A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
yahoo, ez nehezebb mint a telital 😀vittore
tényleg bravúros 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ó je itt az első hely 😊 igazából azt bánom csak a meccsben h nem tudtuk megmutatni h mit tudunk. oké h sok pontos győzelem de ilyen toldozott-foltozott csapat ellen kb csak a cowboys nem nyert volna. ha a philly-t is ütjük akkor nagyon komoly lépés az elsőség felé (nfcben)
Go giants
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
yahoo, ez nehezebb mint a telital 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Összesített állás 8 forduló után (kicsit szétszakadt a mezőny):

1. Chevy 35 pont (4+4+5+4+4+2+7+5)
kristof 35 pont (3+3+6+3+4+4+5+7)
3. Szesze 34 pont (4+5+7+2+1+5+5+5)
Szsziszika 34 pont (5+2+3+3+5+3+7+6)
5. vadibandi 32 pont (3+3+5+4+4+4+3+6)
6. Asbee 31 pont (6+2+6+5+4+2+3+3)
balu10 31 pont (5+2+4+3+7+1+3+6)
yooker 31 pont (-+3+3+4+5+6+4+6)
9. Forti 30 pont (-+1+6+1+5+7+5+5)
ironroy 30 pont (5+2+3+2+4+2+3+9)
11. csebi 27 pont (6+4+4+3+3+4+3+-)
Badman 27 pont (7+2+3+2+1+3+6+4)
13. G-men 25 pont (6+0+6+3+4+2+4+-)
14. Winters 24 pont (-+2+8+1+6+4+3+-)
15. Buchek8 21 pont (-+2+2+-+4+4+3+6)
Lance 21 pont (5+-+-+-+-+3+5+8)
17. salander 14 pont (-+-+-+-+-+5+4+5)
18. vittore 12 pont (-+-+-+-+6+2+4+0)
19. deny79 4 pont (-+-+-+-+-+4+-+-)
20. rattlesnk 3 pont (-+-+-+-+-+-+-+3)
21. Nightboy 0 pont (-+-+-+-+-+-+0+-)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
8. forduló eredményei: (elég végletesre sikerült 😊 ) – ironroy-nak gratula, vittore-nak dettó 😀

1. ironroy 9 pont
2. Lance 8 pont
3. kristof 7 pont
4. balu10 6 pont
Buchek8 6 pont
Szsziszka 6 pont
yooker 6 pont
vadibandi 6 pont
9. Szesze 5 pont
Forti 5 pont
salander 5 pont
13. Badman 4 pont
14. rattlesnk 3 pont
Asbee 3 pont
16. vittore 0 pont
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Már alig várom a tippjáték értékelését!vadibandi
holnapra lesz csak meg sajna.. telitalálatod van vagy mi? 😊Szesze
Az nem, de 4-5 pontra számítok.




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
8. forduló, helyes válaszok:

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 14 ponttal nyerünk
2. Hány futott yardunk lesz összesen? D) 150+
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? D) 271+
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D) 3 vagy több
5. Hány futott TD-nk lesz? C) 2
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? B) Osi C) Boley D) Goff
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? A) Webster
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B) Nicks
9. Hány sacket szerzünk? A) 0-1
10.Hány sacket szedünk be? A) 0-1
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A) pozitív
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B) 1
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Utánanéz valaki, hogy a 4. negyedes 13 perces drive-unk milyen rekordnak számít?? Annak ellenére, hogy nem volt belőle pont, gyönyörű volt.G-men
Mivel, nem tette meg senki megpróbáltam megtalálni.

Sajnos nem a leghosszabb, mert 1935-ben a Boston Redskinsnek volt egy 14:03 perces drive-ja, de közel van a csúcshoz. (további eredményeket nem találtam), szerintem amúgy csapatcsúcs lehet!
Táj-ul: a Super Bowl XLII nyitó drive-unk 9:59-e minden idők leghosszabb SB-drive-ja.

A meccsen produkált 42:34 perces time of poss. is nagyon durván jónak számít, ezen a téren a rekord 45:07 (Dolphins a Colts ellen 2009-ben)G-men
sztem voltak ennél hosszabbak többször is, inkább az volt benne a durva h semmi másból nem állt, mint középrefutásokból.. a Seahawks nem nyújtott NFL szintű teljesítményt ezen a meccsen és akkor még finom voltam.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Utánanéz valaki, hogy a 4. negyedes 13 perces drive-unk milyen rekordnak számít?? Annak ellenére, hogy nem volt belőle pont, gyönyörű volt.G-men
Mivel, nem tette meg senki megpróbáltam megtalálni.

Sajnos nem a leghosszabb, mert 1935-ben a Boston Redskinsnek volt egy 14:03 perces drive-ja, de közel van a csúcshoz. (további eredményeket nem találtam), szerintem amúgy csapatcsúcs lehet!
Táj-ul: a Super Bowl XLII nyitó drive-unk 9:59-e minden idők leghosszabb SB-drive-ja.

