A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ezesetben én a pontjaim duplázását kérem :o
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
8. forduló eredményei: (elég végletesre sikerült 😊 ) – ironroy-nak gratula, vittore-nak dettó 😀

1. ironroy 9 pont
2. Lance 8 pont
3. kristof 7 pont
4. balu10 6 pont
Buchek8 6 pont
Szsziszka 6 pont
yooker 6 pont
vadibandi 6 pont
9. Szesze 5 pont
Forti 5 pont
salander 5 pont
13. Badman 4 pont
14. rattlesnk 3 pont
Asbee 3 pont
16. vittore 0 pontSzesze
B. meg!

Nézem az állást, nem vagyok benne, nem értem, pedig fejből egy csomóra emlékszem, hogy jó tippeket írtam. Erre keresem a vasárnap délutáni hozzászólásom a tippekkel, nem találom !? Mi a f.sz történhetett??? A válasz előnézetére kattintottam csak, az elküldésre meg nem, vagy elszállt a net küldéskor, fogalmam sincs. Érthetetlen.

Azóta megtaláltam a papíromat, amire kiírtam, és ez alapján 6 találatom lett volna: 14 pont feletti győzelem; 270 feletti passzolt yard; 3 passzolt TD; Nicks; 0-1 beszedett sack; 1 15 yardnál hosszabb punt return.

Nem lehetne, hogy mégis beszámtsd a találatokat, kivételesen vagy legalább a felét, 3 pontot. Önhibámon kívül nem érkeztek meg a tippek. A Szűzmáriára megesküszöm, hogy tippeltem. (ha megnézed a korábbi tippjeimet, nagyjából mindig ezeket szoktam tippelni (sokpontos W, 3 passz TD stb.) És az élemzőnyre így sem jelentek veszélyt...

Légyszi, légyszi, légyszi!!!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
a komolytalan és korán elkészülő rankingokban első a Giants
pedig csak 1 csapat van a legyőzöttek között, amelyiknek pozitív a mérlege (bears)vittore
Most igen, de ezt nem így szokták nézni, már bocs, hanem, hogy amikor játszottunk velük, akkor milyen volt a mérlegük.
Ez alapján a Seahawks is pozitívval állt, emlékeim szerint a Houston is.

Tehát a tényszerűség kedvéért:
a 6 győzelmünkből 3-at arattunk pozitív mérlegű csapat ellen, 1-et egálossal (Carolina 1. forduló), 2-t pedig negatív mérlegűvel szemben.
A 2 vereségünkből 1 egálossal szemben, 1 pedig negatív mérlegűvel szemben született. (azóta mindkét csapat pozitív mérlegű lett...)
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Én már az év eleje óta a sasoktól tartottam a legjobban. Nem lehet tudni mire leszünk képesek ellenük. Nem játszottunk ugyan az a csapattal eddig asszem. Azt, hogy ki a legjobb a ligában, nem lehet megmondani, a Browns simán lenyomta a Saintset és a Pats-et. :/ A Steelersnek a legerősebb a sorsolása az élcsapatok közül, ők tűnnek szerintem talán az egyik legjobbnak. Az Atlanta sötét ló, pont amiatt félek a Phillytől, hogy nagyon lesimázták őket. A sasok ellen előre aláírnám az 1-1-et.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Várható volt, h Philips-et most már előbb-utóbb ki fogják rúgni, egyáltalán nem örülök neki, h épp most történt meg.. új edzővel sokszor új életre kelnek a csapatok, ráadásul bennük meg is van a potenciál. Tartok ettől a meccstől eléggé. (még szerencse, h hazai meccs lesz)
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Orulok a gyozelemnek, de az a helyzet, hogy egy olyan csapatot vertunk meg aki nem is akart jatszani..
Felesleges barmilyen kovetkeztetest levonni ebbol, mert annyira nincsen erteke.

