A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tízyardos oldalon van egy nagyon jó kis anyag:
2006 New York Giants - Rise and Fall

akinek van szabad 45 perce sztem mindenképp nézze meg, érdemes. 😉kristof
Ez az év nagyon szerencsétlenül alakult, pedig már akkor benne volt a potenciál a csapatban, h akár SB-t játszhasson. (ha Kiwi a Titans ellen nem balfaszkodja el azt a sack-et 4&10nél ami ebben a filmben is szerepel, akkor vszínű PO-t játszunk.. de a Bears ellen (akik később SBt játszottak) is nyerni kellett volna). Coughlin-t ezután az év után nagyon kikezdték egy hajszálon múlt a kirúgása, de kapott még egy esélyt, amivel elég jól sikerült élnie 😉 Azért ez az Eli-Plax páros nagyon ott volt már ekkor is, red-zone-ban kurva sokszor csak belöbbölte neki Eli, borítélkolható volt a TD. (2007es SB-n is működött 😊 ). Érdekes azért, h az a csapat mennyire tele volt egyéniségekkel (Tiki, Plax, Shockey, Strahan, Pierce, Madison), míg most sokkal inkább a csapategység dominál, gyakorlatilag igazi vezéregyéniség nélkül. Valahol azért a kettő között lenne az ideális sztem.
Jó volt ez a videó, előjött 1-2 emlék, kösz 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. Mi lesz a végeredmény? A)
2. Hány futott yardunk lesz összesen?D)
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen?C)
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D)
5. Hány futott TD-nk lesz? C)
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? B)
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C)
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B)
9. Hány sacket szerzünk? E)
10.Hány sacket szedünk be? A)
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen?B)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tízyardos oldalon van egy nagyon jó kis anyag:
2006 New York Giants - Rise and Fall

akinek van szabad 45 perce sztem mindenképp nézze meg, érdemes. 😉
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
köszi a híreket!
tippelésnél jól fognak jönni... 😊 😊
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ahogy látom (nálam van Fantasyban) az egyik fő futásmegállítójuk - Colin Cole (NT) - eléggé úgy néz ki, hogy Out lesz a meccsre. Ez szerintem legalább olyan jó hír (nekem nem annyira mert -8-16 pont a ligában), mint hogy Hasselback nem játszik.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. B
2. C
3. C
4. C
5. B
6. A
7. C
8. B
9. C
10. B
11. A
12. B


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hedgecock rásérült edzéden az eddigi hamstring problémájára. Így el fog húzódni a visszatérése vszínűleg.Szsziszka
Fasza :/

Hasselbeck viszont nem játszik ellenünk, Charlie Whitehurst lesz a kezdő QB a Seahawks-nál. Bár 28 éves, de eddig még egyetlen passzkísérlete se volt az NFL-ben 😊 Ezzel tovább nőttek az esélyeink.Szesze
bakker remélem nem tépi szét a srácot a Defensünk, mert akk már Sea-ben is szidni fognak minket...(bár kit érdekel)
Futás ellen meg ugyebár elég jól védekezünk!Már csak a ST-nek kell megállítani L. Washingtont!!! :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1.A
2.D
3.C
4.C
5.C
6.B
7.D
8.B
9.D
10.C
11.A
12.C
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hát akkor had menjen a kívánságműsor

1, falcons 11-5
2, GB 11-5
3, giants 11-5
4, rams 9-7
------------
5, NO 11-5
6, phi 10-6
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hasselbeck nem fog játszani ellenünk. 😊

http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5764809
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hedgecock rásérült edzéden az eddigi hamstring problémájára. Így el fog húzódni a visszatérése vszínűleg.Szsziszka
Fasza :/

