New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Most visszavonom hogy felesleges igazolás volt JPP de úgy érzem a vezetők valamennyire tisztában

lehettek Kiwi állapotával a szezon előtt Mármint hogy nem teljesen egészséges és akár egy ilyen
hosszabb sérülés veszélye is fennállhat...

ezt az új returnert nem ismerem de mindenképpen csak jobb lehet várom a bemutatkozást én is...

a Phillyvel kapcsolatban mit gondoltok arról hogy bár gyengültek , de ismét tarthatunk tőlük

mivel Vick személyében

olyan mobilis irányítójuk van aki kitudja iktatni (futásokkal)a pass rushra alapuló védekezésünk és a talán kicsit gyengébb LB sorunk nem tudja majd megfogni rendesen....yooker
JPP-t nem hiszem, h azért draftoltuk mert benne volt bárkinek a sérülése, hanem mert nálunk elsődleges a DL megfelelő szinten tartása hosszú távon is, így még időben léptünk, h ezzel ne legyen probléma. Az elv mindenképp jó, inkább a bust-esély miatt volt kockázatos húzás, de úgy néz ki bejött szerencsére.
Jelenleg, ha minden jól megy úgy néz ki, h elég lehet 1x megverni a Philly-t a csoportelsőséghez, az pedig sikerülni fog sztem Vick ide vagy oda...
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Most visszavonom hogy felesleges igazolás volt JPP de úgy érzem a vezetők valamennyire tisztában

lehettek Kiwi állapotával a szezon előtt Mármint hogy nem teljesen egészséges és akár egy ilyen
hosszabb sérülés veszélye is fennállhat...

ezt az új returnert nem ismerem de mindenképpen csak jobb lehet várom a bemutatkozást én is...

a Phillyvel kapcsolatban mit gondoltok arról hogy bár gyengültek , de ismét tarthatunk tőlük

mivel Vick személyében

olyan mobilis irányítójuk van aki kitudja iktatni (futásokkal)a pass rushra alapuló védekezésünk és a talán kicsit gyengébb LB sorunk nem tudja majd megfogni rendesen....
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Én nem hiszem, hogy Kiwi kiesésével most hirtelen akár egy fikarnyit is jobban előkerül JPP.
A jelenlegi D állapota nem csak, hogy nem indokolja, de JPP-nek sem tenne jót, ha rookie évében mélyvízbe dobnák.

Reynaud lecserélésével (valszeg? az igazoláson kívül ez még nem lett megerősítve) megoldódni látszanak a special teams gondok.

Új puntert nem hoztunk, úgyhogy Dodge a nevéhez hűen elkerülte a kirúgás veszélyét. Jó is, mert óriási bombákat tud lőni a srác és végre most már ívelten is teszi ezt.Winters
Azért azzal, h Kiwi kiesett biztosan többet lesz pályán JPP, hisz így ő lett az első számú backup. A szezon második felében már egyébként is többet szoktuk játszatni az újoncokat.
Reynaud lecserélése mindenképpen indokolt, kérdés, h ez valóban megoldja-e a gondokat a spec teamben (sztem nem 😕 ), de kockázattal nem jár dolog az biztos.
Dodge sztem is megérdemli, h maradjon, Reynaud-val ellentétben benne látható h nagy lehetőségek vannak benne csak némi rutinra van szüksége. (azért remélem több labdakiejtős balfaszkodása már nem lesz idén)Szesze
Szerintem már most is egyre több snapnél van fent JPP hétről-hétre. Nem kerestem rá, ha vkinek van ideje, megnézheti az erre vonatkozó statisztikákat. Arra emlékszem, hogy a DAL elleni meccsünk utáni playbook elemzésben volt egy rész, amikor a DAL 1st, 2nd, 3rd és 4th and goal play-ei elleni védekezésünket elemezték, és ott vagy a 3rd vagy a 4th down-nál az elemző azt emelte ki, hogy Kitnának azért kellett hamar (és bénán) eldobnia a labdát, mert JPP megverte az emberét, és fél másodperce volt hátra "élete legkínosabb pillanatáig".

Korábban írtam, tartok tőle, hogy Kiwi visszatérésével mi lesz Osi érzékeny lelkivilágával a tavalyiak fényében. Ki lesz a kezdő, ki a backup stb. Hát, nem kell tovább aggódnom...G-men
Osi amúgy is szépen odatette magát. Mondjuk eltartott egy ideig mire az ego-ját kezelni tudta, de végül csak amellett döntött, h mindent belead és meg is lett az eredménye. Csak így tovább! Amíg Kiwi nem volt sérült, addig is ő játszott többet de-ben, a liga egyik legjobb passrushere.
Pont most írták nj.comon egyik cikkben, h JPP 29 snapet volt pályán előző meccsen. Az nem kevés. Számítanak rá.
Fontos láncszem Kiwi, de van olyan jó a játékosállományunk, h pótolni tudjuk. A playhívás mondjuk állítólag változott mióta nem tud pályára lépni. Ezt én annyira nem tudom megítélni.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Egy jól sikerült - http://www.nfl.com/videos/nfl-films-anatomy-of-a-play/09000d5d81ba8ae9/Anatomy-of-a-Play-Mario-makes-em-miss

és egy kevésbé jól sikerült play elemzése a hétfői Dallas elleni rangadóról. http://www.footballoutsiders.com/walkthrough/2010/walkthrough-refberry

"Burn This Play!