Ugy gondolom, hogy a kovetkezo ket meccs, a jelenlegi formank ellenere is (kulonosen a Philly elleni) kemeny lesz, de mindketto hozhato. Kitna nem Romo, de ha mast nem is ,akkor azert minket biztosan meg akarnak verni (Mennyire utalhat minket Jerry Jones 😀), Vick meg regi nagy "kedvencem", ugyhogy "hihetetlenul orulok" annak, hogy vele megy az Eaglesnek de azert a mi vedelmunk jobb, mint a Colts vedelme. Iden mar nincs DE zonazas es a tobbi finomsag, nagyon meg lennek lepva, ha a tavalyihoz (barmelyikhez) hasonlo merkozes kerekedne az osszecsapasbol.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nfc east tudja hogy kell edzőt buktatni: most a dallas mutatta be
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem a Falcons a legjobb az NFC-ben és épp ezért kalap a Philynek, hogy ütötték őket
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nem, én az egész ligára értem a top3-at. se a pats se a jets nem elég meggyőző, mákos győzelmek, ordító hibák, helyenként gyenge játék. ravens mérlege a tudásuk felett áll sztem, úgy érzem le fognak ereszteni év végére. Steelers az akit jelenleg a legerősebbnek érzem de remélem rámcáfolnak este. NFC-ben pedig sztem csak a GB lehet vetélytárskristof
A Saints mindenképp rivális (ráadásul a sorsolásuk se túl nehéz, úgyh sztem ők zárnak majd az NFC élén) ahogy azért az Atlanta és a Philly is, bár őket előzni kéne azért az alapszakasz végére, de az sem lenne meglepetés ha nem sikerülne.Szesze
NFC-ben tényleg mindenképpen top 3 (GB,NYG,NO=ATL,Eagles?), bár ahogy Szesze is említi NO-al nem szívesen játszanánk.Az AFC idén erősebb csapatokat ad mint az NFC, az tény...ironroy
Hát jah az AFC sztem is erősebb idén, ettől függetlenül egyáltalán nem biztos, h az SB-t is ők nyerik. Pl egy Giants-Steelers döntő sztem nekünk kedvezne 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
várjunk várjunk Kristof te most a Top 3-at csak az NFC-re érted remélem ?
Mert AFC-ben Steelers,Ravens,Jets,Pats... mert NFC top 3 ok GB,NYG,NO<=>ATLironroy
nem, én az egész ligára értem a top3-at. se a pats se a jets nem elég meggyőző, mákos győzelmek, ordító hibák, helyenként gyenge játék. ravens mérlege a tudásuk felett áll sztem, úgy érzem le fognak ereszteni év végére. Steelers az akit jelenleg a legerősebbnek érzem de remélem rámcáfolnak este. NFC-ben pedig sztem csak a GB lehet vetélytárskristof
A Saints mindenképp rivális (ráadásul a sorsolásuk se túl nehéz, úgyh sztem ők zárnak majd az NFC élén) ahogy azért az Atlanta és a Philly is, bár őket előzni kéne azért az alapszakasz végére, de az sem lenne meglepetés ha nem sikerülne.Szesze
NFC-ben tényleg mindenképpen top 3 (GB,NYG,NO=ATL,Eagles?), bár ahogy Szesze is említi NO-al nem szívesen játszanánk.Az AFC idén erősebb csapatokat ad mint az NFC, az tény...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
várjunk várjunk Kristof te most a Top 3-at csak az NFC-re érted remélem ?
Mert AFC-ben Steelers,Ravens,Jets,Pats... mert NFC top 3 ok GB,NYG,NO<=>ATLironroy
nem, én az egész ligára értem a top3-at. se a pats se a jets nem elég meggyőző, mákos győzelmek, ordító hibák, helyenként gyenge játék. ravens mérlege a tudásuk felett áll sztem, úgy érzem le fognak ereszteni év végére. Steelers az akit jelenleg a legerősebbnek érzem de remélem rámcáfolnak este. NFC-ben pedig sztem csak a GB lehet vetélytárskristof
A Saints mindenképp rivális (ráadásul a sorsolásuk se túl nehéz, úgyh sztem ők zárnak majd az NFC élén) ahogy azért az Atlanta és a Philly is, bár őket előzni kéne azért az alapszakasz végére, de az sem lenne meglepetés ha nem sikerülne.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
várjunk várjunk Kristof te most a Top 3-at csak az NFC-re érted remélem ?
Mert AFC-ben Steelers,Ravens,Jets,Pats... mert NFC top 3 ok GB,NYG,NO<=>ATLironroy
nem, én az egész ligára értem a top3-at. se a pats se a jets nem elég meggyőző, mákos győzelmek, ordító hibák, helyenként gyenge játék. ravens mérlege a tudásuk felett áll sztem, úgy érzem le fognak ereszteni év végére. Steelers az akit jelenleg a legerősebbnek érzem de remélem rámcáfolnak este. NFC-ben pedig sztem csak a GB lehet vetélytárs
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
szerintem egyértelmű, h jelenleg mi vagyunk a legjobb formában lévő csapat, az h most játékerőben ki az első meg az 5. nem igazán lehet eldönteni objektíven, de mindenképp Top 5 vagyunk jelenleg.Szesze
én a top3at is megkockáztatnám. bár nem tudom ki van előttünk a jets a pats és a többi afc élcsapat is erősen ingadozik.kristof
várjunk várjunk Kristof te most a Top 3-at csak az NFC-re érted remélem ?
Mert AFC-ben Steelers,Ravens,Jets,Pats... mert NFC top 3 ok GB,NYG,NO<=>ATLironroy
Nehéz különbséget tenni a csapatok között, mivel mindenki mások ellen játszik, ráadásul a stílusok is nagyon különbözőek. Sztem mindentől függetlenül NFL szinten Top 5 most a Giants, NFCben mindenképpp Top3, de pl a Saints-el nem szívesen játszanék, ellenben a Packerset sztem verni fogjuk.
(egyébként a felsorolt csapatok között a Pats nálam kakukktojás, én messze nem tartom őket a legjobbak közt számon, de ez persze magánvélemény, majd kiderül a végén kinek lesz igaza)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
tartok tőle, nem látunk már idén több phily buktát, max a playoffban. Vickkel nagyon jókvittore
most ez komoly? én láttam majdnem az összes meccsüket, jelenleg egyértelműen erősebbek vagyunk náluk Vick-től függetlenül. Az Indy képtelen volt megfogni a futást ahogy idén ez már jópárszor előfordult velük, ez lett a vesztük, de még így is meglehetett volna. A mi futás elleni védelmünk meg újra ligaelit lett idén, a DL-ünk meg sokkal dominánsabb az OL-üknél, úgyh szinte biztos vagyok benne, h nem fogunk mindkétszer kikapni tőlük, sőt inkább nekünk áll mind2 meccs. De rajtunk kívül játszanak 2x a Dallas-szal, mennek Washingtonba, Chicagoba + otthon Minnesota+Texans... bebaszna, ha mindegyiken nyernének 😊Szesze
Azért nem a futás volt most a gond, inkább a Philly védelme volt nagyon nagy. (Eagles futásnál vedd ki McCoy első 62 yardos szaladását, és Vick legalább 40 yardos egyik megindulását) de ez egy kicsit elüt, lényeg a lényeg, nem leszünk mi innen 8-0, az biztos.deny79
csak a második félidőt láttam, de nagyon feltűnő volt h a végjátékban csomó kritikus 3rd down-t nem tudott megfogni az Indy a gyenge védekezése miatt. Egyébként az említett két big play-en kívül is futottatok további 100yardot, ez rengeteg. Sztem ellenünk ez nem fog így működni. Legalább is remélem 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
