A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Hát amúgy legalább Barden jó volt (piros pont), kár hogy most 1-2 hétre ő is OUT lesz... Beatty viszont, Jézus... Inkább vissza se akarok gondolni, mit össze nem szerencsétlenkedett. (fekete pont) Régen láttam egy emberre ennyire dühösnek lenni Coughlint.

Visszatérve a védelemre: megint kijött az is, mint amit már láttunk a Colts ellen. Ez a Fewell-féle védelem egy nagyon finom gépezet és ha homok kerül bele, akkor nagy gáz van. Nem nagyon lehetett látni egyik meccsen sem, hogy menet közben alkalmazkodtunk volna; folyamatosan ugyanazokat a dolgokat szívtuk be és nem ment a váltás. Valamint, ha nincs idő felkészülni; mint amikor a Colts végigment no huddleben a pályán, akkor káosz van. (fekete pont) az egész védelemnek. az edzővel együtt (de főleg TT-nek és Tucknak... meg a DT-knek... meg az LB-knek... meg a Safetyknek... inkább hagyjuk).

Emberek, 42 yardos kick off return! Hihetetlen! Nagy (piros pont) Blackmonnak. :]

+1: OL: Boothe... basszus ez az ember mindig ekkora volt, vagy magára hízott még 50 kilót az elmúlt egy évben? Komolyan ijesztő ez a zsírhegy. Mi az istennek kellett belekarolni annak a hülyének a cowboyzos combjába, pláne hogy Eli már eldobta a rohadt labdát? Snee... Ez egy olyan nap volt, hogy az egyik legjobb képességű o-line emberünk is betlizik, az a 4&inches rajta ment el. Andrews kellemes meglepetés volt. (fekete pont-fekete pont-piros pont)

+2: A nap "szar play-hívása" különdíjat, az amúgy kiválóan teljesítő Kevin Gillbride nyerte, azzal a rohadt Jacobs futással... Azt miért kellett? (Annak ellenére, hogy tényleg az OL legjobb embere fele ment a play... szóval mindent megpróbált, de lásd feljebb. Meg akkoris.)salander
Én akkor robbantam fel majdnem, mikor 2. & 23-nál futást hívott. (Asszem még az 1. negyedben volt.)
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hát amúgy legalább Barden jó volt (piros pont), kár hogy most 1-2 hétre ő is OUT lesz... Beatty viszont, Jézus... Inkább vissza se akarok gondolni, mit össze nem szerencsétlenkedett. (fekete pont) Régen láttam egy emberre ennyire dühösnek lenni Coughlint.

Visszatérve a védelemre: megint kijött az is, mint amit már láttunk a Colts ellen. Ez a Fewell-féle védelem egy nagyon finom gépezet és ha homok kerül bele, akkor nagy gáz van. Nem nagyon lehetett látni egyik meccsen sem, hogy menet közben alkalmazkodtunk volna; folyamatosan ugyanazokat a dolgokat szívtuk be és nem ment a váltás. Valamint, ha nincs idő felkészülni; mint amikor a Colts végigment no huddleben a pályán, akkor káosz van. (fekete pont) az egész védelemnek. az edzővel együtt (de főleg TT-nek és Tucknak... meg a DT-knek... meg az LB-knek... meg a Safetyknek... inkább hagyjuk).

Emberek, 42 yardos kick off return! Hihetetlen! Nagy (piros pont) Blackmonnak. :]

+1: OL: Boothe... basszus ez az ember mindig ekkora volt, vagy magára hízott még 50 kilót az elmúlt egy évben? Komolyan ijesztő ez a zsírhegy. Mi az istennek kellett belekarolni annak a hülyének a cowboyzos combjába, pláne hogy Eli már eldobta a rohadt labdát? Snee... Ez egy olyan nap volt, hogy az egyik legjobb képességű o-line emberünk is betlizik, az a 4&inches rajta ment el. Andrews kellemes meglepetés volt. (fekete pont-fekete pont-piros pont)