Every once in a while, the Giants do something terrible that doesn't involve a punt, a Brandon Jacobs mental error, or a tipped pass. When that happens, Walkthrough is there.

Midway through the second quarter, the Giants trailed 13-7, thanks mostly to a tip-drill interception and a Jacobs fumble. Tony Romo had just been knocked out of the game, and the Giants wanted a big play on first down from the 20-yard line. They dialed up a deep play-action pass to Hakeem Nicks to test the vulnerable Cowboys secondary. Sounds simple enough.
Figure 1: Giants triple-team Ware

The Giants had no intention of letting DeMarcus Ware get to Eli Manning on this play, so they did four things to stop him (Fig. 1). First, they kept Kevin Boss (89) in to block. Second, they rolled Rich Seubert (69) to his left to double-team Ware. Third, they had Ahmad Bradshaw (44) try to chip Ware after taking the play fake. Finally, Manning rolled right, away from the guy they were triple-teaming.

Ware responded by shedding Boss, taking one step to the outside, then dipping and cutting inside. Both Seubert and Bradshaw were protecting against an outside move. Three blockers, and Ware gets inside all of them.

Manning only has two receivers. The pre-snap read was a two-deep zone, and the Cowboys cornerbacks were clearly in man coverage from the snap. Mike Jenkins stayed over the top of Nicks, and Alan Ball got excellent position underneath the receiver. It's hard to be more covered than Nicks was on this play, but Manning had nowhere else to go with the ball, and Ware is closing in. The pass fell incomplete, but it could easily have been an interception.

In summary: Three-on-one blocking is a little excessive, and if you are going to do it, it had better work. If you are sending a receiver on a post pattern against man coverage with safety help, send a nifty-shifty guy, not a possession-type like Hicks. And when you're out of the pocket and no one's open, you can throw the ball away. Or, you can just burn this play."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
The New York Giants will place defensive end Mathias Kiwanuka on injured reserve Thursday 😕

the Giants plan to sign kick returner Will Blackmon, who was released at the end of training camp by the Green Bay Packers after reaching an injury settlement.Forti
Will Blackmon hátha emlékszik még vmire a packers playbook-ból, 16. héten még jól jöhet. 😉
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hát ez rohadtul hiányzott :/
Na JPP, mutasd mit tudsz.Chevy
Én nem hiszem, hogy Kiwi kiesésével most hirtelen akár egy fikarnyit is jobban előkerül JPP.
A jelenlegi D állapota nem csak, hogy nem indokolja, de JPP-nek sem tenne jót, ha rookie évében mélyvízbe dobnák.

Reynaud lecserélésével (valszeg? az igazoláson kívül ez még nem lett megerősítve) megoldódni látszanak a special teams gondok.

Új puntert nem hoztunk, úgyhogy Dodge a nevéhez hűen elkerülte a kirúgás veszélyét. Jó is, mert óriási bombákat tud lőni a srác és végre most már ívelten is teszi ezt.Winters
Azért azzal, h Kiwi kiesett biztosan többet lesz pályán JPP, hisz így ő lett az első számú backup. A szezon második felében már egyébként is többet szoktuk játszatni az újoncokat.
Reynaud lecserélése mindenképpen indokolt, kérdés, h ez valóban megoldja-e a gondokat a spec teamben (sztem nem 😕 ), de kockázattal nem jár dolog az biztos.
Dodge sztem is megérdemli, h maradjon, Reynaud-val ellentétben benne látható h nagy lehetőségek vannak benne csak némi rutinra van szüksége. (azért remélem több labdakiejtős balfaszkodása már nem lesz idén)Szesze
Szerintem már most is egyre több snapnél van fent JPP hétről-hétre. Nem kerestem rá, ha vkinek van ideje, megnézheti az erre vonatkozó statisztikákat. Arra emlékszem, hogy a DAL elleni meccsünk utáni playbook elemzésben volt egy rész, amikor a DAL 1st, 2nd, 3rd és 4th and goal play-ei elleni védekezésünket elemezték, és ott vagy a 3rd vagy a 4th down-nál az elemző azt emelte ki, hogy Kitnának azért kellett hamar (és bénán) eldobnia a labdát, mert JPP megverte az emberét, és fél másodperce volt hátra "élete legkínosabb pillanatáig".

Korábban írtam, tartok tőle, hogy Kiwi visszatérésével mi lesz Osi érzékeny lelkivilágával a tavalyiak fényében. Ki lesz a kezdő, ki a backup stb. Hát, nem kell tovább aggódnom...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát ez rohadtul hiányzott :/
Na JPP, mutasd mit tudsz.Chevy
Én nem hiszem, hogy Kiwi kiesésével most hirtelen akár egy fikarnyit is jobban előkerül JPP.
A jelenlegi D állapota nem csak, hogy nem indokolja, de JPP-nek sem tenne jót, ha rookie évében mélyvízbe dobnák.

Reynaud lecserélésével (valszeg? az igazoláson kívül ez még nem lett megerősítve) megoldódni látszanak a special teams gondok.

Új puntert nem hoztunk, úgyhogy Dodge a nevéhez hűen elkerülte a kirúgás veszélyét. Jó is, mert óriási bombákat tud lőni a srác és végre most már ívelten is teszi ezt.Winters
Azért azzal, h Kiwi kiesett biztosan többet lesz pályán JPP, hisz így ő lett az első számú backup. A szezon második felében már egyébként is többet szoktuk játszatni az újoncokat.
Reynaud lecserélése mindenképpen indokolt, kérdés, h ez valóban megoldja-e a gondokat a spec teamben (sztem nem 😕 ), de kockázattal nem jár dolog az biztos.
Dodge sztem is megérdemli, h maradjon, Reynaud-val ellentétben benne látható h nagy lehetőségek vannak benne csak némi rutinra van szüksége. (azért remélem több labdakiejtős balfaszkodása már nem lesz idén)
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
jah és már lehet szavazni kit látnánk szívesen a PRO BOWL-on!!!ironroy
a csapatból remélem senkit nem fogunk, h nyugodtan készülhessenek a superbowl-ra 😊kristof
Ott a pont! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jah és már lehet szavazni kit látnánk szívesen a PRO BOWL-on!!!ironroy
a csapatból remélem senkit nem fogunk, h nyugodtan készülhessenek a superbowl-ra 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
valóban Dodge meccsről-meccsre jobb!már "csak" a ST kell felnőni a két rugóhoz...
jah és már lehet szavazni kit látnánk szívesen a PRO BOWL-on!!!
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Hát ez rohadtul hiányzott :/
Na JPP, mutasd mit tudsz.Chevy
Én nem hiszem, hogy Kiwi kiesésével most hirtelen akár egy fikarnyit is jobban előkerül JPP.
A jelenlegi D állapota nem csak, hogy nem indokolja, de JPP-nek sem tenne jót, ha rookie évében mélyvízbe dobnák.

Reynaud lecserélésével (valszeg? az igazoláson kívül ez még nem lett megerősítve) megoldódni látszanak a special teams gondok.

Új puntert nem hoztunk, úgyhogy Dodge a nevéhez hűen elkerülte a kirúgás veszélyét. Jó is, mert óriási bombákat tud lőni a srác és végre most már ívelten is teszi ezt.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
tényleg óriási veszteség, ezzel vált csak valóban fontossá az 1. körös JPP draft!!!
ha W.B. sem válik be,nem nagyon kell erőltetni az NFC North-ból érkező returnereket... kivéve ha Hesternek hívják a srácot 😂ironroy
Ha ő sem jön be akkor vszínű nem a returner személyével van a fő baj a spec teamben..
Kiwiért nagy kár, de már sejthető volt, h ez lesz sajnos 😕
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
tényleg óriási veszteség, ezzel vált csak valóban fontossá az 1. körös JPP draft!!!
ha W.B. sem válik be,nem nagyon kell erőltetni az NFC North-ból érkező returnereket... kivéve ha Hesternek hívják a srácot 😂
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Hát ez rohadtul hiányzott :/
Na JPP, mutasd mit tudsz.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bae466/article/giants-reportedly-will-place-de-kiwanuka-on-injured-reserve?module=HP_headlines :S
Remélem Will Blackmonnal megoldódik a returner gondunk.

szerk: lassan gépeltem 😊
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
The New York Giants will place defensive end Mathias Kiwanuka on injured reserve Thursday 😕

the Giants plan to sign kick returner Will Blackmon, who was released at the end of training camp by the Green Bay Packers after reaching an injury settlement.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1 szavazatot én is nyomtam...G-men
a falconsra? 😀
csebi
Az FC Other-re :/G-men
FC Other = Bucs?
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
.
lotus ha kinn élsz ki is mész az LB-re (london bowl) is?

csebi
Hosszu lenne leirni, hogy jelenleg mi a helyzet velem, es milyen angliaban elni, de csak 3 honapja jottem ki, szoval nincsen nekem ilyesmire penzem. Jelenleg valami alap egzisztenciat probalok kialakitani, melom eleg fos de nezelodok.lotus86
ment pm

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
.
lotus ha kinn élsz ki is mész az LB-re (london bowl) is?

csebi
Hosszu lenne leirni, hogy jelenleg mi a helyzet velem, es milyen angliaban elni, de csak 3 honapja jottem ki, szoval nincsen nekem ilyesmire penzem. Jelenleg valami alap egzisztenciat probalok kialakitani, melom eleg fos de nezelodok.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Which team is the NFC's best?