tartok tőle, nem látunk már idén több phily buktát, max a playoffban. Vickkel nagyon jókvittore
most ez komoly? én láttam majdnem az összes meccsüket, jelenleg egyértelműen erősebbek vagyunk náluk Vick-től függetlenül. Az Indy képtelen volt megfogni a futást ahogy idén ez már jópárszor előfordult velük, ez lett a vesztük, de még így is meglehetett volna. A mi futás elleni védelmünk meg újra ligaelit lett idén, a DL-ünk meg sokkal dominánsabb az OL-üknél, úgyh szinte biztos vagyok benne, h nem fogunk mindkétszer kikapni tőlük, sőt inkább nekünk áll mind2 meccs. De rajtunk kívül játszanak 2x a Dallas-szal, mennek Washingtonba, Chicagoba + otthon Minnesota+Texans... bebaszna, ha mindegyiken nyernének 😊Szesze
Azért nem a futás volt most a gond, inkább a Philly védelme volt nagyon nagy. (Eagles futásnál vedd ki McCoy első 62 yardos szaladását, és Vick legalább 40 yardos egyik megindulását) de ez egy kicsit elüt, lényeg a lényeg, nem leszünk mi innen 8-0, az biztos.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
a komolytalan és korán elkészülő rankingokban első a Giants
pedig csak 1 csapat van a legyőzöttek között, amelyiknek pozitív a mérlege (bears)vittore
szerintem egyértelmű, h jelenleg mi vagyunk a legjobb formában lévő csapat, az h most játékerőben ki az első meg az 5. nem igazán lehet eldönteni objektíven, de mindenképp Top 5 vagyunk jelenleg.Szesze
én a top3at is megkockáztatnám. bár nem tudom ki van előttünk a jets a pats és a többi afc élcsapat is erősen ingadozik.kristof
várjunk várjunk Kristof te most a Top 3-at csak az NFC-re érted remélem ?
Mert AFC-ben Steelers,Ravens,Jets,Pats... mert NFC top 3 ok GB,NYG,NO<=>ATL
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a komolytalan és korán elkészülő rankingokban első a Giants
pedig csak 1 csapat van a legyőzöttek között, amelyiknek pozitív a mérlege (bears)vittore
szerintem egyértelmű, h jelenleg mi vagyunk a legjobb formában lévő csapat, az h most játékerőben ki az első meg az 5. nem igazán lehet eldönteni objektíven, de mindenképp Top 5 vagyunk jelenleg.Szesze
én a top3at is megkockáztatnám. bár nem tudom ki van előttünk a jets a pats és a többi afc élcsapat is erősen ingadozik.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
a komolytalan és korán elkészülő rankingokban első a Giants
pedig csak 1 csapat van a legyőzöttek között, amelyiknek pozitív a mérlege (bears)vittore
szerintem egyértelmű, h jelenleg mi vagyunk a legjobb formában lévő csapat, az h most játékerőben ki az első meg az 5. nem igazán lehet eldönteni objektíven, de mindenképp Top 5 vagyunk jelenleg.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a komolytalan és korán elkészülő rankingokban első a Giants
pedig csak 1 csapat van a legyőzöttek között, amelyiknek pozitív a mérlege (bears)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
tartok tőle, nem látunk már idén több phily buktát, max a playoffban. Vickkel nagyon jókvittore
most ez komoly? én láttam majdnem az összes meccsüket, jelenleg egyértelműen erősebbek vagyunk náluk Vick-től függetlenül. Az Indy képtelen volt megfogni a futást ahogy idén ez már jópárszor előfordult velük, ez lett a vesztük, de még így is meglehetett volna. A mi futás elleni védelmünk meg újra ligaelit lett idén, a DL-ünk meg sokkal dominánsabb az OL-üknél, úgyh szinte biztos vagyok benne, h nem fogunk mindkétszer kikapni tőlük, sőt inkább nekünk áll mind2 meccs. De rajtunk kívül játszanak 2x a Dallas-szal, mennek Washingtonba, Chicagoba + otthon Minnesota+Texans... bebaszna, ha mindegyiken nyernének 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
tartok tőle, nem látunk már idén több phily buktát, max a playoffban. Vickkel nagyon jókvittore
Hol írhatom alá? Elfogadom.
