A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Gyeek a labda hol van? mert én a képen nem látom... már vhol Boss kezei közelében található... ezért találom vitatható döntésnek!csebi
Nicksek ment az a labda.

A Cowboys gyakran bizonyította nekem, hogy nem kell a szabálytalanságnak a labda közelében megtörténnie (sőt még relevánsnak sem kell lennie) ahhoz, hogy a sporik esetleg egy nagy játékot nullázzanak.gyeek
Nem érdemes a bírókkal foglalkozni ezután a meccs után (se), volt 1-2 olyan szitu amit ide is lehetett volna fújni, de egyik sem volt egyértelmű annyira, h erre lehetne vagy kellene fogni bármit is. Ezt a meccset a védelem baszta el, ezzel gondolom ők is tisztában vannak. Fewell most megmutathatja, h mennyire jó edző.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nem láttam az eagles skinst, de ez a 6 vick td elég durva, így azt mondom ha jövő héten nálunk a cumi rossz vége, azt mondom, benne van a pakliban. talán az eagles túl korán pörög és decemberre leeresztenek

4 div meccsünk van + GB, MIN, JAX. elég-e 4 győzelem a PO-hoz és kik lennének a legyőzöttek? 😊vittore
A 3 diven kívüli meccsből a MIN és a JAX szerintem meglesz, de én a GB egyáltalán nem tartom erősnek. Ennek igazából egy oka van: Rodgers. Amikor nyomás volt rajta, hogy game winning drive-ot kelljen vezetnie, vagy OT volt, akkor egyszer sem sikerült neki. Hiányzik belőle az, ami egy irányítót klasszissá tesz. De ezt csak SZVSZ.

A dives meccsekből jó lenne hozni mindkét Redskinst, és egy Eaglest. Ha ez meglesz, akkor szerintem csoportgyőzelem. Ha bukjuk mind2 Eagles ellenit, akkor nincs csoportgyőzelem.

Én optimista vagyok, bár a Cowboys elleni után már nem annyira, de azt mondom, hogy 12-4 meglesz. Ha nem sikerül összekapnunk magunkat a mostani padló után, akkor 10-6.balu10
Ahhoz képest, h már nem vagy annyira optimista nem is rossz az a 12-4 😉
Sztem 11-5 lesz vagy 10-6, de nekem mind1, csak jussunk be a PO-ba.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nem láttam az eagles skinst, de ez a 6 vick td elég durva, így azt mondom ha jövő héten nálunk a cumi rossz vége, azt mondom, benne van a pakliban. talán az eagles túl korán pörög és decemberre leeresztenek

4 div meccsünk van + GB, MIN, JAX. elég-e 4 győzelem a PO-hoz és kik lennének a legyőzöttek? 😊vittore
A 3 diven kívüli meccsből a MIN és a JAX szerintem meglesz, de én a GB egyáltalán nem tartom erősnek. Ennek igazából egy oka van: Rodgers. Amikor nyomás volt rajta, hogy game winning drive-ot kelljen vezetnie, vagy OT volt, akkor egyszer sem sikerült neki. Hiányzik belőle az, ami egy irányítót klasszissá tesz. De ezt csak SZVSZ.

A dives meccsekből jó lenne hozni mindkét Redskinst, és egy Eaglest. Ha ez meglesz, akkor szerintem csoportgyőzelem. Ha bukjuk mind2 Eagles ellenit, akkor nincs csoportgyőzelem.

Én optimista vagyok, bár a Cowboys elleni után már nem annyira, de azt mondom, hogy 12-4 meglesz. Ha nem sikerül összekapnunk magunkat a mostani padló után, akkor 10-6.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gyeek a labda hol van? mert én a képen nem látom... már vhol Boss kezei közelében található... ezért találom vitatható döntésnek!csebi
Nicksek ment az a labda.

A Cowboys gyakran bizonyította nekem, hogy nem kell a szabálytalanságnak a labda közelében megtörténnie (sőt még relevánsnak sem kell lennie) ahhoz, hogy a sporik esetleg egy nagy játékot nullázzanak.gyeek
Ez így van. A szabálytalanságnak nem kell a labda közelében történnie, sőt lehet olyan is, ami egyáltalán nem befolyásolta a játékot, attól még a szabálytalanság szabálytalanság marad, be kell dobni.

