New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A Seahawks nem alakul rosszul, mondjuk h jó úton járnak, de jelenleg jóval előttük vagyunk szvsz. Van még néhány pozíció, ahol minőségi javulásra lenne szükségük. Én mondjuk a Lynch-csel megerősítette futójátékuktól is többet vártam, minthogy a Raiders így megfogja őket. Nagyon hullámzóak, elvileg vernünk kell őket, jobbak vagyunk most náluk. Ezt akkor is tartom, ha pofára esés lesz a vége.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Nagyon hullámzó ez a csapat. Megverik a Bears-t meg a SD-t miközben kikapnak nagyon simán a Rams-Raiders duótól, úgy, hogy összesen 6 pontot csináltak azon a 2 meccsen. Bár a macik és Riversék sem túl acélosak. Otthon tényleg sokkal erősebbnek tűnnek. Abban kell bízni, hogy nem találkoztak még igazán erősnek mondható, biztos PO esélyes csapattal. Bár lehet, hogy idén nincs is ilyen csapat 😊 . Ha jól játszunk nem kaphatunk ki ellenük.

De lehet, hogy most kapunk egy kijózanító pofont, bár erre én kicsi esélyt látok.

Lehet hogy bizonytalan vagyok? Nem is tudom, talán. 😀

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
MJD ellen elég ha azt hozza a védelem, amit Best és Foster ellen. A Vikes ellen ugyan ez kell, és az eddig remek pass rushnak oda kell érnie az öreghez. A védelmük már nem olyan félelmetes, mint tavaly. Ezekre alapoztam az előbbieketgyurczi
Az biztos, h jelenleg nagyon szét van esve a Vikings, de most koncentráljunk a Seahawks-ra. Elvileg torony magas favoritok vagyunk, szinte minden mutatóban jobbak vagyunk és a párharcok is kedvezőnek tűnnek.. ebből szokott zakó lenni 😊 egyedül a hazai pálya miatt tartom veszélyesnek őket, de így is hozni kell ezt a meccset.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
MJD ellen elég ha azt hozza a védelem, amit Best és Foster ellen. A Vikes ellen ugyan ez kell, és az eddig remek pass rushnak oda kell érnie az öreghez. A védelmük már nem olyan félelmetes, mint tavaly. Ezekre alapoztam az előbbieket

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
azért vikes ellen nem olyan tuti a meccs, jó csapat mérleg ellenére

jaxnél meg ha mjd kifog 1 jó napot v garrard úgy írányít mint hétvégén belefuthatunk bmibe...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Hát az idei őrületben bárki pofára eshet, akár mi is, mint a Jets a hétvégén (SB contender: 0 pont 😛 )
Az NFC South-nál én nagyon bízok a körbeverésben. A Philly ráadásul szétszedte az addig legjobbnak tartott Atlantát, a Tampa pozitív mérlegű csapatot még nem vert meg, a Saints meg hullámzik, lehet, hogy ott sem lesz 10-6-os a WC csapat. Én arra utaltam, hogy nekünk áll a csoport, ha a hétvégén nyerünk és a Colts is nyer, akkor 2 W előnyünknél a félidőben elég a későbbi 1-1 a csoportellenfelek ellen. A papírformát említettem, amely alapján még mienk lehet a Jax, Vikes meccs, az meg minimum 10-6 vagy 11-5. "Csak" annyi kellene, hogy a csapat behúzza a gyengébb mutatókkal rendelkező csapatok elleni meccset. Akkor biztos nem kell számolgatni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tudom, hogy nem annyira bír jelentőséggel, de az nfl.com-on top5-ös csapat vagyunk a PR-ok alapján.

Nem akarok előre inni a medve bőrére, a fél szezon lassan elment, de úgy érzem abszolut a saját kezünkben van a sorsunk, ami a rájátszást illeti. Egyelőre nem kell nézni a többi csoportot, hogy állnak a csapatok. Ha hozzuk a papírformát, mienk az NFC East.gyurczi
Azért még sok minden változhat, úgyh én figyelem becsülettel a többi csoportot is 😊 Egyértelmű, h jelenleg mi vagyunk a csoportfavoritok, de azért még vissza van 5 csoportmeccs ami nagyon nagy mértékben befolyásolhatja még a dolgokat. A Tampa váratlanul jó szereplése miatt Wild Card hely szempontjából egyértelműen az NFC South lehet a fő rivális. A North-ból és a West-ből sztem csak a csop.győztes fog bekerülni. Én szinte biztos vagyok benne, h a Saints megnyeri a south-t, így a Falcons és a Bucs lehet a fő riválisunk úgyh érdemes ellenük szurkolni teljes gőzzel 😊 (mondjuk náluk is nagyon sok csoporton belüli meccs van még vissza)
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Tudom, hogy nem annyira bír jelentőséggel, de az nfl.com-on top5-ös csapat vagyunk a PR-ok alapján.

