A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. Mi lesz a végeredmény? D
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? B
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? C
4. Hány passzolt TD-nk lesz? C
5. Hány futott TD-nk lesz? B
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
7. Hány sacket szerzünk? B
10.Hány sacket szedünk be? C
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? B
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? D
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ESPN adja a meccset 😀

1.B
2.B
3.A
4.C
5.C
6.D
7.A
8.B
9.E
10.B
11.A
12.B
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Tippjáték, 9. forduló.

1. A
2. D
3. C
4. D
5. C
6. A
7. D
8. B
9. C
10. A
11. A
12. C
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Szesze!

mivel többször panaszkodtál, hogy nincs időd új kérdéseken gondokodni a tippjátékhoz, kitaláltam párat, bár nekem tetszenek az eddigiek, csak ha esetleg változatosabbá akarod tenni őket:

- Mennyi lesz a time of possession-ünk a meccsen? 0-28:00; 28:00-32:00; 32:00-36:00; 36:00-
- Hány first down-t szerzünk a meccsen? 0-15; 16-18; 19-21; 22-
- Hány field goal-t szerzünk a meccsen? 0; 1; 2; 3 vagy több.
- Hány pontot szerez a DEF és az ST összesen (TD-6p, sack-1p, Int-3p, FF-3p)? 0-6; 7-10; 11-14; 15-
- Milyen lesz a challange sikerességi mutatónk a meccsen: nem lesz challangünk; elveszítjük mindet; megnyerjük mindet; lesz megnyert és elvesztett challange-ünk is.

Természetesen a válaszlehetőségek módosíthatóak.

most ennyi, majd még gondolkodom, ugyanis baromi sok időm van: betegszabin itthon vagyok 😉 legalább nem lesz gond a hétfői keléssel, és lehet,kivételesen megnézem vetélytársaink hétfői meccsét...
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Tippjáték, 9. forduló. Szesze
1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? D
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? B
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D
5. Hány futott TD-nk lesz? B
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? B
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
7. Hány sacket szerzünk? D
10.Hány sacket szedünk be? A
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Cruz IR-en van, nem?

Amúgy Pascoe FB-t lett nálatok? Ráadásul kezdő? Ha igen, hogyan játszik?JJ Tiller
De igen, Cruz IR-en van.

Pascoe-ból kényszerből faragtak FB-t, mert Hedgecock sérült, de eddig nagyon jól muzsikál.Szsziszka
hát ez nagy kár !

mindegy !Ramses B.-re is kíváncsi vagyok... 😊yooker
Gondolom, ő lesz a 3. WR, Calhoun pedig a 4. Szerintem mindkettőnek lesz elkapása, főleg amiatt, mert Smith hiányában Nicks esélyes a folyamatos double coverage-okra...
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? B) 8-14 ponttal nyerünk
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen?D) 401-450
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen?C) 261-320
4. Hány passzolt TD-nk lesz?D) 3 vagy több
5. Hány futott TD-nk lesz?C) 2
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A) Tuck
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C) Rolle
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B) Nicks
9. Hány sacket szerzünk? D) 4
10.Hány sacket szedünk be? B) 2
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A) pozitív
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? D) 3
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Különösen Cruzra lennék kíváncsi , stílusban nekem hasonlít amúgy is Smith-re!yooker
Cruz IR-en van, nem?

Amúgy Pascoe FB-t lett nálatok? Ráadásul kezdő? Ha igen, hogyan játszik?JJ Tiller
De igen, Cruz IR-en van.

Pascoe-ból kényszerből faragtak FB-t, mert Hedgecock sérült, de eddig nagyon jól muzsikál.Szsziszka
hát ez nagy kár !

mindegy !Ramses B.-re is kíváncsi vagyok... 😊
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Különösen Cruzra lennék kíváncsi , stílusban nekem hasonlít amúgy is Smith-re!yooker
Cruz IR-en van, nem?

Amúgy Pascoe FB-t lett nálatok? Ráadásul kezdő? Ha igen, hogyan játszik?JJ Tiller
De igen, Cruz IR-en van.

Pascoe-ból kényszerből faragtak FB-t, mert Hedgecock sérült, de eddig nagyon jól muzsikál.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 939 — no es importante
Különösen Cruzra lennék kíváncsi , stílusban nekem hasonlít amúgy is Smith-re!yooker
Cruz IR-en van, nem?

Amúgy Pascoe FB-t lett nálatok? Ráadásul kezdő? Ha igen, hogyan játszik?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Tud-e valaki segíteni nekem hogy honnan lehet felvételről meccseket letölteni a netről

(mintha nemrég említett volna itt valaki ilyesmit ) !

Illetve hogy pontos ESPN America műsorhoz hol lehet hozzáférni ,

valahogy nem boldogulok a honlapjukkal MLB-t meg ilyesmiket hozott ki vasárnap estére NFL sávban....yooker
1. Ten yard torrents (TYT)

2. http://www.espnamerica.com/hu/f2/tv-schedule (állítsd magyarra a jobb felső sarokban, lehet h azért nem volt ok)Szesze
kösz a segítséget!

úgy látom a sérülések miatti aggodalom növekszik mindenkinél 😊
(bár Smith-vel én sem számoltam eddig)

de továbbra is úgy érzem a "helyettesek" is hozni fogják azt a formát ami elég lesz a Dallas ellen .
Természetesen kell hozzá a D szokásos idei formája!

Kiváncsi leszek hogy Barden vagy Cruz kap-e majd nagyobb szerepet és ha igen mit fog(nak) nyújtani!
Különösen Cruzra lennék kíváncsi , stílusban nekem hasonlít amúgy is Smith-re!
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
csak Boothe nehogy néha elinduljon route-t futni mint mikor TEként állt fel...csebi
Az azert eleg route lenne 😊


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
csak Boothe nehogy néha elinduljon route-t futni mint mikor TEként állt fel...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Smith megsérült edzésen, könnyen lehet, hogy nem játszik a hétvégén. :mad:Badman
Hát ez elég nagy szopás... Manningham azért tudja pótolni, ha tényleg out lesz. Sajna jönnek a kulcssérülések sorban 😕
az OL meg most már biztosnak tűnik, h az Andrews-Boothe-Seubert-Snee-McKenzie összetételben fog kezdeni vasárnap.Szesze
OMG, megertem, hogy Boothe kezdo a Giantsben...szep.

Ilyen seruleshullam utan azert rogton pesszimistabban allok a meccshez, bar eddig sem azt hangoztattam, hogy 40 ponttal verjuk oket. Mindenesetre valahogy igy is hozni kellene, de mivel foleg az offensebol estek ki jatekosok, a vedelemnek nagyon oda kell tennie magat.... marcsak azert is, mert szombaton leszek 24, es a masnapossagbol gyogyulva nem azt akarom latni, hogy kikapunk!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Smith megsérült edzésen, könnyen lehet, hogy nem játszik a hétvégén. :mad:Badman
Hát ez elég nagy szopás... Manningham azért tudja pótolni, ha tényleg out lesz. Sajna jönnek a kulcssérülések sorban 😕
az OL meg most már biztosnak tűnik, h az Andrews-Boothe-Seubert-Snee-McKenzie összetételben fog kezdeni vasárnap.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Smith megsérült edzésen, könnyen lehet, hogy nem játszik a hétvégén. :mad:
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tud-e valaki segíteni nekem hogy honnan lehet felvételről meccseket letölteni a netről

(mintha nemrég említett volna itt valaki ilyesmit ) !

Illetve hogy pontos ESPN America műsorhoz hol lehet hozzáférni ,

valahogy nem boldogulok a honlapjukkal MLB-t meg ilyesmiket hozott ki vasárnap estére NFL sávban....yooker
1. Ten yard torrents (TYT)

2. http://www.espnamerica.com/hu/f2/tv-schedule (állítsd magyarra a jobb felső sarokban, lehet h azért nem volt ok)
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
én inkább nem tippelek, bár a múlhetit csak felülmúlni tudnám. azért nyerünk 28-17-re
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Tud-e valaki segíteni nekem hogy honnan lehet felvételről meccseket letölteni a netről

(mintha nemrég említett volna itt valaki ilyesmit ) !

Illetve hogy pontos ESPN America műsorhoz hol lehet hozzáférni ,

valahogy nem boldogulok a honlapjukkal MLB-t meg ilyesmiket hozott ki vasárnap estére NFL sávban....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tippjáték, 9. forduló. (tippelni meccskezdésig lehet)

1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? C
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? B
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D
5. Hány futott TD-nk lesz? B
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot?B
9. Hány sacket szerzünk? D
10.Hány sacket szedünk be? B
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? CSzesze
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. A)
2. E)
3. B)
4. D)
5. B)
6. A)
7. E)
8. B)
9. D)
10.B)
11. A)
12. C)

több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Ha O'hara és Diehl visszatér decemberre, akkor egyáltalán nem lesz rossz a helyzet az O line-nál. Ha nem gyógyulnak fel, akkor ez a két hiányzó sok lehet az utolsó fordulókra és a rájátszásra. Bár ha Andrews utoléri probowlos formáját, és a cserék felnőnek a feladathoz, akkor ez a depth is elég lehet. Szerintem most Snee és Mckenzie a legjobbak, ők nem sérülhetnek meg.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Az OL helyzet nem túl rózsás. Diehl tuti nem játszik a Dallas ellen (talán a Philly ellen visszatérhet, de ez is kétséges), O'hara játékára sincs sok esély, Koets ugye IR (egyébként a sérülése előtti nap hosszabbítottak vele (és DeOssie-val) 2 évre). Beatty legalább már edzeget, de nemtom bevethető lesz-e hétvégén. Ha Beatty nem tud játszani akkor talán Andrews lehet az LT(?) LG: Boothe (esetleg Petrus) C: Seubert, RG: Snee RT: McKenzie. Hát elég necces mit mondjak. Utálom amikor gond van az OL-el!!
Osi játéka szintén kérdéses, egyelőre ő sem tudott edzeni a héten még. Jacobs meg lebetegedett. Hedgecock továbbra is out-nak néz ki.Szesze
még jó hogy idén nem játszunk csütörtök esti rangadót! Így azért általában a kérdéses játékosok tudják vállalni a meccset vasárnaponként!ironroy
megértem az aggodalmakat jó lenne ha mindig mindenki bevethető lenne de hát nem így van
bízzunk jobban a cserékban is , sok csapatnál rentgeteg a hiányzó és

jól tudják pótolni őket!
Nálunk még úgy gondolom átlag alatti a kulcsjátékosok sérülésének aránya! (cáfoljatok nyugodtan)

és az eddigi sérülések ellenére is folyamatosan javult a D!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Az OL helyzet nem túl rózsás. Diehl tuti nem játszik a Dallas ellen (talán a Philly ellen visszatérhet, de ez is kétséges), O'hara játékára sincs sok esély, Koets ugye IR (egyébként a sérülése előtti nap hosszabbítottak vele (és DeOssie-val) 2 évre). Beatty legalább már edzeget, de nemtom bevethető lesz-e hétvégén. Ha Beatty nem tud játszani akkor talán Andrews lehet az LT(?) LG: Boothe (esetleg Petrus) C: Seubert, RG: Snee RT: McKenzie. Hát elég necces mit mondjak. Utálom amikor gond van az OL-el!!
Osi játéka szintén kérdéses, egyelőre ő sem tudott edzeni a héten még. Jacobs meg lebetegedett. Hedgecock továbbra is out-nak néz ki.Szesze
még jó hogy idén nem játszunk csütörtök esti rangadót! Így azért általában a kérdéses játékosok tudják vállalni a meccset vasárnaponként!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az OL helyzet nem túl rózsás. Diehl tuti nem játszik a Dallas ellen (talán a Philly ellen visszatérhet, de ez is kétséges), O'hara játékára sincs sok esély, Koets ugye IR (egyébként a sérülése előtti nap hosszabbítottak vele (és DeOssie-val) 2 évre). Beatty legalább már edzeget, de nemtom bevethető lesz-e hétvégén. Ha Beatty nem tud játszani akkor talán Andrews lehet az LT(?) LG: Boothe (esetleg Petrus) C: Seubert, RG: Snee RT: McKenzie. Hát elég necces mit mondjak. Utálom amikor gond van az OL-el!!
Osi játéka szintén kérdéses, egyelőre ő sem tudott edzeni a héten még. Jacobs meg lebetegedett. Hedgecock továbbra is out-nak néz ki.