Hozzáteszem, hogy fogalmam sincs az esetről, de abban mindenképpen gyeeknek van igaza, hogy nem kell playt befolyásolónak lennie a szabálytalanságnak, hogy bedobják a zászlót. Ettől a döntés nem vitatható, mert a szabálytalanság megtörtént.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Gyeek a labda hol van? mert én a képen nem látom... már vhol Boss kezei közelében található... ezért találom vitatható döntésnek!csebi
Nicksek ment az a labda.

A Cowboys gyakran bizonyította nekem, hogy nem kell a szabálytalanságnak a labda közelében megtörténnie (sőt még relevánsnak sem kell lennie) ahhoz, hogy a sporik esetleg egy nagy játékot nullázzanak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Francba 😀 nem láttam a meccset még, mert 2 napja éjszaka járok mérni, ma akartam megnézni felvételről 😊 (persze ettől még megnézem majd)
Család miatt finoman szólva nem vagyok túl mobil az utóbbi években, de majd összehozzuk. Addig még visszanyerheted, mondjuk egy SB döntőn 😉Szesze
Upsz. Sorry, ha nem tudtad. Majd összehozzuk. 😉 SB? Jelenleg igen távolinak tűnik.Soldados
Nem baj, tudtam h úgyis megtudom előbb-utóbb 😊 Mi is távolodtunk egy nagyot a héten, de messze még a vége, a mérlege meg egyik csapatnak sem rossz, így sem.Szesze
Nem a vereséggel van baj 😉, hiszen ki lehet kapni a Patstől. És a mérleg valóban nem rossz, nekünk a hátralévő schedule sem. De LT és LG nélkül nem lehet ezt a játékot játszani. De ezt majd úgyis látod, ha megnézed.

No de nem árulok el mindent 😊, majd úgyis megnézed és kíváncsi is vagyok a véleményedre majd, mert sztem elég hasonlóan gondolkodunk a játékról. 😊 (Na most jó sok ellenséget szereztem neked 😛) Mindenesetre szvsz meg fogsz lepődni a játék képén.Sztem elfogytunk, ennyi hiányzót már nem tudunk elviselni. 😕 Ha nem jönnek vissza (márpedig az LT nem fog) a sérültek, akkor kb vége a szezonnak.

Sorry az offért a Giants-fanoktól.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szesze!

Nyertél. 😉 Amint találkozunk, jövök neked sörrel. 😊 Remélem, legközelebb el tudsz jönni egy meccsnézős fórumtalira.Soldados
Francba 😀 nem láttam a meccset még, mert 2 napja éjszaka járok mérni, ma akartam megnézni felvételről 😊 (persze ettől még megnézem majd)
Család miatt finoman szólva nem vagyok túl mobil az utóbbi években, de majd összehozzuk. Addig még visszanyerheted, mondjuk egy SB döntőn 😉Szesze
Upsz. Sorry, ha nem tudtad. Majd összehozzuk. 😉 SB? Jelenleg igen távolinak tűnik.Soldados
Nem baj, tudtam h úgyis megtudom előbb-utóbb 😊 Mi is távolodtunk egy nagyot a héten, de messze még a vége, a mérlege meg egyik csapatnak sem rossz így sem. PO-ba kell jutni, utána meg bármi lehet.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szesze!

Nyertél. 😉 Amint találkozunk, jövök neked sörrel. 😊 Remélem, legközelebb el tudsz jönni egy meccsnézős fórumtalira.Soldados
Francba 😀 nem láttam a meccset még, mert 2 napja éjszaka járok mérni, ma akartam megnézni felvételről 😊 (persze ettől még megnézem majd)
Család miatt finoman szólva nem vagyok túl mobil az utóbbi években, de majd összehozzuk. Addig még visszanyerheted, mondjuk egy SB döntőn 😉Szesze
Upsz. Sorry, ha nem tudtad. Majd összehozzuk. 😉 SB? Jelenleg igen távolinak tűnik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szesze!

Nyertél. 😉 Amint találkozunk, jövök neked sörrel. 😊 Remélem, legközelebb el tudsz jönni egy meccsnézős fórumtalira.Soldados
Francba 😀 nem láttam a meccset még, mert 2 napja éjszaka járok mérni, ma akartam megnézni felvételről 😊 (persze ettől még megnézem majd)
Család miatt finoman szólva nem vagyok túl mobil az utóbbi években, de majd összehozzuk. Addig még visszanyerheted, mondjuk egy SB döntőn 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szesze!

Nyertél. 😉 Amint találkozunk, jövök neked sörrel. 😊 Remélem, legközelebb el tudsz jönni egy meccsnézős fórumtalira.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nem láttam az eagles skinst, de ez a 6 vick td elég durva, így azt mondom ha jövő héten nálunk a cumi rossz vége, azt mondom, benne van a pakliban. talán az eagles túl korán pörög és decemberre leeresztenek

4 div meccsünk van + GB, MIN, JAX. elég-e 4 győzelem a PO-hoz és kik lennének a legyőzöttek? 😊vittore
Én úgy számolok, h a Redskins-t oda-vissza megverjük, akkor a Philly ellen az 1-1 bőven elég, a maradék 3ból 1 győzelem vszínű WC-t érne, 2-3 pedig csoportgyőzelmet. Egyáltalán nem állunk rosszul, egy hétvégi vereség is belefér, de ha nyernénk az majdnem egyből PO-t érne.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ha Barden IR, akkor jöhetne vissza a roosterre Cruzvittore
Ő nem véletlenül tűnt el... IR-en van. Szerintem Hagan jön vissza. Calhounnal talán kevésbé lesz elveszett.

Az azért különösen dühítő most, hogy Cruz IR-re rakása simán taktikai lépés volt, hogy ne vihesse el senki a Practice Squadból aktív listára, amíg fel kell vennünk egy rugót egyetlen meccsre.salander
Hát igen, de mondjuk eléggé pechesen alakult, h 3 WR is lesérült egymás után. Mind1, Hagan bőven megfelel addig amíg Smith felépül, ezzel nem lesz gond.Szesze
Plusz Beckum. És Boss is több labdát kaphat. Talán Bradshaw is... :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nem láttam az eagles skinst, de ez a 6 vick td elég durva, így azt mondom ha jövő héten nálunk a cumi rossz vége, azt mondom, benne van a pakliban. talán az eagles túl korán pörög és decemberre leeresztenek

4 div meccsünk van + GB, MIN, JAX. elég-e 4 győzelem a PO-hoz és kik lennének a legyőzöttek? 😊
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nagyon belehallgattam volna meccs közben, amikor Coughlin és Fewell vitatkoztak.

és elolvasnék egy elemzést Helmut Zimmertől, mi volt szerinte a gond a D systemmelvittore
Az volt a gond, h egyszerre játszott mindenki szarul 😊 Minden olyan meccsen ahol a DL-ünk nem lesz domináns felkészülhetünk rá, h szopni fogunk ilyen playeket amik vasárnap is voltak, ez a korábbi években is ugyanígy volt. Itt a gond az volt, h az indokoltnál kb 3x több ilyet szívtunk be ami már felveti az összes csapatrész (és az edzők) komoly felelősségét is. Szinte biztos vagyok benne, h a Philly ellen fel fogjuk szívni magunkat és sokkal jobb lesz a védekezés.Szesze
Legyen igazad, mert ha a D nem szedi össze magát, akkor nagy mészárlás lesz az Eagles elleni meccs. Nem ártana nyomást helyezni rá, főleg középről, mert ha szélről helyezel, akkor szimplán el fog futkározni. D. Jacksonra meg kell a double folyamatosan. Nagy próba lesz ez a meccs. Ha nem lenne ennyi sérültünk, akkor azt mondanám, hogy simán hozzuk, de így, hogy a fél kezdő offense sérült...

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nagyon belehallgattam volna meccs közben, amikor Coughlin és Fewell vitatkoztak.

és elolvasnék egy elemzést Helmut Zimmertől, mi volt szerinte a gond a D systemmelvittore
Az volt a gond, h egyszerre játszott mindenki szarul 😊 Minden olyan meccsen ahol a DL-ünk nem lesz domináns felkészülhetünk rá, h szopni fogunk ilyen playeket amik vasárnap is voltak, ez a korábbi években is ugyanígy volt. Itt a gond az volt, h az indokoltnál kb 3x több ilyet szívtunk be ami már felveti az összes csapatrész (és az edzők) komoly felelősségét is. Szinte biztos vagyok benne, h a Philly ellen fel fogjuk szívni magunkat és sokkal jobb lesz a védekezés.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
ha Barden IR, akkor jöhetne vissza a roosterre Cruzvittore
Ő nem véletlenül tűnt el... IR-en van. Szerintem Hagan jön vissza. Calhounnal talán kevésbé lesz elveszett.