Nem akarok előre inni a medve bőrére, a fél szezon lassan elment, de úgy érzem abszolut a saját kezünkben van a sorsunk, ami a rájátszást illeti. Egyelőre nem kell nézni a többi csoportot, hogy állnak a csapatok. Ha hozzuk a papírformát, mienk az NFC East.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Bruce Johnson IR-en, Alex Hall (DE-OLB) megint nálunk, bár h aBoothe lekerül a PUPról sztem kivágjuk megint...

Asbee nem látok sok esélyt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
bye weeknek LIKE!

aki lefoglalta a domaint az eltűnt úgy h azóta sem láttukcsebi
Akkor kb semmi esélye, hogy feléledjen a honlap?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nem láttam a sea-oak meccset, de a statisztikák elég beszédesek, hogy a sea OL nem nagyon tudta megállítani a oak védőit!remélem ellenünk is hasonló jól teljesítenek 😊ironroy
én láttam a meccset, ha hasonló színvonalon játszana a Seahawks ellenünk is az jó lenne.. az a baj, h marha nagy különbség van a hazai és az idegenbeli teljesítményük között.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
bye weeknek LIKE!

aki lefoglalta a domaint az eltűnt úgy h azóta sem láttuk

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mindenesetre a kezdő kép nagyon szép.Forti
(kár h már évek óta ezt látod ha odamész 😛)kristof
olyan hosszú idő óta azért nem lehet, mert kb 2-3 éve még a a bpgiants honlapja volt ott amit én csináltam 😀NightBoY
mikor másfél éve regisztráltam ide, akkor néztem h a patriots.hu mintájára nekünk is van-e. hát van csak azóta se változott 😊
btw ha van itt vki aki kapcsolatban áll a kezdeményezéssel írhatna vmit segítenék (meg még mások is sztem) amiben tudnék 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
nem láttam a sea-oak meccset, de a statisztikák elég beszédesek, hogy a sea OL nem nagyon tudta megállítani a oak védőit!remélem ellenünk is hasonló jól teljesítenek 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem hogy csinálnátok egy blogot, ugyan úgy beolvasnák higgyétek el 😂 😀
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
itteni kezdeményezés, de egyelőre nem állt összeSzesze
Mindenesetre a kezdő kép nagyon szép.Forti
(kár h már évek óta ezt látod ha odamész 😛)kristof
olyan hosszú idő óta azért nem lehet, mert kb 2-3 éve még a a bpgiants honlapja volt ott amit én csináltam 😀
és ha jól emlékszem nagyjából egy 6-8 hónapja lecsekkoltam megint a domaint, hogy fenn van e még az oldalam de nem volt ott semmi.

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Off, de erről tudtok valamit?
http://www.giants.hu/Forti
itteni kezdeményezés, de egyelőre nem állt összeSzesze
Mindenesetre a kezdő kép nagyon szép.Forti
(kár h már évek óta ezt látod ha odamész 😛)
több mint 13 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
nfc east mai nap kedvező😀)vittore
Dallas bukta, Skins valószínű bukta. Kell ennél szebb bye week?Forti
jah, jól alakultak a dolgok 😊Szesze
Nekem is tetszik!
Hajrá Falcons!

GO FALCONS!
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Off, de erről tudtok valamit?
http://www.giants.hu/Forti
itteni kezdeményezés, de egyelőre nem állt összeSzesze
Mindenesetre a kezdő kép nagyon szép.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Off, de erről tudtok valamit?
http://www.giants.hu/Forti
itteni kezdeményezés, de egyelőre nem állt össze
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Off, de erről tudtok valamit?
http://www.giants.hu/
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
jah, jól alakultak a dolgok 😊Szesze
Nekem még egy PATS oboa nagyon tetszene............ 😀Forti
elvileg nekünk jobb lenne, ha kikapna a Vikings, de én is nekik szurkolok 😊Szesze
Francba az elvekkel, kikapott a Jets, nehogy már pont a Pats legyen a ligaelső.......... 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Dallas bukta, Skins valószínű bukta. Kell ennél szebb bye week?Forti
jah, jól alakultak a dolgok 😊Szesze
Nekem még egy PATS oboa nagyon tetszene............ 😀Forti
elvileg nekünk jobb lenne, ha kikapna a Vikings, de én is nekik szurkolok 😊
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
nfc east mai nap kedvező😀)vittore
Dallas bukta, Skins valószínű bukta. Kell ennél szebb bye week?Forti
jah, jól alakultak a dolgok 😊Szesze
Nekem még egy PATS oboa nagyon tetszene............ 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nfc east mai nap kedvező😀)vittore
Dallas bukta, Skins valószínű bukta. Kell ennél szebb bye week?Forti
jah, jól alakultak a dolgok 😊