A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Ahogy az várható volt Diehl, O'Hara, Hedgecock és Smith is kihagyja a mai meccset 😕
Andrews lesz az LT, meglátjuk h bír majd Ware-el.. mondjuk Diehl úgysem igazán tudta megfogni az előző meccsen, reméljük Andrewsnak jobban sikerült.
Ami még kritikus lehet az szokás szerint a special team, a Dez Bryant vezette Cowboys visszahordások ellen tuti, h fogunk szopni sztem, kérdés, h milyen mértékben.Szesze
Azért a múlt héten jól megfogtuk a Seahawks ST.ét. Egy hosszabb visszahordásuk volt. Az egy jó ST volt. Ez alapján bízom abban, hogy nem lesz mérkőzést befolyásoló a Dallas ST-jének a játéka.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ahogy az várható volt Diehl, O'Hara, Hedgecock és Smith is kihagyja a mai meccset 😕
Andrews lesz az LT, meglátjuk h bír majd Ware-el.. mondjuk Diehl úgysem igazán tudta megfogni az előző meccsen, reméljük Andrewsnak jobban sikerült.
Ami még kritikus lehet az szokás szerint a special team, a Dez Bryant vezette Cowboys visszahordások ellen tuti, h fogunk szopni sztem, kérdés, h milyen mértékben.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. A
2. D
3. C
4. D
5. B
6. B
7. D
8. B
9. D
10. B
11. B
12. B
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
1. B
2. C
3. C
4. C
5. B
6. A
7. C
8. C
9. C
10. B
11. A
12. B
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is szintén Min-Chicago meccs, aztán jöhet a mi meccsünk, királyság, hogy az ESPN adja! A STL-friszko meccset meg holnap úgyis megnézem a sport tv-s ismétlésen!ironroy
nekem az az idősáv kb az alvással lesz egyenlő 😀
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
nekem is megint ugyanaz mint múlthéten 😀 chelsea meccs, dolphins meccs, giants meccs 😊kristof
A jól bevállt recept 😀 Mondjuk szeretem a Dolphinst de most inkább beveszem magam a Minnesota - Chicago elé. Előtte a Chelsea meccs egyértelmű 😀 Ha meg addig lejön a tegnapi Caps meccs akkor annak is örülök 😊Buchek8
Én is szintén Min-Chicago meccs, aztán jöhet a mi meccsünk, királyság, hogy az ESPN adja! A STL-friszko meccset meg holnap úgyis megnézem a sport tv-s ismétlésen!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem is megint ugyanaz mint múlthéten 😀 chelsea meccs, dolphins meccs, giants meccs 😊kristof
A jól bevállt recept 😀 Mondjuk szeretem a Dolphinst de most inkább beveszem magam a Minnesota - Chicago elé. Előtte a Chelsea meccs egyértelmű 😀 Ha meg addig lejön a tegnapi Caps meccs akkor annak is örülök 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megint átfedésbe játszunk a Caps-el :mad: De mivel TV-s meccs + ritkábban látom őket ezért egyértelmű a dolog 😀Buchek8
nekem is megint ugyanaz mint múlthéten 😀 chelsea meccs, dolphins meccs, giants meccs 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megint átfedésbe játszunk a Caps-el :mad: De mivel TV-s meccs + ritkábban látom őket ezért egyértelmű a dolog 😀
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. C
2. C
3. A
4. D
5. B
6. A
7. A
8. B
9. E
10.B
11.A
12. A




több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.B
2.C
3.C
4.D
5.B
6.A
7.C
8.B
9.C
10.B
11.A
12.C
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
1.C
2.B
3.C
4.C
5.C
6.B
7.C
8.D
9.D
10.C
11.A
12.C

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. C
2. C
3. B
4. C
5. B
6. B
7. C
8. B
9. B
10.C
11. A
12. B


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? C
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? B
4. Hány passzolt TD-nk lesz? C
5. Hány futott TD-nk lesz? C
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? C
9. Hány sacket szerzünk? C
10.Hány sacket szedünk be? B
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. A)
2. D)
3. C)
4. D)
5. C)
6. C)
7. C)
8. B)
9. D)
10.B)
11. A)
12. C)
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Smith sérülésével a TE játékokhoz fogunk inkább nyúlni a Dallas ellen szerintem (ha passzról van szó).

Boss és Beckum egyaránt tehetséges elkapók, úgyhogy ha neadjisten Nicks-et semlegesítik, akkor ő bennük látom a reményt leginkább.

Manningham számomra egy puskaporos hordó. Tud ő nagyot durrantani, de nagyon kérdéses, hogy milyen formát kap el aznap, mert a teljesítménye nem egyenletes.

Az OL esetében már vékony a jég, de mind Boothe, mind Andrews-al nem igazán voltak gondok, amikor beálltak.

Én egyébként alapvetően a D-től várom majd, hogy hozza nekünk a meccset (főleg Kitna labdáit szeretném ha levadászná a secondary-nk)
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
1. A
2. D
3. B
4. C
5. C
6. B
7. B
8. B
9. C
10. B
11. A
12. C
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Bár hatalmas a tét azért hajlandó vagyok elfogadni 😊 csodálkoztam is, h miért nem tippeltél, csebi legalább megindokolta 😊 Winters szintén bealudt vagy nemtomSzesze
Sajnos bebambultam 😕
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Én nem is a LG pozíció miadt aggódom, hanem hogy McKenzie, Seubert vagy Andrews meghúzódik, elveszti a cipőjét (!), nem bírja végig a meccset, akármi és akkor azon kívül hogy Petrus beáll (aki szerintem egészen biztató volt a Seahawks ellen) jön majd az improvizáció... Még aztszem van egy, azaz egy darab Jamon Meredith aki tackle ugyan, de se a Packersben nem ragadt meg ami draftolta, de idén 2 meccs után a Bills is kirakta mert szar volt a futásblokkolás. Szóval nem valami bíztató a helyzet.

Remélem nem csak Nicksen (aki valószínűleg Smith hiányában double coverben lesz) meg Manninghamen fog múlni a passzjáték, hanem Barden és/vagy Calhoun is mutat valamit.

Pascoenak meg kb hétről-hétre egyre jobban megy fullback pozíció. Mondjuk a legemlékezetesebb megmozdulásai rögtön az elején a Detroit ellen voltak; de szemlátomást javult a futójátékunk (nem csak az ő érdeme, de akkoris faktor) és a szakkommentátorok is többször felhívják a figyelmet a blokkjaira.salander
Smith hiányát át kell hogy tudjuk vészelni. Van egy Bossunk és egy Beckumunk is az említetteken kívül, akik alig kapnak labdát. Őket is jobban be lehet vonni a passzjátékba ha szükséges, szóval azért tudunk variálni.Szsziszka
Személy szerint rendkívül hiányolom a TE játékot ebben az évben, gondolom ez összefügg Boss agyrázkódásával és Hedgecock sérülésével, arra gondolok hogy mivel Pasco így lement FB-be, Boss inkább blokkoló TE pozícióban tevékenykedik, amire pedig Beckum nem lenne képes, viszont gyorsaságával simán lehetne pl. 3. wr! Smith sérülése nem okozhat problémát szerintem... Pihenjen csak és majd Philly ellen rázza meg magát! :cool:
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Én nem is a LG pozíció miadt aggódom, hanem hogy McKenzie, Seubert vagy Andrews meghúzódik, elveszti a cipőjét (!), nem bírja végig a meccset, akármi és akkor azon kívül hogy Petrus beáll (aki szerintem egészen biztató volt a Seahawks ellen) jön majd az improvizáció... Még aztszem van egy, azaz egy darab Jamon Meredith aki tackle ugyan, de se a Packersben nem ragadt meg ami draftolta, de idén 2 meccs után a Bills is kirakta mert szar volt a futásblokkolás. Szóval nem valami bíztató a helyzet.

Remélem nem csak Nicksen (aki valószínűleg Smith hiányában double coverben lesz) meg Manninghamen fog múlni a passzjáték, hanem Barden és/vagy Calhoun is mutat valamit.

Pascoenak meg kb hétről-hétre egyre jobban megy fullback pozíció. Mondjuk a legemlékezetesebb megmozdulásai rögtön az elején a Detroit ellen voltak; de szemlátomást javult a futójátékunk (nem csak az ő érdeme, de akkoris faktor) és a szakkommentátorok is többször felhívják a figyelmet a blokkjaira.salander
Smith hiányát át kell hogy tudjuk vészelni. Van egy Bossunk és egy Beckumunk is az említetteken kívül, akik alig kapnak labdát. Őket is jobban be lehet vonni a passzjátékba ha szükséges, szóval azért tudunk variálni.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én nem is a LG pozíció miadt aggódom, hanem hogy McKenzie, Seubert vagy Andrews meghúzódik, elveszti a cipőjét (!), nem bírja végig a meccset, akármi és akkor azon kívül hogy Petrus beáll (aki szerintem egészen biztató volt a Seahawks ellen) jön majd az improvizáció... Még aztszem van egy, azaz egy darab Jamon Meredith aki tackle ugyan, de se a Packersben nem ragadt meg ami draftolta, de idén 2 meccs után a Bills is kirakta mert szar volt a futásblokkolás. Szóval nem valami bíztató a helyzet.

Remélem nem csak Nicksen (aki valószínűleg Smith hiányában double coverben lesz) meg Manninghamen fog múlni a passzjáték, hanem Barden és/vagy Calhoun is mutat valamit.

Pascoenak meg kb hétről-hétre egyre jobban megy fullback pozíció. Mondjuk a legemlékezetesebb megmozdulásai rögtön az elején a Detroit ellen voltak; de szemlátomást javult a futójátékunk (nem csak az ő érdeme, de akkoris faktor) és a szakkommentátorok is többször felhívják a figyelmet a blokkjaira.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
OMG, megertem, hogy Boothe kezdo a Giantsben...szep.
lotus86
Boothe már tavaly is volt kezdő és meglepően jól játszott. Remélem most sem lesz vele gond.Szesze
Ez biztos? Nem csak cserekent lepett palyara? Arra emlekszem, hogy annyira nem volt rossz, de nyugodtabb lennek, ha nem latnam.lotus86
tuti 😊
Mindkét oldalon játszott kezdőként guardot Seubert és Snee helyén is 1x-1x a Tampa és a Washington ellen. Egyébként a Tampa ellen 24-0-ra a Redskins ellen 45-12-re nyertünk ezeken a meccseken 😊
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hát ez elég nagy szopás... Manningham azért tudja pótolni, ha tényleg out lesz. Sajna jönnek a kulcssérülések sorban 😕
az OL meg most már biztosnak tűnik, h az Andrews-Boothe-Seubert-Snee-McKenzie összetételben fog kezdeni vasárnap.Szesze
OMG, megertem, hogy Boothe kezdo a Giantsben...szep.
lotus86
Boothe már tavaly is volt kezdő és meglepően jól játszott. Remélem most sem lesz vele gond.Szesze
Ez biztos? Nem csak cserekent lepett palyara? Arra emlekszem, hogy annyira nem volt rossz, de nyugodtabb lennek, ha nem latnam.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Smith megsérült edzésen, könnyen lehet, hogy nem játszik a hétvégén. :mad:Badman
Hát ez elég nagy szopás... Manningham azért tudja pótolni, ha tényleg out lesz. Sajna jönnek a kulcssérülések sorban 😕
az OL meg most már biztosnak tűnik, h az Andrews-Boothe-Seubert-Snee-McKenzie összetételben fog kezdeni vasárnap.Szesze
OMG, megertem, hogy Boothe kezdo a Giantsben...szep.
lotus86
Boothe már tavaly is volt kezdő és meglepően jól játszott. Remélem most sem lesz vele gond.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szesze!

mivel többször panaszkodtál, hogy nincs időd új kérdéseken gondokodni a tippjátékhoz, kitaláltam párat, bár nekem tetszenek az eddigiek, csak ha esetleg változatosabbá akarod tenni őket:

- Mennyi lesz a time of possession-ünk a meccsen? 0-28:00; 28:00-32:00; 32:00-36:00; 36:00-
- Hány first down-t szerzünk a meccsen? 0-15; 16-18; 19-21; 22-
- Hány field goal-t szerzünk a meccsen? 0; 1; 2; 3 vagy több.
- Hány pontot szerez a DEF és az ST összesen (TD-6p, sack-1p, Int-3p, FF-3p)? 0-6; 7-10; 11-14; 15-
- Milyen lesz a challange sikerességi mutatónk a meccsen: nem lesz challangünk; elveszítjük mindet; megnyerjük mindet; lesz megnyert és elvesztett challange-ünk is.

Természetesen a válaszlehetőségek módosíthatóak.

most ennyi, majd még gondolkodom, ugyanis baromi sok időm van: betegszabin itthon vagyok 😉 legalább nem lesz gond a hétfői keléssel, és lehet,kivételesen megnézem vetélytársaink hétfői meccsét...G-men
Oké, legközelebb lehet h majd beépítek egyet-kettőt, köszi.