A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tippjáték, 9. forduló. (tippelni meccskezdésig lehet)

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 14 ponttal nyerünk B) 8-14 ponttal nyerünk C) 1-7 ponttal nyerünk D) kikapunk
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? A) 0-270 B) 271-330 C) 331-400 D) 401-450 E) 450+
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? A) 200 alatt B) 201-260 C) 261-320 D) 321-400 E) 400+
4. Hány passzolt TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
5. Hány futott TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A) Tuck B) Osi C) Boley D) Goff
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? A) Webster B) Thomas C) Rolle D) Philips E) Grant
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A) Smith B) Nicks C) Manningham D) más
9. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 B) 2 C) 3 D) 4 E) 5 vagy több
10.Hány sacket szedünk be? A) 0-1 B) 2 C) 3 D) 4 E) 5 vagy több
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A) pozitív B) negatív C) 0
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 E) 4 vagy több
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Remélem én is, h nyerünk, de utálom az ilyen meccseket amiken az ellenfélnek semmi veszítenivalója nincs, ráadásul potenciálisan bennük is van a jó játék lehetősége a képességek alapján.. azért persze be kell húzni egyértelműen, de ellentétben a Seahawks elleni meccs előtti érzésemmel amikor is gondoltam, h könnyedén nyerünk, sztem ez most inkább szenvedős lesz.Szesze
egy-egy nagy játék tényleg elsülhet ,

de egy Kitna szintű irányítóval nem lehet komoly esélyük...yooker
úgy legyen 😊
majd a tippjátékban kiderül kinek lesz igaza 😊Szesze
hát igen !Erre a hétre én még maradok optimista , a Phillyre tartogatom a pesszimistább tippeket...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
na neee, mekkora cula nagy gyerek volt Andy Reid!!!! 😂 C'MON MAN
Amúgy sztem simán verjük így is a dallast!!!ironroy
Remélem én is, h nyerünk, de utálom az ilyen meccseket amiken az ellenfélnek semmi veszítenivalója nincs, ráadásul potenciálisan bennük is van a jó játék lehetősége a képességek alapján.. azért persze be kell húzni egyértelműen, de ellentétben a Seahawks elleni meccs előtti érzésemmel amikor is gondoltam, h könnyedén nyerünk, sztem ez most inkább szenvedős lesz.Szesze
egy-egy nagy játék tényleg elsülhet ,

de egy Kitna szintű irányítóval nem lehet komoly esélyük...yooker
úgy legyen 😊
majd a tippjátékban kiderül kinek lesz igaza 😊
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
na neee, mekkora cula nagy gyerek volt Andy Reid!!!! 😂 C'MON MAN
Amúgy sztem simán verjük így is a dallast!!!ironroy
Remélem én is, h nyerünk, de utálom az ilyen meccseket amiken az ellenfélnek semmi veszítenivalója nincs, ráadásul potenciálisan bennük is van a jó játék lehetősége a képességek alapján.. azért persze be kell húzni egyértelműen, de ellentétben a Seahawks elleni meccs előtti érzésemmel amikor is gondoltam, h könnyedén nyerünk, sztem ez most inkább szenvedős lesz.Szesze
egy-egy nagy játék tényleg elsülhet ,

de egy Kitna szintű irányítóval nem lehet komoly esélyük...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
na neee, mekkora cula nagy gyerek volt Andy Reid!!!! 😂 C'MON MAN
Amúgy sztem simán verjük így is a dallast!!!ironroy
Remélem én is, h nyerünk, de utálom az ilyen meccseket amiken az ellenfélnek semmi veszítenivalója nincs, ráadásul potenciálisan bennük is van a jó játék lehetősége a képességek alapján.. azért persze be kell húzni egyértelműen, de ellentétben a Seahawks elleni meccs előtti érzésemmel amikor is gondoltam, h könnyedén nyerünk, sztem ez most inkább szenvedős lesz.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Várható volt, h Philips-et most már előbb-utóbb ki fogják rúgni, egyáltalán nem örülök neki, h épp most történt meg.. új edzővel sokszor új életre kelnek a csapatok, ráadásul bennük meg is van a potenciál. Tartok ettől a meccstől eléggé. (még szerencse, h hazai meccs lesz)Szesze
Ezzel egyet tudok erteni. A mostani edzobuktato zako utan szerintem mindent meg fognak tenni a gyozelemert, ellenkezo esetben rajtuk fog rohogni az orszag. De azert bizom Kitna "tudasaban", remelem nem cafol meg.lotus86
Bár nem láttam a meccset, de 1 percnél Jenkins megmozdulásaiból én is azt szűröm le, hogy csak edzőt akartak buktatni: http://www.youtube.com/watch?v=BN7iyQG259U

Én félek, hogy nem lesz egyszerű meccsünk vasárnap 😕Lance
na neee, mekkora cula nagy gyerek volt Andy Reid!!!! 😂 C'MON MAN
Amúgy sztem simán verjük így is a dallast!!!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Koets kidőlt erre az évre, Diehl pedig egyelőre ismeretlen időre OUT...Szesze
Hát elég komoly gondok lehetnek így az O-Lineban... Kínosan rövid lesz a kispad a kezdők mögött.

Még Kevin Boothe-t is aktiválták a PuP listáról, de azért egy Andrews-Petrus-Seubert-Snee-McKenzie felállás elég vérszegény. Hosszabb távon Andrews kevés lesz LT-nek szerintem. Pláne, ha Seubertnek szünet kell vagy lesz valami apróbb sérülése, mint a mostani meccsen és be kell a helyére állnia mondjuk Petrusnak... Akkor meg Boothe lenne az LG.

Nagyon szurkoljunk hogy O'Hara meg Beatty összeszedje magát minél hamarabb; de ne is sérüljenek le rögtön...salander
Seubertnek sztem nem volt sérülése ezen a meccsen, Petrus akkor jött be amikor O'Hara után Koets is lesérült és akkor Seubert ment centernek, Petrus pedig LG-be. Diehl sérülése nagyon remélem, h nem lesz komoly, mert az nagy szopás lenne hosszú távon az biztos.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
csendben már kezdődik a fikázás, hogy nagyon gyenge a schedule-nk, bezzeg a szegény Browns-t most mindenki elkezdte sajnálni

nem értenek ezek a focihoz. nfc east csapatnak nem lehet gagyi a schedule !vittore
Az alltime fekete listámon ti vagytok a másodikak de még én sem mondanám,hogy könnyű a ti csoportotokból PO-ba jutni 😉
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
csendben már kezdődik a fikázás, hogy nagyon gyenge a schedule-nk, bezzeg a szegény Browns-t most mindenki elkezdte sajnálni

nem értenek ezek a focihoz. nfc east csapatnak nem lehet gagyi a schedule !
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Koets kidőlt erre az évre, Diehl pedig egyelőre ismeretlen időre OUT...Szesze
Hát elég komoly gondok lehetnek így az O-Lineban... Kínosan rövid lesz a kispad a kezdők mögött.

.....Hosszabb távon Andrews kevés lesz LT-nek szerintem..... salander
Azert nem olyan rossz jatekos. Anno Phillyben pro bowl volt. Persze most nem ott tart, de Seubert helyen, left guardban en el tudom kepzelni akar hosszu tavon is.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Koets kidőlt erre az évre, Diehl pedig egyelőre ismeretlen időre OUT...Szesze
Hát elég komoly gondok lehetnek így az O-Lineban... Kínosan rövid lesz a kispad a kezdők mögött.

Még Kevin Boothe-t is aktiválták a PuP listáról, de azért egy Andrews-Petrus-Seubert-Snee-McKenzie felállás elég vérszegény. Hosszabb távon Andrews kevés lesz LT-nek szerintem. Pláne, ha Seubertnek szünet kell vagy lesz valami apróbb sérülése, mint a mostani meccsen és be kell a helyére állnia mondjuk Petrusnak... Akkor meg Boothe lenne az LG.

Nagyon szurkoljunk hogy O'Hara meg Beatty összeszedje magát minél hamarabb; de ne is sérüljenek le rögtön...
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
A Dallastól nem tartok , de a Phillytől annál inkább...

mindkettő az elmúlt évek tapasztalatai alapján...

Vicktől különösen !Föleg hogy a futásaival ártalmatlaníthatja a pass rush-t !
Most kiderül milyen is igazából az LB sorunk !

A secondary pedig mindig jól játszik ellenünk A. Samuellel az élen!

Komoly értékmérő lesz az a meccs , sajnálom hpogy egy komolytalan Seattle meccs ,illetve

egy várhatóan kevésbé komoly Dallas meccsel ( ahol csak veszítenivalónk van igazából) megyünk

ellenük!

Hihetetlen amúgy ez a liga hogy minden héten úgy gondolja az ember hogy :" Na csak

ez a meccs meglegyen.... "
😊 😊
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Várható volt, h Philips-et most már előbb-utóbb ki fogják rúgni, egyáltalán nem örülök neki, h épp most történt meg.. új edzővel sokszor új életre kelnek a csapatok, ráadásul bennük meg is van a potenciál. Tartok ettől a meccstől eléggé. (még szerencse, h hazai meccs lesz)Szesze
Ezzel egyet tudok erteni. A mostani edzobuktato zako utan szerintem mindent meg fognak tenni a gyozelemert, ellenkezo esetben rajtuk fog rohogni az orszag. De azert bizom Kitna "tudasaban", remelem nem cafol meg.lotus86
Bár nem láttam a meccset, de 1 percnél Jenkins megmozdulásaiból én is azt szűröm le, hogy csak edzőt akartak buktatni: http://www.youtube.com/watch?v=BN7iyQG259U

Én félek, hogy nem lesz egyszerű meccsünk vasárnap 😕
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Én 2005 óta kezdtem el nézni ezt a fantasztikus sportot. Aztán 2006-ban az egyik philly elleni meccsen Shockey az elkapás után sisak nélkül 3-4 emberrel futott még jó pár yardot. Akkor és ott lettem Giants fan. Akkor még bosszantó volt a kilátástalan vereség a PO-ban, de 2007 végképp rajongóvá tett, főleg mert a defense szerelmese vagyok. Bár Spangli, Shockey, Plax elment maradtam örök híve a csapatnak. (hű ez kicsit csöpögős) 😂gyurczi
bizony-bizony!!

és még keményen (leszegett fejjel ) ütközött

a végén! ( nekem is ő a kedvenc )
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Koets kidőlt erre az évre, Diehl pedig egyelőre ismeretlen időre OUT...
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Bravó Amani Toomer!

"I think the coolest event of the weekend in New York, obviously, was the ING New York City Marathon, and not just because one of the Chilean miners actually ran and finished the thing in a little over 5 hours. But how about Amani Toomer, who raised about $20,000 for charity by starting last and getting $1 for every runner he passed along the way ... and finishing his first marathon in 4 hours, 13 minutes and 45 seconds.

"I feel great,'' Toomer, the Giants' all-time leading receiver, said Sunday evening. "I really wanted to break four hours, but I started cramping up near the end and I had to slow down.'' He ran for a few reasons, one of them to prove that football players, who've seldom been much for marathons, can run the long distance, and also to prove to himself that he could do it. Because he'd gotten some attention for his plan to raise a buck for everyone he passed, and because he's a recognizable former Giant, Toomer was a familiar face along the course. "The people everywhere were fantastic,'' he said. "Some guy gave me a one-dollar bill to help with the cause.''Szabler
Én 4 óra 30 percet futottam az első maratonomon, másodikra azért már sikerült 4 óra alá beférnem (3:53), úgyhogy nagyon szép teljesítmény Toomer-éG-men
Nekem meg nem tudnanak annyit fizetni, hogy maratont fussak! 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Köszönöm szépen, majd ha nagy leszek, meghálálom 😊

Hétvégém elég zaklatott volt, anyósomék voltak nálunk, és egész vasárnap délután-este használta a gépet, mert vmi szart lektorált... A tippelésemet egy félperces szünetében tettem meg, de nyilván rossz gombot nyomtam, utána meg már nem ellenőriztem, hogy meg is jelent-e a hozzászólások között.

De sokkal nagyobb gond volt, hogy miatta az egész első félidőt nem láttam :oG-men
Jól megszívtad ezzel az anyóssal, ha 11-kor még a te gépeden lektorál 😀 mondjuk én se jártam sokkal jobban, de azért ez már túlzás 😊
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Várható volt, h Philips-et most már előbb-utóbb ki fogják rúgni, egyáltalán nem örülök neki, h épp most történt meg.. új edzővel sokszor új életre kelnek a csapatok, ráadásul bennük meg is van a potenciál. Tartok ettől a meccstől eléggé. (még szerencse, h hazai meccs lesz)Szesze
Ezzel egyet tudok erteni. A mostani edzobuktato zako utan szerintem mindent meg fognak tenni a gyozelemert, ellenkezo esetben rajtuk fog rohogni az orszag. De azert bizom Kitna "tudasaban", remelem nem cafol meg.lotus86
DAL fórumon most olvastam, hogy 4 D-line emberük maradt összesen a Green Bay meccs végére. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem épülnek fel a sérültek, de mindenesetre jók az előjelek.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Bravó Amani Toomer!