Hasselbeck viszont nem játszik ellenünk, Charlie Whitehurst lesz a kezdő QB a Seahawks-nál. Bár 28 éves, de eddig még egyetlen passzkísérlete se volt az NFL-ben 😊 Ezzel tovább nőttek az esélyeink.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Hedgecock rásérült edzéden az eddigi hamstring problémájára. Így el fog húzódni a visszatérése vszínűleg.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? A)
2. Hány futott yardunk lesz összesen? C)
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? C)
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D)
5. Hány futott TD-nk lesz? B)
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A)
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C)
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B)
9. Hány sacket szerzünk? C)
10.Hány sacket szedünk be? A)
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány futott yardunk lesz összesen? B
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? B
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D
5. Hány futott TD-nk lesz? B
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? C
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
9. Hány sacket szerzünk? C
10.Hány sacket szedünk be? B
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? C
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Szükség lesz rá, mert a Seattle defense sokkal jobb a futás ellen mint a passz ellen. Nem lenne jó, ha egyoldalúra kényszerítenék az offensünket.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Teljesen igaz amit mondtál, nálam ha futásról van szó, szintén Hedge az alap. De azért kérdeztem, hogy nem lesz-e visszaesés az, ha változtatni fognak egy jól működő rendszeren.gyurczi
Akkor lenne visszaesés, ha Pascoe miatt működött a rendszer jobban 😊 Sztem nem így van, egyértelműen úgy látszik, h az OL javult az utóbbi meccseken nagyon sokat.. sztem Hedgecockkal inkább további javulás várható, mint visszaesés, de persze ez nagyon sok mindentől függ (nem utolsó sorban az ellenféltől is 😊 )
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Teljesen igaz amit mondtál, nálam ha futásról van szó, szintén Hedge az alap. De azért kérdeztem, hogy nem lesz-e visszaesés az, ha változtatni fognak egy jól működő rendszeren.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
De most nagyon megy a futás, jobban mint a szezon elején, és Pascoe beállása szerintem pozitívan hatott a rush attakragyurczi
Sztem nem azért megy jobban, mert Pascoe > Hedge.. nagyon meglepne, ha kiszorítaná a kezdőből, kb nem tartom elképzelhetőnek kategória. (annak ellenére, h sztem is jó teljesítményt nyújtott Pascoe)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tippjáték, 8. forduló. (tippelni meccskezdésig lehet - bocs, de megint nincs időm variálni, úgyh nagyjából marad a múltkori kérdéssor)

1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány futott yardunk lesz összesen? B
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? C
4. Hány passzolt TD-nk lesz? C
5. Hány futott TD-nk lesz? B
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
9. Hány sacket szerzünk? E
10.Hány sacket szedünk be? A
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen?BSzesze
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
De most nagyon megy a futás, jobban mint a szezon elején, és Pascoe beállása szerintem pozitívan hatott a rush attakra

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A kinti fanokat nagyon foglalkoztatja Hedge visszatérése. Nektek mi a véleményetek erről, annak a fényében, hogy Bear nagyon jól játszik?gyurczi
Ha felépül sztem nem kérdés, h visszafoglalja a helyét a kezdőben.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
A kinti fanokat nagyon foglalkoztatja Hedge visszatérése. Nektek mi a véleményetek erről, annak a fényében, hogy Bear nagyon jól játszik?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tippjáték, 8. forduló. (tippelni meccskezdésig lehet - bocs, de megint nincs időm variálni, úgyh nagyjából marad a múltkori kérdéssor)

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 14 ponttal nyerünk B) 8-14 ponttal nyerünk C) 1-7 ponttal nyerünk D) kikapunk
2. Hány futott yardunk lesz összesen? A) 0-90 B) 91-120 C) 121-150 D) 150+
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? A) 170 alatt B) 171-220 C) 221-270 D) 271+
4. Hány passzolt TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
5. Hány futott TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A) Tuck B) Osi C) Boley D) Goff
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? A) Webster B) Thomas C) Rolle D) Philips E) Grant
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A) Smith B) Nicks C) Manningham D) más
9. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 B) 2 C) 3 D) 4 E) 5 vagy több
10.Hány sacket szedünk be? A) 0-1 B) 2 C) 3 D) 4 E) 5 vagy több
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A) pozitív B) negatív C) 0
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 D) 4 vagy több
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én úgy gondolom, hogy a Sea ellen csak saját magunkat verhetjük meg,ha megint elkezdünk balfaszkodni!!! :mad:ironroy
én most ettől sem tartok, nagyon bízom a csapatban. jó lenne turnover nélkül zárni a meccset (meg persze győzelemmel) h a srácok önbizalma is jobb legyen
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Én úgy gondolom, hogy a Sea ellen csak saját magunkat verhetjük meg,ha megint elkezdünk balfaszkodni!!! :mad: