
áruló 😀 vagy csak tudott előre valamit!!!ironroy
Mindössze megérzés. De én azt mondom időbe jött a pofon. Én is úgy számoltam ha philly ellen egyszer elég nyerni és a redskins ellen kétszer akkor biztos a PO. Egyébként most hétvégére győzelmet érzek, hátha megint bejön. 😀

hátha adná a sporttv 😊Lance
Csak azt ne! 😀
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Vick Philly mezben még nem dobott intet, viszont passzolt 12 TD-t és futott 6-ot... Remélem elvesszük a szűzességét vasárnap. SNF lesz egyébként, idén az utolsó hajnali meccsünk.Szesze
A SNF-ok még változhatnak. A 16. héten játszunk a sajtfejűeknél, eredetileg az NBC a Chargers-Bengals meccset adná, de nem tartom kizártnak, hogy ezen változtatnak, szóval még lehet lesz hajnali meccsünk. Bár én örülnék, ha maradna a 4:15-ös sávba, hátha adná a sporttv 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
kukáztunk egy új wrt. Adam Schefter:
WR Derek Hagen is signing a 1-year deal with the N.Y. Giants today.kristof
Azért annyira nem új. 😉Badman
😊 2 éve nálunk van, csak az idei utsó rosterszűkítésnél lett cut.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Vick Philly mezben még nem dobott intet, viszont passzolt 12 TD-t és futott 6-ot... Remélem elvesszük a szűzességét vasárnap. SNF lesz egyébként, idén az utolsó hajnali meccsünk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kukáztunk egy új wrt. Adam Schefter:
WR Derek Hagen is signing a 1-year deal with the N.Y. Giants today.kristof
Azért annyira nem új. 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kukáztunk egy új wrt. Adam Schefter:
WR Derek Hagen is signing a 1-year deal with the N.Y. Giants today.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szesze!
Nekem van 1 pontom, mert a 2. kérdésre az E választ adtam. :/
Úgyhogy a kemény 1 pont ellenére van egy kérdés, amit csak én találtam el. 😊balu10
bocsi, javítottam
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Giants O > Skins O
Giants D > Skins D
sztem nem kell annyira fosni, ha a D hozza azt amit tud akkor meglesz sztem, ill simán bízhatunk a sasok nagy pofájában, hogy úgy járnak mint mi a cowboys ellen.
(nagyon remélem h Osi lezúzza azt a b*zi vicket)
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
9. forduló eredményei:

1. rattlesnk 4 pont
Forti 4 pont
3. G-men 3 pont
Winters 3 pont
Asbee 3 pont
Szesze 3 pont
kristof 3 pont
8. Buchek8 2 pont
salander 2 pont
csebi 2 pont
yooker 2 pont
12. Szsziszka 1 pont
13. balu10 0 pont
14. Badman 0 pont
15. Lance 0 pont
16. ironroy 0 pont
17. Chevy 0 pont
18. vadibandi 0 pontSzesze
Szesze!
Nekem van 1 pontom, mert a 2. kérdésre az E választ adtam. :/
Úgyhogy a kemény 1 pont ellenére van egy kérdés, amit csak én találtam el. 😊

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. Mi lesz a végeredmény? D) kikapunk (csak rattlesnk találta el)
áruló 😀 vagy csak tudott előre valamit!!!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Összesített állás 9 forduló után:

1. kristof 38 pont (3+3+6+3+4+4+5+7+3)
2. Szesze 37 pont (4+5+7+2+1+5+5+5+3)
3. Chevy 35 pont (4+4+5+4+4+2+7+5+0)
Szsziszika 35 pont (5+2+3+3+5+3+7+6+1)
5. G-men 34 pont (6+0+6+3+4+2+4+6+3)
Forti 34 pont (-+1+6+1+5+7+5+5+4)
Asbee 34 pont (6+2+6+5+4+2+3+3+3)
8. yooker 33 pont (-+3+3+4+5+6+4+6+2)
9. vadibandi 32 pont (3+3+5+4+4+4+3+6+0)
balu10 32 pont (5+2+4+3+7+1+3+6+1)
11. ironroy 30 pont (5+2+3+2+4+2+3+9+0)
12. csebi 29 pont (6+4+4+3+3+4+3+-+2)
13. Badman 27 pont (7+2+3+2+1+3+6+4+0)
Winters 27 pont (-+2+8+1+6+4+3+-+3)
15. Buchek8 23 pont (-+2+2+-+4+4+3+6+2)
16. Lance 21 pont (5+-+-+-+-+3+5+8+0)
17. salander 17 pont (-+-+-+-+-+5+4+5+3)
18. vittore 12 pont (-+-+-+-+6+2+4+0+-)
19. rattlesnk 7 pont (-+-+-+-+-+-+-+3+4)
20. deny79 4 pont (-+-+-+-+-+4+-+-+-)
21. Nightboy 0 pont (-+-+-+-+-+-+0+-+-)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
volt szerencsém az első félidei Eagles-Skins mészárlást megnézni hajnalban... eléggé olyan érzésem van, hogy nem pont a legjobbkor találkozunk velük!Ha kikapunk benne van a pakliban, viszont egy W-vel óriási lendületet kapnánk...ironroy
Nemtom, most legalább nem rajtunk van az esélyesség terhe.. jól is elsülhet, sztem ez most egy szoros, jó meccs lesz, nem balfaszkodások netovábbja.Szesze
Én abban bízom, h a Skins is csinált ellenük huszonvalahány pontot. Márpedig a mi O-nk szvsz jobb, mint a rézbőrűeké. (Még a wr sérülésekkel is...Barden amúgy se zavart sok vizet, Smith pótlását kell megoldani. Sztem meg lehet.) Persze ez egy teljesen más meccs lesz, csak azt akartam mondani, h a D-ük sebezhető.
De sajnos a mienk is, ahogy láttuk. Szóval ha a D hozza azt, amit a Boys meccs előtt, akkor nyerhetünk. Ez a csapatrész lehet döntő, főleg h meg kell vhogy fogni egy Vicket...föl van adva nekik a lecke.Szsziszka
Sziasztok!

Ez így van ebben reménykedhettek de ne felejtsétek, hogy mikor csinálták az első pontokat? Már 35-0-ra vezettünk. S a Colts ellen megmutatták mit tudnak a fiaink ha nagyon kell. Mindenesetre bízom egy jó meccsben s persze győzelemben nálunk de mostanság tőletek kikapni nem szégyen, szerintem ellenetek még a 0-2 is beleférhet ha a többi meccset hozzuk. Remélem azért erre nem lesz szükség. Azért is bízhattok mert olyan nincs, hogy nekünk mindig minden összejön s nektek meg semmi (bár azért most nem sajnálnám ha az élet rámcáfolna 😛 ). Ezért lehet szoros meccs!b De bízom ismét egy jó nyitásban az elején s azzal megfogunk titeket, s mire hozzátok megyünk már addigra ott leszünk a Po-nál!

Fly Eagles: deee
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
9. forduló eredményei:

1. rattlesnk 4 pont
Forti 4 pont
3. G-men 3 pont
Winters 3 pont
Asbee 3 pont
Szesze 3 pont
kristof 3 pont
salander 3 pont
9. Buchek8 2 pont
csebi 2 pont
yooker 2 pont
12. Szsziszka 1 pont
balu10 1 pont
14. Badman 0 pont
15. Lance 0 pont
16. ironroy 0 pont
17. Chevy 0 pont
18. vadibandi 0 pont
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tippjáték, 9. forduló - helyes válaszok