"I think the coolest event of the weekend in New York, obviously, was the ING New York City Marathon, and not just because one of the Chilean miners actually ran and finished the thing in a little over 5 hours. But how about Amani Toomer, who raised about $20,000 for charity by starting last and getting $1 for every runner he passed along the way ... and finishing his first marathon in 4 hours, 13 minutes and 45 seconds.

"I feel great,'' Toomer, the Giants' all-time leading receiver, said Sunday evening. "I really wanted to break four hours, but I started cramping up near the end and I had to slow down.'' He ran for a few reasons, one of them to prove that football players, who've seldom been much for marathons, can run the long distance, and also to prove to himself that he could do it. Because he'd gotten some attention for his plan to raise a buck for everyone he passed, and because he's a recognizable former Giant, Toomer was a familiar face along the course. "The people everywhere were fantastic,'' he said. "Some guy gave me a one-dollar bill to help with the cause.''Szabler
Én 4 óra 30 percet futottam az első maratonomon, másodikra azért már sikerült 4 óra alá beférnem (3:53), úgyhogy nagyon szép teljesítmény Toomer-é
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
8. forduló eredményei: (elég végletesre sikerült 😊 ) – ironroy-nak gratula, vittore-nak dettó 😀

1. ironroy 9 pont
2. Lance 8 pont
3. kristof 7 pont
4. balu10 6 pont
Buchek8 6 pont
Szsziszka 6 pont
yooker 6 pont
vadibandi 6 pont
9. Szesze 5 pont
Forti 5 pont
salander 5 pont
13. Badman 4 pont
14. rattlesnk 3 pont
Asbee 3 pont
16. vittore 0 pontSzesze
B. meg!

Nézem az állást, nem vagyok benne, nem értem, pedig fejből egy csomóra emlékszem, hogy jó tippeket írtam. Erre keresem a vasárnap délutáni hozzászólásom a tippekkel, nem találom !? Mi a f.sz történhetett??? A válasz előnézetére kattintottam csak, az elküldésre meg nem, vagy elszállt a net küldéskor, fogalmam sincs. Érthetetlen.

Azóta megtaláltam a papíromat, amire kiírtam, és ez alapján 6 találatom lett volna: 14 pont feletti győzelem; 270 feletti passzolt yard; 3 passzolt TD; Nicks; 0-1 beszedett sack; 1 15 yardnál hosszabb punt return.

Nem lehetne, hogy mégis beszámtsd a találatokat, kivételesen vagy legalább a felét, 3 pontot. Önhibámon kívül nem érkeztek meg a tippek. A Szűzmáriára megesküszöm, hogy tippeltem. (ha megnézed a korábbi tippjeimet, nagyjából mindig ezeket szoktam tippelni (sokpontos W, 3 passz TD stb.) És az élemzőnyre így sem jelentek veszélyt...

Légyszi, légyszi, légyszi!!!G-men
Bár hatalmas a tét azért hajlandó vagyok elfogadni 😊 csodálkoztam is, h miért nem tippeltél, csebi legalább megindokolta 😊 Winters szintén bealudt vagy nemtomSzesze
Köszönöm szépen, majd ha nagy leszek, meghálálom 😊

Hétvégém elég zaklatott volt, anyósomék voltak nálunk, és egész vasárnap délután-este használta a gépet, mert vmi szart lektorált... A tippelésemet egy félperces szünetében tettem meg, de nyilván rossz gombot nyomtam, utána meg már nem ellenőriztem, hogy meg is jelent-e a hozzászólások között.

De sokkal nagyobb gond volt, hogy miatta az egész első félidőt nem láttam :o
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Várható volt, h Philips-et most már előbb-utóbb ki fogják rúgni, egyáltalán nem örülök neki, h épp most történt meg.. új edzővel sokszor új életre kelnek a csapatok, ráadásul bennük meg is van a potenciál. Tartok ettől a meccstől eléggé. (még szerencse, h hazai meccs lesz)Szesze
Ezzel egyet tudok erteni. A mostani edzobuktato zako utan szerintem mindent meg fognak tenni a gyozelemert, ellenkezo esetben rajtuk fog rohogni az orszag. De azert bizom Kitna "tudasaban", remelem nem cafol meg.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Bravó Amani Toomer!