+2: A nap "szar play-hívása" különdíjat, az amúgy kiválóan teljesítő Kevin Gillbride nyerte, azzal a rohadt Jacobs futással... Azt miért kellett? (Annak ellenére, hogy tényleg az OL legjobb embere fele ment a play... szóval mindent megpróbált, de lásd feljebb. Meg akkoris.)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 940 — no es importante
azért a meg nem adott TD-nél kiváncsi vagyok a holdingra... elsőre nem tűnt annak, de ha nem jön vissza a fal régi tagjai nagy gondok lesznek sajnoscsebi
http://www.nydailynews.com/sports/football/giants/2010/11/15/2010-11-15_boothe_hold_on.html?r=sports


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Végig olvasva azt, amit eddig írtatok én a következőt tenném hozzá:

Egyetértek, hogy a defense fos volt minden téren. Nagyon jó megfigyelés, hogy a meccsen alig hallani az LB-ink nevét. Nem véletlenül. Tényleg többet kellene nekik nyújtani ennél.

Bár az offense a yardokat tekintve ismét kitett magáért az a pár "apró" hiba, amit okoztak végzetes volt számunkra. Például nem tudom, hogy milyen a többi csapat 4th down conversion mutatója, de az a tény, hogy nekünk 27% körüli (volt az elkúrt 4th & 1 előtt) az botrányosan szar. Különösképpen úgy, hogy konzervatív csapatként többnyire csak 1-2 yardos szituknál szánjuk rá magunkat a 4. kísérlet megpróbálására, vagyis ilyen kicsi távokat nem tudunk megtenni kulcsfontosságú helyzetekben. A csere O-line miatt tegnap nagyon rossz volt a futás, és sajnos ezen a területen nem várok javulást, amíg legalább az egyik sérültünk nem jön vissza. A passz elleni védekezésben viszont legalább nem volt hiba.

A special teams terén Dodge megint rossz volt (a tömeg már reflexből "búú"-zott). Vele szemben azonban az egész évben problémás visszahordási feladatok Blackmon-nak köszönhetően nem voltak problémásak most.

A mostani meccsen lesérültek közül Boss nagyon jó lenne ha felépülne, mert Smith kiesésével nem kéne ennek a jégnek is még tovább vékonyodnia.

Bónusz megjegyzés:
Rohadtul nem tetszett, amikor Fewell arrogánsan, és kissé gúnyosan visszaszólt az egyébként (mimika alapján) rendesen kérdező Coughlin-nak. Egyrészt tiszteletlenségnek éreztem, mert mégis csak a főnökéről van szó másrészt morális szempontból sem jó, ha vesztésre állás közben az ilyesmi a játékosok előtt zajlik.