A meccsen produkált 42:34 perces time of poss. is nagyon durván jónak számít, ezen a téren a rekord 45:07 (Dolphins a Colts ellen 2009-ben)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Már alig várom a tippjáték értékelését!vadibandi
holnapra lesz csak meg sajna.. telitalálatod van vagy mi? 😊
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Már alig várom a tippjáték értékelését!




több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
"A támadósor Ahmad Bradshaw lábain nyugszik." Akik írják ezeket a meccsbeharangozókat, azok láttak idén akár egy Giants meccset is? Szerintem legkevésbé sem a futójáték a domináns nállunk. Minden meccsel passzal kezdünk, és amikor már az ellenfél Defense fáradt, és ölni kell az órát, csak akkor kerül előtérbe a futójátékunk. Tehát szerintem nállunk leginkább azon múlik minden meccs, offense részről, hogy Eli hogy játszik, meg az elkapók beleütik-e a CB-k kezébe a lasztit.
Szerintetek?balu10
hát azért ez is kb ugyanakkora sarkítás sztem. Kiegyensúlyozottan jó az offense az utóbbi meccseken szerencsére, reméljük ma is folytatódik ez a tendenciaSzesze
Inkább ezzel a véleménnyel értek én is egyet.
Kiegyensúlyozott offense-ünk van.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem az ellen nem tehet semmit, hogy már annyira le van amortizálódva a védelme a csapatának, hogy Vick akkor futja meg a firstdownt amikor akarja. A mi pechünk, hogy még a szezon elején játszottunk velük.

Ráadásul eléggé Eagles ellen fujtak a bírók, de így visszanézve rá férne a Phillire egy jó nagy verés is, amekkora férgek a szurkolói.salander
Ezt mivel érdemeltük ki? :rolleyes:


több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hörire gondoltál?😊vadibandi
Azokra akik fújoltak, amíg összeszedték Austin Colliet a földről. Az OK, hogy úgy gondolták hogy nem volt flag, de basszus ott fekszik a földön, mivan ha sikerült kitörni a nyakát a nem szándékos helmet to helmettel? Szerintem ezekből viszonylag kevés van a fórumon.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Azért remélem Eli "lecseszi" a bratyóját!Szsziszka
Hát, igen. Az ígéret szép szó, ha betartják...

PM most egy kicsit betartott nekünk!G-men
Szerintem az ellen nem tehet semmit, hogy már annyira le van amortizálódva a védelme a csapatának, hogy Vick akkor futja meg a firstdownt amikor akarja. A mi pechünk, hogy még a szezon elején játszottunk velük.

Ráadásul eléggé Eagles ellen fujtak a bírók, de így visszanézve rá férne a Phillire egy jó nagy verés is, amekkora férgek a szurkolói.salander
Félreolvastam, Höri törölve.




több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Azért remélem Eli "lecseszi" a bratyóját!Szsziszka
Hát, igen. Az ígéret szép szó, ha betartják...

PM most egy kicsit betartott nekünk!G-men
Szerintem az ellen nem tehet semmit, hogy már annyira le van amortizálódva a védelme a csapatának, hogy Vick akkor futja meg a firstdownt amikor akarja. A mi pechünk, hogy még a szezon elején játszottunk velük.

Ráadásul eléggé Eagles ellen fujtak a bírók, de így visszanézve rá férne a Phillire egy jó nagy verés is, amekkora férgek a szurkolói.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Azért remélem Eli "lecseszi" a bratyóját!Szsziszka
Hát, igen. Az ígéret szép szó, ha betartják...

PM most egy kicsit betartott nekünk!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Utánanéz valaki, hogy a 4. negyedes 13 perces drive-unk milyen rekordnak számít?? Annak ellenére, hogy nem volt belőle pont, gyönyörű volt.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Azért remélem Eli "lecseszi" a bratyóját!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nálunk a leghosszabb széria: Won 5vittore
+ legjobb deffense, 2. legjobb offense
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nálunk a leghosszabb széria: Won 5
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát finoman szólva nem volt egy súlycsoportban a két csapat. Jöhet a két csoportrangadó!Szesze
.
Köszönjük a kedves szavakat. Sztem nem beszélhetünk rangadóról. Szarrá vertek minket.
Amúgy grat lendületben vagytok. 2 hete megmondtam tiétek a csoport ne okozzatok csalódást 😛Blevi
Ami nálatok van az nagyon durva, félidőig néztem a szenvedéseteket, már addigra eldőlt a meccs, de látom a második félidő se volt jobb.. Ilyen játékosállománnyal ez érthetetlen kategória kb, Romo sérülése ide vagy oda.
Nyilván ezek után az igazi rangadó a Philly elleni lesz, főleg h behúzták a Colts elleni meccset. (ezzel még nincs meg a csoport, mert ha megvernek minket máris beelőznek). Ettől függetlenül a ti meccsetek is majdnem ugyanolyan fontos nekünk, úgyh remélem nem ellenünk tértek magatokhoz.
több mint 13 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Hát finoman szólva nem volt egy súlycsoportban a két csapat. Jöhet a két csoportrangadó!Szesze
.
Köszönjük a kedves szavakat. Sztem nem beszélhetünk rangadóról. Szarrá vertek minket.
Amúgy grat lendületben vagytok. 2 hete megmondtam tiétek a csoport ne okozzatok csalódást 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát finoman szólva nem volt egy súlycsoportban a két csapat. Jöhet a két csoportrangadó!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hatalmas 😀 😂

"Seahawks down" - 😛

habib: Jó zenéket tolsz (Y) 😀