"I think the coolest event of the weekend in New York, obviously, was the ING New York City Marathon, and not just because one of the Chilean miners actually ran and finished the thing in a little over 5 hours. But how about Amani Toomer, who raised about $20,000 for charity by starting last and getting $1 for every runner he passed along the way ... and finishing his first marathon in 4 hours, 13 minutes and 45 seconds.

"I feel great,'' Toomer, the Giants' all-time leading receiver, said Sunday evening. "I really wanted to break four hours, but I started cramping up near the end and I had to slow down.'' He ran for a few reasons, one of them to prove that football players, who've seldom been much for marathons, can run the long distance, and also to prove to himself that he could do it. Because he'd gotten some attention for his plan to raise a buck for everyone he passed, and because he's a recognizable former Giant, Toomer was a familiar face along the course. "The people everywhere were fantastic,'' he said. "Some guy gave me a one-dollar bill to help with the cause.''

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tehát akkor a módosított állás 8 forduló után:

1. Chevy 35 pont (4+4+5+4+4+2+7+5)
kristof 35 pont (3+3+6+3+4+4+5+7)
3. Szesze 34 pont (4+5+7+2+1+5+5+5)
Szsziszika 34 pont (5+2+3+3+5+3+7+6)
5. vadibandi 32 pont (3+3+5+4+4+4+3+6)
6. Asbee 31 pont (6+2+6+5+4+2+3+3)
balu10 31 pont (5+2+4+3+7+1+3+6)
yooker 31 pont (-+3+3+4+5+6+4+6)
G-men 31 pont (6+0+6+3+4+2+4+6)
10. Forti 30 pont (-+1+6+1+5+7+5+5)
ironroy 30 pont (5+2+3+2+4+2+3+9)
12. csebi 27 pont (6+4+4+3+3+4+3+-)
Badman 27 pont (7+2+3+2+1+3+6+4)
14. Winters 24 pont (-+2+8+1+6+4+3+-)
15. Buchek8 21 pont (-+2+2+-+4+4+3+6)
Lance 21 pont (5+-+-+-+-+3+5+8)
17. salander 14 pont (-+-+-+-+-+5+4+5)
18. vittore 12 pont (-+-+-+-+6+2+4+0)
19. deny79 4 pont (-+-+-+-+-+4+-+-)
20. rattlesnk 3 pont (-+-+-+-+-+-+-+3)
21. Nightboy 0 pont (-+-+-+-+-+-+0+-)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
ezesetben én a pontjaim duplázását kérem :ovittore
rendben, az e heti eredményeidet megduplázom lásd kivel van dolgod!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
8. forduló eredményei: (elég végletesre sikerült 😊 ) – ironroy-nak gratula, vittore-nak dettó 😀

1. ironroy 9 pont
2. Lance 8 pont
3. kristof 7 pont
4. balu10 6 pont
Buchek8 6 pont
Szsziszka 6 pont
yooker 6 pont
vadibandi 6 pont
9. Szesze 5 pont
Forti 5 pont
salander 5 pont
13. Badman 4 pont
14. rattlesnk 3 pont
Asbee 3 pont
16. vittore 0 pontSzesze
B. meg!

Nézem az állást, nem vagyok benne, nem értem, pedig fejből egy csomóra emlékszem, hogy jó tippeket írtam. Erre keresem a vasárnap délutáni hozzászólásom a tippekkel, nem találom !? Mi a f.sz történhetett??? A válasz előnézetére kattintottam csak, az elküldésre meg nem, vagy elszállt a net küldéskor, fogalmam sincs. Érthetetlen.

Azóta megtaláltam a papíromat, amire kiírtam, és ez alapján 6 találatom lett volna: 14 pont feletti győzelem; 270 feletti passzolt yard; 3 passzolt TD; Nicks; 0-1 beszedett sack; 1 15 yardnál hosszabb punt return.

Nem lehetne, hogy mégis beszámtsd a találatokat, kivételesen vagy legalább a felét, 3 pontot. Önhibámon kívül nem érkeztek meg a tippek. A Szűzmáriára megesküszöm, hogy tippeltem. (ha megnézed a korábbi tippjeimet, nagyjából mindig ezeket szoktam tippelni (sokpontos W, 3 passz TD stb.) És az élemzőnyre így sem jelentek veszélyt...

Légyszi, légyszi, légyszi!!!G-men
Bár hatalmas a tét azért hajlandó vagyok elfogadni 😊 csodálkoztam is, h miért nem tippeltél, csebi legalább megindokolta 😊 Winters szintén bealudt vagy nemtom