De egyébként szerintem a ti csapatotok jelenleg sokkal erősebb, főleg a D-Line, míg a mi O-Line-unk enyhén szólva fostalicska. És Mike se tud végig menekülni egy meccset, és ha eléri egy sérülés, jön az a Kolb, aki nyomás alatt nem a legjobb eddig.
Meg még 2 'Boys meccs is hátra van, és ők is lesznek ennél jobbak. Meg most hétfő esti csoportrangadó, az örök mumus Redskins ellen. Meg hát Vikes is éledezik, és ha jól emlékszem, az meg idegenben is lesz.deny79
Kicsit túlbecsül most mindenki minket emiatt a W miatt. Inkább amolyan kettőt előre, egyet hátra csapat vagyunk. Javulunk, de lassan. A Dallas meccseken már valószínűleg csak nekünk lesz veszíteni valónk, nem szeretem az ilyet. A Giants ellen viszont csak nyerni valónk van, mert vereség esetén max bejön a papírforma.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
tartok tőle, nem látunk már idén több phily buktát, max a playoffban. Vickkel nagyon jókvittore
Hol írhatom alá? Elfogadom.
De egyébként szerintem a ti csapatotok jelenleg sokkal erősebb, főleg a D-Line, míg a mi O-Line-unk enyhén szólva fostalicska. És Mike se tud végig menekülni egy meccset, és ha eléri egy sérülés, jön az a Kolb, aki nyomás alatt nem a legjobb eddig.
Meg még 2 'Boys meccs is hátra van, és ők is lesznek ennél jobbak. Meg most hétfő esti csoportrangadó, az örök mumus Redskins ellen. Meg hát Vikes is éledezik, és ha jól emlékszem, az meg idegenben is lesz.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
tartok tőle, nem látunk már idén több phily buktát, max a playoffban. Vickkel nagyon jók
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
8. forduló eredményei: (elég végletesre sikerült 😊 ) – ironroy-nak gratula, vittore-nak dettó 😀

1. ironroy 9 pont
2. Lance 8 pont
3. kristof 7 pont
4. balu10 6 pont
Buchek8 6 pont
Szsziszka 6 pont
yooker 6 pont
vadibandi 6 pont
9. Szesze 5 pont
Forti 5 pont
salander 5 pont
13. Badman 4 pont
14. rattlesnk 3 pont
Asbee 3 pont
16. vittore 0 pontSzesze
fúúú :mad: , hogy dögöljön meg a szomszéd összes tehene!!!Tegnap este 7kor elszállt a "falunet" és most jött vissza, úgyhogy fogalmam sincs mi volt a meccsen....ráadásul amikor a sport2-n Ricsiék mutatták, hogy darálunk, főleg kiakadtam!Lényeg a W! már töltöm is le rögtön...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
ó je itt az első hely 😊 igazából azt bánom csak a meccsben h nem tudtuk megmutatni h mit tudunk. oké h sok pontos győzelem de ilyen toldozott-foltozott csapat ellen kb csak a cowboys nem nyert volna. ha a philly-t is ütjük akkor nagyon komoly lépés az elsőség felé (nfcben)
Go giantskristof
Ezen a meccsen tényleg nincs mit értékelni, a Seahawks feltartott kézzel jött ki a pályára ami azért engem nagyon meglepett. Sima győzelmet vártam, de ez a semmitérő játék amit a Seattle előadott még Giants szurkolóként is kiábrándító volt. Bár a Dallas is full padlón van, azért az a meccs várhatóan nehezebb lesz, mert gondolom azért megpróbálják felszívni magukat ellenünk.