41%
Giants

20%
Falcons

17%
Packers

23%
Other
Total Votes: 32590
jó ilyet látni!de túlzásnak érzem azért... :rolleyes:ironroy
1 szavazatot én is nyomtam...G-men
a falconsra? 😀

csebi
Az FC Other-re :/
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Which team is the NFC's best?

41%
Giants

20%
Falcons

17%
Packers

23%
Other
Total Votes: 32590
jó ilyet látni!de túlzásnak érzem azért... :rolleyes:ironroy
1 szavazatot én is nyomtam...G-men
a falconsra? 😀

ezt a postás dolgot már picit túl dimenziáltátok?

lotus ha kinn élsz ki is mész az LB-re (london bowl) is?

azért még ne beszéljünk szuperlatívuszokban, mert Austint mire megtalálta volna Romo, addigra lesérült... Kitna meg nem az a rakéta kezű aki hosszű passzokat gyorsan tud adni... lesz még lehetőségünk fejlődni sztem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Megnéztem Eli post game conf nyilatkozatát. Az jutott róla eszembe, hogy ami igazán erőssé tesz minket az az, ahogyan kijövünk a hibákból. 5 turnoverrel simán lehozni a meccset csak egy mentálisan nagyon erős csapat tud. A hibák után a D nagyon jól játszik, gyakran visszaszerzi a labdát, vagy kevés pontot nyel be. Az O sem úgy megy vissza, hogy 3 and out, hanem tudják, hogy képesek a jó játékra, hozzák is a play-eket. És nem csak egy-két szereplős az O. Ráadásul nagyon jó volt az O fal is. Öröm volt nézni, ahogy blokkolták a védőket. Eli az első 6 passza után 80%-os completion-t csinált. BJ is jól játszott a fumbli után. Nem volt hiszti, meg színház. Ez nagyon biztató. Ha a hibákat kijavítjuk, és nem esünk vissza, nehéz lesz minket megverni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ross-t sztem is meg lehetne próbálni returnerként, bár sajnos az egész ST szarul muzsikál. Mondjuk Reynaud-ban én semmit nem látok, nem értem miért nem basztuk már ki.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Üdv!

Remek volt a meccs tényleg megérdemli a csapat a dícséretet , jó érzés hogy gyalul ismét a D

és nem rettegni kell hogy majd minden driveból pontot kapunk mint tavaly!

(azért a kiengedés a végén remélem tanulságos volt nekik is mert végül reális esélye lett a Dallasnak hogy egyenlítsen ha legalább az egyik onside kick bejön... )

a másik dolog amin viszont már rendesen ki vagyok akadva (gondolom ti is ) az a visszahordás!
ezzel a gyerekkel gyakorlatilag teljesen feladjuk ezt a játékelemet , a számokat már leírtátok itt is..
a mozgása is egészen más mint bármelyik visszahordónak egyszerűen hiányzik belőle a gyorsulás , a lendület stb..., nem tudom hogy ugye megkapja-e a megfelelő támogatást a csapatrésztől de az akkor is siralmas!
a legtöbbször el sem tud indulni... és néha még el is ejti ugye emellett...
oké ennyit tud de akkor miért nem próbálunk ki valaki mást a helyén ????

( vesztenivalónk nem lenne semmi!)yooker
Igaz, ennél rosszabb nem nagyon lehet. Calhoun-t nem ismerem, de Ross jó returner volt college-ban. Úgyis kevesebbet játszik cb-ként, meg lehetne próbálni. Meg ha Chad Jones nem teszi rottyra magát...ő is jó volt ebben a műfajban.
Amúgy olvastátok róla a cikkeket nj.comon néhány hete? Állítólag nagyon küzd, szeretne újra játszani. Nem tudom ennek mennyire van reális esélye. Mindenesetre a körülményekhez képest szépen gyógyul, lassan már járni is tud. Én drukkolok neki.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Ez b.meg nekem kínaiul volt. Biztos már túl öreg vagyok.

OFF ide vagy oda, elmagyarázhatnátok.G-men
Valamelyik csapat topicjában ráakadtam erre a három betűre "tyt". Ha rákeresel a gugliban, azt fogod látni, hogy ez egy remek lehetőség "felidézni" a jobbnál jobb meccseket.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!