Az azért különösen dühítő most, hogy Cruz IR-re rakása simán taktikai lépés volt, hogy ne vihesse el senki a Practice Squadból aktív listára, amíg fel kell vennünk egy rugót egyetlen meccsre.salander
Hát igen, de mondjuk eléggé pechesen alakult, h 3 WR is lesérült egymás után. Mind1, Hagan bőven megfelel addig amíg Smith felépül, ezzel nem lesz gond.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nagyon belehallgattam volna meccs közben, amikor Coughlin és Fewell vitatkoztak.

és elolvasnék egy elemzést Helmut Zimmertől, mi volt szerinte a gond a D systemmel
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
ha Barden IR, akkor jöhetne vissza a roosterre Cruzvittore
Ő nem véletlenül tűnt el... IR-en van. Szerintem Hagan jön vissza. Calhounnal talán kevésbé lesz elveszett.

Az azért különösen dühítő most, hogy Cruz IR-re rakása simán taktikai lépés volt, hogy ne vihesse el senki a Practice Squadból aktív listára, amíg fel kell vennünk egy rugót egyetlen meccsre.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha Barden IR, akkor jöhetne vissza a roosterre Cruz
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Gyeek a labda hol van? mert én a képen nem látom... már vhol Boss kezei közelében található... ezért találom vitatható döntésnek!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hát amúgy legalább Barden jó volt (piros pont), kár hogy most 1-2 hétre ő is OUT lesz... salander
Nem egy-két hétre dőlt ki, hanem egész szezonra. 😕Badman
Amikor írtam még a meccs végi sajtókonferencia volt a legfrissebb infó. :/ Most olvastam én is. Hát mit mondjak: Király! Nem nekünk áll a zászló jövőhétre, pláne hogy az Eagles megsemmisítette a 'skinst.

Reggel volt még mikor ezt írtam, mert csak most kezdtem aggódni. Van 3 db WR-ünk... Ebből Calhoun, hát... Közben lélekben kezdek felkészülni a 4 WR-es szettekre ahol Boss megy ki szélre. (Ilyen már szerintem ezen a meccsen is volt.) De akkor meg ki blokkol majd? Jó igazából négy reciverünk van, mert ott van Beckum is, de őt Gilbride nem tudja használni. Esetleg a szerencsétlen Reynaud-t be lehetne zavarni középre valami routera, hátha megzavarja valahogy a védelmet. De valószínűleg csak a többi játékosunkat sikerülne, benne bízok a legkevésbé.

Hát... Kedves Offensive Coordinator Úr, jövőhéten kiderül, hogy mit is érsz pontosan!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát amúgy legalább Barden jó volt (piros pont), kár hogy most 1-2 hétre ő is OUT lesz...

salander
Nem egy-két hétre dőlt ki, hanem egész szezonra. 😕
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
azért a meg nem adott TD-nél kiváncsi vagyok a holdingra... elsőre nem tűnt annak, de ha nem jön vissza a fal régi tagjai nagy gondok lesznek sajnoscsebi
http://www.nydailynews.com/sports/football/giants/2010/11/15/2010-11-15_boothe_hold_on.html?r=sportsJJ Tiller
1 biztos holding nem volt sztem... pl visszahordásoknál is elveszik a flaget ha nem befolyásolta a playt (pl. 20 yardra oldalt történik a holding ahonnan esélye sem volt szerelni), de nem ez számítcsebi
Valaki mutassa meg Boothenak is:




Volt vitatható bírói döntés a meccsen, de ez nem azok közé tartotzik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Na basszus! Úgy fest h Barden szezonjának vége. A bal lába sérült meg 7végén, pontosan nem tudom hogyan, de TC szerint idén vszínű már nem tud játszani. Egyre vékonyabb a wr poszt így. Főleg h vszínű Smith se térhet még vissza most 7végén. :/ Nicks + Manningham +Calhoun...necces. Reynaud még a hamstring sérülésével szenved. Lehet hoznak még vkit majd (Hagant emlegették). Beckum meg csak van, h foglalja a rosterhelyet...nem egy blokkológép. Őt is ideje lesz jobban bevonni.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
azért a meg nem adott TD-nél kiváncsi vagyok a holdingra... elsőre nem tűnt annak, de ha nem jön vissza a fal régi tagjai nagy gondok lesznek sajnoscsebi
http://www.nydailynews.com/sports/football/giants/2010/11/15/2010-11-15_boothe_hold_on.html?r=sportsJJ Tiller
1 biztos holding nem volt sztem... pl visszahordásoknál is elveszik a flaget ha nem befolyásolta a playt (pl. 20 yardra oldalt történik a holding ahonnan esélye sem volt szerelni), de nem ez számít

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.