Összességében véve ez a vereség nem a világ vége, de a jövő héten meg kell vernünk a Philly-t saját magunk megnyugtatása érdekében (plusz az sem ártana, ha ma a Philly-t söpörné a Redskins).
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tartottam ettől a meccstől, szinte biztos voltam benne, h motiváció terén nagy hátrányban leszünk és ebből kifolyólag számítottam rá, h nagy szenvedés lesz. Ez viszont azért túlzás, mert ez nem szenvedés volt, hanem egy teljesen szétesett csapat produkciója. Simán ki lehet kapni bárkitől, ez egy ilyen sport, ezzel nincs is probléma. De azt egyszerűen nem tudom megérteni, h hogyan mehettünk fel a pályára úgy, h az első perctől kezdve az utolsóig olyanok voltunk mintha valami megzavaraodott idióták gyülekezete lennénk. Az eddigi 8 meccsen felépítettünk egy tök jó játékot/csapatot, újra volt fazonja a védekezésünknek: megöltük a futást és a pass rush-ra építve a passzjátékot is kordában tartottuk. Ebben a játékban benne van 1-1 benyalt big play lehetősége, ami egy erősebb csapat ellen lehet, h nem is fér bele, ezzel nincs is gond. De hogy a faszba lehet egy ilyen védelemmel egy meccsen kb 15 big playt beszopni??? egy backup irányító ellen ráadásul. Ez csak és kizárólag úgy lehetséges, ha valaki abszolut dekoncentrált, márpedig ez az ami nem megengedhető semmilyen helyzetben. Tényleg nem a vereség miatt vagyok kiakadva, hanem mert nem értem, h amikor mi kikapunk akkor miért mindig ezt az értékelhetetlen, dekoncentrált fost adjuk elő, ezek nem vállalható vereségek az én szememben.
Beszélhetünk róla, h hiányoztak az OL sérültjei, ez nyilván így is van. Csakhogy az O-val semmi probléma nem volt, az h 500 yardot haladva nem nyertük betegre magunkat ez ellen a Cowboys ellen akik sztem max az eddigi önmagukhoz képest voltak jobbak, de ezzel nem mondtunk nagyot, elég volt pusztán annyi tőlük a győzelemhez, h ők jobban akarták, de védelmük ugyanúgy nem volt nekik sem pl.
A pass rush nagyon gyenge volt, szokás szerint nyilván ebből eredt alapvetően a védekezés problémája. Tuck élete egyik leggyengébb meccsén van túl, nekem ő az egyik kedvencem, de ezen a meccsen akkora fos volt, h rossz volt nézni, én leginkább az ő nyakába varrom ezt a zakót. A DT-k szintén katasztrófális napot fogtak ki, Osi nyújtott egyedül értékelhető teljesítményt, ez édeskevés. Minden olyan meccsen ki fogunk kapni ahol a DL ennyire lagymatag szar lesz. Sajnos a DL mellett a secondary is katasztrófális napot fogott ki, Terrel Thomas a legtehetségesebb CB-nk, de max Tuck teljesítményhez tudom hasonlítani a produkcióját ezen a meccsen: szánalmas volt. Sajnos a többiek is egyszerre betliztek, ennek lett az eredménye ez az egész szezonra is sok big-play beszopása.
Meccs előtt a spec team és esetleg az offense gyengélkedésétől lehetett tartani, a vicc az, h ők bőven hozták azt a szintet amivel simán hozhattuk volna ezt a meccset.
A 6-3-mas mérleggel semmi gond nincs, továbbra is jó helyzetben vagyunk, a Philly elleni meccs sokkal fontosabb lesz, mint ez és ha azt sikerül megnyerni akkor kurva jó helyzetbe kerülünk függetlenül a Philly-Redskins meccs eredményétől. Remélem sikerül Coughlinéknak összekapni a csapatot, gyaníthatóan kimagaslóan nagy lebaszást kaptak a meccs után a játékosok, elképzelhető h ez jól fog elsülni. Lehetett tartani tőle, h a sok viszonylag laza győzelem el fogja altatni a csapatot, lehet h ez a vereség kellett ahhoz, h új lendületet kapjunk, reméljük így lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
délután néztem meg a meccset, este különböző számítástechnikai problémák miatt nem tudtam
az eredmény ismeretében ültem le a meccshez mondván, nem akkor gáz nem húzom fel magam a jó oldalt fogom nézni; tévedtem:
ááá nem hiszem el :mad: főleg a d-ben csalódtam nagyot.

a philly ellen kötelező a javítás !!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Keveset láttam a meccsből, mert szarakodott a streamem, de nfl.comon követtem.
Nincs tragédia. Kijózanító pofon...inkább a Dallastól, mint a Phillytől! A texasiak ellen a szezon előtt aláírtam volna az1-1-et, a többi csoportellenfél ellen nem. Persze így h ilyen szar formában voltak, nem épp hízelgő ez a zakó, de ez van.
Ahogy elnéztem, a O-val olyan komolyabb gond nem volt, simán átrobogtunk a pályán csomószor. Persze sok volt a hiba. Az 1. int Nicks-é volt (nem mintha ez változtatna a lényegen), a közvetítésben is ezt magyarázták. A 2.-at nem láttam...én egészen addig hittem a fordításban.
A D viszont gáz volt!!! Azért az nem ok, h kis túlzással egy Kitna annak nem ad ellenünk td passzt, akinek nem akar. Mondom, keveset láttam közvetítésben, de folyamatosan szoptuk a hosszabbnál hosszabb playeket! Se passrush, se coverage? Vélemények (aki látta)?Szsziszka
így van se passrush, se coverage, se egy csepp bírói jóindulat, se szerencse...
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Keveset láttam a meccsből, mert szarakodott a streamem, de nfl.comon követtem.
Nincs tragédia. Kijózanító pofon...inkább a Dallastól, mint a Phillytől! A texasiak ellen a szezon előtt aláírtam volna az1-1-et, a többi csoportellenfél ellen nem. Persze így h ilyen szar formában voltak, nem épp hízelgő ez a zakó, de ez van.
Ahogy elnéztem, a O-val olyan komolyabb gond nem volt, simán átrobogtunk a pályán csomószor. Persze sok volt a hiba. Az 1. int Nicks-é volt (nem mintha ez változtatna a lényegen), a közvetítésben is ezt magyarázták. A 2.-at nem láttam...én egészen addig hittem a fordításban.
A D viszont gáz volt!!! Azért az nem ok, h kis túlzással egy Kitna annak nem ad ellenünk td passzt, akinek nem akar. Mondom, keveset láttam közvetítésben, de folyamatosan szoptuk a hosszabbnál hosszabb playeket! Se passrush, se coverage? Vélemények (aki látta)?
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Már írtam korábban, de ez a meccs megerősítette: nem bírjuk megfogni a futást, ezért 1-1 safety (Rolle, de néha Grant is) mindig fenn kolbászol a boxban; mert Tuckék nem tudják egyszerre egyedül a nyomást is biztosítani meg a futásra is figyelni.

Nem megy hogy a LB-inket kell folyamatosan kisegíteni, amikor fenn van Dez Bryant és szanaszétszopatja TT-t. Ha viccesen akárnám megfogalmazni: Kik egyáltalán az LB-k mert én Boley nevét hallottam egyszer a meccsen, meg Goffét amikor megsérült, úgy hogy a labda a közelében nem volt (túlzás)? Néha kellenének big playek tőlük is.

Az OL-ban meg azért látható, hogy elég kritikus a helyzet... Szvsz a Petrus féle facemask ellenére, talán nem kellett volna Boothet visszaengedni a pályára; de ez az én vesszőparipám.

Ja: ***** sok a Penalty.salander
és a ki...ott sok turnover,mint egész évben...
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Már írtam korábban, de ez a meccs megerősítette: nem bírjuk megfogni a futást, ezért 1-1 safety (Rolle, de néha Grant is) mindig fenn kolbászol a boxban; mert Tuckék nem tudják egyszerre egyedül a nyomást is biztosítani meg a futásra is figyelni.

Nem megy hogy a LB-inket kell folyamatosan kisegíteni, amikor fenn van Dez Bryant és szanaszétszopatja TT-t. Ha viccesen akárnám megfogalmazni: Kik egyáltalán az LB-k mert én Boley nevét hallottam egyszer a meccsen, meg Goffét amikor megsérült, úgy hogy a labda a közelében nem volt (túlzás)? Néha kellenének big playek tőlük is.

Az OL-ban meg azért látható, hogy elég kritikus a helyzet... Szvsz a Petrus féle facemask ellenére, talán nem kellett volna Boothet visszaengedni a pályára; de ez az én vesszőparipám.

Ja: ***** sok a Penalty.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
akkor ma este inkább hajrá redskins?vittore
Egyértelmű! Sőt, ha ők vezetnék a csoportot akkor is!




több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
akkor ma este inkább hajrá redskins?
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
A különbség a két csapat között szerintem főleg abban ütközött ki, hogy ők sokkal, de sokkal jobban fel voltak pörgetve. Most játszottak a valós tudásukhoz a legközelebb. Valószínűleg nagyon jól felkészültek a passrushból, ezért jöttek a screenek. Az "bíztató", hogy elbírta az O Smith hiányát, az Oline már inkább az aggasztó kategóriában van. Jobban megfogták a futást, nem volt nálunk egyensúly, főleg az első félidőben. A bosszantó mégis az, hogy benne volt a meccsben, hogy megfordítjuk, de amikor meg volt az esély jött egy hihetetlen, bosszantó egyéni hiba.

Mindegy, a lényeg, hogy nem ég a ház, ez ellen a csapat ellen már nem fért bele 3 TO. Reméljük, hogy pont jókor jött a gyomros a fiúknak, főleg a D-nek, és jobban felpörögnek a következő meccsekre. Az idei szezonban szinte minden csapat hullámvasutazik. Reméljük nekünk ennyi volt a hullámvölgy. A Dallas meg ha így folytatja a malmunkra hajthatja a vizet a csoportrangadókon.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
első negyedet nem láttam mert az espn a browns meccs hosszabbítására kapcsolt. abban is ment részünkről a balfaszkodás?

ezekkel a screen passzokkal nagyon szétgyalázható a védelmünk, amikor meg fellép rá a safety, máris repült a 30 yardos Kitna bomba
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
azért a meg nem adott TD-nél kiváncsi vagyok a holdingra... elsőre nem tűnt annak, de ha nem jön vissza a fal régi tagjai nagy gondok lesznek sajnoscsebi
Benne van az összefoglalóban. Úgy tűnt, hogy átölelte a térdét.
Én nem láttam a meccset, csak az összefoglalót, de3 az a véleményem, hogy nem történt tragédia.
Pech, hogy pont a mi meccsünk előtt cserél főedzőt a Dallas. Várható volt, hogy az új ember felrázza a csapatát, mert ugye nem vitathatóan a játékosállományuk tudásuk alatt teljesített eddig.
Persze, hogy zavaróak a sérülések az O-lineban, de a hozott yardmennyiséggel nem volt gond, inkább apró momentumok döntöttek, sajnos nem a mi javunkra.




több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szórakoztatók ezek a minden hétre jutó nagy odds-os meglepetések.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
azért a meg nem adott TD-nél kiváncsi vagyok a holdingra... elsőre nem tűnt annak, de ha nem jön vissza a fal régi tagjai nagy gondok lesznek sajnos

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Nem játszott túlságosan jól a Cowboys, én végig a szokásos idei hülyeség elérkezésétől rettegtem, de elmaradt. A mai meccs eredményét egyrészt a Giants elbizakodotságára és a Cowboys összeszedettségére tudom fogni. Mivel szerintem nem túl nagy rejtély ez, a játékosok is tudják hogy kell felkészülni a következő meccsekre, szóval a lendület még tartható elvileg. Sok sikert a továbbiakban, a Cowboys Stadium beli snatch után illett viszonozni a szívességet. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Én drukkolok a Milannak a derbyn, 20:45-től ezt a meccset nézem. A héten sztem marad az összefoglaló a Giants meccsről.Szsziszka
Most nem szeretlek...soccert az am foci ele tenni.... 😀😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
nekem is megint ugyanaz mint múlthéten 😀 chelsea meccs, dolphins meccs, giants meccs 😊kristof
A jól bevállt recept 😀 Mondjuk szeretem a Dolphinst de most inkább beveszem magam a Minnesota - Chicago elé. Előtte a Chelsea meccs egyértelmű 😀 Ha meg addig lejön a tegnapi Caps meccs akkor annak is örülök 😊Buchek8
OFF: Chelsea szépen kikapott 😂
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
1. Mi lesz a végeredmény?A
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? C
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? B
4. Hány passzolt TD-nk lesz?D
5. Hány futott TD-nk lesz?B
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? B
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? E
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
9. Hány sacket szerzünk? B
10.Hány sacket szedünk be? B
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Én drukkolok a Milannak a derbyn, 20:45-től ezt a meccset nézem. A héten sztem marad az összefoglaló a Giants meccsről.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is a Tennesse - Miami meccset nézem. Kíváncsi vagyok Moss debütálása Titans mezben, bár mindig eltervezem hogy melyiket nézem aztán sose az lesz belőle. 😊
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim ma estésre:

1. A)
2. C)
3. C)
4. C)
5. C)
6. B)
7. B)
8. B)
9. B)
10. A)
11. A)
12. C)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ahogy az várható volt Diehl, O'Hara, Hedgecock és Smith is kihagyja a mai meccset 😕
Andrews lesz az LT, meglátjuk h bír majd Ware-el.. mondjuk Diehl úgysem igazán tudta megfogni az előző meccsen, reméljük Andrewsnak jobban sikerült.
Ami még kritikus lehet az szokás szerint a special team, a Dez Bryant vezette Cowboys visszahordások ellen tuti, h fogunk szopni sztem, kérdés, h milyen mértékben.Szesze
Azért a múlt héten jól megfogtuk a Seahawks ST.ét. Egy hosszabb visszahordásuk volt. Az egy jó ST volt. Ez alapján bízom abban, hogy nem lesz mérkőzést befolyásoló a Dallas ST-jének a játéka.gyurczi
A Seahawks ellen már az első negyedben megnyertük a meccset, így az összes kickoffot 30 yard körülre rúgdosta Tynes, bevállalva, h 35-40 yardról indulhassanak, csak h ne legyen return TD veszély. Sajna az az ST teljesítmény ezért (ahogy az egész meccs sem) nem lehet értékmérő.. de persze remélem, h igazad lesz.