1. Mi lesz a végeredmény? D) kikapunk (csak rattlesnk találta el)
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? E) 450+ (csak balu10 találta el)
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? E) 400+ (senki se találta el)
4. Hány passzolt TD-nk lesz? C) 2 (8 találat)
5. Hány futott TD-nk lesz? A) 0 (senki)
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? B) Osi (7 találat)
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B) Thomas (5 találat)
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? C) Manningham (2 találat)
9. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 (senki)
10.Hány sacket szedünk be? A) 0-1 (3 találat)
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? B) negatív (2 találat)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B) 1 (5 találat)

rettentő vérszegény statisztika 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Most csinálgatom a tippjáték kiértékelését. Elöljáróban annyit, h 6 nullázó van és 4 ponttal már el lehetett vinni a heti győztes címét 😀
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
volt szerencsém az első félidei Eagles-Skins mészárlást megnézni hajnalban... eléggé olyan érzésem van, hogy nem pont a legjobbkor találkozunk velük!Ha kikapunk benne van a pakliban, viszont egy W-vel óriási lendületet kapnánk...ironroy
Nemtom, most legalább nem rajtunk van az esélyesség terhe.. jól is elsülhet, sztem ez most egy szoros, jó meccs lesz, nem balfaszkodások netovábbja.Szesze
Én abban bízom, h a Skins is csinált ellenük huszonvalahány pontot. Márpedig a mi O-nk szvsz jobb, mint a rézbőrűeké. (Még a wr sérülésekkel is...Barden amúgy se zavart sok vizet, Smith pótlását kell megoldani. Sztem meg lehet.) Persze ez egy teljesen más meccs lesz, csak azt akartam mondani, h a D-ük sebezhető.
De sajnos a mienk is, ahogy láttuk. Szóval ha a D hozza azt, amit a Boys meccs előtt, akkor nyerhetünk. Ez a csapatrész lehet döntő, főleg h meg kell vhogy fogni egy Vicket...föl van adva nekik a lecke.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Gyeek a labda hol van? mert én a képen nem látom... már vhol Boss kezei közelében található... ezért találom vitatható döntésnek!csebi
Nicksek ment az a labda.

A Cowboys gyakran bizonyította nekem, hogy nem kell a szabálytalanságnak a labda közelében megtörténnie (sőt még relevánsnak sem kell lennie) ahhoz, hogy a sporik esetleg egy nagy játékot nullázzanak.gyeek
Ez így van. A szabálytalanságnak nem kell a labda közelében történnie, sőt lehet olyan is, ami egyáltalán nem befolyásolta a játékot, attól még a szabálytalanság szabálytalanság marad, be kell dobni.

Hozzáteszem, hogy fogalmam sincs az esetről, de abban mindenképpen gyeeknek van igaza, hogy nem kell playt befolyásolónak lennie a szabálytalanságnak, hogy bedobják a zászlót. Ettől a döntés nem vitatható, mert a szabálytalanság megtörtént.Soldados
ott van az ellenpélda vmeik SB asszem az amelyikben a seahawks volt, és kickoff ret TD-t megadták annak ellenére h holding volt a pályán, de úgy ítélték meg h nem befolyásolta a returnt...
és aláírom h olyan szabálytalanságot be kell dobni mint pass intf, még ha utána másik oldalra dobja is mert lehet a qb a szabálytalanság miatt nem tudta odadobni, de itt már a labda nem volt Eli kezében, amikor megtörtént a holding, ezt el lehetne engedni (más egyértelmű holdokat meg idén az ellenfeleink ellen nem dobnak be...) de írtam h nem számított, és a véleményem továbbra is fenn tartom! 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
volt szerencsém az első félidei Eagles-Skins mészárlást megnézni hajnalban... eléggé olyan érzésem van, hogy nem pont a legjobbkor találkozunk velük!Ha kikapunk benne van a pakliban, viszont egy W-vel óriási lendületet kapnánk...ironroy
Nemtom, most legalább nem rajtunk van az esélyesség terhe.. jól is elsülhet, sztem ez most egy szoros, jó meccs lesz, nem balfaszkodások netovábbja.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
volt szerencsém az első félidei Eagles-Skins mészárlást megnézni hajnalban... eléggé olyan érzésem van, hogy nem pont a legjobbkor találkozunk velük!Ha kikapunk benne van a pakliban, viszont egy W-vel óriási lendületet kapnánk...